realista

realista

Česko
Hlídač ve vesnickém kině

2 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 13.12.2018  16:20
  Aquaman (2018)
  *****

  Jo, to mě bavilo. Akce, humor, pěkně barevné. Jen tak dál DC.

  • 2.11.2017  08:30

  Film dle všeho nevhodný pro mládež do 12 let. Trochu bych toto varování upravil. Film nevhodný pro jakéhokoliv diváka. Co čekáte, když chcete jít na katastrofický film? Přesně, spoustu ničení, katastrof a devastace. A ono nic. Spousta klišé a samotného vizuální zpracování vypadá, jak když ho dělali studenti na základce na mobilech.

  • 4.7.2017  12:48

  První polovina byla strašně super fajn skvělá romantická komedie. Od druhé poloviny to šlo lehce do kopru ... a začal jsem se nudit. Když vedle mě vytáhla paní kapesníčky, byla to poslední kapka.

  • 22.6.2017  08:07

  Přeplácaná hovadina. Dřív to bavilo a roboti, kteří si dávali do držky byli fajn. Teď se z nás snaží vymámit jen prašule! Jedna hvězdička za vizuál, ten je jako vždy povedený. Jinak nuda, zdlouhavé, nelogické ..

  • 17.6.2017  23:06

  O hodně slabší Rychle a zběsile, ale šlo to. Super káry a dobrá akce. Nepřemýšlet a čučet!

  • 15.6.2017  15:02
  Pobřežní hlídka (2017)
  odpad!

  Humus... si myslí, že když ukážou prsa, zadky, pekáč buchet a budou vulgární a trapní, že si z toho sedneme na zadek? Kam ten svět spěje... Naprosto zbytečný film, stejně jako je zbytečné stavět Mitchovi každé ráno sochu z písku, protože se rozpadne. .. To se neumíme bavit jinak, než tím, že se týpkovi zasekne penis v lehátku??

  • 9.6.2017  08:21
  Smrtihlav (2017)
  ***

  Naprosto historicky nepřesné a některé momenty mě přímo praštily do očí. Přesto všechno mě to bavilo víc než samotný Anthropoid a to se počítá. Skvělý zážitek.

  • 7.6.2017  15:35
  Mumie (2017)
  **

  Mumie, mumie, kdo ti rozpadlé tělo umyje? Já! Sofia Boutella je totiž jako mumie velice sexy. To je ale tak první a poslední pozitivum, které jsem během projekce zaznamenal. Ještě to, že naproti kinu mělo přes oběd levné hotovky. Každopádně je nové zpracování mumie digi pohádka, která není vůbec hororová a neobsahuje nic, co by nás překvapilo či šokovalo. Možná to je tím, že v dnešní době jsme přehlceni nebo jsem všechno viděl v trailerech. Mělo to ale i své silné stránky, jen se bojím, že celá myšlenka s vesmírem monster půjde do kopru. Tomík je ale sympaťák, takže mi to díky jeho tvářičce uteklo. Příště by to chtělo lepší scénář!

  • 31.5.2017  14:05
  Wonder Woman (2017)
  ***

  Amazonka se štítkem a s bičíkem v zákopech? Mytologie a hrůza první světové války? To snad ani nemůže jít dohromady. Ale co, v NY běhá hrdina taky se štítem a zachraňuje lidi a jim to nepřijde divné, tak proč by to nefungovalo i tady. Rozhodně mě to zaujalo víc, než jsem čekal. Ze světa DC zatím jeden z lepších filmů. Po Sebevražedném oddílu, kde jsem měl chuť se skutečně zabít, jsem odcházel z předpremiéry spokojen. Jen tak dál!

  • 26.5.2017  13:47
  Polina (2016)
  ***

  Polina je čistě taneční film, avšak styl Let´s dance nehledejte. Je tedy blbost, pokud vám balet a jméno Angelin Preljocaj nic neříkají, na film chodit. Mě před zhlédnutím to nic neřeklo a vlastně i během sledování filmu mě to nechávalo chladným. Přesto mě to bavilo, ocenil jsem složité choreografie, tvrdou práci za vzniknutím filmu a celkem i zajímavý příběh.

