Sfinkter

ICQ: 268705481

<< předchozí 1 2 3 4 21 42 62 82
    • 13.8.2017  13:23
    Moje krev (2009)

Velmi slabé, hvězdičky za gradující tempo a pohledné herečky.

• 12.8.2017  11:38

Objektivně horší než první díl, Sandbergovým celovečerním snímkům jsem zatím nepřišel na chuť. Cirkusový závěr ala Wan zbytečný.

• 28.7.2017  22:07
    Dunkerk (2017)

Velmi osobitě natočené, mnoho scén je ale zároveň paradoxně nudných a časová smyčka ala Počátek zde nijak nefunguje. Žádný prostor pro Murphyho s Hardym. Kdyby pod filmem nebyla jména Nolan a Zimmer, má zde snímek hodnocení 55 %.

• 23.7.2017  21:29
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Tři hvězdy za výkony hlavních protagonistů, protože příběh, efekty a atmosféra jsou podprůměrné. Zbytečná série.

• 11.6.2017  09:34
    Lidice (2011)

Zpracování je spíše průměrné, ale poselství českému národu a připomenutí hrůz předků je dostatečně silné. Roden výborný.

• 7.6.2017  17:22

Oblíbená série již nenalezne sílu vyrovnat se s prvním dílem remaku. Účast Sarah Butler byla trefou do černého, pár gore momentů potěší, ale celkově to příliš pohromadě nedrží.

• 20.4.2017  21:02

Murphy v roli, kterou mu na počátku trochu nevěříte, ale s přibývajícím časem vás jeho osudy pohltí.

• 2.4.2017  09:37

Rodinná firma Shelbyovců se s nikým nemaže. Murphy i přes jemný vzhled dokázal zahrát drsňáka přesvědčivě, další série budou mít určitě úspěch.

• 18.3.2017  10:06

Nostalgické setkání, které nebudu mít zapotřebí opakovat. Dějová linka plyne velmi na sílu a s lehkostí a kultem prvního dílu nemá vedle postav samotných nic společného.

• 28.2.2017  16:38
    Taboo (TV seriál) (2017)

Osm epizod uteklo jako voda a doufám, že se brzy do špinavého Londýna vrátíme.

• 26.2.2017  09:27
    John Wick 2 (2017)

Pro mě slabší než první díl i přes intenzivnější tempo, na monotónní head-shoty si však velmi rychle zvyknete a snímek vedle odkazů na postavy z prvního dílu dále nic nenabízí. Cinemax Bratislava 25.2.2017.

• 23.2.2017  17:31
    Příchozí (2016)

Ze dvou třetin velmi slibné, závěr trochu unáhlený a zmatečný a asi s menším poselstvím, než které jsem vyhlížel, ale originalita a plná korba nových nápadů se snímku nedá upřít. Určitě jedno z nejpoctivějších a nejinteligentnějších kontaktních sci-fi od Spielbergových Blízkých setkání třetího druhu.

• 23.2.2017  17:27
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Jako celek výborný seriál, herectví Vetchého i Soboty je tady opravdu kultovní, stejně jako celé vesnické tempo. Je znát vyšší kvalita první poloviny seriálu s jakousi kulminací v díle Na váhu, po kterém už kvalita postupně klesá, závěr však opět potěší a celou partu si vždy rád připomenu.

• 18.2.2017  09:43

To co vás bude nejvíce bavit je ústřední dvojice a neuvěřitelné tempo, které se nasadí ihned v úvodu a neopadne až do finále.

• 18.2.2017  09:39

Sandbergův short film byl určitě údernější, celovečerní snímek jen zlehka využívá původní nápad a jinak jede na vlně osvědčených klišé.

• 12.2.2017  10:40
    Boj (2015)

Z většiny válečných snímků má člověk pocit, že mnohem větší boj svádí voják po návratu z turnusu, než na samotném bojišti. Lindholm je ve stínu posledních amerických válečných filmů méně precizní ve vojenské vřavě, tíha rodinného a soudního drama však tahá snímek zpět do nadprůměru.

• 9.2.2017  18:36

Caseyho nekompromisní role tahouna nenápadného drama se zvrhla v jeden z nejlepších hereckých výkonů, které jsem měl možnost kdy vidět. Scéna s Michelle Williams ke konci filmu je absolutně odzbrojující. Rok 2016 patřil bratrům Affleckovým, na Oscarech budu mladšímu z nich držet palce.

• 8.2.2017  16:41
    Sid a Nancy (1986)

Sid Vicious byl reálně pouze jeden, filmový Sid je navždy Gary Oldman - přirozené herectví, které může každý jeho kolega pouze závidět. Začátky a zlatá éra punku jsou neuvěřitelné, snímek se však v určitých úsecích maličko táhne. Pokud může někdo konkurovat sebedestrukci páru Sida s Nancy, pak to může být jedině Kurt a Courtney, která se ve snímku také několikrát objeví. A mimochodem, Sid Vicious byl opravdu "nevinnej".

• 7.2.2017  16:57

Na Eastwooda netradičně komorní a krátké, ale o to výstižnější. Samotný akt hrdinství nepotřebuje větší komentář.

• 3.2.2017  22:40
    Snowden (2016)

Tentokrát zvítězil obsah nad formou, protože příběh mě velmi zajímá, ale styl vyprávění mi úplně nesedl. Joseph výborný.

• 1.2.2017  21:08

Další výborná oldschoolovka, které vévodí životem uzrálý Penn.

• 27.1.2017  19:03

Prostoduchá parafráze, která dává pojmu "černý šerif" nový rozměr.

• 25.1.2017  20:45
    Patrola (2012)

Originální nářez s policejní dvojicí, která je extrémně sympatická a finále je pro ni až příliš drsné a nekompromisní.

• 22.1.2017  13:29

Syrová přímočará žánrovka bez jakýchkoliv komplikací v ději či scénáři. Gibsonův herecký výkon netradiční - hraje v jiné poloze, než v jeho ostatních akčních filmech. Škoda, že na konci snímku nezůstal prostor pro pokračování.

• 21.1.2017  12:22
    Orel Eddie (2016)

Příběh o odhodlání a cílevědomosti povinný pro ty, kdo mají pocit, že jim někdo hází klacky pod nohy. Jít si za svým má vždy smysl, bez ohledu na výsledek.

• 19.1.2017  11:17

Určitě lepší než jednička, Flanagan je hororově obratnější než například Wan a v hlavě má tolik nápadů, až to nakonec přeplácal. Ale 3/4 filmu jsou i díky retro formátu téměř dokonalé.

• 19.1.2017  11:05

Pokud bych musel stát před rozhodnutím, zda v tomto případě udělím Oscara za režii nebo za nejlepší mužský herecký výkon, tak tentokrát vyhrává Cooper.

• 15.1.2017  10:58
    Špionáž (2013)

Společné scény Oldmana a Forda jsou vynikající, zbytek filmu je průměrným zážitkem.

• 14.1.2017  17:15

Dolph je sympaťák, ale tato parafráze byla opravdu zbytečná.

• 8.1.2017  14:08

Po hodně slušné knize jsem se filmového výsledku obával, ale s narůstajícími minutami jsem byl velmi mile překvapen. Škoda přesunu z Londýna do New Yorku, anglické prostředí v knize mělo lepší atmosféru.

<< předchozí 1 2 3 4 21 42 62 82