cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 8.12.2018  20:35
    John Wick (2014)

..BUM! BUM! PIF PAF! PRÁSK! "Ozvala se pistole Johna Wicka, která poslala již hodně lidí na věčnost. I mladého rusáka, který zabil psa a ukradl auto jednomu z nejdrsnějších zabijáku vůbec, kterýmu při zabíjení hraje příjemnej soundtrack. Dávám 12/10 ( FeelsGoodMan Clap)

• 22.11.2018  20:18

Hodně dobrý film. Skvělé filmové efekty jako z hollywoodských snímků a dech-beroucí scénář. Výborná kamera a kostýmy. Tohle musíte vidět. Rozpočet byl cca jen 200 dolarů (Možná jen na kameru XD) ale to není poznat(smajlík)! Skvělá práce vy uganští čokoládoví méďové:-) Dávám 8/10 !

• 3.11.2018  23:50

Bylo nebylo v jednom malém domě v Londýně. V něm žila jedna přistěhovalecká rodina ze Zanzibaru. Jeden jejich mladší člen měl o cca tři zuby navíc, které mu umožňovaly mít talent na zpěv. Mladý Fredy (btw tak se jmenoval) chodil za ,, kamarádkama" do baru poslouchat pravou ROCK´N´ROLLovou hudbu. Zpěvák té skupiny, která bavila mládež v tom baru, kde svůj čas trávil Fredy odešel hned po vystoupení do jiné skupiny. Fredy byl této události přítomen a ukázal zbývajícím členům skupiny svůj talent. A už to jelo Natáčel hudbu s kapelou Queen, pak BŮM BÁC A DOSTAL AIDS A KONEC!!!!!!!. So... Film mě nehorázně bavil. Dokonce jsem uronil slzu při konci filmu,což se mi hodně dlouho nestalo. Naposledy možná u Titanicu, když mi bylo asi 6 let. Rami Malek Fredyho ztvárnil naprosto výborně. -Poklonu skládám i jiným zúčastněným . Režisérovi, kameramanovi a podobně. Tohle určitě bude mít pár Oscarů za tento rok na svém kontě. O tom vůbec nepochybuji. Jestli se mýlím a páni z Lon Angeles se na tento film vykašlou tak je s radostí pošlu do h*jzlu a do prd*le! Protože tohle velmi kvalitní film. Dávám 8,5/10!

• 24.9.2018  19:57
    Maniac (TV seriál) (2018)

Procházel jsem stránku na níž sleduji seriály a tam najednou vidím okénko se seriálem ,, Maniac". Zaujala mě svoji krásou Emma Stone, tak jsem si řekl: ,, Proč ten seriál nezkusit. Byl docela ,,fresh". Jeden den starý. Po cca 12 sekundách jsem se do tohoto seriálu pustil. Začátek byl takový roztahaný. Poté se to trochu zlepšilo. Začínal jsem se neskutečně bavit. Dále se to začalo opakovat. Tempo zpomalilo a nastalo dobré zakončení. Tento seriál bych si klidně ještě jednou pustil. Docela mě celou svou stopáž bavil (FeelsGoodMan). Tak... 7/10 (Hudba: 7/? Střich s ch a né h: 8/10 Make-up: 8/10 vfrzwref: 2/10 chdvgwejh: 4/10 (vhdhgdhdbhchcq......)

• 20.8.2018  18:32

/-CENZUROVANÁ VERZE KOMENTÁŘE PRO ČSFD.CZ-/Před navštívením biografu jsem si říkal: ,, To bude *píp* ty *píp*!" Jenže to nebyla *píp*. Bylo to *píp* vážný. To jsem *píp* nečekal. Ale stejně mě to *píp* neštvalo. bylo to *píp* *píp*. Doufám , že jsem *píp* řekl vše co jsem měl na srdci. Děkuji. Moje Hodnocení: 7/ 10. ( Boty režiséra : 9/10 kostýmy: 8/10 Líčení: 7/10 Vtipy: 3/10 Účes kameramana: 10/11 Sprostá slova: 8/10 Nevím co ještě: 5/10)

• 9.8.2018  21:15
    Vůně ženy (1992)

Naprosto jsem uchvácen. Tohle byl film! Vůbec jsem se nenudil. Příběh mi přišel originální ( Ehm..Blek Pantér by se měl co učit :D) . Pan Al Pacino i jiní herci odvedli výbornou práci. Samozřejmě i ostatní ,,neviditelní" lidé ve filmu to nepokazili :-). Tenhle snímek jsem určitě neviděl v mém životě naposledy(Možná..). Dávám: 8,7/10! FeelsAmazingMan

• 8.8.2018  22:47

,,Pustil jsem, zkusil jsem, dokoukal jsem. Začal jsem přemýšleti zda jsem to musel vykonati.Nejspíše musel. Nehněval bych se kdyby vševědoucí bůh mě od této chvíle ochraňoval od všeho zlého jako je toto. Prosím!"- cesky_hrac, po dokoukání Avengers: Infinity War.

• 3.8.2018  21:57
    Bastardi 2 (2011)

Musím říci, že tohle bylo lepší. Dalo se na to v pohodě koukat i docela jsem se bavil. Ale vadilo mi tam spoustu věcí. Moc dlouhé záběry kamery. Myslím si že kameraman Ondřej Konvička(Tedy ehm.. Milan Hodek) si řekl: ,, Tak proč bychom tu kameru hodit do auta a udělat až 11 sekundový záběr?! To zní dobře.! Jen se klepej ty kamero! Ještě ještě. Tak ukážeme tu pořádnou akci! Sice se divák bude těžko zorientovávat ale to nás nezajímá!" A ještě... Celý film mi připadal laciný. Myslím si, že kdybych vzal své kamarády a nějaké jiné osoby tak zvládnu natočit své ,,Bastardy" na svůj aligátor. Chrrrrrr! FeelsWeirdMan. Dávám 4/10! Post scriptum: Ehm. Já vím, že jsem psal že si raději nepustím žádný další díl. Jenže o prázdninách je taková nuda (LHÁŘI! Když se nudíš tak něco dělej 4head!)

• 31.7.2018  20:34
    Bastardi (2010)

Dneska jsem si řek´, že si pustím nějaký ten šťavnatý filmeček. Snímek Bastardi mě zaujal díky poměrně vysokému hodnocení na csfd a očekával jsem, že mě film bude stejně bavit jako většinu lidí. . A stalo se. Dělalo se mi špatně z toho jak byl film dobrý. Herci se na výbornou zhostili svých rolí. Scénář byl rozsáhlý a vůbec tam nikdo nikoho nechtěl kouřit. Prostě bomba. Tenhle film mě tak bavil, že si radši nepustím další díl (Smajlík). Dávám krásných 0/10.

• 25.7.2018  20:34
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Začnu takovým klišé. Před shlédnutí seriálu jsem myslel, že to bude zase další česká kravina u které si budu chytat za hlavu a říkat: ,, Co? To jako nemyslí vážně?!". No, abych pravdu řekl, byla to opravdu pořádná kravina, která mě bavila. Tohle by bylo pro úvod. Takže, teď převyprávím celý příběh(Mohli byste si to přečíst v části OBSAH ale když chcete jinou ,,lepší" verzi..) : Je jeden típek, který má sakra rád hodně hip- hop. Jednou si takhle jde do školy a tam na zahradě vykope čistě náhodou trpaslíka, který plní přání. On si přeje být černej ne jako bota ale jako čokoláda. Takže se z něho najednou stane ne*r.. No, to slovo na N v seriálu zazní snad padesátkrát. Ale já jsem korektní člověk, tak bych ho nenazýval slovem na N ale oslovoval bych ho slovy ,, čokoládový méďa". Lepší ne? Takže ten čokoládový méďa se nějak dostane domů rmfoirfmiorpenf rfoipůqf.. Kašlu na to! Nechce se mi to psát. Čím víc stárnu tak jsem línější a línější (FeelsBadMan) . Prostě se mi seriál líbil . Byl tam čokoládový méďa. Dávám 7/10 a nazdar! Počkat on tam ale nebyl asiat....

• 15.7.2018  23:05
    8. míle (2002)

Na tento film jsem se podíval protože tam byl Eminem! A musím říci, že ten film byl lepší než dostat hřebíkem do oka. Předtím než převyprávím celý příběh jako přes kopírku bych řekl, že nejsem žádný pořádný fanoušek parodie na hudbu ale nevadí mi když ji sem tam uslyším. Teď děj filmu( mohli byste si to přečíst na téhle stránce v části OBSAH ale...) Je nějaký típek , který mu moc nejdou souboje v Rapu. Má vždycky úplný okno. Ten típek s přezdívkou rabbit nemá i kde bydlet, tak proto na chvíli jde ke své máme a jejímu ,,příteli" . Když přichází, tak tam zrovna dělají... Nějakou akci... Nechám to radši být. Dál: Rabbit má práci a černého kámoše , který použije za celý film párkrát slovo na N. O pár slov Moterfuckerů dále.... Rabbit rap battle vyhraje a bude prostě BOREC.- ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKY JE KONEC! Film bych hodnotil tak, 6,5/10!

• 8.7.2018  20:22
    Letec (2004)

Řeknu to na rovinu. Mě se tento komentář psát nechce protože bych chtěl jen tak bez povšimnutí přejít to mé sakra malé hodnocení filmu mého oblíbeného režiséra Martínka Skorsíziho. Jenže to nejde. Tady si to docela (jak to říci slušně..) pokazil. Vím, že on nemůže za celý film. Kostýmy, výpravu on neudělal. Ale stejně. Prvních 20 až 30 minut docela šlo. Tak na pět roztomilých hvězdiček. Poté tam přišla nějaká ,,bláznivá ženská" a hodnocení zmenšila na trochu zděšené čtyři hvězdičky. Pak se nic zvláštní nedělo. Premiéra filmu....A pak zkoušel mladý letec letět s letadlem moc rychle. Chtěl udělat rekord. A já jsem v duchu povídal: ,, O co , že se něco pokazí." Pokazilo. A tahle akce se udála ještě jednou se stejným ÚPLNĚ PŘEDVÍDATELNÝM KONCEM. Hodnocení kleslo na tři rozzlobené hvězdy. A pak to začalo... Do konce to bylo NUDNÝ. Pouštěl jsem si k filmu hudbu abych u toho alespoň vydržel. Ale stejně tomu dám alespoň osamocenou jednu hvězdičku. Za snahu:-).1/10!

• 5.7.2018  20:48
    Max Manus (2008)

UPOZORNĚNÍ: --Tento příběh je smyšlený a jakákoliv podobnost se skutečnými lidmi či událostmi je čistě náhodná.-- ,, To´s trochu přehnal, ty debile!" Křičí na mě jeden ,,inteligent" jménem (jak by se mohl jmenovat? Třeba...) Janošík. ,, Co..mám právo na svůj názor, ne?!" Hned jsem se začal bránit. ,, Jo, to máš. Ale to nemění nic na tím, že jsi dal tomuhle filmu opdad! Je to přece podle skutečným událostí, ne?! Když tomu dáš opdad to znamená, že říkáš: ,Mě se nelíbilo, co Max Manus dělal.´Ty... jsi na temné straně síly. Vypadni ty neo- " Už jsem to nevydržel a jednu jsem mu vrazil. Začala mu téct krev z horního i dolního rtu a vypadali mu všechny zuby (Nevím jestli je to možné. Myslím, že trochu sience-fiction neuškodí.) A hned jsem omluvil své jednání: ,, Neznamená že dám filmu o bojovnicích proti náckům opdad, že jsem to slovo na N( Nemyslím hanlivý název pro černocha. Kdybych myslel tak bych dostal BAN..viz. twitch ) Film se mi nelíbil! Chtělo to více akčních scén. Nudil jsem se. Nenašel jsem v tomto snímku zalíbení. Tak a je to. Příště se rozmyslil co říkáš!" A ukončil jsem zvýšením hlasem rozhovor a šel jsem domů a napsal recenzi a dal filmu: 0/10.

• 3.7.2018  22:08
    Ben X (2007)

....Příběh vypráví o autistovi, kterému je šestnáct let. Teda osmnáct. Ne sedmnáct. Prostě koho to zajímá. Byl to týnejdžr a měl problémy z hlavou. Žil ve vlastním světě. Neuměl umluvit. Později se mu nějak huba rozjede. Tedy ústa, abych byl spisovný a použil pěkná česká slovíčka ale stejně tam to slovo ,,huba" nechám. Já jsem ale rebel! Při tom ten autísta hraje hru... něco jako ,,Vórld of Vorkraft" docela hodně. O pár vlasů napadaných do čela později mu dělali ve škole nějací školní homo habilis (člověk zručný) naschvály. Stáhnou mu kalhoty ale i přesto náš auťák jim nic ,,neudělá". Pak chce spáchat sebevraždu. A BLA BLA.. Příběh přece nikoho nezajímá, ne? Asi jo. Ale přece tady nebudu vypisovat celý příběh(Ach, jaké klišé v mých komentářích..) Napíši sem své pocity při čumění( tedy já mám dnes slovník.Předtím ,,huba" a teď. Že se nestydím!) : ,, Ehm. Jo bylo docela dob..špatný. Ehm.Ten konec. Myslíte vývojáři filmu -Ben X" že jsem nějaký Pepík ze zapadákova a skočím na to. Na ten Konec. Ha Ha. Neskočím." A proto hodnocení... 0/10( víc, že to asi nechápete z mé recenze ale to je jedno. - usmívající se smajlík)-- A jestli z recenze vyznělo, že odsuzuji autisty. Tak to není pravda. Já je přímo nesnáším! Jsou..... Ha! Ha! Po pravdě jsem KOREKTNÍ UŽIVATEL ČESKO-SLOVENSKÉ FILMOVÉ DATABÁZE.

• 30.6.2018  19:38
    Deadpool 2 (2018)

První díl Deadpoola moje dětské já pobavilo. Byli tam vulgarity a to se vyplatí!Ale druhý díl. Nevím jestli jsem vyrostl anebo jsem trochu zvážněl. Některé vtipy( narážky) byli na ,,HA HA( Ne normální smích ale sarkastický) " ale některé ,,vtipy" byli na: ,,....No. Co.. jako? To mělo být vtipný..Aha..." Prostě mi Deadpool 2 přišel někdy trapný. Jinak ten film ušel. Zkráceně řečeno tak...6/10.

• 25.6.2018  19:49

Jde nějaká ženská(Táňa Pauhofová) a telefonuje se svou šílenou kamarádkou(Klára Issová) . Pak do ní vrazí zaklínač Geralt z Rivie (Michal Zembrowski).Asi vzal nějakou zakázku na utopence a spěchal.. Reakce té ženské byla takováto: ,, Nemůžete říct alespoň Bú!" Popošla ta ženská o pár kroků dál a ,,nechtíc" spadla do silnice. Nebýt statečného Řezníka z Blavikenu byla by přejetá autem. Chvilku se na sebe podívají a rozejdou se. A blá blá.... KONEC! No, není to konec (ale 2 minuty filmu). Nechci to tady zbytečně celý příběh převyprávět mým zvláštním způsobem. Jen řeknu jestli se mi film líbil. (Ne. Nelíbil) Co mi na něm vadilo. ( Vadilo mi, že zaklínač plně nevyužíval svá znamení. např: Axie- Proč SAKRA to nepoužil na tu ženkou!) Jestli bych ten film doporučil. (Ne. Nedoporučil). Jak jsem se u filmu cítil. (Špatně. Nemohl jsem věřit vlastním uším, očím...) Jaké bych dal hodnocení( Už by stačili závorky, nemyslíte? A proč tuhle otázku píšu do závorky? Já nevím!) Hodnocení: 0/10.....Hele, nebudu tak přísný. Hodnocení: 2/10

• 4.6.2018  19:48
    Linkin Park - Iridescent (hudební videoklip) (2011)

Strašně chytlavá skladba. Dávám 9/10.

• 2.6.2018  20:33

Prosím ne! Tenhle film je tak zbytečný, hnusný.... No, radši začnu od začátku... Nastal večer a já si s radostí pouštím film "Redi Plejr Van". Čekám, že mě film okouzlí.. Po prvních 20 minutách si říkám: ,, To se mi asi nebude líbit..." A měl jsem pravdu. Posledních 110 minut jsem chodil po svém pokoji a prosil boha: ,, Prosím bože! Ať už to skončí! Přece já čistá lidská duše jsem nic zlého neučinil. Prosím vyslyš mé přání..." Jenže se bůh neozýval. Začal jsem mít strach. ,,Co když budu muset tento film ještě 108 minut sledovat?" Snažil jsem mít čistou hlavu. Pokusil jsem si zážitek z filmu zpříjemnit hudbou. Páni Pol Mekkártny a Džon Citron teda Lennon mě zachránili. Já falešně zpíval s nimi zpíval skladby: Dont Let mí Daun, Hej Džud... Ach.. SAKRA! DOŠLA BATERKA V RÁDIU! Byl jsem znechucen. Bůh mě neposlouchal a mí kamarádi z The Beatles mě opustili. Kašlu na ně! Najdu si něco jiného! A podívejme! Závěrečné titulky filmu! Konečně. Já to ve zdraví přežil!...... Filmu dávám krásných 0/10!

