Specs

Specs

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 21.11.2017  05:02

Hláška: Zygmunt Bauman - "Takže na konci nezávislosti nečeká štěstí. Na konci nezávislosti čeká životní prázdnota, ztráta smyslu života a naprostá, nepředstavitelná nuda."

• 4.11.2017  01:11

Hlášky: Russell: - "Divočinu jsem si představoval úplně jinak." Carl Fredricksen: - "A jak?" Russell: - "V knížkách je popsaná úplně jinak... Tahle je taková divoká." & Russell: - "Prosím, necháme si ho?" Carl Fredricksen: - "Ne!" Russell: - "Vždyť řekl, že vás má rád!" & Carl Fredricksen: - "Zahrajeme si hru, kdo vydrží být nejdýl zticha." Russell: - "Moje máma tu hru miluje!"

• 28.10.2017  07:20

Hlášky: Sawatzki: - "Já vás proslavím! Budete jezdit po moderním Německu a já vás doprovodím s kamerou!" Hitler: - "Ten nápad se mi líbí!" Sawatzki: - "Ale tu svoji uniformu budete mít do zítřka zpátky, že?" Hitler: - "Pochopitelně. Koneckonců, je v Bleskové čistírně!" (Sawatzki vyprkne a to přímo na Hitlera.) Sawatzki: - "Bleskové... hahahaha!" & Hitler: - "To míšení ras, to taky není správné. A to je vidět na vlčákovi, to je čistá rasa." cvičitelka psů: - "Jo, to je." Hitler: - "A když vlčáka zkřížíte s jezevčíkem, co z toho vyleze?" cvičitelka psů: - "Vlčozevčík." Hitler: - "A jak to vypadá?" cvičitelka psů: - "Legračně." Hitler: - "A teď si představte, že by se dva vlčozevčíci spolu spářili a... z toho nikdy nemůže vzejít vlčák. Pak je německý vlčák zcela ztracen..." cvičitelka psů: - "Správně." Hitler: - "A rasa zmizí." cvičitelka psů: - "Ano." Hitler: - "A to je přesně to, co se v Německu děje." cvičitelka psů: - "Přesně." & Sawatzki: - "Jak Hitler tehdy přišel ke knírku?" Hitler: - "Musel jsem ho zkrátit, aby se vešel do plynové masky." Sawatzki: - "Hahahahaha. A jak vypadal předtím? Blemblem? Jako ten dlouhej zatočenej jako měl císař Vilém?" Hitler: - "Až sem?" Sawatzki: - "Přesně. Taky jste měl takový?" Hitler: - "Pochopitelně. Pak přišel ten plynový útok, takže jsem ho zkrátil, aby se vešel do plynové masky." Sawatzki: - "Tohle jste si dobře vymyslel..."

• 14.7.2017  14:35

Hláška: Dalibor: - "Víte, kdo je největší nácek? Židi!"

• 29.12.2016  22:27

Hláška: král: - "Strašné. A to jsou, prosím, královské děti!" Kacafírek: - "Tvoje děti." král: - "No, moje děti!"

• 16.10.2016  23:07

Hláška: Malala Yousafzai: - "Existuje taková chvíle, kdy si musíte vybrat, jestli budete zticha, nebo se za postavíte na odpor."

• 12.6.2016  21:44

Hlášky: Vašek: - "Na mě se můžeš spolehnout!" & Luboš: - "Každej člověk si myslí, že horolezec je šílenec." Vašek: - "To já jsem." Luboš: - "No to vidím. Sypeš si do čaje sůl." & Luboš: - "Jak jsi na to přišel, že jsem horolezec?" Vašek: - "Jsem detektiv Colombo." & Luboš: - "Když ty jsi mi vystrojila pohřeb, já ti vystrojím svatbu." & Vašek: - "Máma říkala, že máme počkat venku." Luboš: - "Tak jdeme dovnitř." & Vašek: - "Když jsem byl malej, tak jsem ti věřil, že sis mě koupila v hračkářství, ale teď už jsem velkej a moc dobře vím, jak se narodí dítě." Anna: - "Opravdu?" Vašek: - "Po svatbě."

• 28.2.2016  10:49
    Girl Power (2016)

Hláška: Lady Pink: - "Co, to musíš mít penis, abys mohl dělat graffiti?"

• 26.2.2016  21:34
    Deadpool (2016)

Hlášky: (Padouši střílejí na auto, za kterým se schovává Deadpool.) Deadpool: - "Počkat! Možná se divíte, proč mám červený kostým. To aby mě protivníci neviděli krvácet." (Ukáže na jednoho z mužů.) Deadpool: - "Tamten to chápe. Vzal si hnědé kalhoty." & Wade Wilson: (na Vanessu) - "Kdyby tvá levá noha byla Díkůvzdání a pravá Vánoce, mohl bych tě navštívit mezi svátky?" & Deadpool: - "A teď ti udělám, co udělali Limp Bizkit hudbě na sklonku devadesátejch let." & Wade Wilson: - "Víš, jak se řekne rakovina ve španělštině?" Weasel: - "Ne." Wade Wilson: - "El rakovina." & Weasel: (na Wadea) - "To je strašný. Vypadáš jako avokádo, které mělo sex s mnohem starším a nechutnějším avokádem." Wade Wilson: - "Díky." & slepá Al: - "Vzhled není všechno." Deadpool: - "Ale je. Slyšela jste mluvit Davida Beckhama? Jako by se miliskoval hubou se sudem hélia. Myslíte, že se Ryan Reynolds dostal tak daleko díky hereckýmu umění?" slepá Al: - "Láska je slepá, Wade." Deadpool: - "Ne. Vy jste slepá."

• 21.2.2016  18:08
    Sex a Lucía (2001)

Hláška: Lucía: - "Co by se ti líbilo víc? Divokej sex s někým, koho neznáš? Nebo sex s někým, koho znáš, máš ho rád, ale taky divokej?" Lorenzo: - "Cože?" Lucía: - "Musíš si vybrat. Divokej sex s neznámou holkou nebo milování s někým, kdo je do tebe blázen a ty ho miluješ? No tak... A upřímně!" Lorenzo: - "S tebou." Lucía: - "Konečně!"

• 10.1.2016  13:11
    Malý princ (2015)

Hlášky: Malý princ: - "Pojď se mnou hrát!" Liška: - "Nemůžu si s tebou hrát. Nejsem ochočená." & Malý princ: - "Dobré vidíme jen srdcem. To hlavní je očima neviditelné." & Pilot: (na malou holčičku) - "Budeš skvělou dospělačkou!"

• 10.1.2016  12:59

Hlášky: ředitel Norton: - "Tvoje duše patří bohu, tvoje prdel mě." & Ellis Boyd 'Red' Redding: (kouká na Andyho) - "Tady jsou všichni nevinní. To jsi nevěděl? Heywoode, za co jseš tady ty?" Heywood: - "Nevinně! Advokát to posral!" & úředník: - "Ellisi Reddingu, odseděl jste si už čtyřicet let ze svého trestu. Cítíte, že jste se napravil?" Ellis Boyd 'Red' Redding: - "No takhle, podívejte. Ani nemám tušení, co to znamená." úředník: - "To znamená, že jste připraven začlenit se do společnosti..." Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Já vím, co si myslíte, že to je. Pro mě je to jen fráze. Politická fráze, aby chlapci jako vy mohli nosit oblek a kravatu a mít práci. Co chcete vědět? Jestli svého činu lituju?" úředník: - "A litujete?" Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Nemine den, abych toho nelitoval. Ne protože jsem tady nebo protože bych podle vás měl. Dívám se zpátky a vidím toho mladého a hloupého kluka, který spáchal ten zločin. Chtěl bych s ním mluvit a vysvětlit mu jak to chodí. Ale nemůžu. Ten kluk je pryč a tenhle stařec z něj zbyl. Napravit se? To je jen blbá fráze. Tak tam dejte ten štempl, synu, a už mě tím zbytečně neotravujte. Protože, abych řekl pravdu, je mi to u prdele." & (Vězni třídí knihy.) Andy Dufresne: - "Je to o útěku z vězení." Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Tak bysme to měli dát pod naučnou, že jo?" & Andy Dufresne: - "Co tam máš?" Heywood: - "Hrabě Monte Chrousta." Ellis Boyd 'Red' Redding: - "To je Christo, ty debile." Heywood: - "Alexander Duma. O čem dumá?" & Andy Dufresne: - "Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít." & Warden Samuel Norton: - "Chlap, zmizí jako prd ve větru." & Andy Dufresne: - "Chci Ritu." Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Co?" Andy Dufresne: - "Šlo by to?" Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Za pár týdnů." Andy Dufresne: - "Týdnů?" Ellis Boyd 'Red' Redding: - "No ano Andy, nemám jí zastrčenou pod postelí." & Andy Dufresne: - "Jsem nevinný, jako všichni ostatní." & Ellis Boyd 'Red' Redding: - "Posílají nás sem na celý život, a tím nám ten život vezmou."

