fonzie666

Slovensko

3 body

• 8.8.2019  21:40
    Černý kód (2016)

silný odkaz tejto doby k zamysleniu

• 26.12.2016  21:16
    Inferno (2016)

očakávanie bolo väčšie ako pôžitok z filmu ... Profesor Langdon mi v tomto filme príde už len ako "lesklá postavička" založená na mene z predošlých filmov (kód, anjeli a démoni ... ) a dej je len akýmsi čierno - bielym zlepencom snažiacim sa silno napodobniť Da Vinciho kód ... Toma Hanksa ako aj Zimmera zbožňujem a tak je to za 4*

• 21.1.2016  20:33

jedna hviezda....za Audi

• 3.12.2015  12:49

Iné ako predošlé diely, ale malý to žerie a to ma pre mňa výpovednú hodnotu. Myslím si, že túto časť budú ľudia buď milovať alebo nenávidieť. Ale nezabúdajme, že je to tvorba pre najmenších a tí absolutne nemajú pojem o komercii a známych tvárach slovenského "šoubiznisu", takže si myslím, že to treba zohľadňovať pri hodnotení..

• 25.10.2015  23:45
    True Štúr (2015)

5* by som dal za to, že sa jedná o Štúra.. Ale ako film na túto tému si veľa chváli nezaslúži. A nakoľko sa hodnotí film, hodnotenie dávam aké dávam.. Takáto osobnosť, resp. osobnosti si zaslúžia lepšie podanie.

• 3.5.2015  21:15
    Na kole z Berlína do Šanghaje (TV seriál) (2013)

päť hviezd..z ich obdivu a osobného záujmu o podobné dobrodružstvo... V dokumente vidieť silu brastkého puta či už v humorných alebo ťažších chvíľach!

• 25.1.2014  23:52
    Zredigováno (2007)

Hranica medzi pravdou a fikciou je prilis tenka. No po vsetkych udalostiach, ktore "vysli von" je myslim vacsine realne zmyslajucich ludi vsetko jasne.

• 22.1.2014  14:47

znesiem vela, ale toto nie...striekajuca modra gebuzina to cele zaklincovala - dakujeme

• 20.1.2014  15:24

Nech je doma akokolvek tazko s malym, Fiha je zaruceny liek :-) u mna za 5, nakolko pohlad na nasho maleho to hodnoti sam a k tomu je to pozeratelne, vizualne pekne, pekne efekty, pesnicky na urovni....pre mna zaujimavejsie ako uz moc sebavedomi Canaky a Podhradska s ich Spievankovom

• 15.11.2013  18:51

celý snímok Anderson držal v napätí, zaujímavé podanie, no na záver sklamal.....70%

• 13.4.2012  01:24
    Vendeta (2011)

Príbeh človeka, ktorý spadol na svoje vlastné dno. Ako "málo" stačí, aby sa z doktora, ktorý denne zachraňuje životy, stal vrah, ktorý sa nedokáže zmieriť so smrťou svojej dcéry. V tomto súboji sa víťaz stáva porazeným... Vetchému som to ZOŽRAL aj s navijakom! :-)

• 12.2.2012  20:18

Osobne k týmto naším filmom s pred pol storočia nemám žiadne výhrady...vždy si ich znova rád pozriem. Milujem ich sledovať, hlavne počas ľahkých nedeľných popoludní. Posledná bosorka je jedným z nich. Láska, humor, mierna dramatičnosť a v neposlednom rade zamyslenie nad historickými udalosťami ktoré otriasali svetom v danej dobe. P.S. Kto vie, možno v tomto roku vznikne u nás scénar k filmu "Posledná gorila"

• 10.2.2012  15:29
    Rota K (2004)

Dobrá myšlienka so zlým spracovaním. Asi takto by som opísal tento film. Napriek tomu to vo vás zanechá čosi, nad čím sa zamyslíte. Za román/scenár dávam 2 *

• 9.2.2012  22:47
    Ukrutnost (2010)

Filmy s Yakuzou mám rád, no tento snímok ma nudil... Vždy ma fascinoval ten ich trest - odrezávanie malíčkov a k tej nude pridal Kitano pasáž, kde tvrdí "to vaše starodávné uřezávaní prstů je úplně k ničemu", týmto u mňa klesol (smiech). Bolo by to za tri * , no prepadá na dve, nakoľko je vo filme dosť problém sa zorientovať v postavách. Príliš rýchle menenie postáv na pozíciách a keď k tomu pripočítam dĺžku filmu, vzniká skutočný problém pre diváka, ktorý nie je zvyknutý, neberte to nikto osobne, na japonské tváre a mená.

• 8.2.2012  12:11

Pekne vykreslené pre "obyčajného" človeka, ktorý sa danej tématike absolútne nevenuje. Téma sa dotýka všetkých nás, resp. sa už dávno dotkla a v dnešných dňoch môžme vidieť, že sa rútime do niečoho ešte horšieho... Treba veriť, že sa stane niečo, čo to dá všetko do starých koľají. Aj keď už teraz je vidieť, že to bude ešte dlhá a ťažká cesta.

• 18.10.2011  20:28

Je správne čo vytvoril Julian Assange? Je možné akceptovať v celom rozsahu zverejnené dokumenty bez toho, aby sme videli celý príbeh odohrávajúci sa okolo každej správy?... Postavte vedľa seba dvoch ľudí a ukážte im jednú vec. Nakoniec, keď im dáte túto vec opísať tak zistíte, že každí z nich ju videl z iného uhla. O tom, čo Julian Assange urobil a čo neurobil správne si už musí urobiť záver každí sám..