IvonaK

IvonaK

Ivona Knápková

Česko
upovídanost - to jsem já!

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 24.5.2020  21:09

Dlouhý dokument dopodrobna popisující život Kurta Cobaina. On byl snad čistá bytost pouze v raném dětství a poté už to šlo s ním na špatnou kolej. Přesto se nám vryl do paměti svou hezkou hudební tvorbou a když už nežije, tak to zlé o jeho životě člověk nějak vymaže. Akorát byla škoda, že nerozvedli na konci dokumentu více dopodrobna co se mu stalo.

• 23.5.2020  17:08
    Život není krásný (amatérský film) (2008)

Ti lidé v tom filmu jsou mi vzorem. Vzorem toho čeho nikdy nechci být. 😊 Ale jsem ráda že byl ten konec dotažený a hlavní hrdina zaplatil za všechno zlo. 🙂 Samozřejmě chápu že to bylo jen zahrané. 😃

• 12.5.2020  20:40

Bohužel je to hodně smutný film, ale opravdu tohle byla tenkrát realita. Německý kluk spolu s Židovským klukem k sobě našli pouto což bylo něco neskutečného a pozoruhodného. Oba nakonec zahynou, ale spolu a tím pádem už se ani jeden z nich nemusel bez druhého trápit.

• 8.5.2020  06:36
    Tvář vody (2017)

Neuvěřitelně psycho film. Přiznám se, že jak ta holka kvůli tomu monstru byla schopna vytopit koupelnu, tak jsem začla být i trochu na straně záporáka. Aby ona se vzpamatovala a našla si lidskou bytost. Kdyby začla randit se ženskou, tak pořád by to bylo lidštější a alespoň by při milování nevytopili koupelnu.

• 8.5.2020  06:32

Velký dojemný kýčovitý slaďák o zvířátkách. Já jsem si to pustila abych zjistila o čem tento film vlastně je a zároveň abych se naladila na vlnu dětství. Což se vyplnilo a pokračování už vidět asi nepotřebuji. Každopádně, kdo je vážný a hodil by ten film do odpadu, tak radši ať se podívá na nějáké drama a na toto se nedívá. 😉

• 29.4.2020  13:12

Omlouvám se za moje nízké hodnocení. Jelikož jsem v té době nežila, tak jsem nepochopila co je na tom super. Tak snad někdy příště.

• 28.4.2020  19:51

Po dlouhatánské době překvapivý a nepředvídatelný prvorepublikový film ve kterém moje oblíbenkyně Helena Bušová jela na celé čáře. Takže dávám plný počet. :-)

• 25.4.2020  19:05

Normálně by to bylo na tři hvězdičky, ale Nick Robinson zahrál geniálně kluka na umření, takže proto dávám ještě jednu navíc. :-) Alespoň se ukazuje že Nick je nejen hezký, ale i talentovaný. Doufám že když je tak mladý, tak se jeho filmová budoucnost ještě rozjede.

• 17.4.2020  20:19
    Lakomec (1980)

Geniální sranda. Jestli je něco komedie, tak tady tohle. Při sledování tohoto filmu se nejde nezasmát a hlavně má poentu. Což většina komedií nemá. Takže kdybych tuto komedii měla oznámkovat jako ve škole, tak dávám 1*.

• 9.4.2020  22:07

Ikdyž je tento film vysoce hodnocený, tak já nejsem jeho cílová skupina. Takže za mě nebrat. Ponurá nuda kde se jenom filosofuje a za půlkou filmu se tam někdo pozvrací. A nezachránil to ani Bruce Willis svou melancholickou úlohou. Jen ať pěkně zachraňuje svět a je s ním velká legrace.

• 3.4.2020  20:39

Krásné záběry z prvorepublikových filmů a Jindřicha Plachty jehož role se zdály na první pohled stereotypní, ale tento snímek geniálně zachytil jeho herecké odlišnosti.

• 30.3.2020  19:06

Velmi pozoruhodný film. Václav Neckář zahrál svoji úlohu výborně. A překvapil mě ten konec kde jsem si myslela že z toho dýmového kouře Neckář vystoupí jako Arnold Schwarzenegger, ale ono to dopadne úplně jinak než jsem čekala.

• 29.3.2020  20:25

Velmi smutný film. A ten konec byl až dechberoucí. Já bych se opravdu nemohla zahrnovat věcmi po mrtvých. Bylo by to pro mě hodně škodlivé na psychiku. Jinak se natáčelo v krásné přírodě. Film doprovázelo nádherné panorama hor.

• 28.3.2020  19:35

Nebylo to špatné, ale knížka byla lepší. A z filmu si odnáším do života toto pořekadlo: Sex bez lásky je jako svíčková bez brusinek.

• 26.3.2020  18:15

On by to nemusel být špatný film. Námět byl zajímavý a začlo to být hodně napínavé. Ale pak se to zvrtlo v příliš primitivní konec. Zajímavější by určitě bylo kdyby si na konci filmu dívka našla jiného kluka. Když se nakonec ukázalo že je zdravá a má více možností. Ale faktem je že u půvabu Nicka Robinsona by asi setrvala každá. :D

• 24.3.2020  18:45
    Kluci (TV film) (2014)

Hezký film o tom jak mládež dokáže žít plnohodnotný život.

