Lucyl89motyl

okres Beroun

3 body

• 28.8.2018  20:56
    Osvícení (1980)

Uzasny horor. Neskutecna atmosfera, obsazeni a hudba. Musim ale negativne hodnotit odchyleni od knihy. Jako fanousek knihy jsem zklamana. Z predlohy tam je jen hrstka a jeste pozmenena.

• 5.12.2017  17:19
    Temná věž (2017)

Velike zklamani. Na film jsem se velice tesila, a kdo z fanousku Kinga taky ne. Film se snazil, ale vysledny efekt stoji za nic. Od zacatku se nudite a nakonec jste radi, ze film ma jen hodinu a pul. Co se tyce hereckeho obsazeni, klidne vice roli zaporaka pro M.Mc.

• 19.6.2017  14:13
    Pátá vlna (2016)

Nechapu, ze tento snimek ma tak nizke hodnoceni. Zaslouzil by alespon 65%. Hezky natocen a skvele obsazen.

• 19.6.2017  14:08
    Minuta ticha (TV film) (2016)

Naprosto uzasny film. Byla jsem uplne v soku, jak skvele to bylo. Je to hodne silny pribeh a na to ze je to nemecko/dansky film tak opravdovy kloboucek dolu.

• 16.6.2017  22:40
    Zoolander (2001)

Proste bomba. Tuhle komedii si nelze pustit jen jako podkres. Proste to musite shlednout cele. Film je plny skvelych hlasek a skvele obsazen.

• 16.6.2017  22:36
    Zoolander No. 2 (2016)

Takovej potencial a takhle to po...t! Film je nabitej hvezdama a mohl stavet na uspesnem prvnim dile, ale tohle je opravdu prehnane a je to velika skoda.

• 14.6.2017  17:15

Prijemna rodinna komedie.

• 14.6.2017  13:20

Jestli neco amici umej, tak je to um tocit filmy o fotbale. Tenhle film je od Disneyho, skvele obsazen a jeste podle skutecne udalosti. Co vic si prat :)

• 14.6.2017  09:54

Tento film pripomina maleho tarzana, ktery ma misto medveda, za kamose draka. Jiz pri prvnim zaberu, je predvidatelne, ze se stane nehoda a on zustane sam v lese. Film je na muj vkus moc dlouhy a jiz dopredu vite jak skonci. I presto je dobre obsazen, s krasnymi efekty a zabery prirody. Film je prijemny a urcite neurazi. Kdyz ho budou davat v televizi tak si ho tam jako podkres nechate.

• 9.6.2017  17:48

Bohuzel pouze 1 hvezda. Kdyby to nebylo tak hezky zpracovane, dostane to odpad :(

• 6.6.2017  22:04
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Tohle je ulet! tohle se neda sledovat ani jako kulisa. Kdyz tento porad zacne a vy jste v jine mistnosti, i tak podvedome vite ze to zacalo a utikate v rychlosti prepnout televizi, aby jste nestihli ani uvodni znelku, protoze vite, ze i ta chvilinka by vam vymyla mozek ...

• 6.6.2017  21:26
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Ceskym serialum moc neholduju. Tenhle je prijemny, nenuceny, vtipny a strasne dobre obsazeny. Sleduji to pravidelne a beru to jako krasny relax na gauci. Dva dny v tydnu, kdy ma smysl koukat na televizi s vedomim, ze konecne neco davaji.

• 6.6.2017  21:15

Zpatky do detstvi :D chudaci rodice, kteri nam to pousteli dokola a dokola a dokola. I po tech letech, kdyz jsem si to pustila, jsem si film pamatovala skoro do pismenka :D

• 10.4.2017  18:44
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Muzik skoncil v praci a vy jste se vrhla do kuchyne, aby mel veceri na stole jen co prijde domu. Prostreno je prijemna kulisa pri vareni. Pokud jsou tam normalni az nudni lide, tim prijemnejsi porad je.

• 9.4.2017  14:53

Tahle pohadka je zaryta v kazdem z nas a mame ji radi. Kdyz zaslechnete jakoukoli pisen, zacnete si ji nevedomky zpivat ci broukat.

• 9.4.2017  10:24
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Kdyz se divam na stejnou soutez ze zahranici, bavi me to a rada si to zapnu. Ale tohle?!?! Nevim zda je horsi koukat na divne vybrane soutezici, nebo jeste horsiho moderatora.

• 9.4.2017  08:55
    Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

tenhle serial je naprosto perfektni pro zeny v domacnosti, ktere se rady odreaguji u telky. Kdyz se na to divate, rikate si ze je az nemozne aby se v jedne ulici delo takovych zvratu, vrazd a tajemstvi. Najednu stranu si rikate, to je ale blbost. Na druhou stranu, si v kazde z postav najdete kousek neceho, co vas upouta a. nepusti. Vsechny serie jsem jako zavislak shltala.

• 9.4.2017  08:55

je nedele, prave jste si dali vyborny obidek a ted touzite jen po tom dat si kavu a pustit si nejaky oddychovy film? Tak mate vyhrano, tohle je presne to prave. Je to nenasilna komedie, ze ktere budete prijemne naladeni.

• 9.4.2017  08:53
    G. I. Jane (1997)

tenhle film jsem videla uz jako mala a uchvatil mne. Vlastne stejne jako vzdy, kdyz ho vidim znovu. Demi byla senzacni, ale Viggo byl naprosto strhujici. Role radoby padoucha s knirem mu byla usita na miru. Hodne lidi tento film odsuzuje jako feministicky snimek ci odpad, at si rikaji co chteji, ja ho muzu vrele doporucit.

• 9.4.2017  08:52

Sok!!! Tohle je proste tezkej ulet. Tim Burton, pan Tim Burton tohle opravdu nezvladl. U tohoto snimku jsem sedela s otevrenou pusou a nechapala co to je. Kazdy kdo zna film Pan Wonka a jeho cokoladovna si musel trhat vlasy. Scena, kdy se predstavuje pan Wonka pri znovuotevreni tovarny je v puvodnim filmu epicka, kdezto zde je az smesna. Nehlede na to, ze Indiansky naklonovany Umpalumpa je az strasidelny. Film jsem dokoukala jen z principu.

• 9.4.2017  08:51
    Varieté (2010)

ano ano dej je tezce predvidatelny, ale co na tom. Obsazeni je super a pisnicky jsou proste pecka. Je to prinemne oddychovy film, ktery si pustite jen tak pri dlouhem veceru, tak i pri uklizeni.

• 9.4.2017  08:47
    Co kdyby (TV pořad) (2012)

Jako ze tohle tocili Nemci? Kdyz jsem to videla poprve, sedela jsem jak oparena. Po dokoukani jsem se musela usmat a rict, ze to bylo opravdu vtipne a libilo se mi to. Kdyz vidim v programu ze to davaji, tak si to zapinam.