Mr.47

Mr.47

Michael Smooth

okres Olomouc

• 6.10.2017  11:03

Hodnocení platí pro verzi v délce 162 min.

• 5.4.2010  02:50

U tohohle filmu by se mělo okamžitě opravit žánrové zařazení protože rozhodně nejde o čistokrevný horor nýbrž o hororovou komedii, která je tak ujetá, až to hezký není. Tuhle šílenou jízdu odstartuje krapet nechutná eskapáda, kterou předvede odporná cikánská stařena se svou zubní protézou. Během této eskapády jsem měl co dělat, abych udržel večeři, protože to byl fakt humus. Těchhle ptákovin jsou ve filmu mraky (zvracení, koláč s okem, kovadlina). Vrcholným úletem je "Velkopopovický kozel" a strašně zlej kapesník! :-D Tahleta ujetost si ode mě odnáší pěkné 3*. Mimochodem, teď už chápu proč mi kámoš doporučil, abych si ke sledování Stáhni mě do pekla přizval na pomoc basu piv :-)

• 27.6.2011  19:46
    Sucker Punch (2011)

V první chvíli jsem si říkal, že zřejmě půjde o variaci na Alenku, což mi přišlo jako docela dobrej nápad. Tohle mi vydrželo zhruba 30 min. než došlo k první akční scéně a já si vzpomněl na video, ve kterém se tvůrci kasali, že hlavní hrdinky během natáčení absolvovali určitou průpravu. Tak na to tak koukám, co bude. Na scéně se objevuje samuraj třímající rotační kulomet a už se to zase veze. Průprava podle mýho nebyla ani potřeba, protože tu zase místo poctivý akce máme změť hypercool efektů, u kterejch jsem občas houkl: "No, tak s tímhle běžte do prdele". A takhle se to táhne celým filmem Tohle mě prostě a jednoduše akorát vytáčí.

• 13.5.2017  23:57
    Superman (1978)

Hodnocení platí pro verzi v délce 136 min.

• 7.3.2017  22:59
    Taboo (TV seriál) (2017)

1. série - 2*

• 24.4.2010  04:21

Na tento překrásný snímek jsem se těšil hlavně kvůli Aoi Miyazaki, která mě opět nezklamala a předvedla excelentní výkon. Já opravdu nevím, jak to tahle slečna dělá, ale ona mi prostě v každém dalším snímku, který s ní vidím, přijde ještě roztomilejší než předtím a dokáže mě dokonale odvařit. Tady navíc utrousila pár solidních hlášek.Navíc tu opět máme několik velmi dojemných scén jako např. focení na soutěž, zmizelé Aoi za bouřky nebo také závěr v galerii a ikdyž mi druhá polovina přišla lehce utahaná, tak nemám problém s ověnčením této krásné romantiky 5 knedlíky a zařazením Aoi Miyazaki do mé TOPky japonských hereček.

• 14.3.2017  16:23

Hodnocení platí pro verzi v délce 97 min .

• 28.4.2010  05:49
    Taxikář (1976)

De Niro v tomto snímku ztvárňuje postavu taxikáře, který mi byl svým lehce vyšinutým postojem " vidím to, co ostatní buďto nevidí nebo vidět nechtějí, je mi z toho špatně a chci s tím něco udělat" velmi sympatický. Opět jsem si tu našel pár scén, které mě zaujaly např. monolog muže, který se chystal zastřelit svou nevěrnou ženu a jejího milence, rozhovor s kolegou taxikářem před kavárnou, De Nirova příprava na čištění ulic se skvělou hláškou "To koukáš na mě?" a samozřejmě také závěrečné vyklízení pasáckého doupěte a následné táhlé záběry na zdí ohozené krví. . I když nakonec nebyl film tak akční, jak jsem původně čekal, tak nemám problém s tím dát mu 4*.

• 13.9.2010  14:33
    Tekken (2010)

Tak jsem zase jednou sebral dost odvahy na shlédnutí americké představy o tom, jak má vypadat film s tématikou bojových umění a opět to dopadlo velice špatně. Nejsmutnější na tom všem je fakt, že tentokrát padla za oběť legendární videoherní série Tekken. Když jsem si v úvodních titulcích všiml, že o choreografii se staral známý Cyril Raffaelli, tak jsem si chvíli naivně myslel, že Američané konečně pochopili kudy by se meli vydat. Nepochopili vůbec nic! Do hl.role sice obsadili kaskadéra Jona Foo, který má velice dobrou bojovou průpravu, ale jeho talent ubíjen neschopností kameramana a střihače. Velice mě pobavil záběr kopu v letu, kdy hl. hrdina tím vzduchem vlastně neletí, ale pluje :) Podobně je mrháno i s talentem Lateefa Crowdera, který by si konečně zasloužil nějakou pořádnou roli. Dále jsem nějak nepochopil smysl velmi častých prostřihů do hlediště během soubojů a také scénu přepadení hl. rdiny v pokoji, kde je neprostupná tma a zřídkakdy probleskne papsek světla a divák tudíž nevidí zhola nic.. Jediná scéna, která stojí aspoň za něco, je parkourová scéna ze začátku filmu, za kterou dávám 1*.

• 10.7.2017  13:46

Hodnocení platí pro verzi v délce 166 min.

• 15.7.2015  00:24
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

1. série - 4* 2. série - 4* 3. série - 4* 4. série - 4* 5. série - 3* 6. série - 3* 7. série - 3* 8. série - 2* 9. série - 2*

• 25.3.2010  20:36
    Tiao chu qu (2009)

Když jsem viděl první trailer na Jump, tak jsem si říkal, že pokud se tvůrcům podařilo nějak šikovně skloubit kung-fu s hip hopem, tak by to nemuselo být až tak špatné. Tvůrci mi ovšem drze naservírovali typický příběh o chudé vesnické slečně, která přijíždí do velkoměsta, aby si splnila svůj velký sen. Tohle je přesně ten typ filmů kvůli kterým jsem se úchylil k asijské kibematografii a bláhově jsem doufal v to, že se Asiati těmhle cajdákům vyhnout obloukem. Bohužel, opak je pravdou. Tanečních čísel tu moc není a když už se objeví, tak za moc nestojí. Taky mi nějak nedošlo, proč sem tvůrci cpali zmínku o kung-fu, když tu není jeden jediný souboj. Jump si ode mě odnáší 1* za roztomilou Kitty Zhang, kterou milerád uvidím v něčem lepším než je tenhle cajdák.

• 10.2.2017  02:24

Hodnocení platí pro verzi v délce 103 min.

• 4.4.2017  21:57
    Tohle jsme my (TV seriál) (2016)

1. série - 4*

• 20.2.2010  06:13
    Tsunami (2009)

Tento snímek mě bavil mnohem víc než amerucké "2012". Ze začátku je v něm docela dost vtipných scén a pár vtípků se dočkáme i v té vážné části Efekty jsou také velmi dobré. Docela jsem se divil tomu, že srdceryvné scény, za které bych Američany liskal po těch jejich "dokonalých" paštěkách, mi u Korejců zas až tak nevadily, což ovšem zřejmě vypovídá o tom, že mi díky Korejcům měkne mozek a budu si muset lednici co nejdřív naládovat bílejma jogurtama, protože to se mnou začíná jít asi trochu z kopce :-)

