koff

okres Uherské Hradiště

1 bod

• 18.12.2009  17:33
    Avatar (2009)

Poctivá oldschoolová filmařina v technicky nejdokonalejším provedení, které bohužel ještě pár let nikdo nepřekoná. Děkuju Jime, že jsi ve mně opět probudil takové ty klukovské pocity úžasu při sledování filmu, které jsem zažíval např. u Jurského parku nebo u Matrixu...

• 30.3.2009  20:23
    Karanténa (2008)

nejzbytečnější film roku a celkově docela slabota. samotná předloha nebyla kdovíjak inteligentní dílo (chlápek schovává v pronajatém bytě, kde se ukáže jednou za půl roku, ňákou posedlou holku? ale c´mon), forma jejího zpracování je v dnešní době už docela laciná, ale jedno jí upřít nelze. ke konci docela funguje. což se v případě americké verze v mém případě říct nedá. sice jsem netrpěl nudou (za což dávám dvě hvězdy), ale víc si tenhle opis stejnopisu prostě nezaslouží. sorry dextrova ségro...

• 15.2.2009  20:10
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

První večerníček, kde zvířátka po sobě zanechávají na louce bobky.

• 30.1.2009  23:51

Cage seagaluje...

• 26.1.2009  23:46
    Disaster Movie (2008)

Nejhorší je, že jsem to byl já, kdo se u toho cítil trapně. Film bych jinak shrnul jedním slovem. Malá nápověda - to slovo se ukrývá v názvu filmu.

• 12.12.2008  00:22
    Máj (2008)

nejdelší český film všech dob

• 15.11.2008  23:34
    VALL-I (2008)

natočit něco takového si může dovolit snad jen pixar

• 11.11.2008  23:45

Fanda nefanda, film je to špatný.

• 21.9.2008  10:00

Tak ovšem Tom Cruise byl luxusní. Nejednou jsem si přitom vzpomněl na Magnolii, když jsem na něj zíral s otevřenou pusou.

• 9.8.2008  01:28

Dávám za pět, protože nemůžu dát za šest. Já věděl, proč mám Nolana mezi nejoblíbenějšími režiséry.

• 6.7.2008  00:29

Prequel ke Královně Alžbětě. Jen místo skvělého Geoffreyho Rushe tady vystupoval jistý Morrisey - nejnesymptatičtější herec celého Hollywoodu.

• 28.6.2008  22:17
    Wanted (2008)

Nejdřív jsem chtěl dát za 4*, protože slečně vedle šíleně smrděly nohy, tak mi některé scény přišly krapet zdlouhavé. Pak jsem si ale řekl: "Važme si každého dobrého akčňáku." Extrémně stylové. I´m sorry.

• 22.6.2008  16:44

Už dlouho mi nebylo něco tak krajně nesympatického jako tento film a všichni herci, co v něm hrají.

• 31.5.2008  11:09

Skutečnost, že distributoři nevpustili do českých kin tuto spodinu, budiž satisfakcí za The Mist a Juno.

• 21.5.2008  00:54

Jedna hvězda za přesvědčivý Krobotův výkon ;)

• 11.5.2008  10:20

Ve chvíli, kdy John Rambo usekne Barmánci mačetou hlavu, chopí se těžkého kulometu a rozmašíruje druhého, jsem se rozplakal...štěstím.