realista

Česko
Hlídač ve vesnickém kině

3 body

• 4.7.2017  12:48

První polovina byla strašně super fajn skvělá romantická komedie. Od druhé poloviny to šlo lehce do kopru ... a začal jsem se nudit. Když vedle mě vytáhla paní kapesníčky, byla to poslední kapka.

• 22.6.2017  08:07

Přeplácaná hovadina. Dřív to bavilo a roboti, kteří si dávali do držky byli fajn. Teď se z nás snaží vymámit jen prašule! Jedna hvězdička za vizuál, ten je jako vždy povedený. Jinak nuda, zdlouhavé, nelogické ..

• 17.6.2017  23:06

O hodně slabší Rychle a zběsile, ale šlo to. Super káry a dobrá akce. Nepřemýšlet a čučet!

• 15.6.2017  15:02
    Pobřežní hlídka (2017)

Humus... si myslí, že když ukážou prsa, zadky, pekáč buchet a budou vulgární a trapní, že si z toho sedneme na zadek? Kam ten svět spěje... Naprosto zbytečný film, stejně jako je zbytečné stavět Mitchovi každé ráno sochu z písku, protože se rozpadne. .. To se neumíme bavit jinak, než tím, že se týpkovi zasekne penis v lehátku??

• 9.6.2017  08:21
    Smrtihlav (2017)

Naprosto historicky nepřesné a některé momenty mě přímo praštily do očí. Přesto všechno mě to bavilo víc než samotný Anthropoid a to se počítá. Skvělý zážitek.

• 7.6.2017  15:35
    Mumie (2017)

Mumie, mumie, kdo ti rozpadlé tělo umyje? Já! Sofia Boutella je totiž jako mumie velice sexy. To je ale tak první a poslední pozitivum, které jsem během projekce zaznamenal. Ještě to, že naproti kinu mělo přes oběd levné hotovky. Každopádně je nové zpracování mumie digi pohádka, která není vůbec hororová a neobsahuje nic, co by nás překvapilo či šokovalo. Možná to je tím, že v dnešní době jsme přehlceni nebo jsem všechno viděl v trailerech. Mělo to ale i své silné stránky, jen se bojím, že celá myšlenka s vesmírem monster půjde do kopru. Tomík je ale sympaťák, takže mi to díky jeho tvářičce uteklo. Příště by to chtělo lepší scénář!

• 31.5.2017  14:05
    Wonder Woman (2017)

Amazonka se štítkem a s bičíkem v zákopech? Mytologie a hrůza první světové války? To snad ani nemůže jít dohromady. Ale co, v NY běhá hrdina taky se štítem a zachraňuje lidi a jim to nepřijde divné, tak proč by to nefungovalo i tady. Rozhodně mě to zaujalo víc, než jsem čekal. Ze světa DC zatím jeden z lepších filmů. Po Sebevražedném oddílu, kde jsem měl chuť se skutečně zabít, jsem odcházel z předpremiéry spokojen. Jen tak dál!

• 26.5.2017  13:47
    Polina (2016)

Polina je čistě taneční film, avšak styl Let´s dance nehledejte. Je tedy blbost, pokud vám balet a jméno Angelin Preljocaj nic neříkají, na film chodit. Mě před zhlédnutím to nic neřeklo a vlastně i během sledování filmu mě to nechávalo chladným. Přesto mě to bavilo, ocenil jsem složité choreografie, tvrdou práci za vzniknutím filmu a celkem i zajímavý příběh.

• 25.5.2017  15:28

Když to nejde příběhem, tak to půjde zpracováním. Přesně tak, pátý díl Pirátů z Karibiku stál kolem 350 melounů dolarů, takže je na něm vidět, že se nešetřilo a byla to skutečně pastva pro mé oči. Je pravda, že se snaží vrátit ke starým a dobrý kořenům, ale není to prostě ono. Jack nedostal tolik prostoru, aby vynikl a ostatních postav bylo hodně. Nenudilo, ale ani nenadchlo. Viděno ve 3D, které doporučuji.

• 22.5.2017  12:01

Nakonec i já jsem musel dát Na mléčné dráze šanci, jelikož i pro mě je mléko základem každého rána pro mé bolavé tělo. Dobře, tak budu mluvit na rovinu – mléko nepiju a na film jsem zašel kvůli bohyni Monice Bellucci. Přesně, nebylo to kvůli režisérovi a ani příběhu. Když už jsem ale v tom kině seděl a odmyslím si Monicu, kterou stále před sebou živě vidím, nechytlo mě to. Občas se to snažilo o nějaký vtípek, který sice rozesmál diváka vedle mě, ale u mě se to nepodařilo. Hrůzy války byly vyobrazeny dobře, proto nedávám odpad. Pokud ale chcete jít do kina s milovníkem zvířátek, na to rovnou zapomeňte. Proč? Tak přeci jen běžte a uvidíte ...

• 22.5.2017  10:08

Počkat! To nebyl Hledá se Nemo? A já ho celou dobu hledal v oceánu. Když jsem ho nenašel, tak jsem si myslel, že mám hledat Dory. Možná to bylo špatně nasazenou čočkou, ale mě z té animace slzely oči, hrůza a děs. Ale poselství je jasné (proto ta jedna hvězda), neničit moře a oceány! Proto namísto házení odpadků do řek, moří a oceánu je raději vyhazuji do lesů a polí. Ó, Bože, jak já jsem se nudil a kdybych měl děti, ty by se určitě nudily se mnou.

• 22.5.2017  09:56

Sakra! Však já jsem proti modernizaci! A toto bylo strašně přehnané a zběsilé a rychlé (jen tam chyběl Dom). Budiž, moderní háb Artušovi na steroidech sluší (Ha! Teď jsem na to kápnul. Proto vytáhl meč, jede totiž na steroidech.) a dokáže zabavit. Bylo to ale tak dlouhé, že jsem snědl všechen popkorn, vypil všechnu limonádu a to on teprve vytáhl meč ze šutru! Proč se mi to jen líbilo? Mělo to koule (Ne, nemyslím ty, kterými obrovští sloni bourali hradby!) a mělo to šmrnc. Vlastně to byla úplná blbost – neměl bych přehodnotit hodnocení? A příště nechci slony, ale nosorožce, ti se do boje hodí víc přeci, to ví každý...

• 22.5.2017  09:28

Byla jednou jedna nestvůrka, která měla zálibu v požírání lidí, a v minulosti jsme se jí moc báli. Fascinovala nás, ohromovala nás a strašila nás. S ní před kamerou běhala mladičká Sigourney Weaver, na kterou byla krása hledět a po té nás navštěvovala v našich romantických snech. Avšak od té doby šlo vše do kopru, jelikož je jiná doba, jiné tváře a jiné možnosti. A tyto možnosti zabili tak známého Vetřelce, že dneska už jsou další filmy s tímto názvem jen odpady filmového průmyslu. To je ale škoda. To abych vyhodil můj oblíbený hrníček s tímto vesmírným zvířátkem. Budiž ti zem lehká!