Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Horor

Recenze (1 586)

Kyslík (2021)

Zpočátku je to naprosto luxusní klaustrofobický thriller, po odhalení mindfucku se z toho stává dost promarněná záležitost, která je zakončena naprosto nedůstojně. To nemění nic na tom, že Melanie hraje jak o život a zcela se roli poddala. Aja si tentokrát vybral o něco slabší sirku. BTW je to zbytečně moc dlouhý. 60%

Rodina na baterky (2021)

Něco mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Neuvěřitelně ulítlý film, který potřebujete kvůli těm tunám easter eggů vidět ještě jednou. Dojemná hypernaspídlá šílenost, kde hlavní roli hraje rodinná linka mezi otcem a dcerou. Samozřejmě si přidejte ještě sympatického psíka (nebo prase, nebo bochník chleba?) a máte tady nejlepší animák za posledních několik let! Furby a akce zblázněných robovysavačů (pro které je samozřejmě ponižující, když spadnou ze schodů - u toho jsem přímo řičel smíchy) je horor jaxviňa. 88% P.S.: Závěrečné titulky se skutečnými fotkami producentů, grafiků, režisérů, když byli ještě děti, jsou samozřejmě dojemné maximálně

Mortal Kombat (2021)

Já nevim, fatality, souboje, vižul efekts super, i dizajn všech hírousů, ale tak nějak mě po úvodní naprosto luxusní lákačce, pak moc nenadchlo. Naprosto tristní konec, kdy jsem měl pocit, že zdaleka ještě nemůžeme končit. Najednou jsou všichni super siláci a všechny rozstřílejí lejzry a pak je tu fajnl fajt dva na jednoho, který mi ani zdaleka nepřinesl ukojení. Jsem trochu zklamaný, ale zároveň okouzlený všemi těmi fíčuretami okolo. Je to jako bych dostal naprosto luxusní steak, médium, ale bylo ho jen 50 gramů. Chuťové buňky byly podrážděny, ale hlad zůstal neukojený. 60%

plakát

Na sever od slunce (2012)

Velmi příjemný dokument, který vás donutí zamyslet se nad poustevnickým životem i nad eko poselstvím. 80%

Nikdo (2021)

Jednoduché? ANO! Zábavné? Hell YEAH!!! Bob Odenkirk is new Keanu Reaves. Ultimátní boží jízda jeden proti celé ruské mafii. Tohle chcete vidět s nejen s kartonem pivek a podobně naladěnými kámoši, tohle chcete vidět s kartonem pívek a sami se sebou! Luxusní Christopher Loyd, ultimátní bitka v autobuse a závěrečné vynalézavé, pestrobarevné druhy smrtí na sto a jeden způsob. Okamžitě chci dvojku! 90%

plakát

Hvězdná brána - Padouchové (2007) (epizoda)

V samotném závěru seriálu se objevila epizoda Padouchové, která svým lazením patří spíše někam na začátek, mezi ty nejvtipnější epizody třeba třetí série. Naprostá oddychovka, kdy se neřeší Orájové ani život ve vesmíru. Prostě SGéčko přijde na jednu planetu, kde dělají humory a Danielův výstup - JSTE RUKOJMÍ, CHOVEJTE SE PODLE TOHO!!!! Jen evidentně docházely peníze, takže muzeum je v podstatě pár chodeb namaskovaných různými proprietami, kteří tvůrci vyhrabali z archivů prvních sérií, které měly ještě velkolepé rozpočty. Takže ve výsledku máte pocit, že jste vlastně na Zemi.

Nebezpečná známost (2005)

Hodně divnej film. Nevím, co tim chtěl básník říct... Fajn halucinogenní trip pasáže, jinak fakt megabizár... 40%

Godzilla vs. Kong (2021)

Když se řežou spolu obří ještěrka se stříbrohřbetým samcem Richardem, je to zábavné, vytuněné, barevné a vůbec se na to moc hezky kouká. Wingard přináší do žánru řadu hezkých vižuel vychytávek a vy se tak vůbec nestačíte nudit. Bohužel nudit se začnete, jakmile do toho začnou svá moudra pronášet lidské postavy. Je to absolutně nablblé, sem tam se snaží někdo prohodit nějakou zázračnou hlášku, ale hlavní partie se odehrává nad jejich hlavami, kde se to mlátí hlava nehlava a snaží se dokázat, kdo má většího dicka. Nakonec to velmi nepřekvapivě končí SPOILER remízou, takže Godžira si může jít ukazovat svojí kloaku nějakým plejtvákům do moře a Kong si bude na planetě Pandora vesele poletovat na stromečcích. Ale nuda to není, to ani náhodou. Jen o tom nesmíte vůbec přemýšlet a musíte se nechat strhnout tou pestrobarevnou rubanicí. 60%