• Romantický

After: Přiznání (2020)

Juuu konečně jsem se dočkala a moc jsem od toho nečekala. Naštěstí. Protože mě velice překvapilo, jak se to povedlo. Juuu já mám z toho takovou radost 👏👏👏. Herci byli neuskuteční. Dokázali zahrát perfektně něžnost, hravost, chtíč, vztek.... Super. Manžel tvrdí, že nic moc, ale určitě se mu to líbilo - já to na něm poznám 🤭😄😂 Už se těším na další díl a repete tohodle 😍

Alfa (2018)

Do kina nečekaně... Rychle, na co půjdeme?... Je tam Alfa, zkusíme to.... Musím uznat, že jsme vybrali velmi dobře. Pěkný příběh, nádherná příroda, skvělé efekty... Ach ta obloha... Samozřejmě by z tohoto filmu mohl být větší trhák, ale jsem ráda, že to nebylo zas tak divoký jak jsem v některých chvílích čekala. Někdy se mu najednou podařilo vyváznout z ukrutné situace tak lehce, že to bylo těžko uvěřitelné. Ale je to film a jsem i ráda, že se mi hladina adrenalinu udržovala v normě.

Alvin a Chipmunkové (2007)

Moc moc moc se mi to líbilo.... dobrá prča. Pustila jsem to děckám od kámošky a nakonec jsem se u toho nejvíc bavila já s kámoškou. Tož musím sa podívat aj na ten druhé díl....

Asi se zblázním (2021)

Myšlenka filmu super, ale chyběl mi tam šmrnc, větší jiskření a napětí mezi hlavními hrdiny. Celkově ten film jel ve střední lajně od začátku až do konce.

Astrologický průvodce pro zlomená srdce (2021) (seriál)

Dávám tomu 4* i když je to takový průměr. Dobře se na to kouká a pro odpočinek dobrý. Některé postavy a scény (které mají být asi vtipné) jsou zbytečně přehnané, ale není jich naštěstí mnoho. Každopádně dvě hlavní postavy jsou pěkné a sympatické a krásně to mezi nimi jiskří, takže pro mě spokojenost :)

Avatar (2009)

KOUZELNÉ, napínavé, romantické... Nemůžu se dočkat pokračování!

Avatar: The Way of Water (2022)

Nádherně natočené... Tomu žádná výtka. Ale proč mě PROBOHA připadá, že je v tom filmu nejdůležitější pomsta, pomsta, pomsta. Fakt trapný. Až se bojím dalších dílů...

Avicii: True Stories (2017)

Je mi smutno 😢😢😢 Krásně natočené, nádherný pohled do zákulisí... konec pokojný... Akorát rve srdce, když víme jaký ten konec doopravdy je 😢 Forever!!!

Až tak moc tě nežere (2009)

Tento film mám hodně ráda. Můžu ho vidět po několikáté a vždy mám u něj ten přihlouplý úsměv na tváři. Jo, cítím z něho takovou pohodu. Určitě si ho zase někdy pustím 😍