NifKor

Lukáš Dančák

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.10.2020  09:24

Netflix a Sandler to dokázali! Po Murder Mystery dokázali společně vytvořit něco ještě horšího a to Hubieho Halloween gratulace! Sandler tady hraje klasického idiota, který má ale správné záměry, takže svoji postavu zvládl dobře, protože na ní očividně trénoval celou svoji kariéru. Po docela povedeném Uncut Gems se sandler vrací ke klasickým Sandlerovským filmům, tedy k filmům, které nejsou nijak extra vtipné a nedávají důraz na příběh nebo postavy, ale spíše se to snaží jít jen směrem zábavy což není špatné, když to funguje tak je to skvělé, ale tady ani ta zábava nefunguje. Zkoukl jsem to vážně jen z důvodu, že jsem neměl večer co dělat a nevěděl jsem co zkouknout. Rozpočet očividně šel hlavně asi na herce, kteří taky nejsou hlavně kvůli svým postavám nijak skvělí ( neplatí o Kevinovi Jamesovi jeho postava byla snad podle mě nejvtipnější z filmu). Samotná hlavní postava je v jistých momentech neuvěřitelně otravná a ty její hlášky jsou místy tak neuvěřitelně trapné až to bolí. Nevím třeba to byl záměr Netflixu a Sandlera udělat příšerný film v což upřímně tajně doufám, protože toto je vážně horší jak Murder Mystery a to už je co říct. (mimochodem málem jsem dal tomu i 2 hvězdy kvůli vyvrcholení příběhu, ale ten pokus o vtip na konci mi to zase zkazil) D- (37%)

• 27.7.2020  10:21
    The 100 - Season 2 (série) (2014)

Tady CW předvedlo něco neuvěřitelného. 1. série The 100 byla pro mě nadprůměrná ale ta druhá byla neuvěřitelná. The 100 má v pár částech předvídatelný příběh, klišé a pár dalších klasických vad na kráse, ale to co to nahrazuje jsou skvěle napsané postavy (všechny co se v minimálně 1. a 2. sérii objeví), na kterých člověku vážně záleží a postupem času se některé postavy dost mění, všichni herci hrají skvěle, neuvěřitelně propracovaný příběh, který šlape od začátku do konce. CW se dokonce nebojí jít na to odvážně a jako zatím u seriálů co jsem viděl od CW jsem neviděl, že by do jedné z hlavních postav vrtali vrtačkou, tak že se člověk vážně bojí a až v ten moment mu dojde jak moc si tu danou postavu oblíbil. CW v této sérii dokázalo něco neuvěřitelného co už u nich snad nikdy neuvidím. A+ (97%)

• 7.6.2020  20:40

Jsem jedinej, koho Sansa štve každým dalším dílem víc a víc ? C+ (68%)

• 2.6.2020  17:45

Co k tomu asi tak říct. Wrestling mi příjde dětinskej a příšernej ale chápu, že se to někomu může líbit jen to prostě není pro mě. Lidi se tam převlékají do divných kostýmů, snaží se navzájem urážet a být za největší borce a vždycky jsem si i myslel, že je to nahrané, což si myslím upřímně do teď. Ale teď k filmu, příběh mě nijak extra nezajímal dle mého názoru je tu víc lepších životopisných příběhů než je tento a taky zajímavějších. Co film má dobrý jsou herci, kteří se snaží ve všech scénách jít na maximum a jde to i vidět. Film, když se snaží být vtipný tak není, ale to je pro mě už tak nějak někdy i klasika. V jistých momentech se postava Jacka Lowdena chovala strašně a někdy i samotný dialogy mezi postavami byly divný. Na film jsem se upřímně koukl z nudy a jsem za to rád, protože jsem aspoň nic nečekal. Celkově film byl tak nějak na středu takže 50% a u mého hodnocení také bohužel 2 hvězdy. D+ (50%)

