WolfIssen

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 8.2.2020  19:37
    Home (2009)

Odkaz na online shlédnutí na youtube se slovenským komentářem: https://www.youtube.com/watch?v=pzndgFZ0Njs&list=WL&index=3&t=0s

• 18.1.2020  14:32

Po dlouhé době konečně zase díl, kterému můžu s klidným svědomím a rád dát 5*****. Už se ale vcelku těším, až seriál skončí, protože je zbytečně natahovaný. I tak prozatím zůstává na absolutní topce filmových počinů své kategorie.

• 3.8.2019  17:06

Totální megaeuforie kolosálních rozměrů a jeden z nejlepších sci-fi filmů všech dob. Hail Monsters !!!

• 20.6.2019  20:37
    Rivalové (2013)

Otřesný a nudný film o tom, jak se dva magoři snaží jeden druhého předjet nebo sebe či ostatní zmrzačit. Formule 1 a ostatní moto"sporty" mě nikdy nezajímaly a nevidím v nich jakýkoli, byť jen malý smysl.

• 20.3.2019  19:04
    Tajuplný podzemní svět (TV seriál) (2017)

Skvělý, přínosný, obohacující, zajímavý a inspirující dokumentární cyklus o různorodém podzemí Čech, Moravy a Slezska. Výborný moderátor, režisér, kameraman, osvětlovači... Velké díky celému štábu!!!

• 31.1.2019  23:04
    Heavy Trip (2018)

Impaled Rektum Rulezzzz !!! Nářez, Nářez, Nářez !!! Stejně jako leckterá skvělá metalová deska, tohle je prozatím nejlepší metalový film. Finsko, jakožto jedna z metalových velmocí nezklamalo. Každý metalák zkrátka musí vidět !!!

• 31.1.2019  20:51

Ruská fantasy prošpikovaná moderním pojetím, hláškama, ale hlavně i ruským slovanským folklórem a pohádkovými bytostmi (bohatýři, Vodník, Baba Jaga, překrásná Vasilisa, Kostěj...). Tento počin prostě baví od začátku do konce. Za mě tedy od Rusů obrovské překvapení a proto posílám do Moskvy velké díky.

• 31.1.2019  20:39

Dětský akční dobrodružný film s prvky filmů jako Mission Impossible a jiných špionážních kousků. Proč ne. Tohle se Němcům vážně moc povedlo. Vhodné a zábavné pro všechny generace.

• 3.10.2018  09:46
    Arabela (TV seriál) (1980)

Z nostalgie jsem se podíval na všech 13 dílů základního příběhu a i po letech je zřejmé, že tohle nemá ve světě obdobu. Skvělé k pobavení jak dětí, tak dospělých, navíc kvalitní triky a neskutečně provázaný příběh s množstvím zvratových situací.

• 8.3.2018  22:47
    Temné bratrstvo: Kult nacismu (TV seriál) (2008)

To není dokument o společnosti Vril ani o energii Vril, to je paskvil a lež největšího kalibru!

• 19.2.2018  11:53
    Svět podle Daliborka (2017)

Tomu se říká tragédie... Co vede lidi k tomu, nechat se dobrovolně takto ztrapnit? Jedině jejich trapnost...

• 17.2.2018  15:14

Bible rozhodně nebyla, není a nebude Knihou přežití (kdo to vymyslel?), snad jen pro ztroskotance a nesvéprávné blbečky. Dá se na to dívat především kvůli Oldmanovi, který opět protivného záporáka zahrál dokonale a možná i trochu té postapo atmosféře.

• 26.1.2018  00:59

Zatím nejvíce šokující epizoda 5. série. Smrt Halfdana a Astrid, Floki se chce obětovat, Lagertha zšedivěla a Rollo si patrně uvědomil chybu, kterou udělal. Tohle už není ani o historii, mytologii a podobně, ale o příběhu.

• 22.1.2018  23:32
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Děj občas pokulhává, nejde o pravou kriminálku plnou zvratů a napětí, ale herci jsou příjemní a na takové to večerní počumění před spaním se tento miniseriál celkem hodí. Ovšem katastrofa byla epizoda Hříšníci a navážení se do black metalového žánru. Tvůrci se mohli alespoň informovat oč jde, protože pak z toho vyleze takový paskvil, jako například spojit satanistickou symboliku a kapelu Amon Amarth, no hrůza :-(

• 30.12.2017  02:45
    matka! (2017)

