Mukade

Svatý Tomáš a Princův ostrov

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 22.9.2020  22:42
    Mr. Robot - whoami (S04E12) (epizoda) (2019)

SPOILER ----------- Za stotinu sekundy po tom čo ten blbec si buchol hlavu a umrel (bol som si istý), ten diel stratil všetko čaro lebo som vedel kam to smeruje, do poondiatej KLIŠEEEEEEEEEE nudyyyyyy (predstierania...) !!!! Eff it ! Pred touto udalosťou za 5**..................... okej, dosledované do konca a... nezabil sa, ale ten náš ho dorazil. To sa mi nepáči. Čiže zvyšok, po tej udalosti, za 2-3**.

• 22.9.2020  22:02
    Mr. Robot - eXit (S04E11) (epizoda) (2019)

SPOILER ------------------ Takže prechod k sci-fi, hej?! Nie som si istý, či to je dobrý ťah. No ale keď chcú točiť ďalšie série, tak ináč asi už nevedel, Sam.

• 21.9.2020  22:58

super ! :)

• 21.9.2020  01:13
    Interstellar (2014)

GRAAAND MASTERPIECE. (1. x videné v čase premiéry a odvtedy už viackrát)

• 20.9.2020  19:51

It's NOT smart. Záver ma sklamal, dovtedy to bolo za 3 až 4**.

• 19.9.2020  16:45
    Pravda (2019)

príliš málo drámy tam bolo -> takmer nuda

• 18.9.2020  18:13
    Anderson Falls (2020)

SPOILER - neznesiteľne imbecilné správanie toho policajta - 2x strelil do nôh "otca" , čo bránilo "synovi" aby neurobil niečo podobne bolestivé policajtovmu synovi? NIČ ! A ten debil si to neuvedomoval. ............ Dopozerané o kúsok ďalej.. ďalšie ultraretardované veci sa udiali, nechce sa mi popisovať... Vďaka tomuto, jeden z najstupídnejších filmov ever made.

• 13.9.2020  16:07
    Mulan (2020)

Dávam hodnotenie, aké by som dal, keby som bol vo veku, pre ktorý je ten film určený. (V súčasnosti by som nedal oveľa menej - 4**, hehe.)

• 30.8.2020  08:26
    Hermits (2015)

celý film v HD (čínsky, angl.titulky): youtube.com/watch?v=3R0h3dvL73w&t

• 18.6.2020  15:23
    Tainted (2020)

napriek miestami až smiešnym nedostatkom (v akčných sekvenciách...)

• 10.6.2020  01:05
    Das Geheimnis der Hebamme (TV film) (2016)

varujem, ani to nezačnite sledovať, lebo sa zasledujete a neskôr to trpko oľutujete, ale už to budete chcieť doklepať, keď už ste sa na to dali ((: .Detinská rozprávočka "obohatená" o gengrejp, dlho píliaca nervi príkoriami s kratučkým zadosťučinením na konci a veeeelkým potrestaním zloducha 40 dňovým výletom do svätej zeme kde mal dávať pozor na pútnikov či čo. Vaaau. Jedna * je asi za tých prvých 20 minút kedy to ešte bolo prijateľné.

• 4.6.2020  21:55

naprosto perfektná rozprávka :)

• 25.5.2020  10:28

" ...is based on a seminal 1930 novel by the influential British author of science fiction Olaf Stapledon."............................."Jóhann Jóhannsson died in Berlin on 9 February 2018, at the age of 48. German toxicology reports indicated that a lethal combination of cocaine and flu medication was the likely cause of his death."

• 11.5.2020  15:30
    Greed (2019)

keby to bol dokumentárny film tak tomu dám viac... , ale tá inkonzistentná vražda ma srala

• 19.4.2020  17:25

Anti-Jason-Bourne (schopnosťami) :) ... celkom zábavné (bitka so zombie Lehmansom superb xD ) Priebežné eye-candy Blake, tiež chvályhodné. Nadpriemerný soundtrack (produkcia Hans Zimmer)................. btw žiadne rúšky, plné ulice, to boli časy ((:

• 18.4.2020  21:36

poponáhľali sa využiť koronu xD

• 5.4.2020  16:56

Vysoko podarený old-school crap ! (od niekoho s menom Adil El Arbi a (ako spojka "a" :)) Bilall Fallah)

