IvonaK

IvonaK

Ivona Knápková

Česko
upovídanost - to jsem já!

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 19.4.2019  20:04

Příběh jednoho chlapce který je povinen se se svojí matkou přestěhovat za potencionálním otčímem. Matka má na svého muže nejdříve růžové brýle, ale po svatbě se její manžel začne chovat čím dál hůř. Naštěstí se na chlapce i přes ten těžký život a násilí usměje štěstí a dostane stipendium na vysokou školu. Film by byl celkově na čtyři hvězdičky, ale vzhledem k tomu že tím chlapcem hlavní role byl Leonardo DiCaprio, tak jsem dala hvězdičku navíc.

• 17.4.2019  18:13

Tu třetí hvězdičku dávám za hudbu k filmu. A ta úvodní znělka k filmu je božská. Musela jsem si ji poslechnout několikrát.

• 14.4.2019  20:01

Ladislav Pešek ve dvou tvářích a lokomotiva = Podívaná. Co víc si přát? ;-)

• 14.4.2019  16:50

Poněkud bizarní kousek kterému bych ty tři hvězdičky i dala, ale vzhledem k tomu že ve filmech nesnáším když se ničí věci, tak jsem jednu ubrala.

• 14.4.2019  15:24

Film obsahuje jen jednu část života Baarové. A tak je krásně vidět jak se na této osudové odrhovačce-Baarová+Goebbels, sebevražda Zorky atd. lidé přiživují. Je to sice smutné, ale co se týká tohoto filmu tak určitě se zhostila výborně své herecké úlohy Zdenka Procházková a bavil mě i ten co hrál Goebbelse. Jinak bych ještě chtěla dodat, že ta co hrála jeho manželku byla velice krásná žena. Zatímco Magda v originále se mi nelíbila vůbec.

• 7.4.2019  14:28

Po velkém zklamání z filmu Malostranští mušketýři byl tento film velice dobrý a dokonce až dojemný. Je to příběh o tom že někdy okamžité zamilování na první pohled nemusí vždy znamenat že to vždy vyjde i přes velké usilování. Někdy je zkrátka zapotřebí se uvolnit a hledat někde kde ikdyž je to ze začátku jenom přátelství, tak to může nakonec přerůst ve vztah. Jinak Baarová tady s dlouhými vlasy byla moc hezká.

• 5.4.2019  20:55
    Pixely (2015)

Já nevím čím to je, ale já se u toho filmu strašně nudila. Asi zkrátka nedovedu ocenit akční filmy protože jsou příliš ulítlé a předvídatelné. Jednu hvězdičku jsem dala za samotného pacmana který byl počítačová figurka mého dětství. Akorát že v té hře byl kladná postava a tady záporná.

• 31.3.2019  17:50
    Budulínek Mandelinka (TV film) (1984)

Opět za ilustrace Josefa Lady, za plyšovou liščí rodinku a Ladislava Peška dávám čtvrtou hvězdičku. Jinak je to klasická mikro pohádečka. Budulínek od Vojtaana je lepší.

• 30.3.2019  19:20

Film můžu srovnat s Cestou ke štěstí kde krásná Jiřina Švorcová k úspěchu přišla. A tady přišla k úspěchu půvabná Ludmila Vendlová. Ale vzhledem k tomu že tu narozdíl od Cesty ke štěstí nehrála Blažena Slavíčková, tak dávám tři hvězdičky.

• 24.3.2019  19:20

Bohužel tento film mě zklamal. Nenabídl nic jiného než bloumání a rvačky námořnictva. Za vidění stojí jen krásné kostýmy Marlene Ditrichové a pak mě ještě překvapil ten nepředvídatelný konec z hlediska romantického.

• 23.3.2019  19:43

Mladý Leonardo Dicaprio je ze začátku dobrá duše která miluje svojí mámu a drží se pouhé onanie. Avšak celý jeho život se obrátí naruby když se dostane do labyrintu drog. Naštěstí ho zachrání protidrogová léčebna. Což je klasické téma které se neustále opakuje. Ale když hlavní postavu ztvárnil ten náš Leo, tak to bylo mnohem koukatelnější.

• 15.3.2019  19:57
    Ples v opeře (TV film) (1983)

Operu nemusím, ale vzhledem k tomu že to nebyl žádný zpěv Jarmily Novotné který kazí uši, tak se tyto písně daly poslouchat. Jinak krásné kostýmy a samozdřejmě Pešek jako Casanova v letech byl opět nepřehlédnutelný.

• 11.3.2019  20:11

Velice dobře propracovaný film akorát že byl strašně smutný. Jinak Jiřinu Švorcovou jsem ještě ve filmu Vstup zakázán považovala za obyčejnou mladou ženu protože se v tom filmu skoro vůbec neusmála, ale jak jsem shlédla agitku Cesta ke štěstí a teď Král Šumavy, tak ona byla opravdu velice krásná. Byla snad nejkrásnější ženou padesátých let jejíž kráse mohla snad konkurovat jen Ludmila Vendlová, ale ta vzhledem k tomu že filmovala opravdu velice krátce, tak už ji člověk nemůže vyzdvihovat do popředí. Jinak mě Ilja Prachař vždycky bavil tím jak hrál samé příslušníky SNB a jeho role Trautenberka v Krkonošských pohádkách byla asi opravdu nejzvláštnější a nejoriginálnější.

