Dolby.130

Dolby.130

okres Prešov

<< předchozí 1 2 3
    • 22.9.2020  17:46

Tak osobne som od toho filmu čakal viac. Síce hviezdne obsadený ale ani to ho nezachránilo. Jedine Chris Hemssworth to celé ťahál svojou charizmou a humorom ale Liam Neeson mi tam trochu vadil a ešte viac mi tam vadila Tessa Thompson. Podľa mna jej tá rola nesadla ale zato Rebecca Ferguson aj keď len na maly moment dokázala povzbudiť dopozerať ten film. Celkový dojem je sklamanie. Začiatok suchý stred sa dal koniec nič mimoriadne a veľmi predvídateľný. Ale tak niekomu to mohlo sadnúť a páčilo sa to mne veľmi nie.

• 21.9.2020  13:24
    Avatar (2009)

Umelecké dielo. Hudba, akcia, efekty, prostredie, vlastne všetko nikdy neomrzí. Ale už aby tu boli tie sľúbené pokračovania lebo som nedočkavý a veľmi zvedavý na aký level sa to posunie a zmení to tak chod kinematografie ako to bolo u prvého dokonalého filmu

• 20.9.2020  13:17
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Tak a je to tu. Koniec jednej éry. Môj obľúbený seriál bohu žiaľ skončil. Ale ako sa vraví všetko dobré raz musí skončiť. Tento seriál ma proste zaujal na plno. A nikdy ma neomrzel. Ako to u seriálov býva čím viac sérii tým klesá kvalita, tu to neplatí. Tu si to držalo tempo celých sedem sérii. Nemám čo vytknúť, perfektné postavy, perfektný dej, super efekty, prostredie aj soundtruck. Niektoré série som dokonca videl aj zo trikrát a neomrzelo. Pre fanúšika Marvelu a Sci-Fi je to proste top seriál. Ukončenie seriálu bolo dôstojne a dojemné a to ma potešilo. Mám rád happyendy. Po siedmych sériach hodnotím 5*, 100%.

• 3.9.2020  23:42

Zo začiatku som tomu nevedel prísť na chuť, ale neskôr ma film vtiahol do deja a ostal som ako obarený. Perfektný životopisný príbeh zo 60tých rokov minulého storočia. Tá atmosféra, hudba, samotné prostredie tomu dalo šmrnc. Schuti som sa pobavil aj zasmial na tom filme. Čím ďalej tým viac prichádzam na chuť takýmto druhom životopisných filmov. Herecké obsadenie tu bolo skvelé vidno, že si herci sadli hlavne perfektný Viggo a Mahershala proste zladený od začiatku do konca. Len netuším prečo som si odkladal tento film a nepozrel si ho už skôr, len som si uškodil.

• 1.9.2020  11:00

Po zhliadnutí som si nebol istý či sa smiať alebo plakať. Čo to urobili s Poirotom. Od kedy sa z neho stal bitkár kaskadér. Veď on mal na to svojich ľudí. Tento film sa drží originálu len málo a to iba hlavným príbehom a to vraždou, postavami a rozuzlením ale inač si tam už dosť išli po svojom. Poirot by nikdy na nikoho nevzal zbraň alebo povedal, že zabite ma lebo vás prezradím. Ale ak to beriem ako samostatný film tak to ušlo. Ale to sa moc nedá tak to vezmem pol na pol a dám tomu 3*. Film mal super hviezdne obsadenie len Poirot s tou metlou na tvári mi nesedí. Ale Orient Express vykreslili super pekný vláčik a na tak malom prostredí urobili celkom dobrý film len to trochu viac prekombinovali a podľa môjho názoru sa to až trochu pokazilo ale bolo to pozerateľné. Uvidíme ako si poradia s Vraždou na Níle.

• 1.9.2020  10:47
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Perfektný sitkom o partii kamarátov ktorý večne popíjajú v bare a robia hlúposti. Sitkom sa odlišuje od ostatných v tom, že hlavný hrdina z roku 2030 rozpráva svojím dvom deťom ako spoznal ich matku ale jeho deti to veľmi nebaví lebo to rozpráva veľmi zdĺhavo a pre nich nudne. Ale nás divákov to zaujme lebo tie príbehy ako to všetko a čo všetko s partiou prežil je proste super. Top postava je samozrejme neskutočný sukničkár a balič báb Barney ktorý je proste Legendárny. No čo dodať seriál som si zamiloval natoľko, že som ho zhltol pekelné rýchlo a udržal som moju pozornosť celý čas. Tu neplatí, že čím viac sérii tým klesá kvalita ale práve naopak stále si to drží dobré, svižné a vtipné tempo po celých 9 sérii. Len koniec ma veľmi zarmútil, čakal som trochu iný happiend ako to u sitkomu býva, ale aj preto sa to od iných sitkomov odlišuje.

• 9.6.2020  22:39

Proste pecka, dlho som sa tak nesmial.

• 1.6.2020  15:53
    Máš ji! (2018)

Dobrá komédia na nudu a na odreagovanie. Nebolo to nič prelomové a zasmial som sa. Také uletené komédie mám rad, ak sú aj herci dobré obsadený a tu to fungovalo. Film mal svižné tempo, stále sa bolo na čo pozerať, plus akčné prvky to celé obohatili.

• 30.5.2020  16:24
    Jednotky vesmírného nasazení (TV seriál) (2020)

Zaujímavý komediálny seriál, ktorý sleduje stanicu Space Force ako sa snaží znova dostať na Mesiac. Jednotka Space Force musí čeliť výzvam ak konkurenčným krajinám aj osobným problémom a denným výzvam. Seriál sa zo začiatku pekne rozbehol, super humor zábavné situácie, pekné prostredie. Ale ku koncu seriál trochu stratil na humore aj na zaujímavosti a začal sa vliecť a zbytočne chodil okolo horúcej kaše. Ale pobavil ma.

• 29.5.2020  20:36

Tento seriál sa mi bude páčiť. Veľmi dobre to začalo. Bavil som sa celý diel. Ľahký humor, super postavy, dobrá hudba, prostredie aj kamera. Taký seriál na odľahčenie a spestrenie si nudy.

• 28.5.2020  12:04

Pekný štart novej série. Dobre zasadený príbeh do starého New Yorku. Veľmi sa teším na ďalšie pokračovania, na nové postavy nové zaujímavé prostredie aj akú novú techniku tam vymyslia. Aj na to ako to všetko skončí lebo toto je bohužiaľ posledná séria tak verím, že finále bude veľkolepé.

• 6.5.2020  12:25

Po zhliadnutí tohto filmu som som mal zmiešané pocity, bol som trochu sklamaný ale aj zároveň trochu nadšený. Film bol niečo ako John Wick ale tentokrát si to odskúšal Chris Hemsword. Konečne sme ho mohli po dlhšom čase vidieť aj v inom druhu filmu ako film od Marvelu. Tento štýl Chrisovi sadol, drsný žoldák, ktorý nemá problém likvidovať kohokoľvek kto sa mu postaví do cesty. Filmu nechýbala akcia ani napätosť. Prakticky od začiatku filmu sa ničo dialo a stále bola poriadna akcia aj súboje jeden na jedného sme si mohli vychutnať naplno vďaka perfektnému strihu a kamere. Ale niektoré scény ma trochu sklamali, preto nedám plný počet bodov ale tým netvrdím, že som si film neužil. Práve naopak ale nie všetko mi sadlo tým nemyslím samotný koniec ten bol dosť prepracovaný a zároveň nečakaný a prekvapivý. Prostredie v Indii kde sa film točil bolo dosť skvelé a na taký film sa veľmi hodilo. Prašné Indické mesto nás zaviedlo od tých najchudobnejších častí po tie najbohačšie a ukázalo nám aký veľký rozdiel v životnom štýle tam môže byť. Tak dúfam, že Chrisa ešte v niečom podobnom uvidíme lebo taký film mu veľmi sadol.

• 1.5.2020  22:28

Ak film šiel do kina tak sa objavilo veľa negativity na tento film. Moje obavy boli zbytočné fen film som si sakra užil. Neviem prečo toľko negativity sa objavuje. Novú trilógiu treba trochu inak brať ako originál staré Star Wars. Na scéne sú nové postavy, nové dejové zápletky, nový príbeh ale staronový nepriateľ Prvý Rád aka Impérium. Samotný film ma bavil veľmi, príbeh napínavý, hudba ako to v Star Wars býva bola perfektná a efekty tam niet čo vytknúť. Ale úplný záver mohli trochu viac prepracovať. Daisy Ridley, Adam Driver, a ostatný herci ako postavy boli sympatické a neokukané. Som nadmieru spokojný. A som fakt zvedavý čo bude ďalej v preďalekej galaxii.

• 22.4.2020  13:54
    Srážka (2016)

Kto hľadá v tomto filme logiku, ten si ho neužije. V tomto filme logika nie je čo sa týka naháňačiek a prestreliek lebo v skutočnom živote by som hlavný hrdina mŕtvy asi tak desať krát. Film si proste treba užiť iba čisto ako film. Trochu mi to pripomenulo slávnu Korbu 11. Identické prostredie, búračky a lietajúce auta a hrdinom sa nič nestane len malý škrabanec. Film samotný ma zaujal dosť napínavý až do konca a celkom sa to zaujímavo nakoniec vyvinulo tak, že ja som to ani nečakal a trochu dlho mi film trvalo pochopiť ale vychutnal som si ho. Postavy boli sympatické, šarmantná a krásna Felicty Jones dala filmu šmrnc a Ben Kingsley perlil hlášku za hláškov a bavil ma celý film.

• 20.3.2020  12:02

Po dlhom čase tu máme pokračovanie Frozen, na ktoré som sa celkom tešil. Jednotka bola vynikajúca ale dvojka nebola až taká dobrá, tým nechcem povedať, že sa nepodarila to nie ale trochu zaostáva za jednotkou. Niektoré piesne boli otravné ale iné zas veľmi podarené. čo sa týka samotných postav držali sa svojich rolí a bavili nás celu dobu, duo Kristoff Sven tý si idú svoje, Olaf nám dospieva a baví nás prakticky od začiatku, a ukazuje sa prehlbovanie sesterskej lásky Anny a Elsy. Dozvedáme sa aj bližšie info o Elsinej moci a smrti rodičov Anny a Elsy a to nás dostáva no do nových situácii a na nové a nebezpečné miesta. Prostredie kde sa to odohráva ma fakt dostalo, krásna animácia aj efekty to klobúk dole. Ale od začiatku to bolo trochu slabé, až po tretine filmu sa to pekne začína rozbiehať a baviť má to čím ďalej tým viac. Film bol ku koncu aj celkom emotívny a niektoré scény sa fakt dostali. a Elsa sa teda zmenila na nepoznanie na konci z nej bola teda riadna krásavica, rozpustené vlasy jej idú viac ako cop ale to si myslím, že bol aj tvorcovský zámer. Ale na 5* to bohužiaľ nebolo podľa môjho osobného názoru, ale veľmi rád dám 4*. A som veľmi zvedavý, či sa ešte niekedy do Arendelu vrátime.

• 18.3.2020  21:26
    John Wick 3 (2019)

Si nepriateľ Johna Wicka? Ideš bojovať s ním? Nemáš právo na život! John si ťa nájde a podá a ver mi stret s ním neprežiješ. Zo začiatku som si myslel, že to nebude nič moc. Pomýlil som sa a dosť. Tretí John Wick je podarený kúsok. Spoznali sme trochu kto to všetko riadi a ako to tam u nich približne funguje a čo sa stane ak nedodržíš ich pravidla. Čo sa týka akcie, bitiek, prestreliek je tam toho toľko veľa, že sa musí nabažiť každý fanúšik súboja jeden vs jeden, alebo jeden vs dva a viac. Dosť prepracované súboje boli páčili sa mi a nenudil som sa prakticky ani minútu. A celkový soundtrack bol dosť vydarený. A ešte raz to spomeniem ten chlap asi už nikdy nebude mať pokoj. No John je proste a jednoducho Baba Yaga tak pozor naňho lebo bude zle. A od jeho psa ruky preč!!

• 14.3.2020  23:39
    Taxi 5 (2018)

Celá séria už upadá. Myslím si, že ak by tento diel nevznikol nič by sa nestalo. Humor dosť nútení, a niektoré veci si fakt mohli odpustiť, boli až také trápne, že som to mal sto chutí vypnúť. Ale nakoniec som si to pozrel celé a od polovice filmu sa to začalo lepšiť, aj keď nič mimoriadne. Bez Emila a Daniela to proste nie je ono. Ale aspoň Gilbert a Alan ostali zo starej bandy. Ako obsadenie postáv nebolo úplne zle ale nebolo to ono. Na konci ale tak taxík fakt nemusel skončiť. Dám tomu tri hviezdy za dobré naháňačky a Gilberta. A ako aj humor sa potom viac menej zlepšil. 65%.

