cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 22.2.2018  22:58

Moje hýždě se dotkli křesla.. Sedl jsem si. Opřel své něžné ruce o opěradla. Nohy zvedl do výšky jednoho metru. Poté je položil na židli. Nadzvedl jsem se a vypustil.. No, to stačí! O tomhle přece není komentář! Řekněme, že jsem si udělal pohodlí. Tak, dále. Pustil jsem notebook. Poté. nastala blbá aktualizace! ,, Prosím nevypínejte počítač". Ach ty Windows desítky. S nimi je teda pozdviženi. Zlatý Windows XP.... Ta, nostalgie!!! Ta aktualizace trvala asi tři minuty. Takže , docela dobrý.. Strčil jsem něco do něčeho a mohl jsem se už konečně dívat. Těšil jsem se... Film 2001: Vesmírná Prda.. Teda, film 2001 Vesmírná Odysea..Na začátku filmu jsem viděl nějaký opice. Než se objevili, uviděl jsem velký nadpis ,, Úsvit lidstva". Říkal jsem si: To jako bude o tom jak se vyvíjel člověk. To znám ze školy z Přírodopisu.." Po deseti minutách tohoto snímku se najednou objevila vedle primátů velká deska. Co to bylo? No, to já nevím ani když jsem ten film zhlédl celý.. A jak rychle se objevila ta deska tak jsem se musel rozloučit s opičáky. Ukápla mi slza. Zmizeli pomocí oddálení kamery.. Proč zrovna oni... No, a teď jsem měl v hlavě nepořádek. ,, Co. Takže to nebude o vývoji? Super.. Ale proč tam ty opice byly? Hmm.." Film pokračoval dál. Teď právě začalo to pravé SCI-FI. Velké vesmírné lodě, které se točí dokola a dokola asi deset minut a hraje k tomu vážná hudba. Čajkovskij nebo tak něco.. Tohle bych snesl tak ty dvě minuty.. Ale deset! To jsem si mohl zrovna na YouTube pustit koncert. Tato část mě totálně nudila abych pravdu řekl.... Pak ve filmu je nějaký típek, který je ve filmu málo. Zdálo se mi, že to je hlavní hrdina. Realita byla neúprosná. Nebyl. O pár scén dál jsem se dozvěděl, že je nějaká mise na lodi s počítačem.. Proč ? Nevím. Moje hlava zpracovávala jak to šlo... Posádka se spikla proti počítači. Počítač udělal Bu Bu Bu na posádku. Někoho odpojil. Ovládal celou loď. Jeden borec ve skafandru ho vypojil. Pak se loď blížila k Jupiteru. Jo. Věděli vůbec lidé v šedesátých letech, že Jupiter nemá povrch ale je tvořen jen plyny? Ehm..Myslel jsem, že do něho ta loď vletí. Odvrátil jsem hlavu od obrazovky abych se trochu protáhl po namáhavém koukání. Poté jsem se znovu začal dívat... A.. Oni tam byli barvičky. ,, Co tam dělají? Jak se tam dostali?" Šrotovala moje ubohá hlavička. Bohužel. Přehřála se. Posledních pár minut filmu. jsem přestal přemýšlet a pořádně se zadíval.. Konec byl dobrý. Zvláštní.... Takže. To by byli moje zážitky z filmu 2001: Vesmírná Odysea. Určitě si říkáte proč jsem dal filmu pět hvězd? Když jsem ho většinou nepobíral? No, kvůli výborným( na tu dobu) vizuálním efektům. Ale taky kvůli tomu, že mě film přinutil se podívat na něho ještě jednou. Doufám, že film bude dobrý i po druhém zhlédnutí.. Kdyby ne. Tak jsem tento komentář psal zbytečně... Což se u mě nikdy nestává.. Snad...Doporučil bych ho všem zhlédnout. Tedy, alespoň zkusit... Za ten pokus to stojí...Možná... Když jsem ho i já přežil v dobrém slova smyslu myšleno.. V tuto chvíli mohu vynést rozsudek nad obžalovaným snímkem...Připravte se.... Filmu dávám ze srdce 96%!!! To jste nečekali, co? Musím vám něco říct. Já to čekal...

