montel

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 30.6.2020  07:13
    Melancholická dívka (2019)

Tak tady byli totálně všichni sjetí. Větší sračku sem dlouho neviděl. Možná snad nikdy. To radši od rána do večera Babovřesky než toto. 0%

• 29.6.2020  22:34

Dlouho jsem tento film odkládal, ale toto byla paráda a naprostý herecký koncert Brada Davise. Až ho je vážně škoda, kluka ušatého. Vězeňských filmů už sem viděl spousty, ale toto je vážně topka. Spousta postav se mi dostala doslova pod kůži, navíc film má několik velmi zajímavých zvratů. 80%

• 28.6.2020  22:03
    365 dní (2020)

Někdo tu psal, že jsme škarohlídi, protože film má tady 42%. OK, koukněte tedy na IMDb, tam je to pouhých 34%. Podle mě, jsme ještě velmi milosrdní. Ten film je vážně dost špatný. Jen za ty odvážné scény a za to, že jsem se občas dost zasmál, jsem dal dvě hvězdy. Na druhou stranu občas mě tam sralo neskutečně mnoho věcí. 35%

• 16.6.2020  22:18
    Ve službě (2019)

Tak tady je blbě skoro úplně všechno. Režie, scénář i herci, dá se říct, že vše stojí za hovno. Přitom dějová linie zpočátku nevyznívá úplně špatně. Polda má hodinu na to, aby našel unesenou holčičku a celkem solidně se to rozbíhá. Pak se ale do toho přimotá mladistvá reportérka, která vše přenáší živě na net a halda debilních poldů, která neumí vůbec nic (ani umírání jim nejde). Únosce vesele lítá po městě se samopalem, zabíjí poldy po desítkách, ale ho samotného netrefí vůbec nikdo, ani sniper z vrtulníku. Bože, do čeho sem se to zase uvrtal. Nakonec sem ještě myslel, že Eckhart tu o třicet let mladší, dá se říct náctiletou reportérku ojede. Shit. Jednu hvězdu sem přidal, protože sem to bral trochu jako parodii a zasmál sem se. 40%

• 6.6.2020  20:13

Čtyři stárnoucí umělci, jeden obrovský dům a dva podvodníci vydávající se za jejich fanoušky. Ve skutečnosti jsou to mladí developeři, kteří chtějí co nejvýhodněji dům odkoupit. Jenže netuší, že jejich majitelé jsou ještě mazanější. Hodinku a půl je to taková černá komedie, která je ale brutálně utahaná a většinou dost nudí. Když už má přijít na řadu to věhlasné finále, dopadne to přesně tak jak už zkušený divák předpoví. Mě to tedy vůbec neoslovilo. Za ten konec jsem ale jednu hvězdu přidal, jinak je to bída. 35%

• 31.5.2020  19:03
    V síti (2020)

Film, který by měli vidět všichni. Škoda, že nemohli zveřejnit ty odporné ksichty. Byl by to pro ty svině největší trest, až pak bych je zavřel. 75%

• 13.5.2020  19:22

Jako mladý jsem tento film miloval. Teď jsem to viděl po tolika letech znovu a musím říct, že i když se na tom už zub času značně podepsal a děj je takový pitomoučký, pořád to má své kouzlo 80.let. Hlavní hrdinové mají charisma, stejně jako ta hnusná záporačka, kterou i dnes někde potkat tak peláším o sto šest. Do toho ta chytlavá jednoduchá melodie a nevymáchaná huba ústřední dvojice, která se neustále popichuje. To pořád zaručuje celkem slušnou zábavu. Nevím proč, ale připadá mi, že má Bronson ve všech těch kriminálkách stejný nebo alespoň hodně podobný oblek. 60%

• 10.5.2020  12:20

O Beastie Boys jsem vědel jen to, že jsou to legendy rapu a protože jde tento styl hudby víceméně mimo mě, znal sem do dneška snad jen jednu písničku. Tento dokument je ale uhrančivý, příběh trojice z New Yorku je zajímavý a navíc, vyprávět příběh před plným divadlem nadšených diváků a ještě k tomu vtipně, byl úžasný nápad. Donutil mě si pustit více jejich tvorby. Za mě palec nahoru. 70%

• 8.5.2020  22:31
    18 dárků (2020)

Elisa (Vittoria Puccini) je šťastně vdaná za fotbalového trenéra Alessia (Edoardo Leo) se kterým společně čekají miminko. Co čert nechtěl se bohužel Elisa dozvídá, že trpí rakovinou a u porodu umírá. Narozená holčička Anna (Benedetta Porcaroli) vyrůstá pouze s otcem, ale na každé narozeniny dostává od maminky dárek. Čím je Anna starší, tím víc odmítá maminčiny posmrtné dárky, až se v den osmnáctých narozenin vzepře otci a celé oslavě narozenin a po autonehodě se ocitá zpět v čase v době těsně před svým narozením a poprvé se tváří v tvář střetne se svou maminkou...Příjemné italské drama, které nemůže zklamat. První půl hodina diváka naláká na srdceryvné drama. Pak se film bohužel stočí jiným směrem a já byl trošičku zklamaný. Nakonec to ale celkem ušlo a výsledkem je pěkné rodinné drama s kapkou fantasy. 60%

• 8.5.2020  10:40

Příliš zdlouhavé a tudíž i příliš nudné. Bomba v černošském kostele, která usmrtila čtyři děvčátka, měla zásadní vliv na budoucnost afroamerického národa hlavně na jihu USA, ale vyprávění formou mluvících hlav nebylo šťastné řešení. Chyběl vypravěč, který by diváka vtáhl do příběhu. Dokument je navíc hodně špatně sestříhán. Chvilku se mluví o rasismu, pak zase o Kingovi, pak zase o útoku a najednou střih a zase jinak. A co tam dělal ten hajzl Cosby? I když se jedná o smutnou událost, mě to za srdce nechytlo. 35%

• 5.5.2020  22:33
    4x4 (2019)

Tento argentinský thriller má něco do sebe. Zloděj je uvězněný v zatemněném SUV a nemůže ven. Majitel s ním posléze komunikuje přes palubní telefon. Zloděj má dostatek času přemýšlet o svých činech, ale zároveň pozoruje kriminalitu okolo sebe, na což chtěli tvůrci výrazněji upozornit. Jen by mě zajímalo, jak mohl majitel auta vědět, že se hned zloději vybije ten telefon? Filmu mi chybělo lepší rozuzlení jako například v Telefonní budce. Kdyby byl scénář propracovanější byla by to pecka. 60%

• 5.5.2020  10:21

Nevím v čem je tento film kontroverzní. Studentka si se svou kamarádkou rezervují hotel a objednají si na pokoj chlapa, který jedné z nich provede potrat. Ve filmu není takřka nic šíleného vidět, samotná scéna potratu trvá jen chvilku, zbytek filmu se šíleně natahuje. Konec je úplně o ničem i když přiznám se trocha napětí tam ke konci skutečně je. Za mě naprosto nadhodnocený rumunský film. 40%

• 4.5.2020  17:19
    37 sekund (2019)

Mladá Yuma je vinou dětské obrny odkázána na invalidní vozík. Žije s přehnaně starostlivou matkou, její šéfka, editorka úspěšných comicsů jí sere protože se za ni stydí a nedovolí jí v práci se nadále rozvíjet. A tak začne Yuma kreslit porno comicsy, koupí si vibrátor a celkově se začne víc a víc zajímat o své tělo, aby byla dobrá v kreslení porna. Postupem času si najde přátele a zjistí, že má v Thajsku sestru za kterou se na vlastní pěst vydává. Ono to vypadá celé nadějně, ale Japonci jsou prostě blázni. Ten příběh se v polovině začne ubírat jiným směrem a já nevěděl kde. Chvilku je Yuma zakřiknutá, pak se z ní stane pomalu nymfomanka, která chce přijít za každou cenu o věneček a pak zase letí kajsik do Thajska hledat ségru. Tam jí doprovází nový kamarád, tak sem čekal že ten její princ na bílém koni bude právě on, ale prostě ne a najednou je konec. Tak já nevím, tak nadějný příběh a hovno z toho. Jo a za srdce to chytnout ani nemůže, nejsem Japonec a nerozumím jejich kultuře. 45%