• 20.5.2020  15:02
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

Když jsem seriál a jeho hodnocení viděl poprvé, tak jsem byl hodně skeptický a nemohl jsem uvěřit, že by The Last Dance mohl dosahovat takových kvalit jak se psalo, tak jsem se rozhodl to zjistit a je to mistrovské dílo. Seriál diváka pohltí hned od 1. minuty a drží až do konce. Minulost Bulls a Michaela Jordana znám, ale neznal jsem např. Scottieho Pippena nebo Dennise Rodmana a jejich minulost, takže bylo skvělé překvapení to, že i třeba v nějakém díle se věnovali i jim. Seriál je extrémně v jistých částech emocionální a tím, že to je dokument a vypraví to samotní hráči, tak to působí na diváka neuvěřitelně skvěle. Soundtrack v seriálu byl neuvěřitelně skvělý. The Last Dance je prostě masterpiece a nemyslím si, že tento rok vyjde něco lepšího. A+++ (200%)

• 6.5.2020  00:19
    Upload (TV seriál) (2020)

Na to, jak jsem se na tenhle seriál těšil tak jsem dost zklamanej. Příběh je místy strašně předvídatelný a má kupu klišé, CGI se mi někdy zdálo né moc dobrý. Herecké duo hraje dobře a to je snad jedna z mála věci, která tahá seriál nahoru společně s posledními 2 díly a pár dalších v celé sérii. Vtipy jsou z 90% spíš trapný než vtipný, což je další zklamání. Celkově seriál na mě působil jako něco co tu už bylo několikrát, jenom v jiném kabátku a ano ten pohled do budoucnosti je pěkný a i ten nápad je tady využit v jistých místech dost dobře, ale to nemění nic na tom, že seriál je v jistých místech maximálně průměrný a někdy nadprůměrný. Ve zkratce nečekané zklamání. C (64%)

• 13.3.2020  10:59

Po zklamání jménem Shazam! jsem od Harley Quinn absolutně nic nečekal a jsem rád, protože ten film není vtipnej v částech, kdy se o to snaží. U Harley by mi nevadilo, že do příběhu někdy mluvila, kdyby tam nebyly typický hlášky a momenty, které se snaží být zase vtipný a nebo přeskakování příběhu a potom vracení se na místo, kde to mělo klasicky začínat. Samotný příběh byl i časem předvídatelný. Ve filmu byly pěkné lokace a celkově bylo CGI dobré. Margot Robbie je samozřejmě jako v Suicide Squad tahounem a díky bohu je skvělá. Věc, kterou jsem nějak nepochopil je využití schopností Black Canary, které ve filmu není využito skoro vůbec a upřímně by to i zkrátilo samotný film o pár minut. !SPOILER! (např. finální souboj) !SPOILER! Celkově jsem rád, že jsem od filmu nic nečekal a pokud DC filmy fakt budou vypadat takhle, tak budou mít problémy. D+ (51%)

• 28.2.2020  21:28
    Guns Akimbo (2019)

Akční zábava s Danielem Radcliffem, který si svoji roli užil a hrál ji nejlíp jak snad mohl. Guns Akimbo má i docela kvalitní vedlejší herce a samozřejmě šílenou akcí, další pozitivní věcí na filmu jsou vtipy, které jsou spíš z větší části povedené a film má taky extrémně vtipného Rhyse Darbyho, který si svoji malou roli bezdomovce extrémně užil a když se ve filmu objevil tak dokázal strašně rozesmát. Film má i zajímavý nápad, který se snad snažil využít naplno a jde to i hodně vidět. Bohužel se film nevyhne klasickým klišé momentům a nebo někdy časem nekvalitním CGI. Film má docela nezajímavého záporáka, nebo bohužel i někdy předvídatelný příběh. Film je jako celek povedený a ano má sice docela dost problému, ale to nahrazuje několik bláznivých, vtipných a obecně strašně moc skvěle povedených scén. C+ (66%)

• 18.1.2020  18:27

Nejlepší Bad Boys co jsem viděl a jsem dost překvapen, sice Baye v poslední době nemám moc rád, kvůli tomu co za filmy v poslední době režíruje (neplatí o 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází to byl úžasný film), ale v Bad Boys byla od něj taková šťáva a taková zábava, na kterou jsem byl v předešlých Bad Boys zvyklý, proto jsem se bál, že když další díl Bad Boys nebude režírovat, tak že pokračování nebude důstojné po tolika letech, a že půjde jenom o vyždímání peněz na značně. Naštěstí to tak není a 3. díl Bad Boys je dobrý v příběhu, který má ze všech dílů nejlepší, záporák byl zajimavý a dobře napsaný, Will Smith a Martin Lawrence hráli stejně dobře jako v minulých dílech, konec byl překvapivý a dobře udělaný. Musím přiznat, že sice akční scény nejsou zas tak extrémní jako v předešlých dílech a není jich tu tolik, ale to mi vůbec nevadí a spíš jsem rád, že nejsou tak přestřelený, a že se film nezaměřuje hlavně jen na ně jako v dřívějších dílech. Obecně se mi tento díl líbil nejvíc ze všech Bad Boys dílů. Už jen čekat na 4. díl. B (79%)

• 10.1.2020  18:52

Docela dobré drama, kde mě Tyrese Gibson překvapil jak dobře dokáže v takhle vážném filmu hrát. Příběh mě někdy zajímal a někdy ne takže z příběhu mám takové smíšené emoce, herci podle mě hráli hodně dobře, postavy byly napsaný tak že mě postava Naomi Harris nezajímala tolik jako postava Tyrese Gibsona. Hudba ve filmu byla docela v pohodě takže si nemůžu na ni nijak stěžovat. Celkově je film pro mě docela překvapení na to, že jsem zase nic nečekal a koukl se na něj kvůli Tyrese Gibsonovi a Franku Grillovi, který hraje ve filmu svoji postavu extrémně dobře. Nemůžu si na tento film nijak stěžovat a navíc film docela dost rychle utekl takže to je podle mě plus. C+ (66%)

• 22.12.2019  02:10
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Witcher mě nijak nenadchl trailerem a ani jsem netušil, že se na něj podívám a překvapivě jsem si witchera strašně oblíbil. Henry Cavill je tady jako Gerald perfektní a neskutečně jsem si ho užil, příběh mě nepřestal bavit a nepřetržitě mě překvapoval. Sice se mi zdálo, že CGI někdy nebylo zas tak dobře udělané ale to nijak nevadí, neboť to později nahrazovala překrásná krajina, perfektní akční scény a monstra, kterých je v seriálu hodně. Ve witcherovi je i humor a když tam je tak stojí za to a smál jsem se snad při každým vtipu co se v seriálu objevil. Witcher je pro mě letošní seriálové překvapení, které jsem si neskutečně užil. A (93%)

• 15.12.2019  21:18

Další pokračování Jumanji není nijak zajímavé, příběh byl časem strašně předvídatelný, dokonce byl i kromě lokací stejný jako ve 2. díle což mi nijak nevadilo, neboť když to funguje tak proč to měnit. Zdálo se mi, že je tu i příliš zbytečně mnoho postav, které se tvůrci snaží nějak dostat do příběhu a chtějí, aby každá postava měla důvod tam být užitečná. Naštěstí jsou herci skvělí, vtipy někdy jsou taky dobré a zábavy je ve filmu stejně hodně jako v předešlém dílu. Nové lokace jsou v hodně scénách překrásné ale také v hodně scénách se mi zdály, že nevypadaly tak dobře což zas tak hrozné není. Pokud vás bavil druhý díl tak si myslím, že vás bude bavit i třetí díl a ty dvě hodiny utečou rychle. Pro mě se to bohužel vůbec nezlepšilo kvalitou k druhému dílu, ale spíš se to zhoršilo ale i přesto můžu film doporučit. C (60%)

• 6.12.2019  23:22

Pilotní díl Harley Quinn je překvapivě hodně zábavný a sakra strašně moc dobře nadabovaný a samozřejmě je tu ještě víc pozitivních věcí. Dlouho jsem se takhle nezasmál tak jako v tomhle jednom díle a doufám, že takhle budou vypadat i ostatní díly, protože zatím to vypadá strašně dobře. A (93%)

• 22.11.2019  21:35
    Blíženec (2019)

Další film s Willem Smithem, který je pro mě překvapení roku!? Proč ne, Aladin byl hodně velké překvapení ale Gemini man mě překvapil víc abych byl upřímný. To jak jsem si myslel z traileru jak film dopadne se trošičku změnilo a nijak mi to nevadí spíš naopak. Will je perfektní, ostatní svoje postavy zvládají a mělo to docela i šmrc a kamerově to bylo hodně dobře natočené. Souboje byly extrémně pěkně přehledné (pro mě). Film není nějak bůh ví skvělý ale to co jsem viděl je aspoň na těch asi 74%. B- (74%)

• 13.11.2019  17:28
    Balboa Blvd (2019)

Film, který je jako stvořený pro basketbalisty. Lidi co hrají basketball nebo mu nějak rozumí a zajímá je tak musí zkouknout. Pro ostatní to bude jen další sportovní film s trochu nezajímavým příběhem, ale s dobrými herci a postavami, které si člověk oblíbí. Já jako basketbalista dávám 4 hvězdy. B- (73%)

• 12.10.2019  01:07

Zajímavý nápad, který dokáže zaujmout minimálně z traileru, ale ve finální verzi to moc nedopadlo. Není to nijak extra špatné, ale nedokáže to diváka pohltit a udržet po celou dobu což je škoda a může za to i délka filmu a né moc zajímavý příběh podle reality. Herci hrají v pohodě, ale nic extra nezahrají, takže si je člověk nemůže moc oblíbit, někteří herci se můžou někomu zdát nesympatičtí což je taky další problém filmu, postavy nejsou nějak zrovna zajímavé, sestra hlavní postavy mě extrémně nezajímala a jeho otec totéž. Jediná postava co mě tak trošku zajímala byla hlavní postava, kterou si člověk taky ale nijak neoblíbí. Dá se říct, že film je spíš takový plus mínus průměr. D+ (52%)

• 7.10.2019  16:49
    Mr. Robot - Série 3 (série) (2017)

Po druhé sérii, která logicky nebyla zas tak dobrá jako ta první jsem si říkal, jestli je 3. série fakt tak dobrá a ona fakt je. 3. série Mr. Robot je excelentní a užíval jsem si ji od začátku až do konce, teď už zbývá 4. série od, které čekám velkolepé zakončení tak prosím ať mě nezklame. A+ (100%)

• 5.10.2019  23:20
    Joker (2019)

Joker je překrásně natočený snímek s perfektním Phoenixem a dobře znějícím soundtrackem. Příběh je dobrý a dokáže diváka pohltit a díky tomu dívák prožívá stejné emoce jako sám Joker v dané situaci. Film má pro mě dost pomalé tempo, které mi ten zážitek docela kazil. Snímek měl podle mě příliš moc hypu, který mi ten zážitek z kina taky nějak ovlivňoval. Jak jsem řekl Phoenix je perfektní a každý si ho ve filmu zamiluje, vedlejší postavy nemají nijak extrémně dobré herce, který by si divák nějak oblíbil kromě Roberta De Nira, který hraje dost dobře svoji postavu moderátora a má dost dobře udělané scény se svoji show. Ve finále je Joker hodně kvalitní snímek, který si samozřejmě zaslouží pozornost ale bohužel podle mě né 92%. B+ (84%)

• 28.9.2019  23:10

Po druhém zhlédnutí mě Only the Brave pořád nepřestává bavit a je úžasné jak mě ten film dokáže chytit a nepustit až do úplného konce. Only the Brave doporučuji strašně zhlédnou už jen kvůli tomu, že je to podle skutečné události, která si podle mě zaslouží i nějakou tu pozornost ve filmové verzi a taky kvůli sympatickému hereckému obsazení. Poprvé, když jsem se na ten film koukal tak to bylo jen kvůli Miles Tellerovi a od té doby ten film zbožňuju. Fakt doporučuji zhlédnout. A- (87%)

• 26.9.2019  20:44
    Bumblebee (2018)

Strašně moc jsem se tomuto filmu vyhýbal až jsem se díky HBO GO k tomu dokopal a musím říct, že jsem hodně překvapený. Změna režiséra pomohla a pokud budou další Transformers udělaný stejně dobře jako Bumblebee tak budu víc než spokojený. Herci mají strašně příjemné a sympatické postavy a dokonce i ti herci jsou samy sympatičtí a dobří, John Cena v tomto filmu dostal poměrně velkou roli a toho jsem se bál, že jak ta jeho role dopadne a jak se ji ujme a dopadla líp než jsem čekal. Škoda, že se po celý film objeví jen cca 4 transformeři (nepočítám začátek) ale to je jen detail pro mě. Obecně se mi na Bumblebeem toho líbí hodně (stejně asi nejvíc ta hudba). Prosím už žádný Transformers od Michaela Baye. C+ (67%)

• 8.9.2019  21:32

Nic extra jsem nečekal a dostal jsem tak nějak to co jsem chtěl. Film není tak špatný jak hodně lidí píše a rozhodně to není nejhorší X-Men film, není to ale ani jeden z těch lepších. Příběh je někdy takové to klasické klišé, ale někdy dokáže i dost pobavit a zaujmout diváka na tolik, že si ani moc nevšimne časem divného CGI, které v jistých momentech nebylo nijak dobré. Hlavní záporačka mi nepřišla nijak důležitá a docela jsem ji i ignoroval, co mě ale dost zajímalo tak byly vztahy mezi postavami a jejich vyvijení. Herci ukázali dobré výkony. Smrt, která byla ukázaná i v traileru (Raven) byla podle mě zbytečná a dělala zbytečné akční scény, které byly dlouhé a jen film dělali delší. Film jako celek je dobře udělaný a nedělá původním filmům nijak velkou ostudu. C (61%)

• 11.8.2019  20:52

Vůbec se nedivím, že tento film dostal oscara, protože je tak dokonalý, že kdybych ho viděl už minulý rok tak bych ho u mě měl jako nejlepší film roku 2018. Herci jsou dokonalý, příběh diváka hnedka pohltí a budete chtít od toho víc, emoce postav jsou neskutečně udělané, doba pro film je geniální a moje oblíbená, navíc vidět jak se během cesty samotným postavám vyvijí vztah mezi nimi je radost a ten konec OMG tak moc jsem v něj doufal až se stalo. Dokonalost sama. Mahershala Aliho jsem si už docela oblíbil i v Alitě, kde bohužel neměl zas tak velkou roli jak bych chtěl. Dokonalé ve všem. A+ (100%)

• 9.8.2019  22:03

Sice tento 2. film o Spider-manovi s Tomem Hollandem je horší jak 1. už jen záporákem, příběhem, vtipama, záporák nebyl ani nijak extra využit a ještě pár věcí. Tak či tak je to furt důstojné pokračování, které podle mě mělo až příliš moc hypu. Co tento díl má jako positiva jsou pěkné lokace, dost fajnových scén, emoce, herce ( tady hlavně zase záporák! tedy Jake Gyllenhaal ) atd. Hlavní škoda tohoto filmu je, že několik scén se odehrává ve tmě a strašně to ubližuje hlavně těm akčním scénám, ve kterých to prostě pořád nevypadá dobře a jen je zhoršuje, i když tam už víc podle mě scén bylo normálně ve dne a né v noci tak prostě tomu nepomůžou. !SPOILER!: Nejlepší scéna z filmu, kde mi nevadilo, že ta scéna se odehrává ve tmě byla s tonyho brněním, která mě odrovnala. :!SPOILER! Takže pro shrnutí: pokračování tohoto Spider-mana je důstojné, který ale bohužel nevyužil svůj potenciál naplno, akční scény byly pořád odehráváné v tmavých scénách, hlavního zaporaka nevyužil na maximum a další věci. 3 hvězdy. C+ (69%)