• 20.5.2018  18:48

Tento dokument ukazuje atmosféru, která byla ve studiu Warhorse před vydáním jedné zabugované hry :D (Jenom sranda.. ) Jinak dobrý snímeček, který vám doporučuji zhlédnout. Tedy jestli se chcete dozvědět jaké je to když odbije devátá hodina ranní a vy nervozně čekáte na recenze... Čekáte všechno možné i nemožné.. A najednou se objeví první recenze, druhá, třetí.. Většina recenzentů vytýká hře velké množství bugů.... Dávám: 7,5/10!

• 7.5.2018  21:35

Musím říct, že nejhezčí na tomto filmu byla Jennifer Lawrence. Jinak mi tento snímek přišel jako neúspěšný pokus o akční film. Dávám 5/10.

• 4.5.2018  21:42
    Blok 99 (2017)

Ehm... Příběh docela ušel. Herci byli taky docela dobrý...Kamera...No tak tady se na chvíli pozastavím. Když jsem viděl jak jsou natočené scény, myslel jsem že mi vypadnou oči z důlku a utečou, aby se zachránili z takového utrpení co páchá kamera v tomto filmu. Uvedu příklad scény: Pět lidí jde do člunu a my vidíme celý jejich nástup (30 vteřin). Možná vám to nevadí ale mě jo!!!!!! Strašně!!!!!!! A mám rád vykříčníky!!!!!!!!!!!!!! A proč pak řvu?!!!!!!!!!!!!!!! Já nevím!!!!!!!!!!!!!!!! To stači. Už se mé dětské já vyblblo.. Zkrátka film ušel ale kamera... Dávám upřímných 4/10!

• 4.5.2018  21:30
    Brimstone (2016)

Ehm...Tak jak mám začít? Tenhle film je naprosto.... Ne, taklhle ne. Už vím. Byl krásný páteční večer a já si říkám v duchu: ,,Co bych si mohl dnes pustit?!" Projiždím filmy svým pohledem a najednou spatřim film ,,Brimstoůn". Mrknu hned na CSFD zjistit bližší informace... WESTERN/THILLER/MYSTERIOZNI... To zní zajívavě, pomyslil jsem si. PO cca dvaceti minutách jsem sníměk pustil a musím říct. Myslel jsem že snad... Nic radši psát nebudu. Napíši to jako učený člověk: Námět se mi zdál naprosto výborný ale zpracování se nevyvedlo. Dávám 1,5/10.

• 2.5.2018  20:38

Docela dobrej film...Jedna nějaká Nizozemská věřicí v Judaismus se válí na sluníčku na molu a pouští si pomocí gramofonu hudbu, kterou doprovází zpěv v aglické řeči. Přijede k ní nějakej chlapík. Začne s ní konverzaci. Jupí! Všechno dobře dopadne....Hele, BUM ! Náckové přicházejí! Židovka se schová ve stodole (s tím chlapíkem..) a tam jde nějakej týpek a tam se to stane a pak zase to a najednou je na lodi a myslí si že je povšem, uvolní se.....BAF! PIF PAF RATATATA! Náckové střílejí jako oživot. Kulky lítají do všech stran.. A tady nastal problém. Myslím si že by ty Nácky mohli tvůrci trochu usmírnit. Přece tolik brutality a násilí v ani ne dvacetiminutách filmu? Řekl bych, že kdyby si ,,PIF PAF" od Nácků více setřili a přišlo v praví čas.. byl bych o 100% více složen k zemi a bylo by mi jich líto. (Né těch Nácků ale těch lidí.. A né že by mi jich nebylo i tak jak je to ve filmu provedeno.. To jsem se do toho zamotal,co?) Ale o pár minut později ten film šel. Docela (Jéžiš.. zase to slovo!) se mi pak už líbil. Dávám 6,5/10.

• 25.4.2018  20:59

,, Jsi spokojena ty Taliánská krávo?! Tvůj syn rosta mega pomalu a ty ho pořád krmíš těmi oleji?! Může ho to poznamenat na celý život a ty pořád to děláš? Myslíš si když sis přečetla pár knih, že si chytrá? Musím tě vyvézt z omylu..NEJSI! VZPAMATUJ SE UŽ KONEČNĚ! To dítě musí jist pořádně, ty zatracená veganko!" Takhle jsem vykříkoval při sledování filmu( myšleno obrazně) Myslel jsem že skočim do televize a seberují to dítě a pěkně jí seřvu.. Jenže jak se do té televize dostat? Na tom nežáleži.. Hlavně, že to dopadne dobře (možná..). Celkem napínavý příběh, který mě nenechal chvíli v klidu. Dávám krásných 8,5/10.