• 21.2.2020  22:44
    Na nože (2019)

Famózne! Z toho filmu som bol unesený. Aj keď zo začiatku to šlo pomaly, bolo to skôr také oboznámenie s postavami a vzťahmi medzi sebou. Ale postupne sa to začalo stupňovať. Aj keď vraha nám prekvapivo odhalili v prvej polovici filmu aj vysvetlili čo sa stalo, tak dokopy sa to ešte viac zamotalo a úplne skomplikovalo. A vyvrcholilo to to tak, že to nečakal asi vôbec nikto a to sa mi na tomto filme páčilo, nedalo sa vôbec predvídať akým smerom sa to bude uberať a kto je vrah keď úplné všetci sú podozriví. Štýl a kamera akým bol film natočený bol excelentný tak, že miestami som mal pocit, že som priamo tam medzi nimi. Hudba, atmosféra, strih, scenár boli taktiež na veľmi vysokej úrovni a perfektné spracované.Dalo sa na filme aj zabaviť, dobré hlášky, perfektné prostredie natáčania. Daniel Craig bol top. Táto rola mu sadla ako uliatá. Ale celkovo výber hercov nebol zlý. Potešil aj Chris ,,Captain America" Evans, že konečne sa ukázal ako iný typ postavy, než len čestný vojak ale ukázal sa aj ako taký namyslený prefíkaný týpek. Taký americký štýl Poirota (Craiga) príjemne potešil. Jediná škoda je, že film nepremenil ani jednú nomináciu na ceny. Ale čo už. 98% 5/5*. Veľká spokojnosť.

• 4.2.2020  18:18
    Arrow - Fadeout (S08E10) (epizoda) (2020)

A po ôsmich sériach je tu koniec. Dôstojne zakončenie celého seriálu. Veľmi ma potešilo, že sa v tejto finálnej epizóde ukázali takmer všetky dôležité postavy a prišli sa rozlúčiť s legendou. Arrow mi bude veľmi chýbať. Oliver, rest in peace.

• 22.1.2020  11:47

Dosť vydarený crossover. Možno aj najlepší by som sa odvážil povedať, vtipný, akčný, nečakané zvraty, zaujímavé postavy pozbierané z celého DC filmového univerza, rôzne nečakané návraty. Aj efekty si myslím, že boli celkom na úrovni. Po pravde zo začiatku ma trochu štvalo ako to urobili s Oliverom ale potom to urobili dosť dobré. Samozrejme nečakal som ako to skončí a dosť ma to prekvapilo. Rozlúčka s Oliverom bola dosť emočná, bude mi dosť chýbať. Ak tom mám tak zhrnúť teším sa na pokračovanie v tomto štýle a verím, že sa budú hrdinovia viac stretávať keď už majú základňu a v nej okruhlý stôl. Nech žije Liga superhrdinov. Crossover hodnotím 95%.

• 27.12.2019  23:43

Prvá séria Mandaloriana bola na veľmi vysokej úrovni. Dialógy boli veľmi kvalitné. Nekecalo sa tam zbytočne a od veci. Hudba k sérii bola vynikajúca, tak isto kamera aj strih a tiež vizuálne efekty veľmi podarené. Bojové akcie boli skvelé spracované a podané. Výkon Pedra Pascala bol taktiež perfektný. Baby Yoda bol taký podarený a roztomilý, že hneď by som ho bral domov :D. Po pravde jedna vec mohla byť iná a to trochu dlhšie epiódy aspoň na štandart 42nim na diel ale možno preto to bolo také kvalitné, že to malo len cez pol hodiny a neboli tam zbytočné scény. Tak verím, že aj druhá séria bude taká dobrá ako prvá. A už teraz sa neviem dočkať novej série. Jon Favreau odviedol mimoriadnu prácu.

• 23.12.2019  19:34

This is the way! Čím ďalej tým lepšie. Iron man je cesta ak je na scéne Jon Favreau.

• 23.12.2019  18:44

Veľmi podarený diel. Nosorožec čo nesie chlpaté vajcia? Hmm len v preďalekej galaxii. Len škoda, že epizódy sú tak krátke. A ten Baby Yoda je úplne top a neskutočné roztomilý. Len to, že takého veľkého nosorožca zapichne nožom a ten sa hneď položí bolo trochu mimo ale odpúšťam im.

• 23.12.2019  17:34

Pilotný diel nebol zlý. Dobrý štart. Zo začiatku trochu pomalé ale postupne sa to rozbehlo na slušnú úroveň. Koniec ma teda zaskočil musím povedať.

• 22.12.2019  19:32
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Henry Cavill Superman?? Neee už neee!! Henry Cavill je oficiálne Geralt z Rivie. Boli obavy ako to Cavill podá ale bol famózny. Knihy som nečítal a a ani hry som nehral a začínam ľutovať. Tento seriál ma neskutočne zaujal. Akcie s mečmi sú neskutočné prepracované a miestami až zimomriavky. Do toho hrala famózna hudba a skvelé piesne. Ja fantasy milujem a aj preto som sa do toho pustil. Malo to aj nádych hororu. Proste nevedel som zrak odtrhnúť. Môžem povedať že kvalitou sa to rozhodne blíži ku prvým sériám Game of Trones. Kvalita prvej série mimoriadna a rozhodne prekvapila. Minutážou na diel hodina ale to mi vôbec nevadilo. Proste pecka. Stále bolo na čo pozerať. Aj keď občas som mal chaos čo je minulosť a čo je prítomnosť, ale ku koncu už mi to začalo dávať všetko zmysel. A samozrejme konečne sa Geralt a Ciri stretli a skončilo to tak, že sa teším na novú sériu aj keď som začul, že má byť až v roku 2021. No dúfam ale, že to bude skôr lebo už teraz sa neviem dočkať. Videl som s dabingom a neľutujem lebo som si mohol vychutnať všetku akciu. Prvú sériu hodnotím veľmi pozitívne 97%. A dúfam, že tento seriál teda táto séria dostane nejaké ceny lebo si ich rozhodne zaslúži. A po tomto určite začnem čítať Zaklínača.

• 14.12.2019  15:42

Celkom príjemná vianočná komédia. Dalo sa na tom zasmiať aj zabaviť len typickí Slováci tomu museli dať názov úplne od veci aj keď to so sám doma nemá nič spoločné. Ďalší marketingový ťah ako nalákať divákov. Ale čo už šak markíza, inač film pobavil.

• 13.12.2019  15:30

Perfektný dokument o vývoji formule 1 od samého začiatku až po súčasnosť. Dokument zachytáva vývoj monopostov ako od rozlinganého auta (na tú dobu to bolo ako super) až po súčasné bezpečné monoposty. Dokument zachytáva najväčšie udalosti ale aj najväčšie tragédie F1. Taktiež reálne legendy tohto športu nám rozprávajú svoje pocity aké to je byť na trati a ísť na hranici možného a nebáť sa o život. Ísť zatáčku 270km/h si ani nevieme predstaviť, plus nie to sa ešte vybúrať. Tý jazdci museli mať neskutočnú odvahu si sadnúť do formuly, ale ako sami jazdci vraveli bez ich odvahy by nebolo motoristických športov. Aj keď teraz je už bezpečnosť na inej úrovni ako na začiatku stále to chce odvahu ísť na trať a pretekať na hranici možností. Klobúk dole. A česť pamiatke pretekárom, ktorí položili život na trati. Dokument sám o sebe trochu dlhý ale stále bolo na čo pozerať miestami až zimomriavky.

• 5.10.2019  20:09

Životopisne filmy moc nemusím ale keď má nejaký zaujme tak si ho musím pozrieť a tento film má veľmi zaujal. Film podľa skutočnej udalosti skryte čísla o pokuse byt prvý vo vesmíre bol excelentný. Dramaticky dej odľahčil ľahký ale fungujúci humor ktorý tam veľmi pasoval. Hans Zimmer a spol dali tomu filmu skvelý soundrtuck. Herecké obsadenie má jednicku. Jim Parsons bude Sheldon už vždy aj tu mi ho veľmi pripomínal najpr len on má pravdu ale potom sa začal meniť k dobrú a tri afroamerické ženy obrátia NASA hore nohami a ukážu že nie su žiadne sucharky a budú bojovať za svoje práva ukáže sa že bez nich sa do vesmíru nepoletí a ani najmodernejšie stroje nenahradia ľudskú myseľ.

• 5.10.2019  15:40

Mortal machines boli také mierne sklamanie. Čakal som viac veľkých miest na kolesách viac bojov medzi mestami na kolesách. O 60 minútovej vojne nám prakticky nič nepovedali, že prečo kto a ako no proste minimum informácií. Vizuálne efekty boli veľkolepé to sa musí nechať ale dej rýchly, odfláknutý a suchý. Ale aj tak som si film celkom užil no dalo sa na to pozerať ale miestami ma to nudilo. Na svet postapokaliptický film a svet málo čo ukázali. Aj také filmy a seriály dosť zbožňujem. Ale tu no nič moc. Čiže za myšlienku a vizuálne efekty a jasne aj tie mestá ktoré nám ukázali dávam 60%.

• 11.8.2019  12:56
    Inferno (2016)

Z doterajšej trilógie o profesorovi Langtonovi bol tento film najslabší. Už zo začiatku bol viditeľný pokles deja. Neskôr to nabralo na obrátkach a nečakaných zvratkoch ktoré trochu pridali na napinavosti. Tom Hanks ako vždy svoju postavu zahral excelentne. Film nebol zlý ale bolo vydno že nápady dochádzali ale aj tak verím že vznikne aj štvrtý diel dakedy lebo predošlé dva filmy boli dosť dobre tak verím že profesora mytológie a symboliky ešte uvidíme v novom dobrodružstve.

<< předchozí 1 2 3