Pozvolna stupňující se dramatický thriller, poukazující na nebezpečný novodobý kult osobnosti. Jde v podstatě o to, jak bezpečný, romantický a na evropské poměry nenápadný, rukou manželky nebo přítelkyně nově z popela zrekonstruovaný dům proměnit vinou naivního manžela či přítele v hotové chaózní anarchisticko - sektářské inferno. Vše okořeněné lehkou dávkou tajemna v podobě neprobádaného podzemí a krvavého otvoru v parketách. No, klobouk dolů a 4 **** za originalitu. A co z toho všeho tedy plyne? Nikdy nepomáhejte coby žena obnovit život i domácí materiální zázemí protoschizoidnímu umělci (v tomto případě básníkovi), protože vás to na základě jeho naivity a aktivity ve jméně (ne)pokrytého mesiášství jeho sektářských přívrženců může stát jak vytoužený, byť nudný blahobyt života na samotě, tak i holý a dosud poklidný život váš i vašich ratolestí.

• 26.12.2017  16:17
    Dunkerk (2017)

Vyvedeně a vkusně nakroucený konec jedné válečné stezky, kterak se vydala jedna z největších imperialistických a koloniálních mocností světa kázat na pevninskou Evropu, ale nakonec se staženým ocasem odtáhnouti musela :-)

• 11.12.2017  10:59
    Jigsaw (2017)

Tak tohle je prozatím nejslabší díl celé série, nic jiného než nastavovaná kaše a v konečném důsledku vcelku průser. Sláva prvním třem dílům.

• 2.11.2017  13:08
    UFO - nejlepší důkazy (TV seriál) (2006)

Po shlédnutí prvního dílu - Podivná setkání, věnovanému především zmrzačeným domácím zvířatům, únosům do UFO a na okraj i piktogramům v obilí, můžu konstatovat, že v záplavě dokumentů o UFO a úkazech s ním spojených patří tento dokument mezi ty kvalitní. Druhý díl - Vládní tajemství se nese v duchu svého názvu a pojednává o dlouhé řadě konspirací a kamufláží ze strany světových vládních mocností okolo UFO incidentů, o programech Blue Book, Majestic 12 aj., o výpovědích svědků z řad letců, astronautů apod. Obsah třetího dílu moc neodpovídá názvu Návštěvníci, protože v něm jde hlavně o souboj konzervativní vědy, která přerůstá v dogma podobné náboženství, a střízlivé ufologie i přitroublé ufomanie, které naopak často až moc lehce, ovšem ne ve všech případech, přijímají alternativní pohledy na tuto problematiku.

• 1.11.2017  11:18
    Svatý (1997)

Kdyby se vychytaly některé nedotažené scény a trochu přehnané pasáže, byl by to zlodějský dobrodružný a akční thriller jako ze zlata. Templarovi zlodějské hračičky a převleky, Elisabeth Shue k nakousnutí, nějaká ta akce a vcelku originální námět si mě získali už jako kluka.

• 29.10.2017  13:47

Nejsem si jistý, jestli vůbec chci vidět další Transformers. Dle mého názoru by bohatě stačily první dva úspěšné filmy a dost, protože každým dalším dílem se děj jakoby opakoval a jednotlivé scény převrstvily na sebe. Nejde si nevšimnout velkých rozdílů ve velikosti robotů a všelijakých zbytečných scén a rádoby vtipných hlášek. Tento díl je až tak nechutně přetrikovaný, že všechno splývá v jednu barevnou chaotickou robotickou kouli a nic nedokáže překvapit originalitou.

• 30.8.2017  16:31
    Survivor: Game Changers (TV pořad) (2017)

Transexualismus - odporný výdobytek dnešní oplzlé doby, který snad nemá obdoby... I toto proniklo do Survivora v podobě Zekeho. Zapomněli nám ale říci, jestli Zeke byl kdysi "žena" nebo bude "žena". 3 buzny v jedné sérii je nadmíru. Hráči, na které jsem byl zvědavý vypadli víceméně v první polovině: Ozzy, Tony, Malcolm... Naštěstí zůstal Brad a Troyzan, kterým jsem přál vítězství. K mým oblíbencům taky patřila krásná Sierra. Výherkyně je přesnou ženskou kopií Eugena Toomse. Rozum mi zůstal stát nad obsazením dvojnásobné výherkyně, ušklebené nesympatické Sandry a černošky neschopné téměř jakéhokoli sportovnějšího pohybu, Cirie.

• 16.8.2017  15:41
    Zlom vaz! (2014)

Klobouk dolů, 35 dní se nemýt, nekoupat, nesprchovat, prostě nic, to už chce pořádně krutohustý GRINDCORE žaludek :-D

• 16.8.2017  15:31

Zapomeňte na starou Anglii, Merlina, Morrigan, Guenervu, Lancelota,..., zapomeňte na mytologii, kde se keltská a křesťanská víra snaží o mysl člověka, zapomeňte na všechno, co jste o Artušovské legendě věděli, četli, viděli. Podle režiséra Gáje Ričího, je totiž Artuš členem gangu ve městě, jehož ulice i řeka nápadně připomíná indické město a řeku Gangu. Jakási černá armáda borců-utiskovatelů je srovnatelná se španělskými inkvizitorskými assassiny, co mají na obličeji pánvičku s xichtem. Mordredova pekelná lebkoidní maska byla pravděpodobně vyrobená pro hračkářský řetězec Dráčik a ve sklepení Vortigernovy věže se povalují odporné hlístounky s lidskou hlavou. Někteří Artušovi kamarádi jsou černoši a někteří zase Thajci, kteří jej naučí muay-thai. Do začátku filmu zabloudili olifanti ze Středozemě, dokonce i s posádkou Haradských... Cože? Co to je za film, slepený ze všeho, co nepatří k nejznámější evropské pověsti raného středověku? 2 hvězdy za konečnou část filmu.

• 7.8.2017  23:12

Byl jsem nadšen, když jsem tento dokument našel, ovšem po shlédnutí jsem byl zklamaný. Film jsem viděl na youtube, tuším, že nahráno z ČT2 s katastrofálním dabingem. Po méně než 10-ti dnech si začne Xavier stěžovat na samotu, stýská se mu apod. Minimálně 2x byl v kontaktu s jinými lidmi, měl satelitní telefon a vybavenou lékárničku, což v zajímavostech napsané není.

• 16.7.2017  18:37
    Survivor: Kaoh Rong (TV pořad) (2016)

Výborná série, určitě jedna z nejlepších a také prozatím ta nejdrsnější. Všichni si v podstatě zasloužili vyhrát, bojovali dobře. Oblíbenci: Michelle, Scott, Jason, Tai, Debbie, Caleb

• 16.7.2017  18:26

100 % vtipné, mnohdy přehnané, nabité akcí. Zkrátka vše, co jsem čekal a všehovšudy i u 8. filmu platí můj komentář k 7. počinu.

• 9.6.2017  17:37
    Survivor: Worlds Apart (TV pořad) (2015)

Opět jedna z nejlepších sérií. Jde v ní o rozmanitost hráčů, navíc nezažijete ani jednu nudnou epizodu či moment. Spousta akce, fajn odměny, intriky, hádky, strategie, nečekané kmenové rady i sranda. Nejlepší image: Dan :-) Kdosi tam řekl, že je to Potterovský dědek, opravdu jeho vizáž by v těchto filmech zapadla :-) Rozmazlený machrující fracek: Rodney. Oblíbenci: Joe, Mike (škoda, že pánbíčkář). V podstatě šlo o zajímavou souhru i hru všech soutěžících.

• 4.6.2017  10:50
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Tv program Nova nemám rád a rozhodně ji, stejně jako ostatní programy nesleduju. Rozhodně se ale nemá skrze tuto soutěž za co stydět. Stejný scénář jako americký Survivor s několika málo novinkama. Sympatický moderátor se po pár dílech zbavil prkennosti. Soutěžící vybraní vcelku pestře. Oblíbenci: David, Radovan, Bazi. Neoblíbenci: Niki, Petra, Lucka, Marek, Zdeněk, Martin

• 14.2.2017  17:14

Zrození idiota na Hacksaw Ridge je vcelku fajn film s pár chybama... Je mi jasné, že nešly opomíjet bezduché americké adventistické nebo chcete-li fanatické kydy okolo boha a bible. Taktéž si Gibson těžko nechá kecat do chybného obsazení hlavní role. Ovšem bojová scéna byla čistokrevný masakr, místy trochu chaos, ale ať tak či onak už to na bojištích šlo. Přejmenování filmu na Zrození idiota jsem zvolil záměrně a to z důvodu absence byť jen malého pudu sebezáchovy a nelogického životního postoje ve válečné vřavě hlavního hrdiny. Myslím, že kdyby nosil aspoň pistoli pro osobní obranu, určitě by i tak zachránil spousty vojáků, ikdyž by byl možná méně zajímavý, ale to je věcí názoru.

• 13.2.2017  16:12

I přes několik úsměvných momentů monstrózní trapas. Nejenže S. B. Cohen je a zároveň sám i vypadá jako žido-cikán, ale co je horší, film nemá s Kazachstánem absolutně nic společného. Přirovnávat Kazachstán k rumunské cikánské vesnici a Kazachstánce k cikánům je pořádný blud hodný pouze americké filmové lůzy...

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13