Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dobrodružný

O mně

 filmy

 

Můj seriálový maratón s Patem a Matem skončil a tady jsou výsledky. Zajímavé je, že celému seriálu bych dal bez váhání plnej počet hvězdiček, ale po důkladném průzkumu jsem zjistil, že vedle geniálních epizod převažují průměrné a našlo by se i několik vyloženě nudných dílů bez nápadu. Pro zajímavost jsem se ze všech příhod pokusil vybrat tři nejlepší 1, 2, 3 a tři nejhorší 1, 2, 3.

Výsledky


Nostalgické okénko

Tato sekce je určena těm, kteří se chtějí na chvíli vrátit do svých dětských let a všem, které zajímá, co nejvíce táhlo mládež k televizi před takovými 15 lety. Najdete zde malé připomenutí filmů a seriálů z pořadů jako byly Magion, Vega nebo studio Oáza. Nechybí skoro zapomenuté perly z dávných začátků vysílání našich komerčních stanic či dětské klasiky, které poznamenaly mnoho z nás, ale jejichž názvy dnes musíme často složitě dohledávat na diskuzi s sekci “Hledám film…“

 

Výzva: Chtěl bych tuhle sekci dál rozšiřovat, a tak jestli si vzpomenete na nějaký zajímavý kousek, který v televizi běžel v rozmezí let 1990-1997 a od té doby po něm není ani vidu ani slechu, a o kterém si myslíte, že musel zasáhnout nejen vaši dětskou dušičku, tak mi dejte vědět do pošty. Já se pak pokusím zapátrat ve své paměti a za pomoci vševědoucí sítě doplnit chybějící informace zde na csfd. Budu rád, když mi napíšete i v případě, že jste tu nalezli to, na co už jste dávno zapomněli.

The Peanut buter solutionLa Guerre des tuquesUder the mountainThe Haunted schoolThe OdysseyHalfway Across the Galaxy and Turn LeftOcean GirlReady or notSpellbinderSpellbinder: Land of the Dragon LordSledge HammerRebootThe Ren & Stimpy showThe California raisinsWillo the WispVicky the VikingWhere’s WaldoJames Bond Jr.

 

Bubušou

Detektiv Duck

Dobrodruzi z vesmíru

 Dráček Šikuláček a Méďa Oliver

Goro, bílý pes

Hrabě Káčula

Jack a fazolový stonek

Klementýnka

Medvídci mývalové

Opičí král

Starostliví medvídci

 


Domažlice, moje rodné město

Domažlice Domažlické náměstí Dolejší brána Kostel Narození Panny Marie se šikmou věží Klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie Radnice Chodský hrad


 

 Herci
Kevin Spacey Morgan Freeman Al Pacino Robert De Niro
Tom Hanks Johnny Depp Anthony Hopkins Christian Bale Hugh Laurie Tim Robbins  Sean Connery


Režiséři
Christopher Nolan Frank Darabont Sam Mendes
Tim Burton David Fincher Peter Jackson Steven Spielberg James Cameron Robert Zemeckis Michael Bay Ridley Scott


 

250films.net

Reklama

Reklama