Papírový dům (Netflix verze) - Game Over (2020) (epizoda)

Popcorn a pivko a čtení Trevorových komentářů. To je snad lepší než samotnej seriál, který nenavázal na totální mindfuck na konci minulé sezony, trochu mě tam sral ten zpěv Berlina, ale jinak stále super.

Démon zatracení (2019)

Velmi, ale velmi příjemný mindfuck ke konci filmu velmi obzvláštní dosud rutinní hororové béčko. Potěší řada praktických efektů, které evokují staré osmdesátkové horory jako Lesní duch apod. Herci vcelku obstojní, hlavní hrdina je celkem sympaťák a děj rychle odsýpá a nuda rozhodně nepřijde. Na druhou stranu, nějaký extra velký dopad to na vás mít nebude a krom výše zmíněného překvapení ke konci, nic objevného nedorazí. 65%

V Bruggách (2008)

Megadivnej film s výtečnými herci. Ani to prostředí nebylo tak sexy, jak by v synopsi filmu mohlo znít. Ano, je tam pár majstrštyků a mindfucků, ale ve výsledků to fakt není nic, co by mě nadchlo. Bizarní konec...Zbytečný hype... 55%

Trojí hranice (2019)

Zbytečně zdlouhavý, ale přesto solidní akčňák, ve kterém se megamoc nestřílí, ani netečou hektolitry krve, ale i přesto se tam napětí objeví vcelku vydatně. Na druhou stranu ta přepálená stopáž přinesla řadu hlušiny, která tempo filmu vcelku srážela dolů. Hollywoodští herci par excelance, a asi nebylo dost peněz, aby Affleck mohl vydržet až do konce :-) 60%

Westworld - Teorie krize (2020) (epizoda)

jak mě třetí řada fantasticky rozjetě bavila, konec mě vyloženě nasral.

Chata na prodej (2018)

Bizarní rodinka s vyhrocenými vztahy s ještě bizarnějším koncem. Uječená Synková mě bavila, Chýlková v civilním módu, absolvent našeho gymnázia Strejcovský týpek, a přehrávající Ramba s umírněným Vávrou a fajnovým Koptou. Ještě že to mělo jen 77 minut, ono se na tuhle bláznivou rodinku Smolíkovou moc dlouho koukat nedá. Atmosféra podzimu možná alegoruje podzim života. Ale chata je skvělá a pořád je to můj sen si na podzim svého života nějakou takovou pořídit. 60%

Vyproštění (2020)

Prostě jednoduchý film, který nepotřebuje moc náročné přemýšlení. Hemsworth někam jde vysvobodit kluka, vystřílí půlku města, pronese pár bezduchých dialogů a pak zdechne... Nebo ne? Ostatně ta hudba alá Inception na konci tomu trochu napomáhala. 15 ti minutový akční jednozáběr naprostý vrchol filmu, pak už je vše takové jednoduché. Na Leitche nebo Stahelskiho tomu ještě notný kus chybí, ale Hagrave ukázal, že řemeslo umí, a že bychom si na něj měli dávat pozor. 75%. P.S.: Tristně nevyužitá postava Harboura.

Westworld - Zimní linie (2020) (epizoda)

Roztomilý easter egg s Drogonem :D aneb další přihřátí polívčičky, že příběhy ze Západozemí jsou jen dalším parkem Westworldu. I přes tuto hříčku je tento díl spíš slabším odvarem nabušeného pilotu