Zacharod

Zacharod

<< předchozí 1 2
    • 21.9.2017  22:48
    To (2017)

Chyba které jsem se dopustil byla ta, že jsem ještě před shlédnutím film viděl několik recenzí. Ty všechny do nebe vychvalovali herecké obsazení a výkon doposud téměř neznámého Billa Skarsgårda. Dokonce jej přirovnávali k Jokerovi Heatha Ledgera. Byl jsem tedy tolik natěšený na jeho výkon že jsem nakonec z kina odcházeli,.. ne-li zklamaný. Většinu jeho scén hrál totiž pouze jeho obličej a zbytek si vzali do parády kolegové ze CGI oddělení,.. takže tolik opěvované pohyby ani nebyli jeho. Jeho výkon mi tedy přišel,. v pořádku. Co se týče samotného filmu tak jsem nebyl nijak uražen, ale opět,. ani nijak zvlášť překvapen. Je to určitě lepší než původní zpracování, ale ze sedačky mě to ani zdaleka nezvedlo. PS: Nebýt skvělého Wolfharda tak je to asi ještě o hvězdu méně.

• 28.8.2017  11:03

Conjuring universe si opět napravil reputaci. Ne že by Annabelle: Creation byla originální či dokonce přelomové dílo, ale na úrovni moderního duchařského hororu určitě funguje. Jsou tam sice slabší chvilky na kterých se asi všichni shodneme, ale celkově atmosféra působí dobře. Co mě trochu zklamalo byla Hudební výprava která je oproti Conjuring 1/2 o dost slabší a v některých podle mého klíčových momentech chybí úplně. Co mě mile překvapilo jsou herecké výkony všech přítomných slečen a samozřejmě zdrceného otce Anthonyho LaPaglia. Podle mého názoru se jedná o trochu slabší film než je první Conjuring, ale i tak se jedná o snímek který by si nikdo kdo ještě na tento filmový žánr nezanevřel neměl nechat ujít. Za mě 70%.

• 16.6.2017  23:18
    Lovci lidí (2008)

Naprostá zbytečnost. Nic nového. Tupé a nudné, přemýšlel jsem o jedné hvězdě, ale konec mi jen potvrdil že to je odpad!

• 28.5.2017  20:25
    Les sebevrahů (2016)

No tohle je prostě průser. The Forest je ukázkový příklad nedostatku zkušeností. Nic v tomhle filmu nedává smysl. Úplně nejhorší je, že ačkoliv jsem se snažil dávat pozor, film sám o sobě se snažil mě unudit k smrti. První hodinu se v podstatě nic neděje a posledních 30 minut je naprostý guláš. Problém však je, že jsem to Natalie Dormer tentokrát nezbaštil, působila fakt uměle až vtipně a to zapříčinilo že tenhle "film" prostě patří na skládku. Chvíli jsem přemýšlel jestli nedát alespoň jednu hvězdu, ale fakt mě nenapadlo za co. Poslední scénou jako by režisér říkal: "Dobře sereme na to, ještě tam hodíme nějakou brutální lekačku a tím to celé zachráníme", místo brutální lekačky však přišel jen další "wtf" moment :) Doufejme že tématiku lesa Aokigahara nějak lépe zpracuje někdo jiný (možná nejlépe samy Japonci), protože námět je to fakt dobrý.

• 28.5.2017  20:15
    The Boy (2016)

Kromě příjemného hereckého obsazení nemá film co nabídnout. Tvůrci by si měli uvědomit co je za rok a došel by jim fakt že když panenka pootočí hlavu tak se z toho nikdo neposere. Fakt špatnej film.

• 25.5.2017  16:26

Buď jste fanoušky série, nebo se vám to nelíbí. Slabší než první dva díly, ale ostudu nedělá.

• 21.5.2017  21:22

Epické vyprávění jedné z nejznámějších legend nám Guy Ritchie naservíroval opravdu se stylem :) Velmi příjemné herecké obsazení fungovalo na všech úrovních, jen škoda že si Eric Bana nezahrál déle :P. Za dokonalou hudbu a mix zvuku přitlačím na 5*. Po dlouhé době je mi jasné, že tenhle soundtrack dělal opravdový umělec. Jestli se vyplní to co tvůrci předeslali a bude více dílů, a pokud se podaří udržet úroveň prvního filmu, tak potom tu budeme mít filmovou sérii která bude atakovat přední příčky všech kategorií!

• 21.5.2017  17:11

V komentářích se dozvídám že je tu spoustu "odborníků" na WW2 a tvorbu Mel Gibsona. Vytýkat filmu, který je natočený tak aby co nejpřesněji ukázal jak se daná situace stala, scénář to je jako dát si facku a podat na sebe trestní oznámení. Hacksaw Ridge je film o prosté víře a jednoduchosti. Ukazuje hrůzy války tak jak se staly a zároveň interpretuje hrdinství tak jak ho chápu já. Jeden z nejlepších filmů roku.

