Beverly Hills 90210 - Muž proti muži (1990) (epizoda)

Brandon a Steve se chtějí dostat do školní družstva basketbalistů. Zatímco Stevovi to moc nejde, Brandon postupuje v očích trenéra výš a výš. Mezitím se snaží přijít na kloub tomu, jak je možné že v týmu hrají kluci, kteří skoro ani nechodí do školy a chtěl by o tom tedy napsat článek do školních novin. Brenda si chce udělat řidičák, aby nemusela být závislá na bratrovi. Je to ale nejhorší řidička na světě a když se jednoho dne rozhodne zajet pro Kelly do nočního klubu, dojde ji benzín a ještě k tomu přijde o tajně vypůjčené Brandonovo auto, malér je na světě. Průměrný díl, který se snaží opět poučovat, tentokrát o tom, že řídit bez řidičáku nebo obviňovat spolužáka z nekalostí, je špatné, áááno. 50%

Beverly Hills 90210 - Poprvé (1990) (epizoda)

Brandon se dozví, že do Beverly přijede jeho stará láska z Minnesoty Cheryl. Je z toho celý paf a také značně nervózní, protože bude spát v jejich domě. Po příjezdu jí Brandon láká na noční sex. Vše tedy proběhne, Brandon má za sebou první sexuální zkušenost a je šťastný. Z Cheryl se ale vyklube rebelka, chce poznávat filmové hvězdy a vyjede po Dylanovi protože má Porsche. Brandon mu za to namlátí, ale Dylan je charakter a řekne Brandonovi, že s ní nic neměl. Brendě se líbí učitel matematiky a je šťastná, že mu o víkendu může hlídat děti. Celkem hodně se v tomto díle řeší Brandon a sex ale mě to připadalo nudné. 40%

Beverly Hills 90210 - Každý sen něco stojí (1990) (epizoda)

Pan Walsh najme do svého domu mexickou pomocnici, která leze paní Walshové na nervy. Nakonec se s ní ale skamarádí. Brandon hledá práci, aby mohl zaplatit pojistku na auto. Zaměstnají jej v nóbl restauraci, která je velice snobská a po pár směnách se Brandon naštve a dá výpověď. Dylan jej zavede na večeři do Peach Pitu a na scénu tak přichází Nat, který nakonec Brandona zaměstná. Brenda se dá dohromady s holkou Tiffany, se kterou chodí po obchodech očumovat hadry. Tiffany je bohužel kleptomanka a když ji jednoho dne s Brendou chytnou při krádeži, namočí do toho i ji. Matka Brendě nevěří, že nekradla a tak nám Brenda předvede slzičky hned dvakrát. Nakonec Tiffany vše přizná a tak je Brenda očištěna. Brenda vede na slzičky 3:0 a válcuje tedy všechny ostatní. 50%

Stopaři - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Tak Stopaři se nám parádně rozjeli. Postavy už známe perfektně. Lemer byl najat jako ochranka na nelegální převoz nosorožců. Bohužel jsou po cestě v noci přepadení gangem, který u nich překvapivě hledá diamanty kterých Lemer vůbec nic neví. Lemer a veterinářka Flea z incidentu vyváznou, mladý řidič je však brutálně popraven. Díky této přestřelce však přijde na stopu gangu, který obchoduje s džihádisty TDI a vrhají se do akce. Jako Cinemax se opět slušně představil a ujistil mě, že akční kriminálky umí na jedničku. Tento seriál z JARu je prostě nářez. 75%

Perry Mason - První kapitola (2020) (epizoda)

Za mě slušný rozjezd. Unesené dítě je po předání výkupného nalezeno mrtvé s přišitými očními víčky. Rodiče jsou zoufalí a tak se obrátí na soukromého detektiva Perryho Masona, který začíná rozplétat nitky. Dobová atmosféra je tu celkem fajn, není nouze o drsnější záběry nebo o sex. Vadila mi jen ta hudba, která se rozezní v ten nejméně vhodný moment. Jsem zvědav na další díly, jestli se nastavená laťka udrží. 60%

Stopaři - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

První epizoda mě příjemně překvapila. V jihoafrické republice se chystá teroristický útok. Informátor natočí rozhovor džihádistů, je postřelen, ale než jej teroristé stačí zliikvidovat, předá informace TDI, což je v Kapském městě protiteroristická organizace. Začíná tedy sledování pachatelů, napíchnutí domu jednoho z teroristů, seznamování s postavami, nechybí trocha akce a pomalu gradující napětí. Postavy jsou celkem sympatické, nečekejte žádné hezouny, ale prostě obyčejné lidi co dělají chyby z masa a kostí. Mě se to moc líbilo a čekám s napětím na další díl. 70%

Stepfordské paničky (2004)

Je to celé taková pitomost s celkem dobrými herci. I když taková Gleen Close mi lezla neskutečně na nervy a Nicole zas nechápu jak se mohla uvrtat do takovéto chujoviny. Předělat manželku na neskutečnou sexy dračici pomocí počítačového čipu, co by chlap mohl chtít více. S takovýmto námětem se dalo skvěle vyhrát. Jako na jedno podívání dobrý, ale měl to být odvážnější, děsivější a cool masakr. 45%

Vzpomínky na Afriku (1985)

Nejlepší film roku 85? Ale kdeže. Meryl Streep přijede do Afriky, tam se vdá za kamaráda a začne pěstovat kávu. Seznámí se s Redfordem, chytne od manžela syfla tak ho odkopne a vrátí se do rodného Dánska. Pak zas přijede zpět do africké buše, zamiluje se do Redforda, podnikají spolu zajímavé výlety a sem tam zastřelí lva, který si je chce dát k obědu. Redford jí furt někde odjíždí, pak zase přijíždí a furt takto dokola. Krásné záběry na Afriku to za mě nezachránili. 40%

Love Story (1970)

Krásná, avšak příliš smutná love story. Chemie mezi obě hlavními hrdiny funguje skvěle, navíc Ali MacGraw je nádherná a v roli přidrzlé studentky, je ještě více sexy. Škoda jen, že toho nenatočila více. Všiml sem si i mladého Tommy Lee Jonese coby spolubydlícího Olivera. Potěšila i hokejová sekvence, která je perfektně natočená. Na takové filmy je radost se dívat. 75%

Duna (1984)

Duna je od každého trošku. Krapet bizár, je zde troška násilí, příběh taky není úplně marný, postavy jsou trochu odporné, efekty zase trošku hodně zastaralé. Připomínalo mi to něco mezi Star Wars a Rudou Soňou, přičemž to prostě ale není ono. Může za to jistě i rukopis Davida Lynche. Překvapil mě tady Sting, toho jsem ani nepoznal. Jestli existuje film, který si bezesporu zaslouží remake tak je to tento. 40%