• 10.3.2019  17:45

Po letech jsem si zopakovala kompletní sérii pata a mata. A to tuhle. Byla to taková zimní pohodovka až na tu díru ve stropě. To se mi moc nelíbilo.

• 9.3.2019  13:14

Ty záběry té Prahy s tou dramatickou hudbou a s hudbou vítězství na konci jsou lepší než celý film. Ale jinak jsem se na toto dívala jenom kvůli Hrubému, který se tam naštěstí oběvoval často.

• 9.3.2019  11:30

Tento film má kouzelné hlášky a může být malým konkurentem Obecné školy. Samozdřejmě vztahy byly zase předvídatelné, ale vzhledem k tomu jaký tam byl netradiční konec, tak dávám plný počet. Jinak Daniela Kolářová byla zde pořád ještě šmrncovní jako za mlada.

• 2.3.2019  15:36
    Blaťácká povídačka (TV film) (1977)

Tak primitivní a odfláknutou pohádku jsem snad ještě neviděla. Kdyby ty strašidla alespoň ukázali když už nic. Ale to né. Tentokrát se zde šetřilo až moc. Tři hvězdičky tvoří samotný Ladislav Pešek, prostředí a krátká délka pohádky. Kdo chce od pohádky mnohem víc a je taky o strašidlech, tak mohu vřele doporučit O bojácném Floriánkovi.

• 1.3.2019  20:02

Výborná veselohra? Uff, tak to se tento film dost chvástá. Nudný film který by nezaujal ani lékaře. Pod výbornou veselohrou si představuji Pokušení paní Antonie nebo Děvče za výkladem což tento film má do takové úrovně hodně daleko.

• 27.2.2019  17:42

S komentářem od Bebacek souhlasím. Trochu mě to zklamalo a já si myslela jak budu zase s Nedošínské v hlavní úloze nadšená. Ale bohužel se zde musela podřídit mizernému scénáři.

• 22.2.2019  18:51

Když jsem viděla jak ten film trvá dlouho, tak jsem se lekla. Ale zkusila jsem ho shlédnout a je to snad nejdramatičtější drama co jsem kdy viděla a nedala jsem od toho oči pryč. Nešlo to. Žádné pohlazení po tváři, ale v uličce se dějí jen samé katastrofy. Ještě že zde byla Greta Garbo jejíž pohledy a charisma vždycky trochu rozveselí.

• 20.2.2019  16:54

Tak jsem se rozhodla se na tento film podívat když obdržel zlatou mušli a ano, úžasné. :-) Mladý Leonardo DiCaprio svým půvabem okouzlí staršího pána a asi jsem divná, ale jejich společný sex byl tak atraktivní... :-) Avšak brzy se s jejich harmonického vztahu stane těžké drama s velice dobře propracovaným dějem. Film byl sice hodně dlouhý, ale určitě se u něj nudit nebudete.

• 16.2.2019  18:23

Ukázka z Youtube kde Růžičková stahuje z kůže králíka vypadala výborně. Ale bohužel na to že to dávají pořád v televizi jsem čekala že se mi to bude líbit a dám tomu čtyři hvězdičky. Ale bohužel se to vůbec nepovedlo.

• 30.1.2019  14:47
    V pokušení (1939)

Já jsem si říkala že je mi to prostředí nějak povědomé. A on je to krásný český ráj. Věřím tomu že si Glázrová s tím pobudou museli skotačení po skalách užívat za tak slunečného dne. A takové vzbouření na vsi už asi v současnosti není. Všichni brejlí do počítačů a mobilů.

• 29.1.2019  13:35

Tak Jarmila Novotná vypadala jak stará mladá. Jinak film byl dost nudný, ale ten konec mě překvapil.

• 27.1.2019  17:07

Co? Hlavní postavě už tady bylo tenkrát tolik let? Já si myslela že to byla teprve sotva dvanáctiletá holčička. Tak tím pádem se plány na svatbu dají pochopit, ale stojí zde jedna otázka: Vyplní se jim společný sňatek a plány do budoucna za tolik let?

• 26.1.2019  14:33

Příprava pohřbu je vždycky strašně smutná. Ale za to že byl tento film trezorový a na konci bylo přece jen trochu veselo dávám čtvrtou hvězdičku.

• 25.1.2019  17:37

Zdeňka Baldová zde byla opravdu kočka. Ta se měla vdát! Jinak nevím co je to za komedii. Spíš zdlouhavé drama kde na sebe všichni hulákají a pak se vše honem rychle urovná.

• 24.1.2019  18:27

Čtvrtou hvězdičku dávám protože se zde vyskytla zapomenutá krása Jarmily Bechyňové, která tam měla docela velkou úlohu. Jinak je to snímek s pochmurným dějem a nešťastným koncem.

• 22.1.2019  17:46

Greta Garbo mě přesvědčila že umí výborně hrát a jinak byla moc pěkná. Akorát plný počet nedám protože mě trochu zamrzelo že Gretin milý byl zavražděn a ona chudák nic nevěděla a ani netušila. A pak se mi ještě líbilo že si na konci filmu ta mladá sekretářka nabrnkla toho střeštěného mužíčka. To by mě ani ve snu nenapadlo.

• 22.1.2019  13:52

Trochu mi to připomíná Nezbednou pohádku akorát že Čert a Káča neměla tak nudný obsah, ba naopak akční a úsměvný. Jinak asi tu čtvrtou hvězdičku si zaslouží samotné ilustrace Josefa Lady a hlas Ladislava Peška. Každá jeho stopa ve filmu na mě udělá dojem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16