• 15.7.2018  23:05
    8. míle (2002)

V poslední době jsem si Eminema docela oblíbil. Poslechl jsem si všechny alba...Před pár měsíci jsem viděl poprvé 8. Míli ale to jsem měl na Eminema zcela odlišný pohled. Dokonce jsem opovrhoval moji oblíbenou skladbou Lose Youself. Filmu jsem udělil tehdy 6,5/10 dnes uděluji 8,9/10!!

• 31.1.2018  21:11

Tento film vypráví neohroženém neonacistovi Adamovi, který má namířeno na faru. Koláč. Jablko...Zbytek určitě někdy a někde zjistíte. Doporučoval bych vám to zjistit při zhlédnutí tohoto snímku. Protože si to zaslouží! Já jsem se k němu dostal bez znalosti hlavní příběhové linie. Bylo to dobré v tom, že jsem vůbec nečekal co se stane. O čem je a podobně. Celý film byl pro mě překvapením. Film ve mě zanechal velké emoce. Ani vteřina mě nenudila. No, to zase přeháním. Ale určitě jsem se nenudil každou minutu. Tento Snímek si rád ještě několikrát pustím. Doporučím ho svým kamarádům... Zkrátka všem. Za výborný film, který mě dostal dávám 9,5/10.

• 13.1.2018  18:07

Já nejsem žádný milovník romantických filmů. I přesto jsem ho zkusil. Film se mi docela líbil. Byl zajímavý. V žádné vteřině jsem se nenudil. Nemám co vytknout. No, možná jednu věc. Tento snímek mě ,,nesloužil" aby si zasloužil plné procentuální hodnocení. Drahý filme, dávám ti 93%

• 24.12.2017  23:11

V příběhu této pohádky se znovu setkáváme s andělem Petronelem a čertem Uriášem . Tentokrát se jim stane nešťastná příhoda. Spadne jim jablko Poznání dolů z nebe kvůli jejich hádce o něj. Jsou posláni pánem bohem na zemi, aby přinesli jablko zpět. Pří jejich cestě jim pomáhají svatý. Bubou problémy s ,,nějakými" pobudy. Získají zpět jablko Poznání? Přežijí to(Cituji z filmu: ,, Andělé jsou NESMRTELNÝ..") To a mnohé další se dozví pří zhlédnutí filmu Anděl páně dvě. Už bych nechal popisování příběhu snímky. Radši bych se dostal k tomu , jak se mi film líbil..... O tomto filmu jsem slyšel samou chválu: Je to výborná,krásná, pěkná možná i mega překrásná(Trochu přeháním..:D..) pohádka, kterou vidělo v kině již neuvěřitelných milion dvě stě tisíc návštěvníků kin. . Film na který si za týden nevzpomenu , že jsem ho zhlédnul. Čekal jsem od tohoto snímku víc. V některých pasážích jsem se ,,doslova nudil" a někdy mi tato pohádka připadala ,, holá". Jakoby někde by byly ,,prázdné dírky". Ale tato pohádka rozhodně není špatná ale ani ne výborná(podle mě). Musím pochválit kostýmy i překrásnou hudbu na pozadí.Tento snímek bych doporučil těm, kteří mají rádi pohádky a viděli první dí!!!!! Celkové moje hodnocení: 73% Osazení: 9/10 Poznámka: ,,Dobrý". Hudba: 10/10/ Poznámka: ,, Nemám slov!! Počkat. Mám.." Efekty: 3/10 Poznámka: ,, Nezajímavé!! A byli tam vůbec?!" Scénář: 6,2/10

• 7.4.2020  00:54
    Animales sin collar (2018)

Dlouho jsem neviděl film, který by byl tak špatný. Po zhlédnutí filmu jsem ani pořádně nachapal o čem vlastně je..Strasne nezajímavé postavy. Hercům bych nevěřil ani kdyby předváděli, že mají průjem. Kamera se v některých scénách zbytečně hodně třásla. Ach.. Zkrátka film, na který po dopsani tohoto komentáře zapomenu a to velice rád. Doporučuji všem se tomuto filmu obloukem vyhnout! HODNOCENÍ: "nekoukatelne"

• 31.12.2017  18:48
    Anna Karenina (2012)

Bylo léto. Dostal jsem k narozeninám knížku Anna Karenina. To je ale tlustý to nepřečtu, pomyslel jsem si. Ale přece jsem tuto knihu dokončil a náramně mě bavila. Nemohl jsem od ní odvrátit oči. Přečetl jsem jí za týden!!! Což je úctyhodný výsledek na mě. Když jsem se dozvěděl, že je film, byl jsem plný radosti. Neváhal jsem a šel do toho. Udělal bych líp kdybych to nezrobil. Při celém snímku jsem si říkal: ,, Na co to koukám? TO že je Karenina." Celý film je stylizován jako divadelní hra. Tento styl vyprávění se nehodí na tento příběh. Jedny dvě lidské existence , které se hodí na své role jsou krásné herečky Keira Knigtley (Anna Karenina) a Alicia Vikander( Kiti). Ostatní stáli za věc, která vychází z konečníku!!(Nechci být sprostý jak dlaždič:D) Místo zhlédnutí tohoto filmu bych vám doporučit si zajít ven ať nejste osamělý, protože uděláte dobrou věc pro sebe. Doufám že se znovu nesetkáme filme!!! OPOVAŽ SE NEBO.... Moje celkové hodnocení: 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Kamera: NIC/10 Scénář: NIC/10 Střih: NIC/10 Režie: NIC/10 Obsazení: 0,0001/10 Efekty: NIC/10

• 10.2.2018  16:19

S tímto filmem jsem naprosto spokojený. To co jsem od filmu čekal jsem dostal ještě se sladkou polevou. Opravdu dobrý akční snímek. Ale na Johna Wicka to nemá.

• 8.8.2018  22:47

,,Pustil jsem, zkusil jsem, dokoukal jsem. Začal jsem přemýšleti zda jsem to musel vykonati.Nejspíše musel. Nehněval bych se kdyby vševědoucí bůh mě od této chvíle ochraňoval od všeho zlého jako je toto. Prosím!"- cesky_hrac, po dokoukání Avengers: Infinity War.

• 31.7.2018  20:34
    Bastardi (2010)

Dneska jsem si řek´, že si pustím nějaký ten šťavnatý filmeček. Snímek Bastardi mě zaujal díky poměrně vysokému hodnocení na csfd a očekával jsem, že mě film bude stejně bavit jako většinu lidí. . A stalo se. Dělalo se mi špatně z toho jak byl film dobrý. Herci se na výbornou zhostili svých rolí. Scénář byl rozsáhlý a vůbec tam nikdo nikoho nechtěl kouřit. Prostě bomba. Tenhle film mě tak bavil, že si radši nepustím další díl (Smajlík). Dávám krásných 0/10.

• 3.8.2018  21:57
    Bastardi 2 (2011)

Musím říci, že tohle bylo lepší. Dalo se na to v pohodě koukat i docela jsem se bavil. Ale vadilo mi tam spoustu věcí. Moc dlouhé záběry kamery. Myslím si že kameraman Ondřej Konvička(Tedy ehm.. Milan Hodek) si řekl: ,, Tak proč bychom tu kameru hodit do auta a udělat až 11 sekundový záběr?! To zní dobře.! Jen se klepej ty kamero! Ještě ještě. Tak ukážeme tu pořádnou akci! Sice se divák bude těžko zorientovávat ale to nás nezajímá!" A ještě... Celý film mi připadal laciný. Myslím si, že kdybych vzal své kamarády a nějaké jiné osoby tak zvládnu natočit své ,,Bastardy" na svůj aligátor. Chrrrrrr! FeelsWeirdMan. Dávám 4/10! Post scriptum: Ehm. Já vím, že jsem psal že si raději nepustím žádný další díl. Jenže o prázdninách je taková nuda (LHÁŘI! Když se nudíš tak něco dělej 4head!)

• 2.1.2018  15:22

Tento film jsem viděl už mockrát(Možná pětkrát...). Nikdy se u něj nenudím. Tohle by byl jeden důvod ze dvou proč jsem mu dal plné hodnocení. Druhý důvod zní: Jsem (ultra,mega..)velký fanoušek toho super hrdiny,. který se v tomto filmu nachází...Co vím říct. Christian Bale je Bruce Wayne jak se patří !!! Tento film bych doporučil všem, kteří mají rádi Batmana!!(Je to Bruce Wayne. Ehm..*píp*..Nikomu to neříkejte. Přivázal by mě ke stromu kdyby se dozvěděl, že jsem prozradil identitu..) Moje celkové hodnocení: 99,6% Režie: 10/10 Kamera: 10/10 Hudba: 10/10 Scénář: 9/10 Obsazení: 10/10 Efekty: 10/10

• 3.7.2018  22:08
    Ben X (2007)

....Příběh vypráví o autistovi, kterému je šestnáct let. Teda osmnáct. Ne sedmnáct. Prostě koho to zajímá. Byl to týnejdžr a měl problémy z hlavou. Žil ve vlastním světě. Neuměl umluvit. Později se mu nějak huba rozjede. Tedy ústa, abych byl spisovný a použil pěkná česká slovíčka ale stejně tam to slovo ,,huba" nechám. Já jsem ale rebel! Při tom ten autísta hraje hru... něco jako ,,Vórld of Vorkraft" docela hodně. O pár vlasů napadaných do čela později mu dělali ve škole nějací školní homo habilis (člověk zručný) naschvály. Stáhnou mu kalhoty ale i přesto náš auťák jim nic ,,neudělá". Pak chce spáchat sebevraždu. A BLA BLA.. Příběh přece nikoho nezajímá, ne? Asi jo. Ale přece tady nebudu vypisovat celý příběh(Ach, jaké klišé v mých komentářích..) Napíši sem své pocity při čumění( tedy já mám dnes slovník.Předtím ,,huba" a teď. Že se nestydím!) : ,, Ehm. Jo bylo docela dob..špatný. Ehm.Ten konec. Myslíte vývojáři filmu -Ben X" že jsem nějaký Pepík ze zapadákova a skočím na to. Na ten Konec. Ha Ha. Neskočím." A proto hodnocení... 0/10( víc, že to asi nechápete z mé recenze ale to je jedno. - usmívající se smajlík)-- A jestli z recenze vyznělo, že odsuzuji autisty. Tak to není pravda. Já je přímo nesnáším! Jsou..... Ha! Ha! Po pravdě jsem KOREKTNÍ UŽIVATEL ČESKO-SLOVENSKÉ FILMOVÉ DATABÁZE.

• 20.8.2018  18:32

/-CENZUROVANÁ VERZE KOMENTÁŘE PRO ČSFD.CZ-/Před navštívením biografu jsem si říkal: ,, To bude *píp* ty *píp*!" Jenže to nebyla *píp*. Bylo to *píp* vážný. To jsem *píp* nečekal. Ale stejně mě to *píp* neštvalo. bylo to *píp* *píp*. Doufám , že jsem *píp* řekl vše co jsem měl na srdci. Děkuji. Moje Hodnocení: 7/ 10. ( Boty režiséra : 9/10 kostýmy: 8/10 Líčení: 7/10 Vtipy: 3/10 Účes kameramana: 10/11 Sprostá slova: 8/10 Nevím co ještě: 5/10)

• 20.2.2018  22:14
    Blade Runner (1982)

Na poprvé mě tento film upřímně nudil. Hledal jsem v něm nějaký příběh, nějakou pointu. Dostal jsem jen náhodný sestřih scén dobře vypadajících. To mi bohužel nestačilo. Nějak jsem ho přetrpěl a ohodnotil třemi hvězdami.. To bylo přibližně před rokem. Na konci minulého roku (2017) jsem zhlédl Blade Runner 2049. Ten snímek mě naprosto uchvátil. Pár týdnů po druhém zhlédnutí Blade Runnera 2049 jsem si řekl: ,,Co kdybych dal prvnímu dílu ještě šanci?" Daroval jsem Blade Runneru druhou šanci. Udělal jsem dobře. Nechápu jak jsem mohl byl takový idiot, že jsem mohl dát jen tři hvězdy. Ten to film si to zkrátka nezaslouží! V celé délce jsem se bavil. Nepohlédl jsem vůbec na lištu, kde jsem viděl kolik minut zbývá do konce tohoto klenotu. Možná přeháním. Možná je to jen prvotní okouzlení. Myslím, že ne. Na tento film určitě nezapomenu. Co když budu starý a budu trpět sklerózu? Někdo příbuzný mi to jistě rád připomene... A teď hodnocení.. Asi už očekáváte jaké bude.. 12/10!!

• 29.12.2017  20:44

Od tohoto filmu jsem moc nečekal. Viděl jsem první díl, ten mě moc nebavil. Čekal jsem od tohoto snímku to samé. Když jsem viděl to kladné hodnocení na ČSFD, začal jsem věřit, že to bude dobrý. A bylo. Od začátku do konce mě film zabavil. Zhlédnul jsem nádherně zvládnuté SCI-FI. Vše vypadalo jako reálné. Musím pochválit výbornou kameru a hudbu, která se k filmu hodí a příběh je zajímavý. Herci se skvěle sžili s postavami. Jejich výborné výkony nevypadali jak tak na ,,oko". Byli skutečné. Příběh odkazuje z malé části na první díl, proto bych doporučoval zhlédnout první díl. Nebudu v tomto komentáři vysvětlovat příběh, protože chci abyste se na film podívali. Nebudete litovat!!! Dávám 12/10.

• 4.5.2018  21:42
    Blok 99 (2017)

Ehm... Příběh docela ušel. Herci byli taky docela dobrý...Kamera...No tak tady se na chvíli pozastavím. Když jsem viděl jak jsou natočené scény, myslel jsem že mi vypadnou oči z důlku a utečou, aby se zachránili z takového utrpení co páchá kamera v tomto filmu. Uvedu příklad scény: Pět lidí jde do člunu a my vidíme celý jejich nástup (30 vteřin). Možná vám to nevadí ale mě jo!!!!!! Strašně!!!!!!! A mám rád vykříčníky!!!!!!!!!!!!!! A proč pak řvu?!!!!!!!!!!!!!!! Já nevím!!!!!!!!!!!!!!!! To stači. Už se mé dětské já vyblblo.. Zkrátka film ušel ale kamera... Dávám upřímných 4/10!

• 3.11.2018  23:50

Bylo nebylo v jednom malém domě v Londýně. V něm žila jedna přistěhovalecká rodina ze Zanzibaru. Jeden jejich mladší člen měl o cca tři zuby navíc, které mu umožňovaly mít talent na zpěv. Mladý Fredy (btw tak se jmenoval) chodil za ,, kamarádkama" do baru poslouchat pravou ROCK´N´ROLLovou hudbu. Zpěvák té skupiny, která bavila mládež v tom baru, kde svůj čas trávil Fredy odešel hned po vystoupení do jiné skupiny. Fredy byl této události přítomen a ukázal zbývajícím členům skupiny svůj talent. A už to jelo Natáčel hudbu s kapelou Queen, pak BŮM BÁC A DOSTAL AIDS A KONEC!!!!!!!. So... Film mě nehorázně bavil. Dokonce jsem uronil slzu při konci filmu,což se mi hodně dlouho nestalo. Naposledy možná u Titanicu, když mi bylo asi 6 let. Rami Malek Fredyho ztvárnil naprosto výborně. -Poklonu skládám i jiným zúčastněným . Režisérovi, kameramanovi a podobně. Tohle určitě bude mít pár Oscarů za tento rok na svém kontě. O tom vůbec nepochybuji. Jestli se mýlím a páni z Lon Angeles se na tento film vykašlou tak je s radostí pošlu do h*jzlu a do prd*le! Protože tohle velmi kvalitní film. Dávám 8,5/10!

• 21.1.2018  14:53

Začátek filmu byl pro mě nudný. Takový nemastný neslaný. Nevěděl jsem jestli film celý zhlédnu. Pořádně jsem nechápal o co tam jde. Nemohl jsem vydržet. Zavíral jsem víčka. Dal si nohy na židli a málem bych usnul kdy se nestal zázrak. Tento snímek se začal pořádně rozjíždět. Začala akce. Začalo napětí. Pomstí otec syna? Zemře? Přežije? Tohle vše naštěstí vydrželo do konce snímku. Tak, nakonec jsem rád, že jsem ho celý zhlédnul... Za hodně pomalý začátek a o hodně lepší zbytek dávám známku 88,6%!!

