MossIT

MossIT

Student

• 23.5.2008  21:55
    Kyle XY (TV seriál) (2006)

Na doporučení mého spolužáka, který do mě asi dva týdny ryl abych si to pustil, jsem shlédl první sérii. Nijak extra odvařenej z ní teda nejsem. Samotný úvod, kdy se seriál tváří jako pohodový rodinný seriál a Kyle poznává jaké to je být člověkem je skvělý, ale to co přijde v zápětí snad tvůrci nemohli myslet vážně. Neskutečně hloupé, trapné, naivní a rádoby tajemné pátrání po Kyleově minulosti si tvůrci mohli opravdu odpustit. 6/10

• 8.3.2008  00:48
    Larva (TV film) (2005)

Po sečtení všech kladů a plusů tohoto výblitku jsem došel k číslu 0...

• 18.12.2007  22:45

Komedie roku!

• 7.9.2007  16:53
    Liga výjimečných (2003)

Jak řekl/napsal POMO: Bezpochyby najdebilnejší a najpreplácanejší veľkofilm svojho druhu.

• 19.10.2008  15:14
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Jediné, co seriál drží nad vodou je Simon Baker, ten chlap má úžasný charisma. Ale ruku na srdce, zbytek je jen obyčejnej hloupej krimi seriál, jako tucty dalších... A co mě úplně nejvíc sere je postava Robin Tunney. V poslední době totiž mají scénáristi tendenci dát do každé kriminálky jednu protivnou frigidní ženskou.

• 7.4.2008  08:45
    Monstrum (2008)

Já chci víc!

• 16.12.2007  13:55
    Motel smrti (2007)

Po tom co jsem viděl Pokoj 1408, který byl fakt sračka je tento horor příjemným překvapením, možná právě proto, že narozdíl od 1408ky sem od něj nic nečekal. Sice si říkáte, že jste to už stokrát nekdě viděli, ale oproti jiným vyvražďovačkám typu Pach Krve, Texaský Masakr... to má atmosféru, tempo a místy i vtip. 7/10

• 26.9.2007  21:29

Slušné...

• 17.3.2008  18:41
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Kačeři mě ze všech Disneyovek chytli za srdíčko nejmíň...

• 4.9.2007  19:50

Až na ten mamutí skok a zbytečně protahovanej konec nemám co vytknout. Výborný akčňák!

• 24.2.2008  19:32
    Nejúžasnější videa světa (TV pořad) (1999)

Jelikož jsem škodolibý hovado, dávám za 4*:-)

• 5.4.2008  20:28
    New Amsterdam (TV seriál) (2008)

Myslím, že pěti dílech už mohu hodnotit. Pilotní díl na mě vůbec nezapůsobil, námět slabej, herci absolutně nezajímavý, herec v hlavní roli mě přímo iritoval. Musím ale přiznat, že postupem času se seriál začal rozjíždět a zlepšovat, ale žádná sláva to furt není avšak má to velkej potenciál, hlavně vzhledem k tomu námětu, ze kterýho se dá vycucat prakticky cokoliv... Jinak srovnání s Dexterem absolutně mimo mísu... Dodatek: Když už jsem si začínal říkat, že bych mohl jednu hvězdu přihodit, přišel závěrečný díl série, díky kterýmu jsem si uvědomil, že je to pořád jenom nudná kriminálka.

• 20.9.2007  18:51
    Noc v Roxbury (1998)

Stupidita největšího kalibru!

• 30.1.2008  18:04
    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

Jako jediný dětský animák mě ještě dnes dokáže v každým díle rozesmát.

• 4.1.2009  00:53
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Je to roztomilé a příjemné. Shaun dokáže vykouzlit úsměv na nejedné dětské, ale i dospělé tváři. Což ocení hlavně rodiče, kteří se tak nemusí dívat na ostatní infantilní pohádky.

• 6.6.2009  20:17
    Policajti z L. A. (TV seriál) (2009)

Nedokoukal jsem ani první díl. :-/

• 10.11.2007  18:36
    První polibky (TV seriál) (1991)

Zde je ukázka! Varování: sledování může vyvolat střevní potíže!