• 21.4.2018  22:42

Sice jsem hru Peppers, Please nehrál ale viděl jsem hodně záběrů a musím uznat, že hodně povedený počin. Hodnocení: 8/10

• 21.4.2018  22:27
    Zmizelá (2014)

Davídku co mi to děláš?! Nářez jménem -Sedm- se ti sakra poved´! Ale zbytek co jsem zatím viděl... Ten nudnej Sociál nertvork.... A Zmizelá... (V originále Gone Girl, kdo by nevěděl..) Při začátku si říkám (cituji): Tak to se mi FAKT nebude líbit." (Měl jsem pravdu, ale nepředbíhejme..) Poté se film začal rozjíždět. Kolečka se začali otáčet. Byl napínavý nepředvídatelný... Nemohl jsem nic vytknout..KECÁM! Mohl. Docela důležitou věc. Ta vyhudblá ženská se do toho filmu vůbec nehodila. Když jsem slyšel ten její amerikánckej hlas trhal jsem si vlasy na hlavě. Byl tak pro mě nepříjemný.. Tak.. když jsem u toho, tak ta herečka působila celá nepříjemně. Rozamúnd Pike. .. Nechám ji na pokoji. Zapomenu na ní a jedu dál! Zbytek filmu (né konec) byl hodně dobrý (ironie)jako prostředek. Před koncem film jsem zvažoval silné čtyři hvězdy(Ha, Ha,Ha!), protože ta ženská už nebyla tek střašná (Byla) Ale konec byl strašně prodloužovaný (zdál se mi ). Nakonec se z toho vyklubali dvě hvězdy... Davídku, opět si mě zklamal.. Snad příště... Prosím tě. Slibmi to, že -Zodiac- bude pecka../HODNOCENÍ-3/10/

• 30.3.2018  20:25

No.. Trochu lepší než Harry Potter od Chrise Colombuse ale stejně žádný velký zázrak. Tento film si ode mě odnaší dvě hvězdy. 4/10.

• 30.3.2018  16:03

Rozhodně lepší než jednička i když to tak v mém hodnocení nevypadá. Mohly to být dokonce i dvě hvězdy ale konec snímku byl docela prodlužovaný... Můj celkový verdikt: ,,Tento film nebyl dobrý . Holt jsem už vyrostl a Chris Colombus se svými filmy mě už nenatchne. Tak proto dávám silnou jednu hvězdu.." ...3,5/10.

• 29.3.2018  22:30

Tento film jsem viděl už mnohokrát, když jsem byl menší. V těch dobách jsem při sledování filmů nedával takový pozor, řekl bych. Asi mě nezajímalo co bylo v televizi. Nebo jo? Vyrostl jsem snad? Myslím, že jo. Za mých mladých let (o pár let zpátky) jsem měl rád film -Harry Potter a Kámen mudrců- ale teď.... Naprostá NUDA! Někdy jsem si říkal jak tohle mohl někdo natočit. Tak dětinské. Brutální. Plné zbytečných scén... Nebudu to zde všechno vypisovat. Bylo by toho hodně a radši rovnou napíši svůj verdikt ,,No.. Tento film je ohromě nudný a nezajímavý... ale za nostalgii si ode mě odnese jednu červenou hvězdičku!" Tak.....3/10.

• 27.3.2018  20:26

Od tohoto snímku jsem očekával hodně. Myslím si, že jsem měl tento film radši vynechat. Udělal bych dobře. Ale já jsem tento film zhlédl. Jsem hodně naštvaný. Ptáte se proč? Já vám to řeknu. Jsem rozčílený proto, že jsem ztrávil skoro dvě hodiny zbytečně u tohoto snímku. Mohl jsem ten čas investovat jinam ale to je už jedno. Když jsem ho přece ,,přežil" tak sem napíši své pocity, které jsem u tohoto filmu zažil: žádné. Film ,,D Téory of Evryfing" mě nechal chladným. Možná jsem sem tam zasmál..ale to je bohužel vše. Film mi připadal jako velký dort, který vypadá dobře ale chutná jako lejno. Ehm. Snad jsem se vyjádřil jasně. Tak teď hodnocení! Dávám 4,5/10.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6