Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Nazvala bych to "Kdyz nechate 'influencerku' hrat" Pani Smetana, je znama jen svym arogatnim chovanim z DVTV, kde si hrala na moderatorku, libackou s mladym Trojanem a dovolenou na Bali za covidovy prispevek. Muzou si podat ruku s Anickou "dala jsem si igelitak na hlavu" Sulcovou a pogratulovat si, ze si muzou dat do bio, ze jsou i heeerecky. Oprava z odpadu na 1* za Danu Syslovou a Honzu Kominka. Alespon nejaci herci

Černé zrcadlo - Démon 79 (2023) (epizoda)

Jsem jedina, kdo v tom vidi paralelu s muslimskymi bojovniky za viru? Musis zabit 3 lidi, jinak bude konec sveta = musis zabit bezverce, jinak bude konec sveta; jsi hodna a zabijis ty spatne a delas to vyssi dobro = netreba vysvetlovat analogii zde; atd atd az se dostaneme do Pojd se mnou nekonecna, alespon budem spolu = ceka na Tebe tucet pannen.

Nic nás nerozdělí (2012)

Sice je to hodně velké klišé, ale po tomhle filmu si člověk uvědomí, jaké blbosti občas řeší. Připravte si kapesníčky a silné žaludky, ale rozhodně to stojí za to.

Drive (2011)

Tenhle komentář je velice čerstvý, cca hodinku po shlédnutí filmu ... Hudba a Ryan a auto v němž v seděl (jakékoliv).. magická směs, která doslova přikovala moje oči na plátno .. je neuvěřitelný, jak moc dokážou ty dlouhý záběry (moc se v tom nevyznám, ale asi režisérův rukopis) ... tenhle snímek by mohl být právě jen o hudbě a Ryanu Goslingovi jedoucím v autě a přesto bych se na to vydržela koukat dvě hodiny...