Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Horor

Recenze (51)

plakát

Asistentka (2019) odpad!

Nejnudnější film, jaký jsem kdy viděl. Nulové herecké výkony, naprosto žádný děj ani pointa, zoufale nudné a zdlouhavé záběry o ničem. Seriously WTF was that? I want those 85 minutes of my life back!

plakát

UFC 193: Rousey vs. Holm (2015) (pořad) 

Solidní prelims. Main Card: Struve vs. Rosholt - jeden z nejhoršich zápasů, jaké jsem kdy viděl. Proboha, jestli je tohle top 15 v HW, buh polituj. Hall vs Whittaker - velmi pěkný strikový zápas, Hall je tak talentovaný, rychlý, nepředvídatelný...připomíná mi A. Silvu, kéž by jen byl více agresivní... Hunt vs. Silva - Bigfoot by měl ukončit kariéru, bez TRT to není ani z 30% ten fighter, co předtím. Letourneau vs JJ. - klasický Muai Thai striková podívaná, jen škoda, že nebyl finish. Val docela překvapila. Ronda vs Holy - NAPROSTA BOMBA! Na jedne straně arogantní, egocentrická, sobecká a agresivní šampiónka a druhé pokorná, sympatická a milá vyzyvatelka. Právě proto to byl tak fantastický pocit zadostiučinění, když ji Holy knockoutovala. Je docela zábava sledovat, jak všichni ti, kteří Rondu jmenovali "Once ever Athlete" nebo "Best female Athlete of all times" okamžitě zmizeli a ani pes po nich neštěkne. Slabina Rondy byla odhalena, a hodně tvrdou cestou. Doufám, že nezačne zase žvatlat o tom, jak porazí Mayweathera, Velasqueze atd., zatímco se již několik let vyhýbá souboji se Cyborg, který by skončil podobně, jak ten s Holy.

plakát

UFC 190: Rousey vs. Correia (2015) (pořad) 

spoilers: Respekt legendám toho sportu (Shogun, Big Nog, lil Nog), ale opravdu by bylo dobré zvážit odchod do "penze". Hlavní zápas směšný, opravdu nevím, jak budou do budoucna hypovat její zápasy a kdo hodlá platit 60 dolarů za půl minutový zápas. Naprosto nejhorší divize v UFC, Ronda je solidní fighter, ale její konkurence je absolutně nulová. Konec výmluv, domluvte konečně zápas proti Cris Cyborg ve 140 lbs catchweight, jediný zápas, který má smysl.

plakát

UFC Fight Night: Mir vs. Duffee (2015) (pořad) 

Tony Ferguson je skvělý fighter, myslím, že o něm ještě hodně uslyšíme. Nepředvídatelný, rychlý, skvělý atlet. Další fight by měl být proti někomu z top 5. Frank Mir a Duff-man, old school zápas, skvělá podívaná:)

plakát

UFC 189: Mendes vs. McGregor (2015) (pořad) 

Nejlepší karta EVER! Prelims nebyly nic moc kromě posledního zápasu, ale hlavní karta naprosto neskutečná! 1) Almeida vs Pickett famózní strikový zápas, Thomas musel opravdu ukázat srdce, to finální koleno bylo parádní 2) Nelson vs Thatch skvělý zápas, Gunni je opravdu fantastický grappler. 3) Bermudez vs Stephens další řežba, oba ukázali obrovskou vůli, krásné zakončení podobně jako u zápasu č. 1 4) Rorry vs Robbie naprosto neskutečný zápas, něco takového jsem snad ještě nevidel, jeden z nejkrvavejších zápasu všech dob a opravdu triumf vůle 5) Connor vs Chad neskutečně vyhypovaný zápas, epické intro...Connor má opravdu neuvěřitelnou ránu, v této divizi ho na nohách nikdo neporazí...každopádně bude muset zapracovat na TDD...Teď snad už konečně uvidíme Connor vs Aldo a bude to ten nejvyhypovanější MMA fight všech dob...moje predikce, Connor vyhraje...myslím, že Frankie bude potencionálně těžší soupeř, především kvůli jeho wrestlingu

plakát

UFC 188: Velasquez vs. Werdum (2015) (pořad) 

SPOILER: Tak tohle nebyl cardio Cain, kterého jsme viděli proti JDS, Bigfootovi....špatná kombinace skoro 2-roční pauzy a vysoké nadmořské výšky sehrála velkou roli.

plakát

UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson (2015) (pořad) 

Papírově nikterak nabytá karta, která ovšem velmi mile překvapila. Skvělé zápasy a všechny ukončené před limitem. Hendo still got that!

plakát

Godzilla (2014) 

Zklamání. To, že 1/2 filmu není vidět nic, než černá obrazovka, bych pochopil u nízkorozpočtového filmu, nikoliv však u filmu za 160 mil $

plakát

Dredd (2012) 

+1 za Vitalic - Poison Lips

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama