cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 12.7.2020  20:37

Začnu netradičně. Jednoho dne jsem večeřel chleba s máslem pokrytý čtyřmi kolečky salámu vysočina. Pochutnával jsem si velice . Zapíjel jsem chléb minerálkou. Před mým zrakem právě probíhali večerní zprávy . Skladatel Ennio Marricone skonal. Nechť mu je země lehká. Neznal jsem ho a neslyšel jsem žádný kousek z jeho nádherné muziky. Právě dnes jsem poznal část jeho díla při zhlédnutí snímku Once Upon Time In The West. Líbil se mi. Vytkl bych jen poměrně pomalý začátek, při kterém jsem si rozmýšlel jestli si nepustím něco jiného. Celý film je pozvolný- nemusí se každému líbit. A co bych naopak vyzdvihl? Spoustu věcí. Třeba kameru. Byla velmi netradiční.Často se neklepala, za což jsem rád. Zachycení atmosféry divokého západu tvůrcům vyšlo. Tedy si myslím. Nejsem žádný historik, nemohu skutečně posoudit. A hudba mě naprosto uchvátila. Tento filmový počin si ode mě odnáší zasloužených 8.7/10

• 16.4.2020  00:31
    Truman Show (1998)

Vskutku skvělý film. Jim Carrey v hlavní roli exceloval. Jiné herce v tomto snímku rozhodně nechci zahazovat. Taky si vedli na výbornou.. Kamera byla na dobré úrovni. Soundtrack musím také pochválit! Možná závěr filmu byl až příliš otevřený. Ocenil bych delší epilog. Ale rozhodně doporučuji ke zhlédnutí! HODNOCENÍ: "výborný"

• 7.4.2020  00:54
    Animales sin collar (2018)

Dlouho jsem neviděl film, který by byl tak špatný. Po zhlédnutí filmu jsem ani pořádně nachapal o čem vlastně je..Strasne nezajímavé postavy. Hercům bych nevěřil ani kdyby předváděli, že mají průjem. Kamera se v některých scénách zbytečně hodně třásla. Ach.. Zkrátka film, na který po dopsani tohoto komentáře zapomenu a to velice rád. Doporučuji všem se tomuto filmu obloukem vyhnout! HODNOCENÍ: "nekoukatelne"

• 4.4.2020  01:24

Třetí série docela ušla. Těšil jsem se na další. Nastal den s velkým D a já se mohl znovu vrátit do "Banco de Espaňa" pomocí nové série La Casa De Papel. Za celý den jsem jsem zhlédl všech osm dílů. Nelituji toho. Byla to jízda! Od začátku do konce. Jeden zvrat za druhým. Seděl jsem pevně v křesle a ani se nehýbal. Mé oči hleděli na obrazovku s rozlišením FULL HD do té doby něž se zobrazili poslední titulky. (Samozřejmě v této větě přeháním. Došel jsem si asi šestkrát na záchod,snídal jsem jsem cereálie s plnotučným mlékem, poobědval jsem s rodinou, večeřel jsem chleba s máslem se salámem vysočinou a vychutnal si nealkoholické světlé pivo Birell . Spoustu dalších činností jsem vykonal při koukání na toto osmi-dílné pokračování... Přece tady vše nebudu vypisovat....Jste tady přece kvůli něčemu jinému, ne?) Takže. Doporučil bych novou sérii? Ano, rozhodně. P*sr*li do autoři? ***** ne! Vytkl bych něco? Jen to, že to bylo moc krátké a já závislák bych klidně ještě pár hodin koukal. Nemohl bych přestat. Tak možná je dobře, že není více dílů. Zatím... No sami uvidíte na konci. Co se stane. HODNOCENÍ: ,,výborný"

• 29.1.2020  17:11
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Na tenhle seriál jsem se těšil. Opravdu hodně.. Pak jsem viděl pár trailerů a moje očekávání se snižovalo. Poté nastal den, kdy jsem zhlédl tento seriál. No.. Mohlo to dopadnout hůř. Jak začít. Asi pozitivy. Henrymu Cavilovi sedí role geralta. Yenner taky ujde a ciri také. Herecké výkony jsou v pohodě jakž takž. A ještě možná vizuální efekty. Ta striga byla fakt "hezká". A to je asi vše.. Teď se přesunu k negativům. Nechronologický příběh. Kdybych nečetl knížky alespoň dvakrát tak bych nechápal co se děje. Jednom díle se něco.. Nebudu radši spoilerovat. Naprosto odporná šestá epizoda. Tento seriál mě spíš zklamal než potěšil. Nedoporučuji vám jeho zhlédnutí. Udělují známku 5/10. A to jsem hodně hodnej.

• 29.1.2020  17:09

Od fanów dla fanów. Výborný fanouškovský počin se skvělou atmosférou, kostými...Jen vizuální efekty nejsou nějak bravůrně odvedené ale kdo by to čekal? Rozhodně tento snímek mě více potěšil než splacaný seriál od netflixu. Dávám 8/10.

• 24.12.2019  16:05

Milý čtenáři tohoto komentáře, musím ti povědět, co si myslím o filmu Láska nebeská (já ten film budu nazývat love actually protože rád používám názvy v původním znění..) Byl štědrý den a já nevěděl co si mám pustit. Prohlížel jsem si Netflix. Nemohl jsem se rozhodnout. Měl jsem dva kandidáty na výhru. Scarface nebo Love Acutally. Vskutku velmi těžké rozhodnutí. Rozhodl jsem pro druhou možnost. Protože scarface jsem už viděl tolikrát a myslím si, že z filmu love actually stříká více vánoční atmosféry, než z již zmiňovaného filmu scarface. Tak jsem si ten snímek pustil. A musím říct, že docela v pohodě. Není to rozhodně žádný velkofilm plný emocí a hereckých výkonu vhodných na Oscara.. Ale kdo by to čekal? Vskutnu příjemný film, který jsem si užil. Nenudil jsem se. Jenže některé části byly, řekněme, nevhodné ale.. Doporučuji ti to zhlédnout milý čtenáři, určitě se budeš bavit! Davám tomu filmu tak 6,67689 /10.

• 23.11.2019  16:46
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Psal se rok 2019. V půl desáté odpoledne. Hledal jsem už tři minuty. Byl jsem v koncích. Nevěděl co si mám na netflixu pustit. Dostal jsem strach. Možná půjdu spát aniž bych si něco pustil. Zrychlil se mi tep. Začalo mi busit srdce jako o závod. Zcela jsem nevnímal okolí, vnimal jsem jen obrazovku. . A nejednou se přede mnou objevila nabítka na zhlédnutí seriálu brejkink béd. Ihned mě to zaujalo. Slyšel jsem spoustu pozitivních recenzi o tomto seriálu. Určitě bude skvělý.. Už jsem nemohl riskovat beznadějně hledání z kterého bych se určitě zbláznil.. Hned poté jsem se ponořil do Perníkového táty. Nemám slov. Vážně nemám! Tento seroš bych zkrátka vynikající. Od začátku do konce. Na co bych ho vychvaloval v třiceti větách když by tě to stejně milý čtenáři nebavilo . Víš co? Prostě si ten seriál jsi pustit. Je vynikající. Určitě se ti bude líbit. Slibuji! Možná.. Dávam plný počet všeho co mám.

• 23.11.2019  16:31

Zhlédnutí tohoto snímku jsem dlouho odkládál. Neocekaval jsem že by mě mohl bavit ale nakonec.. Dobře natočený film. Velmi napínavý příběh, který vás nenechá vydechnout. Skvělé herecké výkony a tak dále. Rozhodně jsem se nenudil. Doporučuji ke zhlédnutí! 🔪7/10🏥

• 6.10.2019  20:50
    Joker (2019)

Před týdnem jsem se s kamarádem domluvil, že půjdeme spolu do kina. A v pátek jsme tak učinili. Šli jsme zhlédnout snímek Džoukr🤡. Pohodlně jsem se usadil. Lajknul pár fotek na Instáči a začaly trailery. Po deseti minutách začal konečně film. Od prvních vteřin do poslední sekundy mě film vtáhl do sebe. Po konci jsem seděl potichu v kině a nemohl jsem uvěřit co jsem viděl. Čekal jsem dobrý film, ale zas takhle špičkový ne. Fenomenální výkon Johákíma Fínikse, vynikající hudba( které se pořád nemůžu nabažit i po několikerém poslechu na spotifáj) skvělé zachycení atmosféry 70. let. A ta kamera! Och! Každičký jeden záběr bych se nestyděl dát na plochu počítače nebo zarámovat jako obraz na zeď. Dávám s čistým srdcem plný počet bodů🎆. Na tomhle filmu bych hledal chybu jen těžko.😎

• 16.8.2019  01:41

😃Úvod😃: Včera v pozdní večer jsem vyrazil s rodinou do multikina na film mého oblíbeného režiséra Quentina Tarantina. Očekával jsem od snímku velmi mnoho. Ukázal jsem pánovi v červeno-černé na mobilu v PDFku zobrazené čtyři lístky. Zkontroloval je. Byli v pořádku. Oddychl jsem si. Posadil jsem se na sedadlo a začal jsem pomaličku vkládat do úst slaný popcorn , největší, který v kině měli. Začal jsem sledovat. Film ubíhal rychle. 😉Stať😉: Brad s Leonardem fungují jako parťáci skvěle. Též skvělé je vyobrazení Hollywoodu v období šedesátých let. Tomu dopomohl perfektní soundtrack, kostýmy a podobně. Film je komedie. Což mohu potvrdit. Zasmál jsem se společně s mnoha účastníky promítaní při některých brutálních scénách i pohodových. Takže žádné trapné části se ve filmu nenacházeli. Dialogy fungují na výbornou. Kamera byla v některých chvílích ,, zvláštní". V dobrém slova smyslu samozřejmě. Celkově jsem měl skvělý pocit z devátého filmu Q. Tarantina, jen ten závěr. Koukal jsem, spíše čuměl co se děje, když jsem viděl začínat titulky. 😎Závěr😎: Film je skvělý, když pominu konec, který utnutý. Chtělo by to prodlouženou verzi minimálně o hodinu či dvě. Pak bych možná byl na sto procent spokojen. Jenže ten konec mě velmi naštval. Ale hodnocení bude přesto velmi vysoké. Nelituji peněz, utracených za lístky na film Once Upon Time In Hollywoodu. ✔HODNOCENÍ: 8.5/10✔-👍Film doporučují ke zhlédnutí👍

• 15.8.2019  12:55
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

❌1 Série❌: Moc mě nepotěšila😥.Ze začátku celkem zábava ale ke konci bolest to dokoukat. Scéna, kdy slečna H. spáchá sebevraždu je podle mě strašně natočená. Necítil jsem napětí. Jen z mých úst šla slova: ,, Tak se už zabij konečně😫" Žádnou postavu jsem si neoblíbil. Hodně událostí či činů ve filmy měli řekněme nelogické řešení. Hodnocení nebude vysoké. 3/10😐. ✔2. Série✔: Po první sérii jsem neočekával, že se pustím do druhé série. Čekal jsem to stejné. Nakonec jsem se odhodlal. Udělal jsem se dobře. Spoustu postav jsem si oblíbil. Některých mi bylo líto jak dopadly. Dokonce jsem uronil slzu. Nepřeháním! Opravdu. Druhá série byla opravdu hodně dobrá a nemůžu se dočkat na třetí! 8,5/10👍😉!🍇 3. Série🍇: Zatím nejlepší série ze všech. 8,9/10 🙂😄🤔😎

• 6.7.2019  12:49
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

1. Série= Nic moc výjimečného. Hodnocení: 5/10🤨 2. Série= O malinko lepší ale stále jsem z ní nebyl nijak hodně nadšený. Pár silných momentů se našlo. Hodnocení: 6/10🙂 3. Série= Užil jsem si ji celou. Nečekal jsem po dvou sériích, že mě třetí, tak moc potěší. Stalo se. ani v nejmenším nelituji času, který jsem do ní investoval. Rozhodně nejlepší série. Rozhodně třetí série stojí za zhlédnutí. Málem se i dokonce rozbrečel. Hodnocení: 8.5/10☺ Cekově série není špatný. Spoustu lidem se strašně líbí. Já jim to neberu. Za mě nadprůměr. CELKOVÉ HODNOCENÍ: 6,5/10👍

• 20.5.2019  07:03
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Docela dobrej seriál 🙂

• 20.5.2019  06:58
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Skoro všude kam se na internetu podívám lidé říkají, že 8. série nebyla kvalitní a zábavná. Já říkám pravý opak. Žádnou sérii v seriálu GoT jsem si takhle moc neužil. Dávám s čistým štítem 10/10!!

• 17.5.2019  23:24
    John Wick 3 (2019)

Na tento film jsem se neskutečně těšil😀... A dostal jsem na 100% to co jsem očekával.😊 Výborný soundtrack, akci, kameru, střih. Vůbec jsem se nenudil. Ani jednu setinku. Děkuji za skvělý filmový zážitek 😎

• 13.5.2019  06:17

Další díl mě z osmé série nezklamal. Nenechal vydechnout. Další špičkový díl. Kašlu na všichni co brečí, že GoT není to co bývalo a že je sračka. Ať mi políbí řitní otvor. Tak a řekl jsem to. Zatím osmá série je podle mě jedna z ne.. možná nejlepší série celého seriálu. Nejprve začne v klidu a pak to pořádně začne.. Zbytek si nechám pro komentář pod celý seriál až dokoukám i závěrečný díl. Nikoho určitě nepřekvapí, že tomuto dílu uděluji hodnocení 11/10!!

• 10.5.2019  23:37

Výborný dokument, který provází diváka celým vývojem jedné z nejlepších videoher současnosti. Co více říct, než že dávám 10/10!!! Tohle jsem si vážně užil!!

• 29.4.2019  07:03

Tohle bylo něco! Bál jsem se že bitva dlouhá skoro 70 minut bude příliš nudná. Nebyla. nenudil jsem se ani chviličku. Při celé bitvě se mi zatajoval dech! Parádní díl jeden z nejlepších v seriálu. Dávám upřímných 100%!

• 22.4.2019  21:52
    Tvůj souboj s divočinou (TV pořad) (2019)

👍Na tenhle pořad jsem přišel jen náhodou a nelituji toho👍. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí, které jsem dříve nevěděl. V tomto pořadu se můžete sami rozhodovat jak bude pokračovat. Vždy vás Bear upozorní před velkým rozhodnutím ,, Your decision. You decide. What you reacon?" Většina mých rozhodnutí skončila neúspěchem🤣👌 Ehm.. Doufám, že bude i druhá série 😁 Dávám 9/10!!

• 7.4.2019  11:23

The Departed byl film, který jsem si užil ale nemusím ho vidět podruhé. Nezahryzne se mi do paměti. A btw konec mě zklamal. Nezahřal mě u srdíčka. Právě neopak... Dávám pohodových 6/10!!

• 23.3.2019  11:44
    Hnüs (2019)

Tento film si vůbec nebere servítky. Vyskytují se v něm drogy, sex a vulgární mluva. Snažili se ukázat, jak kapela vznikla a jak to v ní chodilo. Na rozdíl od Bohemian Rhapsody kde se snažili s Fredieho udělat ,,svatouška"..Jen to chtělo víc ukázat i tu temnou stránku. Ale jinak nic proti. Ten film se mi líbil. Ve filmu filmu The Dirt si myslím, že těch scén drogami bylo až moc. A musím říct, že Machine Gun Kelly svoji roli zahrál dobře. To se divím. Měl by se dát na herectví! Celý film hodnotím 8.5/10!!

• 17.3.2019  00:18
    Green Door (TV seriál) (2019)

Netflix se zas´ ukázal! Tento seriál jsem zhlédl na jeden zátah a nelituji času, který jsem do toho investoval. To bylo něco. Dávám 9/10!

• 15.3.2019  23:14
    Burn Out (2017)

Zajímavý Fracouzko-belgický film, který mě držel přikovaného k židli. Nenudil jsem se ani chvíli. Doporučuji ke zhlédnutí! Dávám 8/10!

• 9.3.2019  00:21

Na tenhle film jsem se hrozně těšil. Bohužel mě zklamal. Připadalo mi , že záporákovi nebylo dopřáno více prostoru abych ho dostatečně poznal. On celý film...Podle mě stačí zkouknout trailery. v něch je celý příběh shrnut. Ve filmu není žádná jiná událost. Připadal mi jako takový velmi prodloužený trailer. Na co? Na nic. Hodnotím 4/10. Dal bych nulu ale čtyři bodíky přidávám za pěknou uměleckou stránku + za dobrý meme na konci :-)

• 7.3.2019  20:27

Mám rád hudbu a období čtyřicátých až šedesátých let v Americe( viz. Kmotr, hra Mafia, L.A. Confidential atd...). Dostal jsem obojí. A ještě něco! Dostal výborný filmový zážitek! Doporučuji to všem tento film zhlédnout. Neseďte tak u počítače A JDĚTE HNED HO ZHLÉDNOUT! HNED! Tento film si ode mě odnáší úctyhodných 10/10. Určitě jsem ho neviděl naposledy v mém mrzkém životě.

• 7.3.2019  00:43
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Zase další seriál z kterého jsou všichni na větvi. Prý je bez jediný chybičky,. Dlouho už neviděli nic lepšího . Hrůza a běs!!!.. a musím říci, že se k ním musím přidat. Akorát pro mě nebyl seriál bezchybný ( Nebudu to zde psát. Mohli by se vyskytovat spoilery :D ) Jinak jsem rád, že mi bylo umožněno se na tento patnácti-dílný španělský počin podívat. Dávám 9/10 a míří do oblíbených seriálů protože jsem ho neviděl určitě naposledy.

• 6.3.2019  01:26
    Imagine Dragons - Bad Liar (hudební videoklip) (2019)

Skladba je výborná ale nevím co si mám o klipu myslet:-( 6/10

• 3.3.2019  17:24
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Tento seriál jsem poprvé zaznamenal na ČT2 v roce 2013 a nevěnoval jsem mu žádnou pozornost. nijak mě nezajímal. O pár let později jsem nevěděl co mám sledovat za seriál. A tak... jsem začal s House Of Cards. Přesvědčilo mě vysoká hodnocení na csfd ke zhlédnutí. První až druhá serie byla úplně boží. Třetí až čtvrtá byla slabší ale stejně mě bavila. Páta už mě moc neoslovila. A šestá.. Ta je nejhorší. Jak si můžou dovolit odebrat hlavního hrdinu kvůli kterému má seriál to kouzlo! A ten konec. Prý vyvrcholení seriálu! Houby! Vůbec mě to neuspokojilo! ( Taková vsuvka. Kavin Spacey natočil na youtube video ( Let Me Be Frank se jmenuje) , kde se vyjadřuje k House Of Cards jako Frank Underwood a fanoušci píší do komentářů, že je to lepší než celá šestá série. Btw to video má cca tři minuty.) Celkový seriál bych hodnotil tak: 7/10. Ale doporučil bych ho zhlédnout. Bude navždy v mém srdci. Ale bohužel nemá zatím místo v mých oblíbených seriálech.

• 2.3.2019  20:16
    MOST! (TV seriál) (2019)

Nemám slov. Myslel jsem že to bude nějaká další česká trapárna. Nebyla. Tento seriál mě připadal takový ,, přírodně" komediální.Ani nevím co mám dál psát.. Prostě je to nejlepší seriál posledních pěti let ..Fakt bomba. VŽDYCKY MOST! Dávám 9/10!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7