Bull

Bull

Česko

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

  Tenhle film je podle mně nejlepší ze série šílený max. Tom hardy hraje Maxe Rockatanskyho výborně Charlize Theron a Nicholas Hault taky. Jenom chci podotknout že je to jeden z nejlepších akčních filmů které znám. Podle mně má pět hvězdiček zasloužených.

 • poster

  Big Lebowski (1998)

  Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších komedií vůbec.Joel a Ethan Coenovi jsou naprosto neuvěřitelně výborní režiséři a v originální angličtině tam padne 260krát slovo f**k.Podle mně je to jeden z nejbláznivějších filmů vůbec a taky je (i když se to nezdá) velmi dobře vymyšlený.Jediné filmy které se s touhle komedií mohou vyrovnat jsou "Jednotka příliš rychlého nasazení","Fargo" a "Soumrak mrtvých".Já bych mu dal nejméně 10000000000000000000000000000000000000000000%.

 • poster

  Vetřelec (1979)

  Nechápu ty co tomuhle filmu dali míň než čtyři hvězdičky.Už když jsem ho poprvé viděl byl jsem nadšený.Podle mně pro svou dobu velmi dobře udělaný horor který je akční,napínavý,hororový a kultovní.Ostatní díly (vetřelci,Vetřelec 3,Vetřelec vzkříšení,Vetřelec vs Predátor,Vetřelec vs Predator 2,Prometheus a Vetřelec covenant)se už podle mně s originálem nemohly ani srovnat.A ještě k tomu mám rád Ridleyho Skota a už se těším na nový "vražda v Orientexpresu".

 • poster

  Věc (1982)

  Je těžké vyjádřit tenhle film slovy.Skusím to ale.John Carpenter udělal tři filmy které znám.První je "Útěk z New Yorku" druhý je "Halloween" a třetí je právě "Věc",a z těhle tří se mi nejvíc líbila právě "Věc".Předloha pro tenhle film byla knížka od jistého Johna W. Campbella jr. která se jmenovala v originále :Who Goes There.Kniha byla krátká ale byla dobrá.Opovažuju se ale říct že zfilmování Johna Carpentera bylo ještě lepší.Je to film který se stal kultovní klasika.Dal bych mu asi tak 90-95%.

 • poster

  Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

  Tenhle film je jeden z nejlepších filmů všech dob. Výborný herecký výkon od všech,výborně vymyšlený příběh a neuvěřitelně super nápad. Mám rád Sidneyho Lumeta a podle mně je to jeho vrcholné dílo.Sice se mi líbil film "vražda v orietexpresu" ale tomuhle se nevyrovná. Ode mně má 100% jako vyšitých.

 • poster

  Šestý smysl (1999)

  Když jsem viděl tenhle film poprvé tak ve mě byla směs úžasu a strachu.Je to velmi dobře udělaný film který hraje na vaše nervy a někdy jsem se z toho p*****.Ale přesto se mi tenhle film líbí.Ale kdyby tam nebylo to rozuzlení kdy se zjistí že Bruce Willis....(No vy víte co) tak by tenhle film byl možná najednou úplně ale úplně jiný.Ale je to tam a jsem za to rád.Je to zatím asi nejlepší film s Brucem Willisem který jsem viděl.U mně má nejméně 95%.😀

 • poster

  Zelená míle (1999)

  Můj první film s Hanksem a rozhodně ne poslední.Hanks hraje Edgecomba naprosto vynikajícím způsobem,ale ostatní jsou taky dobří.Taky je zde zajímavé jeho délka.Protože tři hodiny je fakt hodně.A to je na tom to neuvěřitelné.Ani vteřinu tohohle filmu jsem se nenudil.A protože jsem obrovský fanoušek Stephena Kinga tak jsem ty tři hodiny taky ocenil proto,že se velmi striktně drželi předlohy.Protože ta je skvělá.

 • poster

  Tiché místo (2018)

 • poster

  Requiem za sen (2000)

  Je to rozhodně velmi povedený film se skvělými herci, s úžasným scénářem a se špičkovou hudbou, ale pane bože-na konci jsem dostal skoro infarkt.

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace