PKD

PKD

Michal Slatina

okres Brno
Člověk,vytržený ze svého času. Měl jsem se narodit v 19.st.

19 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Ingrid Bergman

  Největší a nejlepší,Paní Herečka všech dob!!! Co dodat? Mám s ní (díky Casablance) již hodně filmů,a všude je bezchybná.

 • foto

  Joan Fontaine

  Když jsem viděl poprvé Janu Eyrovou(1943),beznadějně jsem se zamiloval. Pro me osobně,má ona dokonale zmučeně/lítostivý výraz (téměř ve všech filmech,co jsem s ní zatím viděl),a trošku méně herectví. Zatímco Ingrid Bergmanová,mě víc fascinuje jako herečka,než jako žena. Ale to je v konečném výsledku,nepodstatné.

 • foto

  Eva Novotná

  Jako zatím jediná herečka,kterou neznám ani z tv,ani z filmů,alébrž z národního divadla Brno (mám štěstí). Kde je zatím ve všem,pro mě absolutně brilantní! Já měl to štěstí,že jsem ji objevil díky Ibsenovi,protože hrála naprosto bezchybně v poněkud obskurním představení,Noru a tento rok (2017) je pro změnu,Ellida Wangelová v představení,Paní z Moře. A nemůžu si pomoct,ale mohla by klidně být sestrou právě Vilmy Cibulkové. Z téhle naprosto příšerné fotky to sice nejde poznat,ale každý,kdo je obě viděl ví,že obličej,hlas i herecký projev si jsou až strašidelně podobné:)

 • foto

  Vilma Cibulková

  Hodně originální a jedinečná. Takových hereček,opravdu mnoho nemáme. A je krásnou shodou okolností,že jak ona,tak Eva Novotná má ve své kariéře,nesmrtelného Henrika Ibsena. Na Vilmě mě odjakživa nejvíce fascinoval,ten démonický HLAS.

 • foto

  Winona Ryder

  Winona je sice kleptomanka,ale koho to zajímá? :-)))  je (když chce) výborná a charismatická herečka a navrch,moc sympatická. A za to by většina dnešních ´´hereček´´,zabíjela.

 • foto

  Naomi Watts

  Absolutní sázka na jistotu. Dejte ji do jakéhokoliv žánru a neudělá vám,jako režisérovi,ostudu.:) No a ani sobě,samozřejmě. Udělala tenkrát sakra dobře,že kývla na tu Lynchovu nabídku,hráti v Mulholland Drive,která ji posléze neuvěřitelně pomohla v další kariéře.

 • foto

  Ingrid Thulin

  Bergman!!!!!!

 • foto

  Natalie Portman

  Je pěkná. Je inteligentní. A zahraje též,prakticky cokoli. Že by Ingrid Bergmanová 21.st.?

 • foto

  Kim Novak

  Vertigo!!!

 • foto

  Jennifer Jason Leigh

  Velmi zajímavá dáma s hodně širokým žánrovým záběrem,což se mi u ní obzvláště líbí. Nejnověji (pro mě) v Twin Peaks 3.s.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace