Sfinkter

ICQ: 268705481

<< předchozí 1 2 3 4 21 42 62 82
    • 2.11.2017  22:24
    Rozpolcený (2016)

Zajímavý snímek, více se asi napsat nedá. McAvoy výborný.

• 23.9.2017  09:27
    To (2017)

Nemožné se stalo možným, nezfilmovatelné máme na plátně ve skvělé kvalitě. Kingova předloha, která má přes 1000 stran, je úžasným veledílem, ze kterého se ani zlomek nemůže dostat do filmu, ale zásadní kostra se podařila vytěžit na maximum. Nezvykle krvavé a nadčasový boj se zlem živícím se dětským strachem je stále tu.

• 18.9.2017  23:02

Trailer sliboval poctu originálu, místo toho přišla znevažující fraška. Na Bautistu se sice hezky dívá, ale jako wrestler nemá ani základy muay thai a estráda na papundeklových slonech posílá snímek do špíny zapomnění. Děj nula, atmosféra nula. Hvězda pro JCVD z nostalgie, druhá pro krásnou Malakul Lane.

• 18.9.2017  17:12

Po zhlédnutých Narcos je samozřejmě laťka velmi vysoko, ale i Del Torova prezentace Escobara je přesvědčivá a objektivně výborná. Milostná linka je po Narcos paradoxně osvěžující, ale několik pseudolíbivých scén si tvůrci mohli odpustit. Děj se týká let 91/92, avšak s nahlédnutím do jiných koutů Escobarových aktivit, takže i z dokumentárního pohledu je snímek přínosem.

• 5.9.2017  23:17
    Narcos (TV seriál) (2015)

První dvě série v režii Escobara, nadčasový boj dobra a zla, neuvěřitelný okamžik historie. Velký dík Netflixu za perfektně odvedenou práci.

• 5.9.2017  23:11
    Narcos - Série 2 (série) (2016)

První dvě série již nic nepřekoná, postava Escobara je v podání Moury natolik silná, že jeho vzestup i pád prožijete velmi autenticky. Výborný zážitek.

• 23.8.2017  22:07
    Dospělost (2008)

Pubertální projev, nelogické, tvářící se drsně, ale ve výsledku spíše směšné.

• 20.8.2017  22:34
    31 (2016)

Deviační originalita Zombieho padá z vrcholu dosaženého v Lords of Salem k nudné parodii, které uletěl i průměrný mainstream - a dobrý soundtrack to nezachránil.

• 13.8.2017  13:23
    Moje krev (2009)

Velmi slabé, hvězdičky za gradující tempo a pohledné herečky.

• 12.8.2017  11:38

Objektivně horší než první díl, Sandbergovým celovečerním snímkům jsem zatím nepřišel na chuť. Cirkusový závěr ala Wan zbytečný.

• 28.7.2017  22:07
    Dunkerk (2017)

Velmi osobitě natočené, mnoho scén je ale zároveň paradoxně nudných a časová smyčka ala Počátek zde nijak nefunguje. Žádný prostor pro Murphyho s Hardym. Kdyby pod filmem nebyla jména Nolan a Zimmer, má zde snímek hodnocení 55 %.

• 23.7.2017  21:29
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Tři hvězdy za výkony hlavních protagonistů, protože příběh, efekty a atmosféra jsou podprůměrné. Zbytečná série.

• 11.6.2017  09:34
    Lidice (2011)

Zpracování je spíše průměrné, ale poselství českému národu a připomenutí hrůz předků je dostatečně silné. Roden výborný.

• 7.6.2017  17:22

Oblíbená série již nenalezne sílu vyrovnat se s prvním dílem remaku. Účast Sarah Butler byla trefou do černého, pár gore momentů potěší, ale celkově to příliš pohromadě nedrží.

• 20.4.2017  21:02

Murphy v roli, kterou mu na počátku trochu nevěříte, ale s přibývajícím časem vás jeho osudy pohltí.