• 24.12.2017  12:37
    Bojovník (2015)

Film vypráví o zápasníkovi v polotěžké váze, který přijde o svoji manželku a dceru. Nemůže se vyrovnat se smrtí(SPOILER!!!!) manželky, kterou velmi miloval.Má záchvaty vzteku. Používá skoro v každé větě sprostá slova. . Úplně se Přestane kontrolovat. Díky tomu je mu odebrána soudem jeho dcera. Je umístěna dočasně v dětském domově. . Billy Hope se musí vzpamatovat.( K tomu mu pomůže jeden starý černý chlap ve tělocvičně).. Dokáže to? Na tuto otázku vám odpoví sám film.Ptáte proč vám to neřeknu?(Tedy nenapíšu..Ehm..) Protože si tento snímek zaslouží vaši pozornost. Tento film nabízí velmi napínavý příběh a výbornou(podle mě) hudbu ale i dobré herecké obsazení. Ale jednu věc bych tomuto filmu dal do záporných bodů. A to ,že ve filmu bylo na mě až moc boxu.. Nevím jestli je toto správné odečtení procent ale... takhle to cítím. Na plný počet film rozhodně nemá. Film doporučuji všem, kteří mají rádi napínavý příběh plný sportu, který jmenuje BOX!! Moje celkové hodnocení: 92% Scénář:10/10 Poznámka: ,,Výborné!" Obsazení: 9,6/10 Poznámka: ,,Mohlo být lepší ale je dobré!!" Efekty: 8/10 Poznámka: ,,Nevím vážné co v tomto filmu bylo za efekty ale budiž! Ten snímek si to zaslouží!!" Hudba: 10/10 Poznámka: ,, Tátatáta! Dádadáda!TuTuTu!"

• 9.3.2018  21:47

V příběhu se dozvídáme jak neohrožený Borat se vydává do Ameriky... Zkrátka výborná komedie, která mi vždy zůstane v srdíčku. Dávám 9,8/10!

• 4.5.2018  21:30
    Brimstone (2016)

Ehm...Tak jak mám začít? Tenhle film je naprosto.... Ne, taklhle ne. Už vím. Byl krásný páteční večer a já si říkám v duchu: ,,Co bych si mohl dnes pustit?!" Projiždím filmy svým pohledem a najednou spatřim film ,,Brimstoůn". Mrknu hned na CSFD zjistit bližší informace... WESTERN/THILLER/MYSTERIOZNI... To zní zajívavě, pomyslil jsem si. PO cca dvaceti minutách jsem sníměk pustil a musím říct. Myslel jsem že snad... Nic radši psát nebudu. Napíši to jako učený člověk: Námět se mi zdál naprosto výborný ale zpracování se nevyvedlo. Dávám 1,5/10.

• 15.3.2019  23:14
    Burn Out (2017)

Zajímavý Fracouzko-belgický film, který mě držel přikovaného k židli. Nenudil jsem se ani chvíli. Doporučuji ke zhlédnutí! Dávám 8/10!

• 20.12.2017  17:25
    Casino (1995)

Zapnul jsem televizi. Sedl si gauč. Pustil jsem film.... Začátek byl klidný a pak.. mě film nenechal uklidnit. Neskutečně jsem se bavil. Když snímek skončil( Příběh vám nebudu vůbec vyzrazovat. Důvod se dozvíte o pár řádků níže.) nemohl jsem se pořádně nadechnout. ( Přidávám trochu absurdity, aby tento komentář nebyl obyčejný..) Byl jsem z tohohle snímku úplně utahaný. Říkal jsem si: ,, No... Na tenhle film nezapomenu... Co jiného říci než, Martin Scorsese se zase předvedl(V dobrém slova smyslu)" Můj monolog doprovázeli tiché vzdechy. Byl to silný zážitek... Tento film vám doporučuji zhlédnout!! Celkové moje hodnoceni: 98% Kamera: 8/10 Scénář: 10/10 Obsazení:10/10 Střih: 10/10 A ptáte se proč jsem filmu nedal sto procent. Protože...(otevřený konec komentáře... Tedy spíše nevím proč...)

• 1.3.2018  18:23

Film, který skočil do akce hned v prvních deseti minutách. Sáhl po mé pravé ruce. Chtěl abych taky skočil do té akce. Jenže já jsem nic neučinil. Jen jsem tak stál a koukal se co udělá. Snímek vyváděl co to šlo. Házel oblečení kolem sebe a podobně. Snažil se mě přesvědčit abych skočil. Měl na to málo času. Nepřesvědčil mě. Nic se neděje. Stejně na něho zapomenu... Dávám 51%

• 28.12.2017  18:14

Příběh vypráví o německém chlapečkovi, který je synem člena německé armády. Musí se odstěhovat s rodinou. Bruno(To je ten chlapeček..) neví co je koncentrační tábor. Seznámí se s židem přes plot onoho táboru. Jsou kamarádi. Tomu židovi se ztratí otec. Jdou ho spolu hledat.... Tento film když jsem zhlédnut tak.. jsem nemohl dýchat!! Ten konec!! Málem jsem začal(Nezačal) vzlykat. No po pár minutách emoce zmizeli a začal jsem film rozebírat: Je to nádherný film, který(podle mě) velmi hodně kazí britský přízvuk herců a rychle utnutý konec. Tento snímek nech zhlédnout podruhé. Stačilo mi to bohatě. Tento film bych mohl doporučit ke zhlédnutím ale ne všem, pouze silnějším jedincům. Celkové moje hodnocení: 80% Kamera: 8/10 Scénář: 7,8/10 Obsazení: 6,8/10 Střih: 7/10 Režie: 9/10 Hudba: 9/10

• 8.2.2018  19:59
    Coco (2017)

Coco je překrásný animovaný film. Ne jenom vizuálně ale i zvukově. Zasmál jsem se u něho. Ukápla mi sem tam slza. Párkrát jsem si zazpíval.. No, španělština je pro mě jako španělská vesnice... Výslovnost by byla hrůza!! Tak, jsem si ty nádherné písně jen broukal. Zkrátka hodně dobrý kousek, který všem doporučuji zkusit. Díky němu jsem se navrátil zpátky do svých raných dětských let. Děkuji filme. Dávám ti 90%, amigo!

• 18.1.2018  16:44
    Comeback (TV seriál) (2008)

Tento seriál si můžu pustit pořád znova a znova. Nikdy mě neomrzí. Pokaždé se u něho popadám za břicho. Nepřipadají mi postavy a hlášky trapné(Prostě Ozzák je borec!) Zkrátka bych nic nevytkl... Snad jen to, že seriál má jenom dvě série. Zasloužil by si více dílů....Tento nový Husťan obsahuje 98% alkoholu.

• 15.3.2018  18:05
    Constantine (2005)

Celý film byl super. Ale, že bych zatoužil po druhém zhlédnutí. To ne. Jednou mi to bohatě stačilo. Tento snímek mohu doporučit. Dávám 8,5/10.

• 10.2.2018  11:16
    Contratiempo (2016)

Pře zhlédnutím tohoto filmu jsem si říkal: ,, To mě asi nebude bavit. Zase nějaký ubohý thriller.." Po pokoření filmu této věty, kterou jsem možná vyslovil velmi lituji. Tenhle snímek je naprosto skvělý. Divák, který se kouká na tento film si myslí, že ví kdo je pachatel . Jenže mu film dá takovou facku a řekne: ,, Tak ty si myslíš, že to je on, jo? Chudáčku, ha ha ha!". Později už se objeví další podezřelí. Já jsem si jako divák myslel, že už je to opravdu on na sto procent. Vykonavatel vraždy. Viděl jsem ho jak tu bere tu sošku... Ale poté jsem zjistil, že mě celý film klamal. Celý snímek mi překládal lež. A to se mi líbilo. Nutil mě abych se dokoukal do konce... Tento film je (podle mě) povinnost všech diváků filmu. Je to skvost, který si s radostí pustím ještě jednou. Dávám poklonu Španělským tvůrcům za to, jaký majstrštyk vytvořili.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7