  • 25.5.2017  15:28

  Když to nejde příběhem, tak to půjde zpracováním. Přesně tak, pátý díl Pirátů z Karibiku stál kolem 350 melounů dolarů, takže je na něm vidět, že se nešetřilo a byla to skutečně pastva pro mé oči. Je pravda, že se snaží vrátit ke starým a dobrý kořenům, ale není to prostě ono. Jack nedostal tolik prostoru, aby vynikl a ostatních postav bylo hodně. Nenudilo, ale ani nenadchlo. Viděno ve 3D, které doporučuji.

  • 22.5.2017  12:01

  Nakonec i já jsem musel dát Na mléčné dráze šanci, jelikož i pro mě je mléko základem každého rána pro mé bolavé tělo. Dobře, tak budu mluvit na rovinu – mléko nepiju a na film jsem zašel kvůli bohyni Monice Bellucci. Přesně, nebylo to kvůli režisérovi a ani příběhu. Když už jsem ale v tom kině seděl a odmyslím si Monicu, kterou stále před sebou živě vidím, nechytlo mě to. Občas se to snažilo o nějaký vtípek, který sice rozesmál diváka vedle mě, ale u mě se to nepodařilo. Hrůzy války byly vyobrazeny dobře, proto nedávám odpad. Pokud ale chcete jít do kina s milovníkem zvířátek, na to rovnou zapomeňte. Proč? Tak přeci jen běžte a uvidíte ...

  • 22.5.2017  10:08

  Počkat! To nebyl Hledá se Nemo? A já ho celou dobu hledal v oceánu. Když jsem ho nenašel, tak jsem si myslel, že mám hledat Dory. Možná to bylo špatně nasazenou čočkou, ale mě z té animace slzely oči, hrůza a děs. Ale poselství je jasné (proto ta jedna hvězda), neničit moře a oceány! Proto namísto házení odpadků do řek, moří a oceánu je raději vyhazuji do lesů a polí. Ó, Bože, jak já jsem se nudil a kdybych měl děti, ty by se určitě nudily se mnou.

  • 22.5.2017  09:56

  Sakra! Však já jsem proti modernizaci! A toto bylo strašně přehnané a zběsilé a rychlé (jen tam chyběl Dom). Budiž, moderní háb Artušovi na steroidech sluší (Ha! Teď jsem na to kápnul. Proto vytáhl meč, jede totiž na steroidech.) a dokáže zabavit. Bylo to ale tak dlouhé, že jsem snědl všechen popkorn, vypil všechnu limonádu a to on teprve vytáhl meč ze šutru! Proč se mi to jen líbilo? Mělo to koule (Ne, nemyslím ty, kterými obrovští sloni bourali hradby!) a mělo to šmrnc. Vlastně to byla úplná blbost – neměl bych přehodnotit hodnocení? A příště nechci slony, ale nosorožce, ti se do boje hodí víc přeci, to ví každý...

  • 22.5.2017  09:28

  Byla jednou jedna nestvůrka, která měla zálibu v požírání lidí, a v minulosti jsme se jí moc báli. Fascinovala nás, ohromovala nás a strašila nás. S ní před kamerou běhala mladičká Sigourney Weaver, na kterou byla krása hledět a po té nás navštěvovala v našich romantických snech. Avšak od té doby šlo vše do kopru, jelikož je jiná doba, jiné tváře a jiné možnosti. A tyto možnosti zabili tak známého Vetřelce, že dneska už jsou další filmy s tímto názvem jen odpady filmového průmyslu. To je ale škoda. To abych vyhodil můj oblíbený hrníček s tímto vesmírným zvířátkem. Budiž ti zem lehká!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace