PKD

PKD

Michal Slatina

okres Brno
Člověk,vytržený ze svého času. Měl jsem se narodit v 19.st.

18 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Klenot individuálního filmovo/televizního labůžníka, který se nechce nechat jen tupě bavit,ale naopak... chce se nechat vtáhnout do světa,na který už nikdy nezapomene. A který mu pak bude vrtat v hlavě jako červotoč.:) Kdo nepochopil,nejspíše nikdy nepochopí. A ta 3.s.,na kterou se čekalo/nečekalo 25 let...no ty blážo!:)

 • poster

  Star Trek (TV seriál) (1966)

  Na tomhle seriálu jsem vyrůstal,dospěl a zestárnu s ním. Asi tak. Nedovedu si po 30 letech představit,jaký jiný SF seriál by ho mohl nahradit. (Možná Babylon 5,heh).

 • poster

  Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

  Dnes už naprostá klasika. Která má snad jen celkově 10 (?) pitomých dílů ze 178:)

 • poster

  Star Trek: The Helena Chronicles (TV seriál) (2009)

  Tak toto vážení je něco,co jsem ještě v ST neviděl. Naprosto nekompromisní dark odkaz Nemesis a přesto je to pořád ST. Mám to doma už 8 let a za tu dobu jsem to viděl,tak 20x. Hl.devízou jsou bezesporu scénáře. Dodnes nechápu,kam na to ten Brian S.Matthews přišel. Sekce 31 je tu vyobrazena v pravdě démonicky, až mě několikrát zamrazilo. Tak fanaticko/cyničtí mi nepřipadali její příslušníci ani v tzv.profi ST. A NIKDY by mě nenapadlo,že by má nejoblíběnější ST postava-Ezri Dax,mohla mít konkurenci a ješte k tomu ve fan ST. Leč,stalo se...,2.místo tedy okupuje potomek Nausicaana a Bolianky,poručík Dais. Ta prostě nemá absolutně chybu. Pokud ji jednou propadnete,už nikdy pro vás ST vesmír nebude stejný. Věřte mi. A na 3.místě je opět fan ST postava,subkomandér T´Lorra z dalšího výborného počinu,ST:Odysea. Kam se hrabe JarJar E. a trailer na STD. Těmto lidem bych dal okamžitě pořádné peníze aby toho udělali mnohem víc a lépe (co se týče technické stránky věci), protože oni to dělají za nic a ne pro peníze. A takový lidé si zaslouží podporu. Ne CBS,která úspěšně likviduje ST 8 let a jiní.

 • poster

  Star Trek (TV seriál) (1973)

  Odfláklá animace (i na 70tá léta). Hudba,složená evidentně jen pro 1.díl a pak už se jen neustále opakují různé fragmenty. ALE,ta atmosféra a super scénáře to plně vynahrazují!

 • poster

  Monty Pythonův létající cirkus (TV seriál) (1969)

 • poster

  Cesta do neznáma (TV seriál) (1995)

  1.s.bomba. 2.s.super 3.s.dost dobrý 4.s.dobrý 5.s.shit!

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Krom 1. a 2.dílu skoro zbytečné 3.s.,brilantní! Navíc jsme my,milovníci 19.st.dostali dárek v podobě Přízračné Nevěsty. No ony by se v něm měly správně odehrávat všechny díly a ne jen 1,ale už po 11min.,Studie v (sice ne šarlatové),leč růžové,jsem na to zapoměl. Tomu říkám nádherně oblafnout diváky,potažmo fandy největšího detektiva všech dob. Ne...není to Batman. Martin Freeman u mě dokonce svým neskutečným výkonem,v roli dr.Watsona (který má obří štěstí na představitele. Napřed Jude Law a o rok později on) naprosto! dostal! Jen jsem si chvíli říkal,kde má ručník. To byla jen takové drobné mrknutí k jistému filmu.:-) První 2 série viděny poprvé,v létě 2012.

 • poster

  Lovci duchů (TV seriál) (2005)

  Pozor,ten plný počet je jen a pouze za prvních 5 sezon. Dál sledovat,jen na vlastní nebezpečí. Já skončil u 3.dílu,6.řady. A ten hl.příběh,začínající v pilotu,je stejně vyřešen v 5.s. Pak odešel hl.tvůrce,Eric Kripke a nazdar. P.s.the best díl ever? Jednoznačně-Monster Movie!!!

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace