Gentlemani (2019)

Guy Fucking Ritchie je zpátky tam, kde se cítí nejjistější. V gangsterkách, kde se rychle mluví, dělají se humory a každej vojebává každýho. Tady je to tak brilantně nasnímané, naštěstí bez typického, někdy rušivého trademarku, tedy zběsilého střihu, že se vám chce při závěrečných rapovacích titulkách tleskat, jak to tak krásně všechno zapadlo. A že za vším vždycky hledejte ženu! :-) 95%

Palm Springs (2020)

Občas pobaví, občas trochu nudí. Celkově spíš rozpačitý dojem. Asi jsem čekal víc, než mi Palm Springs nabídlo. Herci jsou sympaťáci, J.K.Simmons i na těch pár chvil totálně odbourává všechno, ale je to takové nemastné neslané. 60%

Chicagský tribunál (2020)

Mistrovské dílo, u kterého jsem nedýchal. V životě by mě nenapadlo, že právnické drama o jednom z nejznámějších soudních procesů 20. století, mě doslova přiková k sedačce. Dechberoucí herecké výkony v čele Cohenem.Tohle je jeden z těch výjimečných filmů, které se podaří natočit jen jednou za pár let. 95%

Láska a příšery (2020)

Taková oddychovka, která neurazí. Ale nic dalšího vám nenabídne. Monstra jsou hezky zpracovaná, v sumýším hnízdě jsem se solidně lekl, ale to je tak asi všechno. Záporáci jsou průhlední od prvního pohledu a překvapilo mě, že zmizeli dva průvodci a do konce filmu se už v ději neukázali. Nejlepší na tom všem byl pokec s Mavis a pejsek byl moc pěknej. Toť asi vše. Výplach mozku se vším všudy. 55%

The Haunting - Šelma v džungli (2020) (epizoda)

Pro mě velmi emocionálně silné zakončení, spolu se závěrečným songem. Rozklepaly se mi tu oči víc než u kdejaké romantické dojárny. Obě herečky do toho daly všechno. I přes veškerou snahu je "druhá série" Hauntingu o řád slabší než první strašení.

Banda - Co já vím (2020) (epizoda)

Za tu písničku z Lásky nebeský a jerking off Homelandera za svitu měsíčku nemůžu jinak. Skvělá druhá série.

Eli (2019)

Velmi překvapivý, ale opravdu velmi překvapivý zvrat v samotném závěru, kdy si užijete hořící křížový kolotoč se vším všudy. V rámci duchařských hororů nadprůměr. Chlapeček válcuje všechny herce okolo o koňskou délku. Ale přesto všechno mi tam v tom něco chybělo. Jinak žánrová chuťovka s milým koncem. 70%

V síti (2020)

Fyzicky velmi nepříjemný film. Opravdu je tady kolem nás tolik magorů, co ukazujou péra malejm holkám (a klukům)? Hnus

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Ještě víc ujetější než předchozí krvavé hody v baráku. Tady to lítá hlava nehlava, hektolitry krve stříkají kolem, ale minulý díl byl přeci jen o něco zábavnější. A bylo tam víc Samary Weaving. Výplach hlavy zábavný, odreagování zábavný, ale logiku v tom nehledejte. Postavičky se totiž střídavě objevují a zase mizí bez logiky věci. McG se tu definitivně urval z řetězu. 55%

Na nože (2019)

To máte tak, když necháte natočit nenáviděného Johnsona takový fajnový malý film o jedné ujeté rodině, jednom baráku, jednom dobrém srdci a pánovi, co má sakra hodně peněz. Skvostný film plný skvělých hereckých výkonů, za všechny zmíním především Craiga, chytře napsaný, vymyšlený, s promyšlenou zápletkou a navíc ještě hodně zábavný. Knives out je výtečnou podívanou pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Jen škoda, že záporák byl až zbytečně upozaděn a tak ve výsledku možná jasným podezřelým číslo jedna. 90%