NifKor

NifKor

Lukáš Dančák

okres Brno

5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zelená kniha (2018)

  Vůbec se nedivím, že tento film dostal oscara, protože je tak dokonalý, že kdybych ho viděl už minulý rok tak bych ho u mě měl jako nejlepší film roku 2018. Herci jsou dokonalý, příběh diváka hnedka pohltí a budete chtít od toho víc, emoce postav jsou neskutečně udělané, doba pro film je geniální a moje oblíbená, navíc vidět jak se během cesty samotným postavám vyvijí vztah mezi nimi je radost a ten konec OMG tak moc jsem v něj doufal až se stalo. Dokonalost sama. Mahershala Aliho jsem si už docela oblíbil i v Alitě, kde bohužel neměl zas tak velkou roli jak bych chtěl. Dokonalé ve všem. A+ (100%)

 • poster

  Spider-Man: Paralelní světy (2018)

  Úžasný film, který je pro mě nejlepší film tohoto roku. A+ (100%)

 • poster

  Gentlemani (2019)

 • poster

  Warrior (2011)

 • poster

  Raubíř Ralf (2012)

  Film, který je pro mě něco fenomenálního a úžasného a lituju, že ho komentuju až teď. 1. Díl je úžasný postavami, příběhem, emocemi které fungují perfektně, animací, atd. Na tomto filmu je úžasných několik věcí, že prostě tomu dám 5 hvězd a nebudu nic říkat. A+ (100%)

 • poster

  Zmizení (2013)

  Ó můj bože, proč já vždycky takhle úžasný filmy najdu takhle pozdě? Herci jsou neuvěřitelní, příběh neskutečně napínavý a překvapivý, postavy jsou sympatické a máte o ně strach a mnoho dalšího. Ten konec jsem si asi užil z celého filmu nejvíc. Prostě takové neuvěřitelné drama, které má neuvěřitelné emoce a je neuvěřitelný psycho, které jsem naposled viděl u filmu Ulice Cloverfield, ale tady to všechno funguje o 100% líp. Tenhle film je veledílo a nedivím se, že má tolik procent, jinak ani dokonce ta délka mi nevadila. 5 hvězd A+ (100%)

 • poster

  Avengers: Endgame (2019)

  Neskutečný film, který má zaslouženě u mě 100% už jen za příběh, postavy, emoce, dokonce i za samotný scény, které byly překvapivý a hodně úžasný jak vizuálně tak i překvapením. Avengers mají asi nejlepší finální bitvu co jsem v jakém filmu kdy viděl. Čekal jsem, že tohle zakončení bude epické, ale že takhle epické tak to ne. Ze začátku, když jsem viděl tu délku filmu, tak jsem si říkal, že to je moc dlouhá délka na tento film ale nakonec ne byla to právě ta správná délka na tento filmy a nepřidával bych tam nic a ani neubíral bylo to takové akorát. Bohužel tím jak některé opičky na internetu všude zveřejňovali konec Endgame, tak jsem tak nějak čekal jak to dopadne ale díky bohu za to, že jsem nevěděl jak přesně. Ten konec byl tak geniální, že doteď z toho žasnu. Samozřejmě ještě jak všichni říkají tak ano je to neuvěřitelná emocionální nálož. Dokonce i u Avengers jsem se některým vtipům zasmál hlavně překvapivě u Thora což jsem popravdě nečekal. Jinak ještě k tomu příběhu. Příběh se sice ze začátku začne pomalu vyprávět a někomu může třeba vadit, že tam není víc akce atd. atd. ale mě to třeba vůbec nevadilo, právě podle mě proto tam ty emoce neskutečně fungovali, kvůli tomu, že tam ukázali jak hrdinové prožívají ztrátu milovaných, přátel atd. Avengers je fenomenální film a poslední takový film, který ale nebyl tak excelentní byl Spiderm-man: Paralelní světy a Avengers: Endgame mají 5 hvězd. A+ (98%) (btw poprvé se mi stalo, že tleskalo na konci filmu celý kino)

 • poster

  Ready Player One: Hra začíná (2018)

  Jedno slovo WOW Čichám čichám nejlepší film roku? No s velkou pravděpodobností jo! Avengers se budou muset hodně snažit, aby překonali Ready Player One. Postavy jsou super hned jsem si je oblíbil, vtipy jsou hodně kvalitní, herci jsou super a ukázali hodně dobré výkony. Příběh no knížku jsem nečetl, ale mě se příběh líbil a byl dobrý. Easter eggy byly super čekal jsem, že jich tam bude hodně, ale tolik jsem jich fakt nečekal. Steven Spielberg si mě zase dostal tímhle filmem a dokázal, že ještě režírovat hodně dobře umí. Vizuální efekty byly hodně super a líbili se mi. Herní svět se mi samozřejmě líbil víc než ten reálný. Musím taky říct, že tohle je asi první film, který má 2 a půl hodiny a přišlo mi to, že to trvalo asi tak hodinu. A moc moc doporučuji jít na tenhle film do kina. Pokud jste hráč či jiný geek tak na tento film musíte jít. Jo a btw ten první úkol byl super nádhernej a surpově vymyšlenej. No prostě všichni co váháte jestli jít na tento film tak neváhejte a prostě jděte! Film Ready Player One: Hra začíná je úžasný film, který si určitě zaslouží 5 hvězd. A+ (95%)

 • poster

  Ip Man (2008)

 • poster

  Kokosy na sněhu (1993)