• 9.8.2019  21:43
    Aladin (2019)

Tak toto je asi největší překvapení roku! Film od kterého jsem vůbec nic nečekal a myslel si o něm jak bude špatnej, tak ukázal, že je docela dobrý a nedělá původní animované pohádce, která byla úplně geniální vůbec nijak velkou ostudu. Herci byly sympatický, postavy byly zase super, příběh taky a ten Will Smith OMG! ten byl úžasnej, ale zaráží mě délka filmu, která je trošku podle mě asi o 15 min. zbytečně delší. CGI nebylo někdy nijak extra úžasné ale pořád docela na dobré úrovni. Dokonce i scény, kde se jen zpívalo se dali užít naplno jen kvůli tomu, že ty písničky byly chytlavé, dobře zazpívané a měli dobrou choreografii. Prostě Guy Ritchie po extrémně překvapivým Králi Artušovi si ode mě zaslouží další poklonu, neboť jsem mu zase nevěřil. 4 hvězdy. B- (73%)

• 1.8.2019  22:18

Nejlepší díl ze všech sérií A+ (100%)

• 29.7.2019  17:31
    Amateur (2018)

Příjemný basketballový film, který má sympatického hlavního hrdinu, sympatické a docela dobré herecké obsazení a docela někdy časem i zajímavým příběhem, který dokáže diváka zabavit. Film, který je podle mě nadprůměr. 3 hvězdy. C (60%)

• 20.7.2019  23:47

Na český film to nebylo vůbec špatné. Stejně jako film Hastrman to bylo časem zajímavé, někdy docela pěkně natočené a herci se někdy docela dobře předvedli. Nevím proč ale prostě u českých filmů mě nikdy nebavil ten humor a stejně to je bohužel i u tohoto filmu. Film bych doporučil zhlédnout ale né s velkým očekáváním. Pokud nebudete od filmu nic extra čekat tak se to určitě vyplatí zhlédnout. C+ (67%)

• 16.7.2019  23:33
    Silicon Valley - Série 1 (série) (2014)

1. série Silicon Valley je skoro dokonalá. Postavy jsou sympatické a zábavné, příběh je zajímavý a má čím překvapit a tak dále je toho prostě hodně. Seriál můžu zatím jen doporučit. A+ (96%)

• 9.7.2019  23:31

Oproti 1. dílu jde vidět ten pokles, ale neřekl bych, že je to něco extra vážného, jen pár vtipů už časem není vtipných, příběh ve 2. díle je podle mě něco jako v 1. díle, neboť nedokáže nijak překvapit, je docela i časem předvídatelný a není nijak extra moc zajimavý jako v 1. díle. Herecké výkony byly zase hodně dobré. Na 2. díl to není vůbec špatný a příjde mi to zase na odpočinek a na zasmání úplně v pohodě film. C (60%)

• 8.7.2019  23:58

Co říct film mě překvapil, čekal jsem, že tento film dopadne cca na 2 hvězdy ale není to tak. Ve filmu je sice někdy příběh nudnější a nedokáže nijak extra překvapit za to ale je tu dost vtipů, které jsou docela dobré a dá se u nich dobře zasmát. Nejvíce mě na filmu ale zajímalo herecké obsazení a nejvíc se mi líbil z filmu Kevin Spacey. Film je na odpočinek a na zasmání akorát a nedokáže nijak zklamat. Lepší 3 hvězdy. C+ (68%)

<< předchozí 1 2 3 4