cineboy

cineboy

Martin Drbal

okres Ostrava

• 2.7.2018  09:59

jedna hvězda za krásnou přírodu a pěkné baby, jinak film o ničem. Škoda, od Renče bych čekal víc, promarněná šance.

• 15.10.2014  22:30
    Salon krásy (2005)

Už jsem to chtěl přepnout, když se zjevila Andie, dal jsem tomu šanci a opět lituji. Nepřestávám se divit, že se k takovým stupiditám propůjčují takové osobnosti jako je Kevin, Djimon a Andie, snad už nebudou jen vzpomínat na zašlou slávu z devadesátých let a přelomu století a dostanou příležitost dokázat své kvality v důstojnějších projektech.

• 6.8.2014  23:35

Nedokoukal jsem, na to nemám sílu

• 3.1.2014  20:20

V přímém souboji s Babím létem na celé čáře jednoznačně vyhrává http://www.csfd.cz/film/6679-babi-leto/

• 16.8.2010  20:52

Možná, kdyby jsem před tím nečetl knížku, tak by jsem dal za 3, ale prostě mi ty změny vadily. Základní osa knihy ponechána, avšak se zcela zásadními dějovými odchylkami a nějak jsem se od předlohy neuměl myšlenkama oprostit. Nechci spoilerovat, ale nějak mi připadá, jako by si Hanks dal do smlouvy, že nebude dělat akční scény a souboje. Pokud se chcete bavit, tak doporučuju nečíst knižní předlohu.

• 1.10.2009  13:52
    Ed TV (1999)

Jednou se na to kouknout dá, ale do čistokrevné komedie to má daleko. Jedná se spíše o sociální pohled na americkou veřejnost a o pohled do zákulisí mediální masáže. Děj je dost předvídatelný, ničím nepřekvapí a chvílemi jsem zíval nudou. Nevím co na tom stálo 80milionů$.

• 8.9.2009  08:55

Hodnocení vypovídá hlavně o vizuální stránce filmu a odvaze být originální. Osobně jsem se po značnou část filmu nudil.

• 5.4.2008  12:10

Možná Vám budu připadat úchylný, ale mě se to i po třetím shlédnutí opravdu líbilo. Renč tenhle film diriguje skvostně a obsazení se taky povedlo. Zuzana Kanócz je sexy kočka, nenapodobitelná Simona Stašová ční svým výkonem nad všemi, Marek Vašut skvělé prolíná sebevědomí, džentlmenství a buranské chlapáctví a Laďka Něrgešová se na tu krávu taky úžasně hodí, ta to ani nemusela hrát. V některých pasážích mě film vždy od srdce rozesměje a pokud chce člověk vypnout, uvolnit se a o ničem nepřemýšlet tak nikdy nezklame. Skvělá oddychovka, kterou můžu jen doporučit.

• 19.3.2008  12:33
    Kriminál (1989)

Pro mě je to tak na 3,5*. Vzhledem k tomu, že tento film nepatří k jednohubkám, ale člověk se na něj rád čas od času podívá znovu, tak jsem dal za 4*.