• 4.5.2020  07:07

Nemám rád Eisenberga. Tady se k němu ještě navíc přidal nesympatický Ind. Ale ta jeho ségra je dobrá, škoda že nedostala více prostoru. Peňa je frajer, ale zase ti dva padouši jsou idioti. Mají ale cool plamenomet, přepadení banky je taky fajn. Film má celkově štěstí, že je tak krátký a že se vlastně pořád něco děje. I ta rozvážka pizzy je fajn a vtipná. Mě to tedy nakonec vcelku bavilo. 55%

• 1.5.2020  11:28

Velice silný a emotivní příběh z dílny Netflixu. Všichni dobře víme co za zvěrstva napáchal ten bravek Breivik. Norové svůj nejhorší den v dějinách natočili vskutku syrově. Žádný záběr na jeho běsnění nebyl divákovu oku ušetřen což mě překvapilo, protože pro mnoho seveřanů musí pořád tento film otevírat nezahojené rány. Navíc vše je velmi realisticky provedené. 75%

• 30.4.2020  20:37
    2 zbraně (2013)

Wahlberg a Washington to je téměř vždy záruka slušné zábavy. Tentokrát tito dva chlápci síly spojili a výsledkem je honba za milióny, spousta přestřelek a bezmyšlenkovitá zábava. Na solidních 60% to stačí.

• 30.4.2020  15:31
    1985 (2018)

Nevěděl jsem do čeho jdu, prostě jsem to pustil a i když moc černobílé filmy nemusím, tady v tomto případě to perfektně sedlo. Krásně to dotvářelo depresivní atmosféru, která z filmu čiší po celou jeho délku. Adrian skrývá jedno velké tajemství, které se bojí říct i nejlepší kamarádce z dětství. Rodiče jsou typičtí venkovani ještě k tomu nábožensky založení a mladší bráška s nimi trpí jako zvíře. To vše vykresluje melancholická hudba, která do příběhu hezky zapadá. Film asi nebude pro každého, je to prostě obyčejně smutný příběh jedné americké venkovské rodiny. 60%

• 29.4.2020  21:32
    1945 (2017)

Do maďarské vesničky, kde se zrovna chystá svatba, přijíždějí dva muži. Místní obyvatelé si myslí, že se jedná o příbuzné deportovaných židů...A tak se jeden vesničan oběsí, druhý uteče nevěstě v den svatby neznámo kam, nevěsta zapálí obchod atd atd. Co tím chtěl básník říci netuším, rozhodně doporučuji zajít si ven na limču, což bude lepší zážitek než tento film. Maďarům palec dolů a tomuto zdejšímu hodnocení taktéž. 10%

• 26.4.2020  14:41

Bianca vyhraje v Nigérii soutěž krásy. Sponzor jí v rámci focení posílá do Jižní Afriky, kde Bianca cestuje se svým manažerem. Zde se objeví mocný šéf kosmetického impéria, který chce Biancu jen pro sebe a tak podplatí jejího manažera, aby odjel do LA. Ten ale odmítne a bude bojovat o Biančino srdce. Jedna hvězda je za krásné ženy a ještě krásnější pláže. Ta druhá je za to, že jsem čekal od tohoto filmu debilitu na entou, ale byla z toho jen kravina na druhou. Tu závěrečnou akční scénu snad ani tvůrci nemysleli vážně, to bych i já natočil lépe na iPhone. Jo a Bianca není hezká. 35%

• 26.4.2020  11:27
    Selfie 69 (2016)

