Mr.47

Mr.47

Michael Smooth

okres Olomouc

• 11.10.2009  01:11

O tomto snímku mi před jeho shlédnutím bylo řečeno, že mě čeká naprostý masakr a jelikož ho má na svědomí král střeleckých masakrů John Woo, tak jsem tomu zpočátku věřil, ale postupem času mi začalo docházet, že skutečného masakru, který mě srazí z gauče se asi nedočkám. Přesto šlo o solidní akční béčko, které mi připomínalo Eastern Condors. A velice mě potěšila scéna s masáží.

• 4.10.2017  03:18
    Highlander (1986)

Hodnocení platí pro verzi v délce 111 min.

• 6.11.2017  23:51

Hodnocení platí pro verzi v délce 109 min.

• 7.11.2017  16:23

Hodnocení platí pro verzi v délce 84 min.

• 21.1.2010  19:54
    Hlídač (2009)

Ježišikriste, to byla volovina! Já nevím proč pan Seagal točí tyhle sračky pod vedením neschopných filmařů, kteří absolutně neví, jak se točí akční scény. Věřím tomu, že kdyby si ho vzal pod svá křídla někdo schopný, tak by se možná podařilo stárnoucí hvězdu vzkřísit Tenhleten paskvil bohužel musím ohodnotit odpadem

• 15.7.2015  00:21
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 3* 4. série - 3* 5. série - 2* 6. série - 2* 7. série - 2*

• 27.1.2019  21:18
    Hrdina (2002)

Hodnocení platí pro verzi v délce 95 min.

• 19.6.2016  22:01
    Humans (TV seriál) (2015)

1. série - 2* 2. série - 2*

• 18.3.2010  04:10
    I Am Omega (2007)

Ke shlédnutí téhle "perly" jsem se odhodlal jen proto, že si hlavní roli záhrala někdejší hvězda akčních filmů Mark Dacascos a já tudíž čekal, že by mohl ještě něco málo předvést. Hovno, hovno, slavnej soude! Prvních 45 min. filmu je věnováno magoření hlavního hrdiny, jeho bloumání pustinou a rozmisťování náloží. V duchu jsem říkal: "Dobře, tvůrci se pokusili uchopit zombie horor trošku jinak než je zvykem". Jenže ona se tu akce naneštěstí objeví. No, akce je možná silný slovo. Ono totiž jde o občasné zastřelení zomboně gumovým samopalem, máchnutí mačetou nebo naprosto idiotsky nasnímanej kop. Choreograf bojových scén, který by tuhle hrůzu možná pozvedl z bahna, ttu pro jistotu není :-D Filmu v závěru srazí vaz směšný výbuch celého města z kterého v nabušený káře odjíždí naši dva hrdinové. Doteď mě vrtá hlavou, kde na jeho zapůjčení vůbec vzali peníze :-D

• 18.8.2016  23:17
    In the Flesh (TV seriál) (2013)

• 24.1.2016  00:31
    Into the Badlands (TV seriál) (2015)

1. série - 2* 2. série - 2*

• 18.9.2018  09:54
    Já, legenda (2007)

Hodnocení platí pro verzi v délce 101 min.

• 7.7.2010  03:56
    Karate Kid (2010)

K novému Karate Kidovi jsem sedal s velkými obavami, které se začaly jemně rozplývat ve chvíli kdy jsem se rozhodl přistoupit na to, že se většina filmu nese v duchu cajdáku pro náctileté. Pak přišel na řadu trénink, který mi taky nevadil a já si začal říkal, že by to nemuselo být zase tak špatné Bohužel se začala projevovat přepálená stopáž a já měl co dělat, abych to dokoukal. V závěru filmu mi ovšem byla zasazena smrtelná rána, která opět zhmotnila mé obavy. Dostavil se totiž typicky americký konec a ty já prostě nevydejchám, ani kdybych se snažil sebevíc, takže uděluji pouhé 2* Jednu za milou Han Wen Wen a druhou za pasáž s výstupem k Dračí tůni a za dámu s kobrou.

• 3.9.2017  11:48
    King Kong (2005)

Hodnocení platí pro verzi v délce 187 min.

• 1.5.2010  20:59
    Kitaro (2007)

Já mám japonské fantasmagorie rád, ale pouze za předpokladu, že hrají všemi barvami. U Kitara jsem se ovšem kolotočové fantazie nedočkal a efekty byly také takové poněkud mdlé. Drtivá většina postav působí tak, že z nich i otrlá japonská dítka musí trpět nočnímí děsy. Jedinou normální postavou je Krysa. jejíž občasné zažívací obtíže mi sice dvakrát vtipné nepřišly, ale pořád to bylo únosné a vyneslo to Kitarovi jednu hvězdičku. Druhou hvězdičku dávám za setkání s královnou Tenko a závěr v Zásvětí. Víc ze sebe bohužel nevytřesu ani kdybych kroutil zadnicí jak prvoligová bajadéra :-)

• 15.1.2016  00:03
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

• 22.3.2018  19:51
    Komorná (2016)

Hodnocení platí pro verzi v délce 144 min.

• 13.2.2017  14:08
    Král Artuš (2004)

Hodnocení platí pro verzi v délce 126 min.

• 14.9.2017  23:26

Hodnocení platí pro verzi v délce 144 min.

• 11.1.2017  02:47

Hodnocení platí pro verzi v délce 84 min.

• 1.3.2010  04:36
    Kung Fu Kyborg (2009)

Bože, proč já? :-! Když jsem se o tomhle snímku dozvěděl poprvé, tak ve mě spojení Kung-fu Cyborg a Wu Jing vyvolalo nával štěstí a nedočkavosti protože jsem čekal, že dostanu nářezovou akční jízdu. Místo toho jsem však dostal snímek, kterej lítá jak Maďar v kukuřici mezi trapnou komedií a romantikou o lásce mezi člověkem a strojem. No, neříkejte mě, že se dá zamilovat do něčeho tak umělého jako je kyborg K-1, ztvárněný Alexem Fongem. Já měl celej film chuť mu ten umělej xicht rozšlapat. Ta trocha akce , která se v tomto filmu vyskytne je absolutně o ničm a atrašně by mě zajímalo, kolik Wu Jingovi zaplatilli za to, že ze sebe bude chvilku dělat vola. Opravdu nechápu, kterýho chytráka napadlo tenhle sci-fi paskvil vypustit do českých kin, protože takhle si laik asijskou kinematografii opravdu neoblíbí. :-(

• 24.2.2010  05:16

Tak jsem se rozhodl, že si na chvíli odpočinu od romancí a vrátím se ke své velké lásce, kterou jsou filmy s tématikou bojových umění a jako první jsem se pustil do tohoto výborného snímku, o kterém jsem si ze začátku myslel, že mu zřejmě plný počet nedám i přesto, že se choreografie moc povedla, bodejť by taky ne, když ji má na svědomí král hongkongských choreografů Yuen Woo-Ping.Já ale čekal na něco, co mě rozbije na hadry. A v 64 minutě to přišlo! Šestiminutová bojová bojová scena z jejíž choreografie jsem se málem posral blahem! Jako třešničku na vynikajícím dortu jsem dostal ještě vynikající finálový souboj, v kterém Sammo Hung hlavnímu hajzlovi elegantně doláme pazoury. Jsem unešen a tato klasika si ode mě odnáší plný počet..

• 2.1.2010  23:38
    Lady Ninja (2009)

Na tenhle martial arts kousek jsem čekal hodně dlouho a mohu s klidným svědomím konstatovat, že se čekání vyplatilo. Jiang Luxia předvádí při fightech 1 na 1 velmi dobrý výkon. U hromadných fightů ovšem nastává problém, ale stále se to dá v klidu přežít. Velice mě zarazil komentář srovnávající Coweb s malajskou monstersračkou Kinta nebo s USA produkcí, která je podstatně žalostnější. Jediný element, který mě po celou dobu sral byl Sam Lee, kterého skutečně nemusím a tady navíc hrál strašnýho debila. Cowebu s klidným svědomím dávám 4* a těším na to, co Jiang Luxia předvede v Bad Blood.

