Ouija (2014)

Dle mého názoru to bylo mnohem lepší, než dvojka. Nevím, co všichni mají. Mně se to líbilo. Dost lekaček se povedlo a atmosféra byla dost dobrá. 6,5/10

Ouija: Zrození zla (2016)

Podle mě se z toho dalo vytěžit mnohem více. Nenašla se zde žádná solidní lekačka, atmosféra tam sice byla, ale celkově to byl takový divný film.... Podle traileru jsem od toho očekávál mnohem více a bohužel jsem tedy zklamán... 4,5/10

Ve spárech ďábla (2018)

Atmosféra v márnici, byla naprosto skvělá. Lekačky bohužel nefungovaly a některé scény byly vážně, jak z nějakého béčkového hororu. Ale je to něco jiného. Za mě: 6/10

Amityville: Probuzení (2017)

Pro mě mnohem lepší, než 3:15 zemřeš. Našly se zde dvě solidní lekačky, ostatní moc nefungovaly. Atmosféra, zde byla. Celkově tento snímek hodnotím, jako průměrný. 6/10

Insidious: Poslední klíč (2018)

Ze začátku se to jevilo, jako naprosto zbytečný film, postupem času se to zlepšovalo a zlepšovalo. Scéna s kufry byla skvělá. A konec se taky velmi povedl. 7/10

Do temnoty - Krvavý měsíc (2021) (epizoda)

Mně se to docela líbilo, vím, že tam nebylo tolik děje, ale i přesto hodnotím třemi hvězdami.

The Conjuring 2 Remake (2016) (amatérský film)

Jedna hvězda za snahu... Jako amatérský film to není úplně nejhorší, ale stejně.