Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

Román pro ženy (2004)

No Viewegh ve filmu....nevim nevim....kdyz pominu Bajecna leta ktera jsem i cetl - to se oboji povedlo, ale dalsi knihy jsem necetl a dalsi filmy, ktere jsem dle jeho predlohy videl :( mi prineslo mnohe zklamani, jsem jen rad, ze jsem na to nesel do kina :) Herce tezko hodnotit, jaxe rika - z hovna bic neupletes!

Devátá brána (1999)

Rozuzleni bylo sokujici! Za devatou branou jsou totiz ode me jen 2 hvezdicky!!!

plakát

Návrat do Cold Mountain (2003)

No musim rict, ze nejvice se milibila postava Renee Zellweger - i kdyz ji moc nemusim, u Kidman jsem si zadneho extra vykonu teda nevsiml... Na zacatku me zaujal efekt pri vybuchu, kdy tlako vca vlna svlikla vojaka do naha, to fakt musi ocenit kazdy fanda bojovych scen! Uz v prubehu filmu jsem uvazoval o klasicke 4hvezdickove znamce, ale jelikoz jsem byl spokojeny i se zaverem davam teda takovych 4.5, coz se zaokrouhluje nahoru, i kdyz na konci bych bral vice mrtvych kladnych hrdinu, ale Amici jsou s timhle strasni a proto je nemam rad :o)

plakát

Základní instinkt 2 (2006)

Bohuzel jsem to videl, cely...silena NUDA, je mi lito casu, kterej jsem u toho stravil a vsech ostatnich, kteri vydrzeli az do konce!

Underworld (2003)

A to jsem jeste hodnej!!! Hlavne, ze vyvinuli fosforovy naboje, na ktery, jak se ukazalo skoro nikdo ve filmu nereaguje -teda krom zacatku, trochu mi to pripomina cyklistiku....

plakát

King Kong žije (1986) odpad!

Skoro mi to pripadalo, ze pouzili loutku z prvni verze(1933)

Ovládací panel
2 body