• 1.4.2010  05:43
    Legie (2010)

Před shlédnutím tohoto filmu jsem měl hodně velký strach z toho, že bude protkán tunou náboženských blábolů. Naštěstí to bylo touhle problematikou jenom jemně lízlý a zas tak špatný to nebylo. Na začátku mě celkem pobavila stařenka lezoucí po stropě. To, jak se hýbala, mi připomnělo "horor" o nějakých broucích, který jsem viděl kdysi dávno. Ti brouci byli snad na setrvačník a tahle stařenka lezla podobně švihlým stylem :-D Dalším vcelku vtipným okamžikem byl výbuch otce rodiny přikurtovaného na křížíi Jak řekl jeden pro mě zajímavý člověk: Nenávist musíš ventilovat, protože pokud ji ventilovat nebudeš, tak pukneš jak žaba". Tatínek jí zřejmě musel zadržovat sakra hodně, protože ten výbuch fakt stál za to :-D Kromě těchhle dvou "zábavných" scének film tak nějak plynul a nenabídl nic, co by tu už někdy nebylo. Ještě si dovolím trošku rozebrat souboj Michaela s Gabrielem. Kdyby kameraman věděl, co má dělat a nenatáčel dění tak zblízka, tak mohlo jít o na hollywoodské poměry vcelku zajímavou scénu. Tomuhle průměrnému snímku dávám 2*, protože víc ze sebe prostě nevytlačím i kdybych si prdel natrh :-)

• 23.10.2017  17:02
    Leon (1994)

Hodnocení platí pro verzi v délce 133 min.

• 20.1.2017  22:58
    Life on Mars (TV seriál) (2006)

1. série - 4* 2. série - 2*

• 20.5.2016  00:33
    Lucifer (TV seriál) (2016)

• 12.11.2010  16:17
    Machete (2010)

Trailery udělaly z Machete film, o kterém jsem si myslel, že by se svým provedením mohl postavit po boku projektu Grindhouse pánů Tarantina a Rodrigueze.O to větší byl můj údiv nad tím, že se přede mnou místo hutné akční nálože odehrál příběh o přípravě revoluce a podivných praktikách jednoho politika, který mi od začátku lezl na nervy, takže pan De Niro svůj úkol splnil a otevírá hodnocení. Druhou hvězdu dostává samozřejmě Danny Trejo ve své první kladné roli, z které sice trčí jak půl prdele za stromem podoně jako Jessica Alba v roli imigrační úřednice, jenže Danny se prostě hanět nedá protože člověk nikdy neví jaké by mohly být následky :) Třetí a poslední hvězda je za pár vtipných momentů ( skok na střevech, mrtvola na autě Jessicy anebo Dannyho hladký průchod do vily ). Kdyby se akční nářez dostavil alespoň v revolučním finále, šel bych výš, ale takhle zůstanu na 3*.

• 12.4.2010  19:01

Když jsem se o Little Big Soldier dozvěděl poprvé, tak jsem si říkal, že Jackiemu natáčení v domácím prostředí prospěje a celkem jsem se těšil. Po shlédnutí musím konstatovat, že je to sice lepší než Jackieho USA produkce, ale pořád to není úplně ono.Jackie zde hraje zběhlého vojína Liangské armády, který už nechce válčit a chce začít s farmařením.a celej film sebou tahá generála Weiské armády, který by mu ke splnění jeho snu měl dopomoct a sem tam spolu prohodí pár slov. Kdyby byl film pojatý jako drama, tak by mi to celkem sedělo. Jenže ono jde opět o komedii zakáplou troškou akce, která v případě Jackieho za moc nestojí (nechoďte na mě prosím s tím, že je Jackie starej). Naštěstí to po hodince trochu vylepší partička řízků v kožešinách a jedna sličná slečna s bičem, která v jedné scéně velmi efektně složí koně. Škoda, že moc dlouho nevydržela. Celkově bych tenhle snímek ohodnotil 3*. První bude za pěknou hudbu, druhá za řízky v kožešinách a třetí za pro mě vcelku nečekaný konec.

• 4.4.2010  06:08
    Moon (2009)

Chvíli před sledováním tohoto snímku se ke mně dostalo, že soundtrack má na svědomí Clint Mansell. který si mě naprosto získal soundtrackem k Fontáně a já pevně věřil tomu, že nezklame. A taky že bezklamal! Jeho vynikající hudba podepřela velmi zajímavé sci-fi drama, z kterého mi bylo úzko a nějak jsem během sledování tohoto snímku nechápal to, že se spousta malých kluků chce stát kosmonauty, až vyrostou, protože mě by asi hráblo :-) Dokonce jsem se přistihl, jak si zálibně pouštím jednu určitou scénu filmu pořád dokola jako magor protože se jí prostě nemůžu nabažit :-) Tohle se mi hodně dlouho nestalo. Moon mě opravdu dostal, tudíž nemám absolutně žádný problém s tím dát mu plný počet.