• 6.3.2010  04:57

Pár hodin před shlédnutím tohoto emo paskvilu jsem si pokládat otázku zda bude stačit, když si mezi nohy vrazim kýbl nebo si mám rovnou vlézt do vany protože mi bylo naprosto jasné, že mi bude hodně špatně, ale tuhle jedinečnou příležitost nakydat na tento puberťáckej kult hronady špíny jsem si prostě nemohl nechat ujít. Takže, hluboký nádech a hurá do žumpy. Jako první se předvedla Kristen Stewart v roli psychicky labilní Belly, která si v 18 letech připadá stará. Pokračovalo to cool nástupem jejího přítele Edwarda v podání vyzáblého Roberta Pattinsona, který mi přivodil pětiminutový záchvat smíchu jelikož jsem si při pohledu na jěho věčně skleslý výraz ve sněhobílé tváři vzpomněl na vynikající hlášku Smrtě z Family Guy: " Nemáš trochu opalovacího krému? Jsem bílej jako sejra". :-D Další gólem je přítomnost opičáka Taylora "Mozek se mě přestěhoval do muskulatury" Lautnera. Další kouzelná scenérie přichází ve 45. minutě, kdy se se naše opička svlékné do půl těla. To byl dozajista moment, kdy každá puberťačka prochcala sedadlo durch :-D V závěru filmu se nám do půl těla svlékne i sám Pattinson a v tuto chvíli jsem měl naléhavý pocit, že ze mě ten makovec, co jsem měl k večeři musí zakonitě vycestovat rychlostí světla. Také jsem se divil jaktože v týhle debilovině hraje mladá talentovaná herečka Dakota Fanning. Já mám romantické filmy velmi rád a jsem rád , když u nich mohu o něčem přemýšel tak jako tomu bylo např. u japonské April Bride, která nabízela zamyšlení nad závažnou otázkou. Tady jsem si ovšem pokládal otázku jedinou : Kdy už bude konec?

• 23.3.2017  22:50
    Tábor 14 (2012)

Hodnocení platí pro verzi v délce 52 min.

• 29.11.2015  01:28
    Vikingové (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 3* 4. série - 3*

• 9.4.2010  20:40
    Vlak dětství a naděje (TV seriál) (1985)

Tato krásná televzní minisérie si mě získala hlavně tím, že je zde velmi dobře zastoupen jak komediální, tak dramatický žánr. Stsnislav Zindulka a Helena Růžičková jsou jsou naprosto famózní. Dá se zde ovšem najít i spousta dalších výborných postav např. flétnista Jaroušek, věčně prskající pekař Tyc nebo filozof strýc Jožka, jehož bědování nad životem s nepříjemnou fousatou manželkou mě úplně odrovnalo :-D Kvalitních hlášek jsou tu kvanta. Ze záporných postav je podle mě nejlepší holič Sepp v podání Vladimíra Javorského. Je strašná škoda, že dnes už člověk na takhle kvalitní dílo asi jen těžko narazí. Tomuto dílu v jehož příjemné společnosti jsem strávil uplynulé 2 dny, dávám s čistým svědomím 5*.

• 10.1.2010  18:27
    Voják 2 (2009)

Tak tohle bylo fakt za trest! Jde o levnou sračku, v které je málo akce a když už na ni dojde, tak se nedočkáme ničeho, co by člověka bavilo. Přestřelky jsou velice nudné a souboje muže proti muže pohřbívá fakt,, že hlavní hrdina je těžkej a pomalej, takže půlku souboje se jenom kreje a pak vystřihne rádobydrsný chvat. Film byl natáčen v Thajsku, tudíž by člověk čekal, že tu prkennou gorilu něco naučej. Bohužel se tak nestalo a já s radostí dám ODPAD!

• 19.2.2016  21:45
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

1. série - 2* 2. série - 2*

• 14.3.2017  12:49

Hodnocení platí pro verzi v délce 122 min.

• 28.8.2016  23:38
    Wentworth (TV seriál) (2013)

1. série - 3* 2. série - 3* 3. série - 3* 4. série - 3*

• 27.2.2010  06:03
    Xia ke hang (1982)

Ježišmarja! Co to bylo tohleto?! Tohle že vzniklo ve studiích legendárních Shaw Brothers!? No to snad ne! Když jsem si tenhle film pustil, tak jsem čekal, že dostanu film narvanej bojovýma scénama s kvalitní cjhoreografií a místo toho jsem dostal nudnej příběhovej kyd o záměně identity, u kterého jsem málem usnul.Tak takhle ne, chlapci. S takovou kamarádi nebudeme. Dám vám 1* za to málo, co jste předvedli v posledních 10 minutách.Víc ze sebe skutečně nevytlačím, je mi líto.

• 11.9.2009  16:49

Tento film je po celou dobu neskutečně utahanej, bojové scény, kromě té závěrečné nepřinášejí nic, co by mě nějak vzalo. Celou dobu jsem z Donnieho cítil, že se mu v tomle filmu moc bojovat nechce, ale nakonec něco málo předvedl. Smutné 3*

• 23.2.2010  05:19
    Xing yuan (1999)

Tento snímek si mě ze začátku získal hlavně hudbou a krásnou Cecilií Cheung a myslel jsem si, že to budou jediná dvě pozivita, která na tomto snímku dokážu najít protože jinak mě to opravdu nějak zvlášť nebralo. Po hodině ovšem konečně přišla scéna, která se mnou konečně emocionálně zacloumala a já čekal, že si konečně popláču, jenže jsem jaksi zjistil, že na dojemné scény začínám reagovat opravdu netradičně a to tak, že mi začne běhat mráz po zádech. Přemýšlel jsem tedy, zda mohu konečně prohlásit, že jsem konečně našel romanci, která mě dokázala naprosto odrovnat a mohu jí dát plný počet. Po chvíli mi však došlo, že budu muset dát pouze 4*, protože se chci opět cítit tak, jak jsem se cítil u jihokorejské romance A Moment to Remember. Já chci opět doslova a do písmene chcát očima.

• 21.6.2010  04:34

Po přečtení Adrianova komentu jsem si říkal, že by No Mercy mohlo být snímkem přesně podle mého gusta A ono tomu tak nakonec opravdu bylo protože jsem dostal napínavý příběh o souboji dvou mužů podpořený výbornou hudbou. Nejkrásnější na tomto snímku je ovšem fakt, že zde nefiguruje žádná ryze záporná postava a jednání obou zúčastněných stran je při správném pohledu na věc pochopitelné. Závěr celého příběhu je také skvělý. K tomu všemu jsem ještě navíc dostal zábavného neschopného detektiva v podání Ji-ru Sunga, takže nemám problém s tím dát No Mercy plný počet.

• 4.5.2010  17:44
    Zen (2009)

Spousta lidí si bude určitě stěžovat, že v tomto snímku se v podstatě nic neděje a tudíž jim přijde strašně nudný. Položme si ovšem otázku: "Co se má dít ve filmu kde prim hraje hluboká zenová filozofie?" Ono se v něm v podstatě nemusí dít vůbec nic. Ono úplně stačí, aby se divák pohodlně usadil a nechal do sebe pronikat všechna ta moudra zenových mistrů Mě se to podařilo i přesto, že se Zenem nezabývám, tudíž jsem byl velmi spokojen. Prozatím tomuto snímku uděluji 4* a na plný počet zvyším v případě, že se mě samotnému podaří někdy v budoucnu do tajů Zenu osobně proniknout.

• 7.9.2009  02:19

Tento v podstatě neznámý klenot se mi dostal do ruky chvíli po shlédnutí velmi vlažných Shanghai Affairs a opravdu mi zlepšil náladu protože je to opravdu skvost, ať už jde o bojové scény, krásnou hudbu nebo roztomilou Carmen Lee. Na pasáž v lijáku nikdy nezapomenu!!! Bravo, Donnie!!!

• 4.3.2010  06:03
    Zhui ying (2009)

Tak jsem si po průserovém Kung-fu Cyborgovi sedl k téhleté wuxia blbince a předsevzal jsem si, že se v ní pokusím najít aspoň nějaké klady i přesto, že mi tento žánr, kterému jeden můj kamarád dal krycí název "Letíš, letím, letíme!" nikdy moc nevoněl. Hned ze začátku mě snímek uchvátil překrásnou hudbou, kterou považuji za největší klad snímku. Po stránce komediální u mě film moc nezabodoval a jediný, kdo mě sem tam pobavil byl starosta Guo. Z hlediska akčních scén na tom snímek taky není moc dobře a dívat se dá pouze na finální souboj. o hlubokém mozkovém hloubání a dloubání dávám téhle ptákovině 2*, za které může být ještě ráda :-)