Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Lepší než dvojka, horší než jednička. Není to špatný, dějově to nenudí, jen mě moc neseděli ti upíři. Noah Wyle sympaticky a vtipně řeší všechny problémy, asi se v mládí díval na MacGyvera. Když nad tím vlastně tak přemýšlím, tak mám dokonce knihovníha raději než Indiana Jonese.

Miami Vice (2006)

Nic moc, jsem trochu zklamaný, čekal jsem víc od všeho, jak od akce, tak od příběhu. Colin Farrell i Jamie Foxx sice vypadají a chovají se jako největší gangsteři, ale už předvěhli lepší výkony, zřejmě je to způsobeno tím, že nebylo z čeho brát. Vyzdvihnout by se ale měla hudba, ktará provází celý film, alespoň ta udržuje v napětí.

Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad)

Stardance mě bavilo, tak jsem očekával, že by i Duety mohly mít slušnou úrověň, zvlášť když v pořadu vystupují výborní zpěváci jako Petr Kolář, Kamil Střihavka, ale tohle je zklamání, trapnost a nuda. Toto jako konkurence k Superstar není ani náhodou.

Taková normální rodinka (2008)

Název evokuje, že se bude jednat o komedie, ale že bych se u toho 2x bavil, se říci nedá. Jediný, kdo ve filmu vyrazně vyčnívá je Jirka Mádl a paní Malkina (mít ovšem takovou babičku, tak mě asi trefí) ostatní zapadli do šedého podprůměru. Když to ovšem srovnám s jinými českými filmy, tak to zas až taková hrůza není.

Jen přes její mrtvolu (2008)

Romantické komedie, jako žánr, mám velmi rád a tohle je příjemná jednohubka. Námět podobný jako k filmu "A co když je to pravda?", i když poněkud slabší, tak i přsto jsem se pobavil. Paul Rudd je, stejně jako ve všech svých filmech, velký sympaťák, Eva je vždy krásná a to je to hlavní a Lake Bell na mě sice ze začátku nepůsobila moc příjěmně, ale celkově mě to ani nevadilo.

P.S. Miluji Tě (2007)

Tento film mně už nějaký pátek ležel v počítači a pořád jsem oddaloval jeho zhlédnutí, zvlášť když jsem od kamarádů slyšel, že je zbytečně moc dlouhý a místy až dost nudí. Když už jsem se rozhodlal, konečně se podívat, tak jsem v žádným případě nelitoval. Film je to určen spíše pro dámské publikum, ale i pány to určitě dojme. Je to hezký slaďák s originálním námětem, kdy hlavní hrdinka dostává dopisy od mrtvého manžela, které ji pomohou vrátit se zpět do života. Pokud jste více citlivý, tak si připravte kapasníčky.

Vyletět z hnízda (2008)

Nevím proč je film ožánrován jako komedie? Pod komedií si představuji něco zcela jiného. Když jsem viděl vysoké hodnocení a jako hlavního hrdinu Matthew Perryho, tak jsem se těšil. U mě ale podobné filmy asi nikdy bodovat nebudou, působí to depresivně a je to celkově o ničem. Asi jsem moc jednoduchý, abych takový film pochopil nebo lépe, abych pochopil, co chtěl autor tímto snímkem sdělit.

Určitě, možná (2008)

Nádhera. Velmi příjemný s výborným obsazením. Takovéto romantické komedie mám nejradši. Příběh je podáván takovým způsobem, že do poslední chvíle nevíte, na čem jste. Kouzelné jsou hlavně rozhovory otce s dcerou. V jedný chvíli jsem měl strach, že se do toho začne míchat politika, ale naštěstí to bylo jen tak okrajově. Suma sumárum, jedna z nejlepších romantických komedií, vůbec.

Probuzení (2007)

Cože, jak, proč, co se to stalo? tak nějak jsem reagoval, po twistu zhruba v půlce filmu. Vůbec jsem nechápal, co se to najednou stalo. Skvělej thriller, kdy je pointa filmu výborně schovaná a postupně se rozkrývá. A mimochodem Jessica Alba není tak špatná herečka, jak tu všichni tvrdí.

Stahovák (2009) (pořad)

Nic moc jsem od toho nečekal a nakonec jsem docela mile překvapen. Není to žádný převratný umění sestříhat do 30 minut pár vtipných videí, takže je to postevený na dvojici Kotek & Mádl a ten jejích humor mi není nesympatický a rád se podívám na ptákoviny, které jsem ještě neviděl. Na sobotní dopoledne je to pořed jak stvořený.