Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný

Čarodějky (1990)

Trauma z dětství mi zůstalo doteď. 🤷‍♀️ 🤣 🤣

V zajetí sněhu (2017)

Vážně? Polofeťák kteréj přijde o nohy má být námět na dobrej film? 20minut jakžtakž.. Zbyla hodina nuda jak hrom.

plakát

Malé královny krásy (2009) (TV pořad) odpad!

Panebože prosím! Ať to má pokračování "za deset let" strašně chci vidět, co z takovejch rozmazlenejch, ultrasebevědomejch děcek vyroste! :D Ale fascinuje mě, že většina jejich matek je taková... jak to říct.. tlustá, hnusná... že by nějakej komplex?!! o.O

Godzilla (2014) odpad!

Víte co? Tahle Godžira byla pěkná sra*ka.

plakát

MasterChef (2012) (TV pořad)

Jsem zděšeně vyděšená. Musím říct (že díky zahraničním verzím, který mám fakt ráda.. a ne, nemuže za to jen Gordon Ramsay <3 ), že jsem se na tohle vcelku těšila.. Nicméně bych čekala nějakou kultivovanou porotu (třeba R. Vaňka v čele) a né bandu třech totálně neznámejch chlápků, kteří se přeřvávaj, snažej se působit vtipně a zároveň hoodně hustě, nekompromisně a rádoby kriticky. Akorat že to působí stylem, že přehrávaj nejvíc jak můžou (asi čím víc drsnejch vět, tím větší prachy), a vubec je to nepřirozený.. myslím, že velice ráda zůstanu u zahraničních verzí...

Žena v černém (2012)

Teda.. na to, jaký s tím dělali cavyky, nic moc.

plakát

Médium (2005) (TV seriál)

Strašně jsem si tenhle seriál oblíbila.. V podstatě ani nevím proč, možná v tom hraje i roli to, že stojí na základech reality :)

plakát

Proroctví zkázy (2011) (TV film) odpad!

Já tenhle film měla jen jako zvukovou kulisu.. ale i tak. Je to sra*ka.