• 5.10.2007  14:59

Dávám 1* jenom kvůli tomu, že mám Beana fakt rád. Jinak oceňuji odvahu tvůrců použít již 10krát použíté vtipy a k tomu závěrečnému hudebnímu číslu snad ani nestojí za to něco psát!

• 2.2.2008  22:27

Hodně slabý odvar Nema...

• 7.9.2007  17:10
    RRRrrrr!!! (2004)

Demokracie je sice krásná věc, ale toto si nezaslouží nic víc než zakázat, spálit všechny kopie a herce s kulisama poslat na Omegu III !

• 3.9.2007  12:31
    Rain Man (1988)

Ani pravý autista by to nezahrál líp...:-)

• 7.10.2007  15:27

Hraná úvodní animace z NFS, která postrádá jakýkoli náznak logiky a nejvíce selhává v tom na co nejvíc sází a to honičky!

• 5.9.2007  14:44
    Shrek 2 (2004)

Pro mě největší filmové zklamání z pokračování posledních let! Shreka 1 už nikdy nic nepřekoná a snaha tvůrců vytřískat z lidí co nejvíc prachů pohřbí tohoto zlobra nadobro!

• 7.10.2007  16:13
    Silent Hill (2006)

První polovina filmu je vynikající se skvělou atmosférou a napětím bohužel s přibývajícími minutami a postupným odhalováním "zla" všechna ta atmosféra upadá... Ale i tak musím dát 4* už jenom kvůli té první polovině :)

• 21.1.2008  17:52
    Slunce, seno, jahody (1983)

Neskutečně trapná sračka... A těm, kteří tvrdí, že je to nejlepší česká komedie vzkazuj: vzpamatujte se kurva!

• 29.10.2007  20:11

Jednou jsem se zasmál.

• 20.3.2008  19:57
    Sophie (TV seriál) (2008)

Velice příjemný seriál, který na mě zatím bohužel působí jako by byl o ničem. Ale Natalie Brown v hlavní roli je úžasná!:-)

• 3.2.2008  16:56
    Spaced (TV seriál) (1999)

Jeden z nejslabších britkomů co jsem zatím viděl... Asi nejslabší na celém seriálu jsou postavy, za celou tu dobu mi nepřirostli vůbec k srdci, až na Tima s Mikem (Simon Pegg a Nick Frost - budoucí hlavní představitelé Hot Fuzz a Soumraku Mrtvých), mezi nima ta chemie prostě funguje:-) Další co mě vadilo, bylo divoký tempo a střihy, čímž je taky Edgar Wright pověstnej, že? Někdy mě štvala hudba (hráli Oasis, takže se není čemu divit...:-)) Ale na druhou stranu bylo několik geniálních dílů a gagů, které jsou většinou spojeny s Mikem, ale ten se v seriálu vyskytuje minimálně...:-( 4,5/10

• 16.12.2007  21:55
    Star Wars: Clone Wars (TV seriál) (2003)

Tento seriál má 25 dílů, které byly sestříhány do dvou přibližně jedno hodinových filmů. Je zvláštní, že první film tvoří 20 tříminutových dílů a druhý film ze zbylých 5 cca 15-ti miutových dílů. Děj vyplňuje období mezi epizodou 2 a 3. Seriál je plný akce, avšak bohužel pro mě váznou dialogy a konverzace celkově tu moc není, ono také od tří minutové epizodky očekávat delší smysluplné dialogy je blbost (jeden tam je a ten je skvělý, ještě teď po dvou měsících si ho pamatuju a kdykoli si na něj vzpomenu tak se minimálně pousměju), ale pokud se budete dívat na slepený film tak to hodně vadí. Vizuální stránka seriálu je výborná co také čekat od SW že? Avšak styl animace nemusí sednout každýmu. Pro mě 7/10.

• 2.11.2008  21:24

Film roku!