Hexa

okres Praha

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.1.2021  15:55
    Příští módní trend (TV pořad) (2020)

Je neuvěřitelný, co jsou schopni za tak krátký čas vymyslet a ušít. Bohužel musím ubrat 2 hvězdy a to kvůli vyřazování. V jednom díle totiž nevyhodili ty nejhorší (a výjimečně o tom nebylo pochyb), protože jsou prostě výraznější soutěžící. A tak museli jít ti, co si to nezasloužili. Tak mě to naštvalo, že jsem se na chvíli i přestala koukat, ale zvědavost zvítězila. Bez tohohle škraloupu by to bylo téměř bez chyby.

• 5.1.2021  09:23

Jak říká klasik: "Never go full retard". A v tomhle filmu šel Penn úplně do retarda. Bolelo se na to koukat.

• 19.12.2020  23:52
    Vánoční hvězda (TV film) (2012)

Film jsem neznala a tím pádem od toho nic nečekala. A překvapil! Milý film s nečekaným koncem. PS: Nechápu místní nízké hodnocení. Původně jsem chtěla dát 4*, ale po přečtení komentářů, že někteří hodnotili "odpad" před začátkem premiéry zvedám na 5*. PPS: Ani žvejkající Blažková mi film nezprotivila. naštěstí tam byla jen 2x, z toho jednou jí zařízli. V pořádku.

• 7.9.2020  14:18
    Zlatá maska (TV pořad) (2020)

Celej ten koncept je udělaný špatně... 1) Proč je to opět točeno se Slováky? Cílové publikum pro tuhle maškarádu nezná ani české youtubery (a tím myslím publikum nad 15 let...), natož slovenský. Vlastně kromě Žbirky neznali nikoho. 2) Proč je tam Bohdalka? Stejně si každý druhý jméno musela googlit. Tenhle koncept fakt není pro generaci 70+, naprosto zbytečná postava. 3) Já myslela, že trend "řvoucího publika" už skončil? Poslouchat uječenou děvu a řvoucí řady, zatímco se snažím přelouskat, co ten Slovák říká, není úplně ok. Všimli jste si, že občas musel do mikrofonu vyloženě křičet? Kdo si myslel, že to bude v TV znít dobře? Navíc po pár minutách to bylo vyloženě otravné až mě z toho rozbolela hlava. Tohle není rockovej koncert a ani tam nebyl důvod, aby tam furt někdo řval. Co jste jim to dali? 4) Natáčení probíhalo/probíhá v Maďarsku. To tam nahnali slovenský Maďary nebo televize platila divákům cestu a hotel v Budapešti? 5) Proč něco takovýho vůbec vzniká? Vtip to nemá, je to umělý až hanba a ten způsob... Škoda mluvit. 6) Z celé poroty byl zdaleka nejlepší Slovák. Bohdalka absolutně mimo a ti dva šašci jsou už ohraný, že je nemůžu ani slyšet. Stokrát ohraný vtip není vtipem. Copak Prima nemá někoho jinýho? Viděla jsem jeden díl a kvůli těm dvoum i poslední.

• 13.8.2020  16:01
    Cesty z dluhů (TV pořad) (2020)

Hodnotím jen první díl (mladý pár s dítětem). Zajímavý nápad, ale podle mě je to málo edukativní pro obecenstvo. Čekala bych tam víc rad + zjištění stavu po nějaké době. Takhle se jen dozvíme příběh mladých lidí, kteří byli zadlužení jako hovado, přesto si koupili auto za cca 200 tisíc, investovali do pronajatého bytu (proč tam nebylo řečeno, že to není úplně ideální nápad?) a do toho si nadělali haranta. Ale jinak zajímavý formát a tím, že to byl první díl, tak se to snad ještě vypiluje.

• 22.5.2020  12:08
    Veliká (TV seriál) (2020)

Normálně bych dala 4*, ale ty černochy u carského dvora v 18. století nemůžu skousnout. --- Update po shlédnutí celé série. Černochů je tam ještě více a jsou úplně všude. Ano. Během jeho vlády tam opravdu byl jeden čerchoch. JEDEN. Tady jich je asi tak 66. Nicméně po nějaké době se tomu už jen smějete. Naštěstí to nemá vliv na příběh. Zvedám na 4*.

• 18.5.2020  11:28

Tak nějak nevím, kam film zařadit. Animák, kde dítě nadává ostatním do idiotů a zároveň (ať to není chyba filmu, ale jazyka), se jeden z hlavních hrdinů jmenuje Krypl. Vlastně jsem si ho v TV všimla tak, že jsem v tom barevnym filmu, který byl jen jako zástěra při jiné aktivitě, furt slyšela "kryple! Kryple! Ozvi se" a pod. Pro děti drobet sprosté a pro dospělý moc přitroublý. Asi jsem ze staré školy, ale styl pohádky se mi vůbec nelíbil. A vzhledem k finančním výsledkům asi nejsem jediná.

• 23.4.2020  10:18
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

Radši by měli pustit originál s titulky. Bude to mít samé výhody. Lidi uvidí kvalitní Masterchef a ne tuhle, ani ne dobrou, kopii + uvidí zajímavá jídla + se naučí trochu anglicky. Masterchef miluju, viděla jsem všechny díly, ale tohle nemůžu vystát ani 10 minut (takže hodnotím jeden díl + plus pár minut nějakého jiného). Nevím, co mi vadí víc. Příšerná huhlající, nesympatická porota, co se na ně dívá z vrchu, nezajímavý soutěžící, z čehož vyplívají i nudná a nezajímavá jídla, nebo ten "dramatický" scénář. Asi celek.

• 20.4.2020  22:22
    450kg sestry (TV pořad) (2020)

Tam je všechno! Pro milovníky freak show parádní podívaná. A jako bonus objevíte, co všechno jsou schopní ´Muricani sežrat + vás přejde chuť. Absolute win.

• 22.1.2020  13:29
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Tohle s MC srovnat nejde. Je to, podle mě, úplně o něčem jiném. Viděla jsem všechny MC (originál tedy, českej jen jeden) a tady jsem ani při prvním díle nečekala, že tam budou podrazy, řev, slzy a pod. Přece jenom, u pečení si má člk spíš odpočinout a to u tady lze. Jediná výtka je, že by přece jenom mohli porotce trošku, droboulinko, přitvrdit. Jinak super.

• 15.1.2020  19:17
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

To byla ale chujovina.

• 29.3.2019  20:09
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Já to prostě miluju! :D

• 18.1.2019  09:57

Zkusila jsem to a nejde to. Hlavní hrdina je neslanej, nemastnej. Děj příliš protahovaný, "zlouni" jsou jak přes kopírák a podle nejvíc stereotypní předlohy a vůbec se tam většina z nich chová jako bez 3/4 mozku, rozhodně ne jako budoucí elita temný strany.

• 7.5.2018  22:35
    Štiky (TV pořad) (2018)

Některý věci jsou tak ošklivý, až jsou hezký. A některé pořady jsou tak šílený, až člk nemůže jinak a dá tomu 5 hvězd.

• 16.1.2018  00:05

Škoda, že dcerka odmítla dál natáčet, zrovna u ní mě nejvíc zajímalo, jak se vyvinula. Jestli se dala na cestu gaučinku nebo skočila do víru velkoměsta. Nicméně i bez ní to bylo zajímavý a u Standy nelze jinak než čubrnět, čemu všemu se jeden člk může věnovat. Zuzka se Standou jsou prostě krásný případ toho, jak je důležitý nesedět furt doma na zadku a něco dělat. Cokoliv. Jako motivační dokument skvělý!

• 10.1.2018  23:03

Já vůbec nevim, co k tomu napsat. To se mi moc často nestává, abych při závěrečných titulkách seděla s "otevřenou němou pusou". Takový příběh by scénárista jen tak nevymyslel. Marcely je mi líto, ale jsem ráda, že aspoň Tomáš vypadá na to, že by mohl vést normální život a je super, že se zúčastnil natáčení. Bez něj by to nebylo ono. Doufám, že bude "pokračování" a tentokrát to skončí veseleji.