• 18.5.2017  00:41

Je to fakt dobrej film, ukazuje opravdu všechno. Tvrdě, ale pravdivě. Spielberg dělá to co umí a prostě mu to vychází.

• 18.5.2017  00:38
    Kajínek (2010)

Film v podstatě nemá rozumnému divákovi co nabídnout, je to silně upravená verze jednoho z nejznámějších českých trestních činů, kde se z násilníka a vraha dělá Hrdina či až dokonce vzor. Asi bych to mohl posuzovat trochu víc objektivně, ale i pak bych došel k závěru že Kájínek je prostě odpad.

• 18.5.2017  00:31

Rufuse Sewella znám spíše jako záporáka, ale tahle role mu přistála. James Franco skvělý jako vždy (Proč ten chlap nemá víc film?) a Myles taky nebyla špatná,.. no dobře byl to asi nejslabší výkon ve filmu, ale to až tak moc nevadilo. Je samozřejmě vidět že T+I měl menší rozpočet o to víc však dokážu ocenit precizní provedení scény ve které dojde k přepadením konvoje s otroky, za to by se nemusel stydět ani film s rozpočtem 10-krát větším. Navíc se většina out-door scén natáčela u nás (to vysvětluje Vašuta :) a to diváka vždy potěší. Přišlo mi že konec je jedno velké klišé, ale pokud se Georgaris nechtěl příliš odchýlit od námětu (což je škoda), tak asi neměl na výběr.

• 18.5.2017  00:24
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Je to kravina :D když se na to tak nebudete dívat, budete nespokojeni.

• 18.5.2017  00:23
    Bastardi 2 (2011)

To je ale píčovina,.. teď fakt lituju že jsem na to koukal, třetí díl ale už riskovat nebudu.

• 18.5.2017  00:21
    Bastardi (2010)

Jedna za scénu s inspektorem,.. jo a ještě jsem se párkrát zasmál jak je to debilní. Magnusek je dno.

• 12.5.2017  21:29

Pár dobrých scén to nezachránilo, idiot ani není hlavní postava a celý je to tak nějak kostrbatý,.. prostě bez děje, nebavilo mě to. Jo a není to ani drama ani komedie, spíše takový 100 minutový díl ulice s hvězdami naší kinematografie.

• 10.5.2017  23:49

Já jsem se bavil no. Samozřejmě tu nesmíte hledat nějakou přidanou hodnotu, je to tupý jako Babiš, ale pokud si chcete oddechnout u libově obsaženého B filmu tak tu jsou Bohové Egypta právě pro vás ;)

• 10.5.2017  23:43

Jako fakt dobrý, já jsem spokojen. Abych byl upřímný Josepha Fiennese znám pouze ze Zamilovaného Shakespeara a Nepřítele před branami, ale to mému pohledu na něj jako na římského tribuna vůbec neuškodilo. Je to fakt dobrej herec. Ačkoliv Reynolds nemá na svém kontě mnoho snímků, tak s jistotou mohu říci že se jedná o kvalitní scénář, za kterým v žádném případě nezaostává velmi povedená režie, jak to u filmů kde je režisér zároveň scénarista občas bývá. Samotný film mě potom opravdu bavil, nadšení lehce opadlo poté co Clavius našel Ježíše a jeho učedníky, ale to se nedá nic dělat, byl to přeci jen záměr změnit notu z historické detektivky na,.. no v podstatě dokument. Doporučuji jak věřícím tak i ateistům :)

• 10.5.2017  20:39

Jsou pouze dvě možnosti, buďto byl blázen a vtom případě by to byl blázen na jehož popud by byla sepsána nejčtenější kniha světa a o němž by se mluvilo ještě o dva tisíce let později. Nebo kázal pravdu. Pokud jste zastánce první možnosti tak vaším přesvědčením The Passion of the Christ určitě otřese.

• 9.5.2017  23:39
    Ben Hur (2016)

Myslím že dost lidí tady dává horší ohodnocení protože jsou to jen tupé ovce co následují příklad zahořklých milovníků originálů, kteří každý remake odsoudí dříve než ho uvidí. Ano pokud budeme srovnávat s původním filmem, určitě se jedná o kvalitnější snímek z roku 1959, ale ačkoliv kromě vizuálního upgradu nový Ben Hur nepřinesl až tak moc nového, tak se určitě nedá říct že by mě zklamal. Naopak mě tenhle film fakt bavil. Ten kdo tvrdí že herecké výkony stojí za prd, filmu asi moc nerozumí :) Toby Kebbell předvedl opravdovou skvělý výkon a mě osobně potěšil i Rodrigo Santoro v roli Ježíše Nazaretského. Na pět hvězd to určitě nebude, byli tam hlušší místa, ale kdybych dal tři byl bych pokrytec, nový Ben Hur je povedený film.

• 9.5.2017  00:00
    Houbičky (2007)

Jo, tak tohle můžu. Některé scény jsou fakt nezapomenutelné (rozhovor s krávou) a herecké výkony jsou překvapivě uvěřitelné. Už jak na začátku jedna z postav vyprávěla příběh jsem měl problém se svěračem. Proč teda jen tři? No od začátku jsem tušil (věděl) jak to dopadne, což je u hororů fakt problém, a tady za to může místy hloupý scénář, ale těch 60% to bude.

• 8.5.2017  23:56
    Sirotčinec (2007)

Dvě hvězdy za bábu ve stodole, za to jak jí srazilo auto (málem jsem se posral) a samozřejmě za pointu, jinak je podle mého názoru Sirotčinec dost přeceněný.

• 8.5.2017  23:54
    Orphan (2009)

Pecka, fakt dobrý, dostal jsem přesně co jsem očekával, ani jsem nevěděl že tam bude na skok Roden. Finále bylo fakt povedený jo a Vera Farminga je fakt nedoceněná herečka ;)

• 8.5.2017  23:51
    REC (2007)

Pro mě ne o tolik lepší než tolik kritizovaný Grave encounters. Určitě lepší než americký remake a má to co do sebe, ale chyběla mi tam větší přítomnost "temných sil", ne vše se dá postavit jen na atmosféře.

• 8.5.2017  23:49
    Sinister (2012)

Fakt hnus, a tentokrát né úplně v pozitivním slova smyslu, jelikož miluju horory, některé scény musím docenit, stejně jako Ethana. Problém ale mám s tím jak je film podán, nasazuje hned za začátku, a ukazuje co skrývá příliš brzo. Démon ja sadistickej šašek, ale tohle prostě nestačí na dobrý film. #Sorryjako

• 8.5.2017  23:45
    Mlha (2007)

Ačkoliv mám filmy typu "jsme uvězněni, nevíme co se děje a nemůžeme pryč" doopravdy rád, The Mist mě úplně nepřesvědčila. Je to skvělé obsazené a atmosféra dobrá, ale,.. prostě ale,. nedokážu to asi hodnotit úplně objektivně. Je to takový 70%.

• 8.5.2017  23:40

Hvězdu za Dominica Coopera a hudbu která mě občas bavila, jinak hrůza.

• 8.5.2017  23:38
    Jezero smrti (2008)

Čtyři hvězdy dávám protože jsem čekal prostě mnohem víc,.. ano pořád je to nadprůměr, ale dalo se z toho dostat víc!!! Kelly Reilly a Michael Fassbender,.. no tak tohle mělo být top. Ačkoliv to vyznívá negativně, je to fakt dobrej thriller a nenechte si ho ujít, ale prostě,.. no neposadilo mě to na prdel.

• 8.5.2017  23:32
    Závrať (2009)

První půlka filmu mě extrémně bavila, potom moje nadšení opadlo no a s koncem jsem úplně spokojený také nebyl,.. posuďte sami, každopádně by mohlo být více thrillerů tohoto tipu. Je to určitě lehký nadprůměr co se týče survival filmů, ale záporák mě na ty čtyři bohužel nepřesvědčil. Ještě mě dost překvapil epilog,.. příjemně.

• 29.4.2017  21:58
    Smrt ve tmě (2016)

Tohle není horor. Ale thriller s fakt dobře budovanou atmosférou. Byli momenty kdy jsem doopravdy nedýchal. Film je zvláštní tím že vám dává na výběr s tím komu budete fandit. Na jedné straně vojenský veterán kterého nepotkalo v životě nic dobrého a na druhé parta zlodějů co ho chtějí okrást... Jo je to samý klišé, ale i tak jsem se dobře bavil. Trošku slabší čtyři.

• 24.4.2017  13:05

Django je určitě nadprůměrný film, skvělý Christoph Waltz na tom má určitě svůj podíl. Co mi vadí (a nejedná se pouze o tento Quentinův film) je až přehnaně debilní neralističnost výstřiků krve, sem tam ustřelí chlapovi hlavu a je z toho výstřik pět metrů do vzduchu, pak zas Django rozstřílí chlapovi hrudník a nevyteče z něj ani kapka. Chtěl jsem dát silnější tři hvězdy, ale při vzpomínce na scénu s "ku-klux klanem" musím přitlačit.

<< předchozí 1 2