Nejsledovanější žánry / typy / původy

Recenze (1 338)

Panika (1982)

Madaxova recka tuná ♥ ((:

Amsterdam (2022)

Ledva 3**. Keby niekto iný upravil Russelov scenár a vypustil jeho "vtipné vsuvky", odfiltroval jeho štýl, tak by to bolo aj za viac ako za tri**, pretože téma - skutočný príbeh je super, ale Russel to domrvil, poškodil. Dobré je Rotten Tomatoes site's critics consensus: "Amsterdam has a bunch of big stars and a very busy plot, all of which amounts to painfully less than the sum of its dazzling parts."

Spirited (2022)

ugh, ten červeno-zelený poster

The Last Manhunt (2022)

Smart, držať prst na spúšti, keď sa naťahujem s niekým o zbraň a nechcem ho zabiť. ¯\_(ツ)_/¯ Keď to ovšem bolo tak ako to znázornili.

Lamborghini (2022)

lol, recky here sú "buzzkiller" -> nulová motivácia pozrieť si ten film. Ale pravdepodobne "vďakabohu", "shrug emoji".

Ztracená kulka (2020)

Začiatok mi pripomenul tie videá o najhlúpejšom zlodejovi roka... x'D ........................

Ztracená kulka 2 (2022)

Keby bolo viac bitiek v poslednej tretine plus dobrá finálová (tá medzi Julie a Marcom sa vôbec neráta, nestála za veľa, určite nie za finálovú), tak by som dal 5**.

Paradise City (2022)

Kedysi by to bolo duo snov a očakával by sa báječný film, right?! (:

Black Adam (2022)

písané priebežne počas sledovania: .............. Odsunutie záhrady nad lietadlom X-menov vyzeralo naprosto nerealisticky - "nefyzikálne" a lacno, žiadna zotrvačnosť, váha, och. ....................... Neznášam okrídlencov, soo pathetic.............Crown of Sabaka, wtf?!! x'D (sabaka = pes po rusky)................... V závere viacero trápností.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Lol si predstavte, že by to malo ako hlavnú postavu nejakého hobita a nie Galdriel...

Ovládací panel
7. nej uživatel Svatý Tomáš a Princův ostrov