Bláznivá komedie o hledání ztracené lásky. Tři mladé dívky se po rozchodech v opilosti mezi sebou vsadí, že se do tří dnů vdají. Najít v Bukurešti normálního chlapa na ženění je ale pořádný problém. Na rumunskou komedii je to celkem obstojné. Není nouze o pěkné holky, absurdní situace, sex i celkem dobrou hudbu. Některé vedlejší postavy jsou sice zmatečné a i konec stojí za vyližprdel, ale jako celek to docela funguje. Prostě průměrná evropská komedie na nedělní relax. 50%

• 25.4.2020  20:02

Obchod mezi drogovými gangy je narušen střelbou a dva členové gangu umírají. Třetí, který jen tak tak unikne smrti se nyní pomocí přítele z protidrogového oddělení snaží najít viníky, kteří zavraždili jeho kamarády a ukradli tašku s drogami...Francouzsko-belgické kriminálky jsou většinou drsné ale tady na to tvůrci poněkud zapomněli a udělali chybu. Příběh by mohli právě drsné nekompromisní scény nastartovat. Tak zůstalo jen u nepříliš zajímavých zmatečných postav a celkově je to takové nemastné neslané. Ani jsem nevěděl jestli mám hlavnímu hrdinovi fandit, bylo mi to tak nějak jedno. Úplně špatné to není ale chyběla tomu prostě ta syrovost. Ty tři přestřelky to nemůžou zachránit. 45%

• 25.4.2020  08:06
    (Ne)matky (2019)

Tři matky z předměstí se na Den matek rozhodnou, že navštíví své syny na Mannhatanu. Jeden je gay, druhý úspěšný redaktor pánského časopisu a třetí zase stále truchlí po zkrachovalém vztahu. Jejich matky se rozhodnou, že jim jejich životy pořádně nabourají. Následují výčitky, hádky, omluvy atd. Příběh je sice předvídatelný a kromě komedie bych do žánru zařadil i romantiku, ale hezky se na to dívá, herci jsou neokoukaní a nakonec jako ve správné pohádce vše dobře dopadne. Patriciu Arquette už bych tady ani nepoznal, naopak Angela Bassett je stále v plné formě. No a Heidi Gardner je prostě nádherná. Za mě tady malinko podhodnocený film. 65%

• 16.4.2020  11:24

Tento film byl trošku zklamáním. Děj je klasický. Jedna škola bojových umění chce vymlátit a pozabíjet tu druhou. Dva žáci z té poražené školy najdou učitele, který preferuje styl orla a tygra. Jen kombinace těchto technik může nepřítele porazit. Takže k vidění je spousta soubojů a choreografií, ale také bizarních scén. Například když chce lehká děva udělat chlapovi dobře, ale pak uteče protože zjistí, že tam má vyrážku. Nebo učitel dá žákovi za úkol nachytat za den rukou 50 kaprů nebo ho učit nebude atd. Prostě klasický Hongkong od Shaw Brothers. Ta romantická dějová linka byla ptákovina. 45%

• 10.4.2020  12:03

Pastýř Memo (Aras Bulut Iynemli) je dospělý muž s duší dítěte. Společně s babičkou vychovává po smrti své ženy na venkově dceru Ovu (Nisa Sofiya Aksongur). Jednoho dne je ovšem Memo zatčen a obviněn z vraždy malé holčičky. Justice ho odsoudí k trestu smrti. Zmatený Memo se rázem ocitá v cele č. 7 mezi opravdovými kriminálníky, kteří mu za tak závažný trestný čin nedávají nic zadarmo. Na prahu smrti se však náhle objeví svědek, který může prokázat Memovu nevinu... Zápletka je podobná Zelené míli, jinak je to ale úplně jiný film. Jsem rád, že i takovéto neznámé filmy jsou díky Netflixu dostupné i u nás. Turci v tomto remaku příjemně překvapili. To hodnocení zde je ale příliš vysoké. 75%

• 9.2.2020  18:13

Co toto bylo? Mělo mě to šokovat? Měl sem u toho slintat blahem, jaký to není filmový zážitek? 46. nejlepší film??? Ježíšmarjá. Já vím proč sem se tomu filmu vyhýbal tolik let. Celá ta kamera, střih a příběh jsou k zblití. Nebýt toho šíleného výrazu Hrušínského, tak dám bez problému, s čistým svědomím odpad. Toto už nechci nikdy v životě vidět.

