Za zdí zahrady (2014) (seriál)

Rozhodně jeden z nejlepších animáku, co sem kdy v životě viděl. Vizuál je úžasný a  příběh v táhne do děje po první epizodě. Hudba je překrásná a krásně ladí s podzimní atmosférou.  O žádné postavě se nedá říct, že by byla vyloženě nesympatická. Spíš naopak. Všechny jsou krásně zajímavé a pestré. Mají však své špatné chvilky, což ale přidává na realističnosti, jelikož nikdo není jednobarevný. Atmosféra seriálu je krásně podivná, temná, ale zároveň dětská. Přirovnal bych to k Alence v Říšy divů, akorát trochu děsivější. Celkové vzato je to skvélý seriál, kterému není co vytknout.  Za mě 10/10

Pixely (2015)

Za mě klasická rodiná blbůstka, která nijek neurazí, ale ani nijak nenatchne. Dobrý humor, rychlý děj, místy až absurdní děj, plus skvělá hudba, rovná se pěkná rodiná komedie, která pobaví jak dospělé, vzpomínkami na staré videohry, tak děti, které pobaví pro změnu roztomilý Cubert a spousta hloupých vtípku Za mně 7/10

Noví mutanti (2020)

Ve zkratce.... Nebylo to vůbec špatný! Skutečně sem to čekal horší, po těch problémech, co film měl. Ačkoliv si z toho dokážu představit skvělý horor, který by v podání Foxu a Marvelu byl skutečně zajmavý, tak i takto je film dobrý. Nechápejte mě špatně, není to žádný skvost, který by si zasloužil být v síni slávy, ale rozhodně to není ani žádný odpad. Je to klasické, temné fantasy s prvky hororu. Některé CGI jsou sice jako z roku 2010, ale rozhodně ne nic hrozného. Ma scénáři jde vidět, že byl několikrát přepisován, a to vytváří občas trochu zmatek v tom, jaký je tovlastně žánr a pro koho je vlastně film točen, ale zvládnout se to dá. ve výsledku je to napínavý a zajmavý snímek, který si zaslouží 6/10

Andílek na nervy (2015) odpad!

Větší vykrádačku amerických komedií jsem nikdy neviděl. Děj je nudný, předvídatelný a hloupý. Všechny postavy jsou příšerně nesympatické a ohrané. Jak kdyby režišér zkoukl několik Hollywoodských teen komedií a napsal přes noc scénář. Horší než Bajkeři. 0/10

Futurama (1999) (seriál)

Skvělý seriál, od tvůrce ještě skvělejších Simpsonů. Nádherně pojatá budoucnost roku 3000 Skvělé postavy a velmi zajimavý a vtipný děj. Scénáristé se nebojí vniknout ani do romantických a jemně dramatických míst, což jim jde naprosto úžasně. Postavy sice nejsou nijak originální, ale rozhodně nejsou typickým klišé, stejně je to i s některými dějovými linkami, ale pořád jde o skvělou podívanou. 9/10

Star proti silám zla (2015) (seriál)

Stejně jako v případě Gravity Falls je SVTFOE jeden z asi nejlepších Disneyho seriálových počinů vůbec. Máme zde, sice trochu klišé, ale pořád skvělé postavy. Krásný rozmanitý svět a úžasné fantasy předměty, jako například ,,dimemsionální nůžky" U prvních dvou sérií sem byl trochu skeptický, ale z posledních dvou sem byl u vytržení a když seriál končil, skoro sem se rozbrečel. 9/10

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Úžasný seriál. Skvělá animace, krásný příběh a dokonalé ukončení celého seriálu. Myslím že jeden z nejlepších Disneyho seriálů vůbec. Gravity Falls perfektně zvládá postupné gradování a když už si myslíte, že seriál skončí, protože největší záhada je vyřešena, tak dostanete ještě epickou bitvu. Úžasné 9/10

V síti: Za školou (2020)

Dokument v síti: za školou, ukazuje dětem jak je bezpečnost na internetu důležitá a já osobně si myslím, že to dělá tím asi úplně nejlepším způsobem co může. Dokument V síti: za školou není dokument v tom pravém slova smyslu. Nejsou tam jen oběti tohoto trestného činu, ale máme tu rovnou naservírovaný onen čin. Celý film je neuvěřitelně napínaví. Celý čas promítání sem seděl jako přikovaný k sedadlu a napjatě očekával, co se bude dít dál. Celému filmu dávám zasloužených 10/10

Emoji ve filmu (2017) odpad!

Dle mě asi nejstupidnější animák. od tohoto filmu sem nic nečekal. Už jen tím, že to bude příběh o smajlících a upřímně, sem to čekal i horší. Má to asi všechny filmové klišé, které jde od filmů tohoto typu očekávat. Děj je nudný a velmi předvídatelný. Hlavní postavy typu: Hlavní hrdina je něčím vadný, díky čemuž ho nikdo nemá rád a samozřejmě něco pokazí a chce to napravit, Jeho kamarád je trochu blbý, ale rádoby vtipný a na konec je tu ,,cool". holka 2/15 za v celku pěkný vzhled