• 29.3.2020  22:34
    Bloodshot (2020)

+ 1* za Eizu, ona je jeden z mála 4**-ových prvkov toho filmu, aj keď aj to je dosť plytké, keďže je čisto len eye-candy

• 29.3.2020  16:16
    Pod vodou (2020)

"All right Emily, this is your time. ..... What? 😨" ((: ___________________ Problém je že to má strašne jednoduchý priamočiary príbeh, pochod z bodu A do bodu B trocha "obohatený" o rovnako jednoduché príšery. Postupne som bol viac a viac sklamaný a po skončení filmu ... 4** tomu dávam za vizuál, Kristen, Jessicu, občasné podarené ftípky, jedno je ale isté, už si to nikdy znova nepozrem.

• 23.3.2020  18:16

Pretlak eyecandies... :))

• 8.3.2020  18:45

slabšie 4 alebo silnejšie 3**

• 19.1.2020  21:28

funny :)

• 19.1.2020  16:44

Tá bitka s Bruce Leem = neuveriteľne inkompetentná hlúposť lol (kto nesúhlasí je diletant, tak ako tarrantino). Zosmiešňovať takýto idol, skvelý nápad, moron. https://www.quora.com/How-strong-was-Bruce-Lee .............. Hlavný highlight toho filmu je záverečná akcia, to bolo dobré :) .A ešte ako tak dobrá bola návšteva ranča.

• 9.1.2020  23:30
    Ad Astra (2019)

záver na Neptúne bol dosť biedny, miesto otrepaného akčného lietania od lodi k lodi á la Gravity či Martian mali niečo zaujímavejšie vymyslieť, keď už nič iné tak aspoň dotiahnuť do konca to s tými power surgeami - prečo načo začo, lebo to vlastne vôbec ale voooobec nebolo uspokojivo dokončené. Celé to je vlastne smiešne - kto by dával na raketu apokaliptické ultra EMP s "nekonečným" dosahom, do rúk zopár jedincom u ktorých je na takej superdlhej misii vysoké riziko scvoknutia... BUUUULŠIT (či si ho tam akože sám postavil, z tých pár šrúbok? yeah right)...................................... Dovtedy (do záveru) som tie ostatné iracionálne chyby (ktoré spomínajú tí čo hodnotili "odpadom") v pohode prehliadal, pretože boli prekryté dobrou atmosférou filmu a nádeji na vystupňovaný záver, ale keďže bublina na konci biedne spľasla, všetko to zlo na mňa dorazilo plnou silou.

• 9.1.2020  08:53

Tieto filmy Cagea, Seagala a iných vyslúžilcov majú tú výhodu, že aj keď si ich vôbec nepozriem, vždy sa dobre zabavím čítaním komentov k nim, tu na csfd. 😄

• 8.1.2020  07:12
    Cats (2019)

ugh

• 29.12.2019  18:40

pri tejto príležitosti som si prečítal: 'Christianity as default is gone': the rise of a non-Christian Europe

• 21.12.2019  23:09

Zombie fajty naprosto nudné a ten záverečný, ej džouk. Dve ** za ten zvyšok.

• 15.12.2019  20:35

zooooofalá peeeeeeeeetchovina ! Keby som mohol, zavriem Baya do blázninca, navždy. A na rok aj všetkých čo tomu šitu dali 5**

• 8.12.2019  21:39

Slabšie 4**, vďaka Stallonemu a Rambo nostalgii, ale réžiu a scenár to má len za 3**. Brutalita bola miestami dobrá, ale tá všetko nezachráni............. update po 1 dni: znižujem na 3, lebo teraz, s odstupom, vidím že to je skutočne len priemerný film ktorý si pomáha najmä brutalitou a dokonca aj tá vlastne pokrivkáva - napr čo je to za primeranú pomstu za niekoľkodňové extrémne psychické utrpenie zakončené smrťou, keď vinníka raz dva zabijem pričom ešte chvíľu pred smrťou ten vôbec netušil že ide umrieť, naopak, cítil sa "na koni". To je veľmi milosrdná smrť. Slabota. Asi znížim až na dve

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32