• 1.12.2019  21:57
    To nejsi Ty (2014)

Nemám moc rád filmy o nemocech. Hilary Swank už ale podobný výkon předvedla v Million Dollar Baby a i tady se jí povedlo ztvárnit nemocnou ženu velmi přesvědčivě. Jinak příběh nevybočuje z tradičního schématu. Nepřekvapí ani nevyždímá citově. Ale herci jsou zde sympatičtí. Za mě 55%.

• 20.11.2019  10:44
    Fotbalový talent (TV seriál) (2018)

Bože, to jsou puobémy Uďo. Beverly Hills v novém kabátě, kde každý spí s každým, všichni si lžou, neustále brečí a všichni vypadají jak s časopisu. A do toho sem tam fotbal, pouliční gangy, chlast, přřestřelky,rap a nějaká ta lesba. Jako dobrý no. Zas tak úplně se nenudím. 65%

• 10.8.2019  13:08

Tak po dlouhé době jsem viděl Jackieho v celkem vážné roli a hned musím konstatovat, že to nebylo špatné. Zápletka zdá se být jednoduchá. Jackie vede svou skoro dospělou dceru do obchodu, kde si chce zrovna vybrat šaty na maturitní ples. Jenže ejhle, před obchodem vybuchne bomba nastražená teroristy z IRA a Jackie rázem příjde o jedinou rodinu. Zdrcený žalem se dožaduje spravedlnosti, jenže vyšetřovatelé stále ne a ne najít stopu. Proto se Jackie vydává hledat pomoc na vyšších místech a je tak vlezlý a otravný, až skutečně donutí ministra spravedlnosti v podání Brosnana jednat. To ještě nikdo netuší, že Jackie má vojenský výcvik a rovněž se vyzná ve výbušninách a tak se musejí mít na pozoru úplně všichni. No a jakmile zjistí jména všech teroristů, vrhne se rozzuřený 60-letý tatíček pěkně na i ně. Finále má grády, přesto kdyby Campbell natočil čisté a zábavné béčko, bylo by to více fajn. Na můj vkus se tady zbytečně motala politika a přehršel postav tomu uškodilo. Ale za shlédnutí to určitě stojí, takže doporučuji. 65%

• 2.8.2019  09:30

Nevím co jiného dodat, než že toto je kurva síla. Jednoho podzimního večera, příjde stárnoucí manželská dvojice o téměř celou rodinu vinou řádění Brabantských zabijáků, kteří v 80. letech v Belgii přepadávali supermarkety a bez ostychu vraždili každého, kdo jim přišel pod ruku, včetně žen a dětí. Jediný, kdo přežil je jejich vnuk David. Příběh se táhne od počátku střelby, přes jeho těžké zranění nohy až do dospělosti, kdy sám vychovává svého syna. Postupem tohoto času při vyšetřování selhávají úřady, policie, soudy. Až teď, více jak 30.let po hrůzných činech gangu se začínají pomalu rozplétat nitky, které vrcholí na nejvyšších místech celé Belgie. Režisér Coninx natočil tento znepokujující příběh s bravurou. 85%

• 17.9.2017  22:29
    Šerifská hvězda (TV seriál) (2017)

Tak tohle je nářez. Je to surové, je to hutné, krásná příroda a co je hlavní, je to překvapivé. Postavy se sice často chovají nelogicky, příběh se ubírá tam, kde divák nechce a hlavní hrdina místo pořádne revange spíše chlastá. Ale to nevadí, má to grády, je to napnuté jak struna a hlavně je to originální. Konečně seriál, který nadchne. Přirovnávám k Banshee.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42