• Krátkometrážní

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Před dvěma měsíci jsem měl chuť přečíst celého Pána prstenů. Hned jsem popadl první díl v mé knihovničce. Během přestávek ve čtení jsem se koukal na první a druhý díl hobita abych si připomněl příběh Bilbo Pytlíka. Každý den jsem přečetl asi třicet stran. Po dvaceti dnech se to začalo horšit. Četl jsem denně čím dál méně stránek . Nejdřív se to snížilo na dvacet, pak na patnáct až jsem už nečetl vůbec. Zapomněl jsem číst! Moji hlavu ovládlo něco jiného. Wiedzmin 3 Dziki Gon tedy česky Zaklínač 3 Divoký hon. Tato videohra mě vzala a nepustila. Pár dní jsem nemyslel na nic jiného( Trochu to přeháním abych dodal dramatičnost příběhu XD) Jenže jsem silný chlap! Nenechám si líbit aby byl nějaký vědmák v mé hlavě! Začal jsem bojovat. Po nelítostném boji jsem vyhrál a už jsem mohl dočíst Společenstvo prstenu a vrhnout se na Dvě věže i dokoukat třetí díl Hobita, který byl pro mě asi nejlepší z Hobitů. Proto si také ode mě zasloužil takto dlouhý komentář. Bavil jsem se. Nemám co vytknout! Kecám, mám co vytknout ale nevím co! To je jedno! Není to jedno.... Kašlu na to! Nechce se mi přemýšlet! Prostě dávám Třetímu Hobitovi 8/10!

Hologram pro krále (2016)

Tento film jsem našel čistě náhodně. Zaujal mě jeho název. Bude to jistě zajímavý film, pomyslel jsem si. Příběh vypráví o americkém obchodníkovi, který má přednést prezentaci samotnému králi Saudské Arábie. Pozná krásnou doktorku, která mu vyléčí.... Na zbytek se podívejte sami. Mně se film osobně líbil ale nebavil jsem se v celém filmu. Některé části mi připadali ,,suché". Celkové moje hodnocení: 76% Scénář: 7,5/10 Kamera: 10/10 Osazení: 6,9/10 Efekty: ?/10 Hudba: 7,1/10

Hon (2012)

Ze začátku byl film nudný..Na displeji svého počítače jsem viděl nějakého chlápka -Lukas se jmenoval, který je vychovatel ve školce. Ale pak do příběhu vstoupila malá holčička Laura. Když zabalila Lukasovi srdce vyrobené z ,,něčeho" pomyslel jsem si: ,, To je asi nějaký vtip, ne? Ha ha ha." Lukas dárek nepřijal. Říkal jsem si: ,,Smůla, holčičko!Ehm.." V pozdější části filmu jsem měl otevřené ústa dokořán. Říkal slova: ,, Jakože vážně? Dělá si srandu, že?" Proč jsem tohle říkal? Proč jsem měl otevřenou pusu? Všechno tohle se dozvíte při zhlédnutí filmu. Velice vám to doporučuji. Holt Dánové se zase předvedli!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Docela dobrej seriál 🙂

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tohle bylo něco! Bál jsem se že bitva dlouhá skoro 70 minut bude příliš nudná. Nebyla. nenudil jsem se ani chviličku. Při celé bitvě se mi zatajoval dech! Parádní díl jeden z nejlepších v seriálu. Dávám upřímných 100%!

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

Skoro všude kam se na internetu podívám lidé říkají, že 8. série nebyla kvalitní a zábavná. Já říkám pravý opak. Žádnou sérii v seriálu GoT jsem si takhle moc neužil. Dávám s čistým štítem 10/10!!

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Další díl mě z osmé série nezklamal. Nenechal vydechnout. Další špičkový díl. Kašlu na všichni co brečí, že GoT není to co bývalo a že je sračka. Ať mi políbí řitní otvor. Tak a řekl jsem to. Zatím osmá série je podle mě jedna z ne.. možná nejlepší série celého seriálu. Nejprve začne v klidu a pak to pořádně začne.. Zbytek si nechám pro komentář pod celý seriál až dokoukám i závěrečný díl. Nikoho určitě nepřekvapí, že tomuto dílu uděluji hodnocení 11/10!!

Hubert a Staller (2011) (seriál)

No na tento seriál jsem přišel jen tak náhodnou. Seděl jsem v křesle a opíral si dolního končetiny o židličku. Při této ,,namáhavé" práci jsem okem poohlédl na obrazovku televizoru. Konkrétně na televizní stanici ČT1. Pří druhém kouknutí na televizi jsem spatřil nějaké dva policisty. Řekl jsem si: ,, Co to je za kravinu?" A nechal jsem to být. O pár měsíců později můj táta nahrával tento seriál na disk. Zamumlal jsem si pro sebe: ,, Tak bych to mohl zkusit..." Této věty jsem vůbec nelitoval. Takový zábavný, humorem prošpikovaný kriminální seriál. /SPOILER/V každém dílu někoho zabijí...Doporučuji všem tento seriál zkusit!! Celkové moje hodnocení: 92% Hudba: 7,8/10 (Pohodová..) Scénář: 9/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10 Efekty: 8/10

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Příběh vypráví o německém chlapečkovi, který je synem člena německé armády. Musí se odstěhovat s rodinou. Bruno(To je ten chlapeček..) neví co je koncentrační tábor. Seznámí se s židem přes plot onoho táboru. Jsou kamarádi. Tomu židovi se ztratí otec. Jdou ho spolu hledat.... Tento film když jsem zhlédnut tak.. jsem nemohl dýchat!! Ten konec!! Málem jsem začal(Nezačal) vzlykat. No po pár minutách emoce zmizeli a začal jsem film rozebírat: Je to nádherný film, který(podle mě) velmi hodně kazí britský přízvuk herců a rychle utnutý konec. Tento snímek nech zhlédnout podruhé. Stačilo mi to bohatě. Tento film bych mohl doporučit ke zhlédnutím ale ne všem, pouze silnějším jedincům. Celkové moje hodnocení: 80% Kamera: 8/10 Scénář: 7,8/10 Obsazení: 6,8/10 Střih: 7/10 Režie: 9/10 Hudba: 9/10

Ill Manors (2012)

Film vypráví příběh lidí v podsvětí. Ty lidské existence berou těžké drogy a provozují pohlavní styk z lehkými ženami . Často používají zbraně. Zabijí se ,, navzájem". Celý snímek provází hudba s názvem Hip-hop. Skladby tohoto žánru se spíše objevují v částech filmu, kde vysvětlují příběhy dané postavy. To mi na filmu vadilo. Ne postavy ale Hip-hop(Parodie na hudbu... Ehm..). Protože ho vůbec neposlouchám. Nelíbí se mi a nebaví mě. Já vím, že se to do tohoto filmu velmi dobře hodí.. Na mě (jako člověka hip- hopem nepolíbeného.) je zde(v tomto snímku) přehiphopováno( Vymyslel jsem nové slovo!! To jsem borec, co?) To by byla jedna věc, co bych filmu iII Manors odečet. Ale je tu ještě něco.. Druhá věc, kterou bych přesunul do záporných bodů je.. Film mě tolik emocionálně ,,nezmlátil". Vsadím se, že na něho za pár dní zapomenu. Byl to dobrý filmový zážitek ale krátký ne dlouhodobý. A ještě by se jeden bod našel, který mě štval..A to že je ve filmu přefakováno(Toto slovo je odvozeno od slova ,,fuck".Já dneska teda válím!!) A abych film jenom nehanil...Naučil jsem se pár nových anglických sprostých slov(Nevím jestli to je klad ale...)a nenudil jsem se u něj.Tento film bych doporučil těm, kterým mají rádi ,,silné" filmy!!! Moje celkové hodnocení: 70% Obsazení: 10/10 Scénář: 9,5/10 Efekty: 8/10 Hudba: 1/10