Beagle

Beagle

okres Karlovy Vary
Streeper & Downtonian

28 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Show Ellen DeGeneresové (TV pořad) (2003)

  Ellen jsem objevila poměrně nedávno, ale musím říct, že mě vážně baví. Má skvělé stand up monology, taneční kreace a vážně dobré hlášky, z nichž dobrá třetina je na její vlastní účet. A po jejím už deset let probíraném coming outu v seriálu Ellen ze sebe neudělala militantní feministku a LGBT aktivistku, ale vypracovala se od nuly na skvělou moderátorku (viz Oscaři). Letos 2 ceny Daytime Emmys____Letošní (2011) update: až se Oprah odporoučí na svůj kanál OWN, myslím, že Ellen daytime oprávněně ovládne...:)

 • poster

  The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (TV pořad) (2014)

  Nový začátek podle osvědčeného receptu. To nemůže nevyjít!

 • poster

  Saturday Night Live (TV pořad) (1975)

  Před nedávnem jsem poprvé viděla celý díl SNL a musím uznat, že to byl vážně docela zážitek. Byla to jedna z nejsledovanějších epizod poslední doby s 88-letou (a ukrutně vtipnou) herečkou Betty White a u příležitosti jejího účinkování se tam sešel výkvět původního obsazení - Amy Poehler, Molly Shanon, Maya Rudolph a hlavně Tina Fey. Digital Shorts Andyho Samberga mě obvykle docela pobaví (rap Natalie Portman, skladba Jizz in my pants nebo Motherlover s Justinem Timberlakem jsou klasika), tentokrát jsem ale málem umřela smíchy...:) Takže určitě doporučuju SNL někdy zkouknout.

 • poster

  Noční Show Jimmyho Fallona (TV pořad) (2009)

  Jenom 66%? Chyba.

 • poster

  Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

  Bear je cvok. A mě a další tisíce lidí po celém světě baví se na něj koukat.

 • poster

  Inside the Actors Studio (TV pořad) (1994)

 • poster

  Jimmy Kimmel Live! (TV pořad) (2003)

  Je jasné, že Ellen to není, ale v nighttime talk show je jeden z nejlepších a má vynikající hudební hosty.

 • poster

  Taratata (TV pořad) (1993)

  Vynikající francouzský pořad s živými hudebními vystoupeními a skvělým moderátorem. Dočkáte se v něm nejen umělců z Francie a frankofonních zemí (z poslední doby třeba Benjamin Biolay, Coeur de pirate, Carla Bruni, Asa) ale z celého světa - od nových tváří (Laura Izibor, VV Brown, Estelle, Lady Gaga, KT Tunstall) až po klasiky typu Elvis Costello nebo Diana Krall. Všichni hrají jednu nebo dvě písničky z vlastního repertoáru, taky bývá zvykem přidat nějakou coververzi a nebo duet s jiným účinkujícím a pak krátké interview (v mixu francouzštiny a angličtiny podle situace). Jestli se alespoň trochu zajímáte o současnou hudbu napříč žánry a jste zvědaví, jak to spolu ladí třeba Sealovi a Yael Naim nebo jak KT Tunstall zazpívá Nothing Compares To You, Taratata je pořad pro vás. P.S: Téměř všechna vystoupení jsou k dispozici na oficiálních stránkách pořadu.

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  Zdeňkovi Pohlreichovi vděčím za rozšíření svého slovníku ("Kruciprdel!") i svého kulinářsko-zákaznického rozhledu, je docela zajímavé vidět, jak to v některých kuchyních taky může vypadat. Třeba příště poznám, jestli si i ten můj losos tak trochu nezaplaval ve friťáku...A jestli mi někoho pan šéfkuchař Pohlreich připomíná, byl by to spíš než Ramsay Anthony Bourdain.

 • poster

  Noční show Davida Lettermana (TV pořad) (1993)