• 2.1.2016  22:38
    Bohouš (TV film) (1968)

Hláška: Alois Randa: - "Kdyby nebyl on, nebyl bych ani já. Jen si vzpomeňte na tu příhodu, jak jsem tehdy spadl do toho..." Miluška Metelková: - "Do té rokle. To už zná každá veverka! Nejdojemnější na tom je, že zá váma skočil a pak jste nemohli ven oba!" Alois Randa: - "On mě hřál! Hřál mě vlastním tělem, abych nezmrzl!"

• 2.1.2016  18:46
    Kam slunce nechodí... (TV film) (1971)

Hláška: Julie Andrýsková: - "On ti nabídl peníze, když uděláš dítě jeho manželce?" Ondřej Andrýsek: - "Jo, je to blbost." Julie Andrýsková: - "Počkej, ty peníze by se nám moc hodily, pro rodinu to musíš udělat." Ondřej Andrýsek: - "Moc se mi nechce, ale dobře tedy." Julie Andrýsková: - "Ty kurevníku, ty chlípníku nemravná!"

• 28.12.2015  19:28
    Forrest Gump (1994)

Hlášky: Forrest Gump: - "Moje máma vždycky říkávala: 'Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, který kousek si vytáhneš.'" & trenér: - "Možná je to ten největší pablb na světě, ale běhá mu to." & Jenny Curranová: - "Byl jsi někdy s holkou, Forreste?" Forrest Gump: - "Chodím s nima na kurzy rodinnýho účetnictví." & Forrest Gump: - "Dobrý den, jsem Forrest, Forrest Gump." armádní řidič: - "A co je mi do toho, na to ti tu každej kašle. Kdo seš. Pro mě seš nula a hni zadkem ty buzno, teďka jsi v armádě." & seržant: - "Gumpe, jaký je váš jediný cíl v armádě?" Forrest Gump: - "Plnit vaše rozkazy, pane seržante." seržant: - "Hergot Gumpe, vy jste snad génius. Nejdokonalejší odpověď, kterou jsem kdy slyšel. Vy musíte mít IQ aspoň 160. Vy máte na víc, vojíne Gumpe." & Forrest Gump: - "Poručíku? Co tady děláte?" poručík Dan Taylor: - "No jo. Šel jsem, kam mě nohy nesly." Forrest Gump: - "Vždyť žádný nemáte, poručíku." poručík Dan Taylor: - "Jo, to vím taky." & Forrest Gump: (na Jenny) - "Nejsem moc chytrej, ale vím, co je láska!" & Forrest Gump: - "Tak ty jsi máma..." Jenny Curranová: - "Jmenuje se Forrest." Forrest Gump: - "Jako já..." Jenny Curranová: - "Je po tátovi." Forrest Gump: - "Jeho táta se taky jmenuje Forrest?"

• 27.12.2015  00:49

Hlášky: Anna: - "Aha! Tady ještě vládne středověk!" děda: - "Co tím chceš říct?! Například!" Anna: - "Že se tady neuklízelo od třicetiletý války. Například!" & Luboš: - "Ale Aničko, miláčku, každý kluk si myslí, že nejkrásnější místo je tam, kde se narodil. Ale kdybych věděl, že se ti tu nebude líbit, tak bych se byl narodil někde jinde!" & děda: - "Ty mu určitě doma nic nedopřeješ. Dám za to krk, že ani nevíš, po čem prahne ta jeho dušička." Anna: - "Ale vim. Šimpanze by chtěl, chudinka. Aby se nám houpal v pokoji na lustru." děda: - "To je toho. Když já byl v jeho věku, tak jsem chtěl chovat v neckách velrybu." Anna: - "A víte, že mě to ani moc nepřekvapuje? Co nestačil zdědit po tátovi, to mu zůstalo po vás." & Vašek: - "Já jsem si myslel..." Luboš: - "Víš Anno, on si Vašek myslel, že..." Anna: - "Netlumoč! Já si poslechnu originál." & Luboš: - "To jsem nevěděl, že jsi tak staromódní." děda: - "Vy dva jste zase hrozně moderní. Máte osmiletý dítě a už plánujete svatbu!" & posádka Máni: - "Budeme zachraňovat náčelníka horské služby." pošťák: - "Luboše? On je raněnej?" posádka Máni: - "Proč by měl bejt raněnej?" pošťák: - "Protože jinak by slez po laně jako támhleten kluk." Anna: - "Vašku! No počkej!" děda: - "Ne, Anno! Za ten výkon zaslouží pochvalu!" Vašek: - "Tatí! Odjistit! Jde po mně máma!" & Anna: - "Všichni jste podvodníci!" děda: (převlečený za vodníka) - "Já ne, já jsem jenom vodník." & Luboš: - "A co máma, zlobí se pořád?" Vašek: - "Zlobí, čím dál tím víc." Luboš: - "A mluví s tebou?" Vašek: - "Mluví, čím dál tím míň. & Vašek: - "Místo řízků jsme měli třikrát kyselý rybičky." děda: - "A proč?" Vašek: - "Protože je mám děsně nerad." Luboš: - "Krucinál! To je práce se ženskejma!" & Vašek: (v telefonu) - "Klokan přiletí v březnu!" děda: - "Cože?" Luboš: - "Ále, Vašek chce jít do zoologický zahrady."

• 23.12.2015  12:05
    Notting Hill (1999)

Hlášky: (O jejích filmech.) William Thacker: - "Co se ti na tom líbilo nejvíc?" mladá herečka: - "Natáčení s Leonardem." William Thacker: - "Da Vincim?" mladá herečka: - "DiCapriem." William Thacker: - "Aha. On je tvůj oblíbený italský režisér?" & (William Thacker dělá rozhovor s herci pro časopis Kůň a pes.) William Thacker: - "Ztotožnil jste se s postavou, kterou hrajete?" herec: - "Ne." William Thacker: - "A proč ne?" herec: - "Protože hraji lidožravého a psychopatického robota!" & Spike: - "Ten jogurt je nějakej divnej." William Thacker: - "To není jogurt, ale majonéza." Spike: - "Aha. Tak to jo." (Znovu si nabere.)

• 23.12.2015  12:00

Hlášky: profesor Karda: - "Tak čí je ta flaška? Dozvím se to?" Viki Cabadaj: - "Já to nechápu, pane profesore. To mi musela dát do batohu asi máma, nebo sestra, to ona vždycky, na přilepšenou." & Radek Převrátil: - "Já bych měl první individuální žádost. Kdy si budeme moct postavit toho sněhuláka?" profesor Karda: - "Tak to je teda materiál." & Karel Mácha: - "Teda ty máš ale péro, Viki." Viki Cabadaj: - "To víš, kamaráde! & Radek Převrátil: - "Tak tenhle lyžák je ztracenej." Viki Cabadaj: - "Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko?" & Radek Převrátil: - "Já bych chtěl být vždycky sám sebou." profesorka Hanka: - "Ale? A že teď stojíš jako Cabadaj." & spolužačka: - "Karle, co to máš na sobě?" Viki Cabadaj: - "No co co? To jste ještě neviděli chlapa v pyžamu?" spolužačka: - "Chlapa jo, ale Máchu ne..." Karel Mácha: - "To je po dědovi, přece se to nevyhodí..." & Radek Převrátil: - "Pan Prtko?" instruktor Vláďa Brťka: - "Ne Prtko. Brťka!" Radek Převrátil: - "Prťka. Pane Prťka, vydržte u aparátu, moment, přepojím, ano. Vydrž, Prťka, vydrž!" & instruktor Vláďa: - "Stopa Viki, stopa!" Viki Cabadaj: - "Leda hovno!" & instruktor Vláďa: - "Karle, vstaň s tý země, nastydneš!" Karel Mácha: - "Polib mi prdel..."

