Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dokumentární
  • Dobrodružný

Recenze (175)

plakát

Děsnej dupák (2009) 

Špatný od začátku do konce. "Nežádej svůj poslední tanec" patří mezi mé oblíbené a takhle ho zprznili.

plakát

Partička (2011) (TV pořad) 

Ze začátku jsem to odsuzoval a připadalo mi to trapný, ale postupem času jsem si na jejich humor a vzájemnou chemii zvykl a nyní se u toho dobře bavím.

plakát

Love and Dance (2009) 

Zklamání, čekal jsem taneční film a skvělé choreogafie, bohužel je to jenom romantický film, tanec je tu až na druhé nebo spíše třetí koleji, a když už se tančí, tak je to příšerně sestříhaný, že z toho vzniknul paskvil.

plakát

Tropická bouře (2008) 

Tak i po druhém zhlédnutí musím konstatovat, že je to blbost. Asi nejsem tak vnímavý, abych pochopil "chytrý" hollywoodský sarkasmus.

plakát

Pravěk útočí (2007) (TV seriál) 

Kdyby to měla na starosti americká produkce, mohlo to být ještě lepší. Nevim jestli je to malým rozpočtem, ale ty filmové efekty vypadají jako z minuléto století nebo že je dělal student 1.ročníku filmové školy.

plakát

Magie kouzla zbavená 2 (1998) (TV film) 

Je až neuvěřitelné, jak něco, co na první pohled vypadá nemožně, je ve skutečnosti trapně jednoduchý. Za zmínku stojí i komentář, který je syrově suchej.

plakát

Snídaně pro psy (2007) 

Když jsem zahlédl herecké obsazení, tak jako fanda SG jsem prostě nemohl odolat a těšil se na své oblíbené hrdiny. Bohužel se dostavilo poměrně velké zklamání, né snad, že by některé fóry nebyly dobrý, s odkazem právě na SG, ale celkově mi to přišlo nudné a místy až trapné.

plakát

Někdo to rád blond (2004) 

Nečekaně výborný. Ač je to debilně stupidní, tak jsem se neskutečně bavil a to jsem to viděl už nekolikrát. Nemá smysl něco nebo někoho vyzdvihovat, protože každá postava má své kouzlo, musí se to prostě vidět a užít.

plakát

Rande v Římě (2010) 

Jedna z nejnudnějších romantických komedií. Snad ani jednou jsem se nezasmál a předvídatelný až hrůza.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama