IvonaK

IvonaK

Ivona Knápková

Česko
upovídanost - to jsem já!

4 body

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Křižovatky života (TV pořad) (2013)

  Ikdyž tento seriál řada lidí hodnotí negativně, tak já si nemůžu pomoct ale mě se líbil moc. Samozdřejmě že je to všechno zahrané a nakonec všechno dobře skončí. Což je mimo realitu protože ve skutečném životě má málokdo takové štěstí když se dostane do nějáké krize. Ale já to beru tak, že chápu že ten dotyčný co vymyslel scénář chtěl zachytit myšlenku, že existuje i menšina lidí, kteří mají štěstí když řeší nějáký velký problém a všechno u nich dobře dopadne.

 • poster

  Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)

  Pět hvězdiček dávám za předchozí série, kde ještě účinkovala doktorka Kateřina. Byla velice zábavná a nejlepší bylo jak vybírala tu lednici. Její svéráznost mě dostávala. :D V současnosti je tento pořad doslova a do písmene ODPAD!

 • poster

  Prostřeno! (TV pořad) (2010)

  Z tohoto pořadu mám smíšené pocity, ale spíše pozitivní. Moc se mi líbí když nějáký taktik se snaží vyhrát za každou cenu a v pátek hledí jak puk, když zjistí že výhru získá nějáký spravedlivý člověk. Naopak mě natentuje, když je to obráceně a ten největší odpad vyhrává. Ale celkově to beru tak že kdyby tam měli být všichni velice příjemní a bodováním by nešetřili, tak by to byl strašně nudný pořad a to není. Aji některé večery mohou být zábavné když někdo neumí vařit a chlubí se že jeho koníčkem je vaření. Ale celý pořad kazí komentátoři. Měli by je nejlépe úplně odstřihnout nebo tam dohodit jiné lidi kteří ještě neviděli pořád ty panenky a vývary aby mohli přijít s originálním komentováním. Ne že: Příbytek nábytek, šmejděníčko šmjdění. Konec sladký, všechno sladké. Ať už jdou do háje.

 • poster

  Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)

  Někdy je až šílené v čem lidé žijou a jsou stále zdraví. Tento pořad mě donutil být víc pořádkumilovnější a zajímat se o to, jak důkladně čistit zanešená místa v domě.

 • poster

  5 proti 5 (TV pořad) (2007)

  Andreje Bičana moc nemusím, ale tady se jako moderátor předváděl optimálně, takže si myslím že to příjemně spestřovalo tento zábavní soutěžní pořad. Někdy jsou návrhy soutěžících sice o ničem, ale jindy naopak strašně dokážou pobavit.

 • poster

  Kde domov můj? (TV pořad) (2016)

  Dobrý vzdělávací soutěžní pořad u kterého se člověk dozví zajímavé věci a může být vzdělanější. Akorát mě vadí ten Aleš Háma že všechno čte z papíru a naprosto se tím znemožňuje.