• 22.11.2015  17:26
    Medianeras (2011)

Hlášky: Martín: - "Internet mě přibližuje ke světu, ale vzdaluje od života." & Martín: - "Je v 21. století něco víc odrazujícího než prázdná složka Doručené?" & Martín: - "Mám takovou metodu. Nějakej buddhistickej gen, kvůli kterým veselý dny nejsou tak veselý a smutný dny nejsou tak smutný." Mariana: - "Spirituální termostat. A co když nefunguje?" Martín: - "Beru Rivotril."

• 15.11.2015  16:18
    Whiplash (2014)

Hlášky: Terence Fletcher: - "Mimochodem, Metz nehrál falešně. To ty, Ericsone. Ale to on nevěděl. A to stačí." & Terence Fletcher: - "Neymane, zasloužil sis to. Náhradníci utřou krev z mých bubnů." & Terence Fletcher: - "Neexistujou dvě horší slova než 'dobrá práce'."

• 14.9.2015  09:55
    Veer-Zaara (2004)

Hláška: Veer Pratap Singh: - "A až budeš mít 8-10 dětí, přijedeš s každým na návštěvu. Vezmu tě na projížďku na kole a ukážu ti novou vesnici." Zaara Hayaat Khan: - "Ale jak porodím tolik dětí, nebudu moct sedět na kole." Veer Pratap Singh: - "Ano, máš pravdu. Tak zajistím traktor."

• 1.9.2015  12:17
    Černý Petr (1963)

Hláška: Čenda: - "Ještě si mě chválíte, pane mistr?"

• 9.8.2015  17:26

Hlášky: Harry Potter: - "Ale pane, v Bradavicích se nelze přemisťovat!" Albus Brumbál: - "Jako ředitel mám jisté výsady." & profesor Kratiknot: - "Vaše jména?" Harry Potter: - "Vždyť mě znáte, pane!" profesor Kratiknot: - "Žádné výjimky, Pottere!" & Ron Weasley: - "Kolik to stojí?" Fred a George: - "Pět galeonů." Ron Weasley: - "Pro mě..." Fred a George: - "Pět galeonů." Ron Weasley: - "Jsem váš bratr!" Fred a George: - "Deset galeonů." & Harry Potter: - "Co jsem zmeškal?" Ron Weasley: - "Moudrý klobouk nás vybízel, abychom byli stateční a silní. To se mu snadno řekne. Je to klobouk." & Hermiona Grangerová: - "No, hodně se mluví o tom, že Brumbál už stárne." Harry Potter: - "Nesmysl... Kolik mu vlastně je?" Ron Weasley: - "Sto padesát? Plus mínus deset let." & Lenka Láskorádová: - "V téhle části hradu jsem ještě nikdy nebyla. Leda ve spaní. Jsem totiž náměsíčná, proto chodím spát v botách."

• 24.2.2015  19:24

Hláška: Jirka Luňák: - "Křivánek měl včera 11 piv. Kott jenom 8. Ovce měl 7 piv. A Jarda 17." trenér Hnátek: - "Jdi s tím do prdele." Jirka Luňák: - "A můžu jít aspoň s váma?" trenér Hnátek: - "Jo."

• 22.2.2015  11:00
    Zbouchnutá (2007)

Hlášky: Ben Stone: - "Chceš to dělat 'na pejsky'?" Alison Scott: - "Ne, nechci, abys mě šukal jako pes." Ben Stone: - "Nebudu tě šukat jako pes, jen se tomu tak říká. Jen se to tak jmenuje. Není to jako u psů. Nemusíme chodit ven, nebo tak něco." & Pete: - Manželství je jako neveselá, nervózní verze 'Raymonda má každý rád'. Ale netrvá jen 22 minut. Je na věky." & vyhazovač: - "Smím pustit jen pět procent černochů! Nařídil to! Pět procent... Když je tu dvacetpět lidí, smím pustit jeden a čtvrt černocha. Doufám, že je v davu černej trpaslík."