• 2.4.2017  09:37

Rodinná firma Shelbyovců se s nikým nemaže. Murphy i přes jemný vzhled dokázal zahrát drsňáka přesvědčivě, další série budou mít určitě úspěch.

• 18.3.2017  10:06

Nostalgické setkání, které nebudu mít zapotřebí opakovat. Dějová linka plyne velmi na sílu a s lehkostí a kultem prvního dílu nemá vedle postav samotných nic společného.

• 28.2.2017  16:38
    Taboo (TV seriál) (2017)

Osm epizod uteklo jako voda a doufám, že se brzy do špinavého Londýna vrátíme.

• 26.2.2017  09:27
    John Wick 2 (2017)

Pro mě slabší než první díl i přes intenzivnější tempo, na monotónní head-shoty si však velmi rychle zvyknete a snímek vedle odkazů na postavy z prvního dílu dále nic nenabízí. Cinemax Bratislava 25.2.2017.

• 23.2.2017  17:31
    Příchozí (2016)

Ze dvou třetin velmi slibné, závěr trochu unáhlený a zmatečný a asi s menším poselstvím, než které jsem vyhlížel, ale originalita a plná korba nových nápadů se snímku nedá upřít. Určitě jedno z nejpoctivějších a nejinteligentnějších kontaktních sci-fi od Spielbergových Blízkých setkání třetího druhu.

• 23.2.2017  17:27
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Jako celek výborný seriál, herectví Vetchého i Soboty je tady opravdu kultovní, stejně jako celé vesnické tempo. Je znát vyšší kvalita první poloviny seriálu s jakousi kulminací v díle Na váhu, po kterém už kvalita postupně klesá, závěr však opět potěší a celou partu si vždy rád připomenu.

• 18.2.2017  09:43

To co vás bude nejvíce bavit je ústřední dvojice a neuvěřitelné tempo, které se nasadí ihned v úvodu a neopadne až do finále.

• 18.2.2017  09:39

Sandbergův short film byl určitě údernější, celovečerní snímek jen zlehka využívá původní nápad a jinak jede na vlně osvědčených klišé.

• 12.2.2017  10:40
    Boj (2015)

Z většiny válečných snímků má člověk pocit, že mnohem větší boj svádí voják po návratu z turnusu, než na samotném bojišti. Lindholm je ve stínu posledních amerických válečných filmů méně precizní ve vojenské vřavě, tíha rodinného a soudního drama však tahá snímek zpět do nadprůměru.

• 9.2.2017  18:36

Caseyho nekompromisní role tahouna nenápadného drama se zvrhla v jeden z nejlepších hereckých výkonů, které jsem měl možnost kdy vidět. Scéna s Michelle Williams ke konci filmu je absolutně odzbrojující. Rok 2016 patřil bratrům Affleckovým, na Oscarech budu mladšímu z nich držet palce.

• 8.2.2017  16:41
    Sid a Nancy (1986)

Sid Vicious byl reálně pouze jeden, filmový Sid je navždy Gary Oldman - přirozené herectví, které může každý jeho kolega pouze závidět. Začátky a zlatá éra punku jsou neuvěřitelné, snímek se však v určitých úsecích maličko táhne. Pokud může někdo konkurovat sebedestrukci páru Sida s Nancy, pak to může být jedině Kurt a Courtney, která se ve snímku také několikrát objeví. A mimochodem, Sid Vicious byl opravdu "nevinnej".

• 7.2.2017  16:57

Na Eastwooda netradičně komorní a krátké, ale o to výstižnější. Samotný akt hrdinství nepotřebuje větší komentář.

• 3.2.2017  22:40
    Snowden (2016)

Tentokrát zvítězil obsah nad formou, protože příběh mě velmi zajímá, ale styl vyprávění mi úplně nesedl. Joseph výborný.

• 1.2.2017  21:08

Další výborná oldschoolovka, které vévodí životem uzrálý Penn.

• 27.1.2017  19:03

Prostoduchá parafráze, která dává pojmu "černý šerif" nový rozměr.

<< předchozí 1 2 3 4 21 42 62 82