• 12.12.2017  09:07

Mně se to líbilo, a to nejsem fanda vánočních filmů. A dokonce mi i slza ukápla... Asi ta vánočná doba ^^

• 9.10.2017  17:46
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Říkejte si co chcete, ale mně se to líbí! :D Ano, s největší pravděpodobností je to nahraný (moment, ano, je to celý zinscenovaný) a chytřejší po tom taky nebudete. Ale ruku na srdce, občas je fajn "vypnout" a podívat se na něco, jako je "policie v akci".

• 15.3.2017  21:01

Já jsem z toho filmu nadšená! Samozřejmě to není film k zamyšlení, po kterém budete několik dní dumat. Ani komedie, po které vás bude bolet bránice. Ani fantasy, po kterém zatoužíte v daném světě žít. Je to ale nádherný svět plný nádherných nestvůr, krásných soubojů (ratata a buch buch), ale hlavně je to film, u kterého naprosto vypnete a jen si užíváte těch 120 minut v daleké džungli. A hlavně, skvělý výkon L. Jacksona. On se snad pro takový filmy narodil. Rozhodně doporučuju vidět v kině!

• 5.6.2016  17:39
    Ošklivka Betty (TV seriál) (2000)

Jak taková klasika, jako ošklivka Betty může být odpad? Ano, je to telenovela, ale jaká! Je to diamant mezi telenovelami. Má příběh, není tam příliš mnoho zbytečných ubrečených zvratů (jako v 99% ostatních jihoamerických patlaninách), je místy velmi vtipné a hlavně je to originální! A ten Armando!

• 7.5.2016  09:12
    Falešný Hollywood (TV seriál) (2015)

Takovej průměr. Jsou tam opravdu dobré vtipy i naprosto příšerný vtipy. Jediný co nechápu je, kdo pořád točí tydlety věci. Vždyť už je asi 1000 sitcomů a dvakrát tolik seriálů. Kdo na to furt kouká? Pro koho to furt natáčí?

• 23.4.2016  11:14

Nechápu zdejší hodnocení. Je to ulítlá česká komedie, která si na nic nehraje. Člověk u ní vypne a skvěle se zasměje. Narozdíl od ostatních "ulítlích" komedií nehýří rádoby sprostými vtipy ani nepoužívá kanální humor (viz babovřesky, kameňák atd...).

• 19.4.2016  10:54
    Soudkyně Maria (TV pořad) (2006)

Oproti tomuto skvostu je soudkyně Barbara filmařská perla. Uřvaná ženská, co si autoritu vydobývá pomocí urážek a rádoby-vtipem. Děs.

• 11.4.2016  19:04
    On je žena! (TV seriál) (2005)

Hodnocení seriálu moc nechápu. Ano, žádný skvost to nebyl, ale na tehdejší úroveň seriálů (o té dnešní ani nemluvně), to bylo originální a místy i vtipné.

• 19.3.2016  19:08
    Ripper Street (TV seriál) (2012)

Jediná nevýhoda tohoto seriálu je pomalý rozjezd. První díl je, mírně řečeno, tragický. Druhý díl je už lepší, ale furt si říkáte "proč já na to vlastně koukám". Pomalý rozjezd, ale potom není čeho litovat. Seriál má skvělou atmosféru a neočekávaný a velmi zajímavý vývoj jednotlivých postav. Nicméně chápu, že to není to pravé ořechové pro všechny. Žádné honičky, divoké přestřelky a děj ubíhá pomaleji. Ale někdy je méně více. Naprostá spokojenost :)

• 14.3.2016  18:23

I am speechless. Tohle... wow.

• 12.3.2016  14:07

Tenhle díl je z daleka zatím nejlepší (viděna 1. série). Na konci mi málem vytryskly slzy :)

• 24.1.2016  21:15
    Dost (2002)

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh.

• 24.1.2016  14:08

Jeden z mála Colombů, který mě opravdu nebaví. Děj je nezáživný, vrah nezajímavý a krajně nesympatický.

• 16.1.2016  21:19

"Ano, Hastingsi. Typický typ jeho typu". Shledávám tuto větu nejvtipnější replikou celého filmu. A nemyslím to nijak špatně, tento díl je ale příliš smutný. Přesto dobrý. Neklasický Poirot, který si udržel klasickou výši Poirota.

<< předchozí 1 2 3 4