• 16.2.2015  20:52
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Hláška: údržbář David: - "Já vás hendikepovaný mám opravdu rád. Raději než Slávisty. To jsou ještě větší simulanti."

• 13.2.2015  13:19
    Hon (2012)

Hláška: Theo: - "Svět je plný zla, ale pokud budeme držet při sobě, to zlo zmizí."

• 14.1.2015  19:38
    Interview (2014)

Hlášky: Dave Skylark: - "Oni nás nenávidí, protože nám závidí." & Dave Skylark: - "Závistivci budou závidět a nenávistivci budou nenávidět." & Dave Skylark: - "Kámo, je rok 2014. Ženský jsou inteligentní." & Dave Skylark: - "Snědl to. On to sakra snědl. Neměl by ses toho ani dotknout. A on to snědl. Žvýkal. Žvýkal to!" & (Kim ukazuje Daveovi svůj tank.) Dave Skylark: - "Ježiš-kurva-marja! Je to pravý?" Kim Čong-un: - "Byl to dárek mému dědečkovi od Stalina." Dave Skylark: - "V mé zemi se to vyslovuje Stallone." Kim Čong-un: - "Jsi tak legrační, Dave." & Dave Skylark: - "Celou dobu jsem si myslel, že jsi Samvěd mého Froda, ale ty jsi jen Boromir." Aaron Rapaport: - "Netuším, kdo to kurva je." Dave Skylark: - "'Nevím, kdo je kurva Boromir.' To by přesně řekl Boromir."

• 13.1.2015  17:28

Hlášky: Maria: (na Harolda) - "Dělej, stříkni do mě dítě." & Kumar: - "Máš skvělou práci, dobře vyděláváš, nemlátíš svou ženu. Co víc by mohl hispánskej tchán chtít?" & Neil Patrick Harris: - "Co jsem ti říkal o tom jazyku?" David Burtka: - "Chtěl jsi, aby to vypadalo reálně." Neil Patrick Harris: - "Jo, reálně, ne sakra tak přitepleně." & Harold: - "To nevysvětluje tu homověc." Kumar: - "Nejseš gay, ty vole." Harold: - "Vůbec ne." Neil Patrick Harris: - "To je věc, kterou my kouzelníci nazýváme 'uvedení v omyl'. Ten malej trik mě naučil Clay Aiken." Kumar: - "Cože? Clay Aiken není gay?" Neil Patrick Harris: - "Clay je největší děvkař, co znám. Jede po číčách jako šílenej." & Wafflebot: - "Nesnáším palačinky."

• 4.1.2015  01:49
    Zmizelá (2014)

Hlášky: Nick Dunne: - "Když myslím na svou ženu, myslím na její hlavu. Představuji si, jak rozbíjím její lebku, prohrabávám se jejím mozkem, snažím se získat odpovědi. Odpovědi na prvotní otázky každého manželství: Na co myslíš? Jak se cítíš? Co jsme si to udělali?" & Margo Dunne: - "Každý ví, že 'komplikovaná' znamená 'mrcha'." & Amy Dunne: - "Na co je ten laptop?" Nick Dunne: - "Na laptopování." & Tanner Bolt: - "Vy dva jste ti nejdivnější lidi, co jsem kdy poznal. A to jsou divní má specialita." & Nick Dunne: - "Ty zasraná píčo!" Amy Dunne: - "Jsem ta píča, kterou sis vzal. Sám sobě se líbíš jen tehdy, když se snažíš být někým, kdo by se té píči líbil. Já se nevzdávám, jsem ta píča. Zabíjela jsem pro tebe. Kdo jiný to může říct? Myslíš, že bys byl šťastný s milou holkou ze západu? Ani náhodou. Jen se mnou." Nick Dunne: - "Trpíš bludy. Jsi šílená. Proč bys tohle vůbec chtěla? Ano, miloval jsem tě. Ale potom jsme se jen nesnášeli, ovládali se navzájem. Způsobovali si bolest." Amy Dunne: - "Takové je manželství."

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15