Mr.47

Michael Smooth

okres Olomouc

• 18.10.2010  12:47
    Predátoři (2010)

Ke sledování Predátorů jsem usedal s obavami z toho, jak budou pojaty akční scény. Abych pravdu řekl, tak v tomhle ohledu se toho moc hodnotit nedalo protože akce je tu opravdu málo a když už se objevila, tak nestála prakticky za nic. Brody zde jakožto akční hrdina působí vcelku úsměvně a finální "souboj tomu všemu nasazuje korunu Film je v podstatě spíše sci-fi thrillerem o skupince vojáků čelících neznámé hrozbě, na což jsem si časem zvykl a celkem to na mě i zabíralo a film si tím vysloužil svou první hvězdu. Druhou si mezi sebe rozdělí pánové Fishburne a Trejo. Tato hvězda je pro pana Treja v podstatě cenou útěchy za to, jakou roli musel ve filmu zastat.

• 13.1.2018  23:55
    Pretty Woman (1990)

Hodnocení platí pro verzi v délce 119 min.

• 25.5.2017  01:59

Hodnocení platí pro verzi v délce 98 min.

• 30.4.2010  05:22

Po Taxikářovi jsem se pustil do další starší záležitosti a musím konstatovat, že po velmi dobrém De Nirovi přichází vynikající Bronson, který v Přání smrti ztvárňuje projektanta, který byl dlouhá léta pacifistou, ale pod tíhou rodinné tragédie bere spravedlnost do svých rukou. Původně jsem měl za to, že půjde o klasický příběh o pomstě jenže ono jde spíše o to, že hl. hrdina svými činy dodává odvahu mnoha obyvatelům města a to je právě to, co mě na tomto snímku tak vzalo.. Kdyby Bronson vzal do ruky nějakej pořádnej žabykuch, tak by to byla možná ještě větší sranda, ale i bez něj jí bylo dost Jediné, co mi rajbovalo s krevním tlakem byly plky Bronsonova syna za který bych ho nejradši vzal lopatou přes xicht. Tyto plky ovšem nezabrání tomu, abych hodnotil plným počtem.

• 28.11.2017  00:47
    Rallye smrti (2008)

Hodnocení platí pro verzi v délce 98 min.

• 21.5.2015  01:39
    Ray Donovan (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 3* 4. série - 3*

• 15.11.2010  15:07
    Red (2010)

Před sledováním RED jsem si říkal, že to bude jen další z dlouhé řady rádobyvtipných akčních komedií, které osobně nemám zrovna v lásce. RED mě ovšem hned v úvodu ujistil, že se není čeho bát protože raději půjde komediální cestou, za což jsem byl moc rád. Bruce Willis a Mary-Louise Parker byli skvělí. Pak se ovšem na scéně objevil festovně paranoidní John Malkovich, kterej s sebou tahá růžový plyšový prase a hláškuje jako zjednanej. Je velká škoda, že tahle komediákní nálož vydržela zhruba jen 50 min., pak se to začalo táhnout a já si říkal, jestli je skutečně nutný to takhle přibrzdit. Pří projevu viceprezidenta zakončeném nesmrtelným "Bůh žehnej Americe" jsem tleskl a s pošklebkem pronesl" Zas to tam kurva je". Pak se to naštěští zlepšilo a korunovala to závěrečná scénka z Moldavska, díky které dávám 4*.

• 22.11.2010  19:57

Tak jsem se po dlouhém rozjímání rozhodl, že také okusím 3D projekci a pro tuto příležitost jsem zvolil RE: Afterlife. Bylo jasné, že na příběh se tady bude zvysoka srát, což by mi vůbec nevadilo, kdybych při akčních scéně rozverně poposedával blahem. Ono se tu ale sralo i na akci. která je vystavěná tak, aby si divák mohl užívat hromady zpomalovaček, které vůbec nejsou ku prospěchu a já měl pocit,že jsem omylem zabloudil na prezentaci nějaké tahové strategie. Nejvíce jsem trpěl při souboji s obrem ve sprchách při kterém jsem zaskučel: "Maminko, já chci domů!"Dalším problémem je Milla, která zde vážně nevypadá moc pěkně a taky nevím koho napadlo obsadit do role Chrise Redfielda zrovna Wentwortha Millera. Vypadá to. že budu muset dát Odpad! No jo, chlapci zlatí, i když převážete hovno zlatou mašlí, tak to stejně bude pořád hovno.

• 30.4.2017  21:55

Hodnocení platí pro verzi v délce 119 min.

• 27.1.2019  21:16
    Robin Hood (2010)

Hodnocení platí pro verzi v délce 156 min.

• 8.5.2017  23:32

Hodnocení platí pro verzi v délce 135 min.

• 1.7.2017  03:00

Hodnocení platí pro verzi v délce 136 min.

• 20.9.2009  00:19

Tak jsem se na tuhle "perlu" taky konečně podíval a musím bohužel konstatovat, že větší debilovinu jsem dlouho neviděl. Jde pouze o změť odporných a zvrhlých scén. Po celou dobu sledování tohoto paskvilu jsem si pokládal otázku Proč? Odpověď jsem nedostal.

• 3.6.2010  21:40

Samurai Princess je přesně tím typem filmu u kterého musí člověk sedět a pitvat ho, aby vůbec našel nějaké klady. Během jeho sledování jsem se neubránil srovnávání s podstatně zábavnější Machine Girl, která na tom byla i po stránce gore efektů podstatně lépe a já hodně dlouho nevěděl, jestli na rozdávání hvězd vůbec dojde. Nakonec na něj došlo a první hvězda je za velmi pěknou erotickou scénu. No a druhou hvězdičku si mezi sebe rozdělí hudební doprovod a dvě roztomilé asistentky hlavního záporáka. Výš ale jít opravdu nemohu protože děj, který se tam tvůrci snažili mermomoci vecpat, nestojí za nic a i na takový hovado jako jsem já, tam těch úchyláren bylo moc a film jako celek se bral strašně vážně.

• 12.11.2018  00:09

Hodnocení platí pro verzi v délce 88 min.

• 11.10.2017  02:39
    Saw 3 (2006)

Hodnocení platí pro verzi v délce 109 min.

• 12.10.2017  23:28
    Saw 5 (2008)

Hodnocení platí pro verzi v délce 92 min.

• 7.12.2016  20:07

Hodnocení platí pro základní verzi v délce 123 min.

• 5.7.2017  23:57

Hodnocení platí pro verzi v délce 129 min.

• 4.2.2017  16:46

Hodnocení platí pro verzi v délce 113 min.

• 22.2.2017  22:57

Hodnocení platí pro verzi v délce 124 min.

• 6.6.2010  05:41
    Siyama (2008)

Tak jsem se po delší době vrátil k thajské kinematografii a zasedl jsem k Siyamě, od které jsem toho skutečně mnoho nečekal a musím konstatovat, že to nakonec zas tak špatné nebylo. První věcí, která se mi hodně líbila, byla hromadná modlitba před bojem. Také mě velice potěšil hudební podkres, kterému hodně pomáhá flétna při jejímž poslechu jsem si vzpomněl na krásné a uklidňující melodie tiberského flétnisty Nawanga Khechoga. Celý snímek je zakápnut jemnou porcí jakési zvláštní mystiky, takže mi v podstatě ani moc nevadilo, že snímek neobsahuje moc akčních scén. Pokud na ně ovšem dojde, tak je velice příjemné sledovat, jak si tvůrci poradili s hromadnými souboji, které jsou natočeny přehledně a není to pouze změť zběsilých záběrů, tak jako tomu bývá u většiny historických filmů. Chvíli jsem si říkal, že bych tomuto snímku možná mohl nadělit 4*, ale nakonec přecejen raději zůstanu u střízlivějších tří.

• 14.7.2017  10:23

Hodnocení platí pro verzi v délce 83 min.

• 22.4.2017  01:12
    Spider-Man 2 (2004)

Hodnocení platí pro verzi v délce 127 min.

• 29.4.2017  01:42
    Spider-Man 3 (2007)

Hodnocení platí pro verzi v délce 139 min.

• 24.8.2017  11:48

Hodnocení platí pro verzi v délce 121 min.

• 2.9.2017  16:38

Hodnocení platí pro verzi v délce 131 min.

• 20.11.2016  11:56

Hodnocení platí pro verzi v délce 170 min.

• 7.2.2015  23:57
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 2* 3. série - 2*

• 10.8.2016  10:18
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

1. série - 4*