• 24.3.2020  14:02
    Titanic (1997)

Trochu mimo realitu. Některé ty pasáže co se odehrávaly při potápění titaniku byly až nereálné. Kdyby se tak dlouho plácali v té studené vodě, tak už by dávno umřeli. Jinak velice smutný film ve kterém vládla nespravedlnost. Ale uznávám že je dobře natočený.

• 24.3.2020  13:58
    Horem pádem (2004)

Žádný kýčovitý film který by si na něco hrál. Zachycuje jak to může dopadnout v normálním životě, ale zároveň v té tvrdé realitě bez cenzury bylo i trochu vtipu kdy jsem se bavila. Ikdyž tady byly situace všelijaké, tak se mi moc líbilo že si osmnáctileté děvče našlo cestu ke svému bratrovi o kterém ze začátku ani nevěděla že existuje. :-)

• 22.3.2020  06:17

Za nádhernou Karlu Oličovou dávám dvě hvězdičky. V tomto filmu je jí škoda, zasloužila si hrát v lepším. Jinak teda úplně jednoduše: Film nudný, nesmyslný a ten konec úplně padlý na hlavu. Má příliš honosné hodnocení.

• 20.3.2020  19:42

On by to nemusel být špatný film kdyby nevzal za tak nesmyslný konec. Ale komunitu dětí to asi potěší. Pro ty je hlavní prioritou aby to prostě skončilo co nejšťastněji a neodcházely z kina se slzami v očích. U mě v tomto směru jednoznačně vede film Roztomilý mazlíček.

• 17.3.2020  09:58

Asi zatím nejslabší film s Dicapriem. To už byl zajímavější ten muž se železnou maskou. Dicaprio si zde i tady samozřejmě zachovává svou hereckou geniální přirozenost, ale zároveň ve filmech ve kterých hraje jsou i výborné scénáře a tady tento byl bohužel mizerný. Takových filmů určitě už vznikla řada, ale musím říct že jsem se místy spíš smála. Takový film prostě brát vážně nemůžete. Takže asi za samotného Dicapria a za pár vtipných situací ty čtyři hvězdičky dám.

• 6.3.2020  21:00
    O zaniklé Karvinné (amatérský film) (2018)

Nebyl to špatný dokument, ale víckrát už bych ho vidět asi nemusela. Líbily se mi fotky staré Karviné a velice pěkný projev o Karviné historičky Libuše Kolkové. U ostatních historiků mě vadilo že vykládali o svém životě který s Karvinou nesouvisel. Jinak mě velice mile překvapil ten závěr kdy byla zobrazovaná současná Karviná s různých úhlů pohledu a do toho hrála prvorepubliková písnička Děkuji bylo to krásné což já můžu. Takže tímto posílám srdečný pozdrav do půvabné Karviné. :-)

• 27.2.2020  19:09
    Učitelka (2016)

Čekala jsen od toho hodně, ale místo toho užvaněný film a dohromady žádné zákeřné scény učitelky vůči dětem které jsem čekala.

• 25.2.2020  20:42
    Já, Simon (2018)

Aneb. jak hezký kluk ke štěstí přišel. :D

• 20.2.2020  18:55
    Muž v ohni (2004)

Denzel Washington = výborný herec. Nejlepší bylo jak zpovídal ty padouchy svým přirozeným vystupováním s nadsázkou a pěkně to všem spočítal. Dakota Fanning byla taky herecky přirozená a já věděla že nebude trvat dlouho než si tito dva k sobě najdou cestu. :-)

• 13.2.2020  18:45

Velmi smutný film. Bylo až strhující že Jeremy Irons obětoval pro hodného Leonarda Dicapria nakonec svůj život. Ale skončilo to naštěstí dobře. Zlého Lea uvrhli do žaláře který teda dokázal být pěkně slizký a nastoupil jeho hodný bratr který vše urovnal tak, aby se měl lid dobře.

• 9.2.2020  17:33
    Marie (1964)

Podle hodnocení a popisu jsem se rozhodla tento film shlédnout. Popis sice tomu odpovídá, ale bylo to strašně nudné a ponuré. A když napíšete bez chyby domácí úkol do školy a vaše odměna je že vás vezme mamka s potencionálním otčímem k rybníku kde hážete kamínky do vody? Lidi to nechcete. Jediná pasáž která to trochu spestřila byla scéna Spejbla a Hurvínka v biografu. Ale jinak je to tak všechno.

• 9.2.2020  17:27

Tak toto se nepovedlo. Příliš primitivní. Dvojka byla asi nejlepší.

• 3.2.2020  15:49

No, byli to sice takoví psí darebové kteří si podmaňili ulice a dělali kocourkovi osobní strážce. Ale nakonec mě opět dojalo to, jak všichni nakonec spolupracovali včetně toho pána co se o ty psy staral. Ten byl nejlepší. A jak se všichni sešli na narozeninové oslavě po tom všem co spolu prožili, tak to bylo to nejdojemnější. :-)

• 8.1.2020  17:12
    Tom a Jerry (1992)

Nemám ráda Toma a Jerryho, ale film byl hodně dojemný že když jsem byla malá, tak jsem na konci i brečela.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18