cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 23.11.2019  16:46
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Psal se rok 2019. V půl desáté odpoledne. Hledal jsem už tři minuty. Byl jsem v koncích. Nevěděl co si mám na netflixu pustit. Dostal jsem strach. Možná půjdu spát aniž bych si něco pustil. Zrychlil se mi tep. Začalo mi busit srdce jako o závod. Zcela jsem nevnímal okolí, vnimal jsem jen obrazovku. . A nejednou se přede mnou objevila nabítka na zhlédnutí seriálu brejkink béd. Ihned mě to zaujalo. Slyšel jsem spoustu pozitivních recenzi o tomto seriálu. Určitě bude skvělý.. Už jsem nemohl riskovat beznadějně hledání z kterého bych se určitě zbláznil.. Hned poté jsem se ponořil do Perníkového táty. Nemám slov. Vážně nemám! Tento seroš bych zkrátka vynikající. Od začátku do konce. Na co bych ho vychvaloval v třiceti větách když by tě to stejně milý čtenáři nebavilo . Víš co? Prostě si ten seriál jsi pustit. Je vynikající. Určitě se ti bude líbit. Slibuji! Možná.. Dávam plný počet všeho co mám.

• 6.10.2019  20:50
    Joker (2019)

Před týdnem jsem se s kamarádem domluvil, že půjdeme spolu do kina. A v pátek jsme tak učinili. Šli jsme zhlédnout snímek Džoukr🤡. Pohodlně jsem se usadil. Lajknul pár fotek na Instáči a začaly trailery. Po deseti minutách začal konečně film. Od prvních vteřin do poslední sekundy mě film vtáhl do sebe. Po konci jsem seděl potichu v kině a nemohl jsem uvěřit co jsem viděl. Čekal jsem dobrý film, ale zas takhle špičkový ne. Fenomenální výkon Johákíma Fínikse, vynikající hudba( které se pořád nemůžu nabažit i po několikerém poslechu na spotifáj) skvělé zachycení atmosféry 70. let. A ta kamera! Och! Každičký jeden záběr bych se nestyděl dát na plochu počítače nebo zarámovat jako obraz na zeď. Dávám s čistým srdcem plný počet bodů🎆. Na tomhle filmu bych hledal chybu jen těžko.😎

• 20.5.2019  06:58
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Skoro všude kam se na internetu podívám lidé říkají, že 8. série nebyla kvalitní a zábavná. Já říkám pravý opak. Žádnou sérii v seriálu GoT jsem si takhle moc neužil. Dávám s čistým štítem 10/10!!

• 17.5.2019  23:24
    John Wick 3 (2019)

Na tento film jsem se neskutečně těšil😀... A dostal jsem na 100% to co jsem očekával.😊 Výborný soundtrack, akci, kameru, střih. Vůbec jsem se nenudil. Ani jednu setinku. Děkuji za skvělý filmový zážitek 😎

• 13.5.2019  06:17

Další díl mě z osmé série nezklamal. Nenechal vydechnout. Další špičkový díl. Kašlu na všichni co brečí, že GoT není to co bývalo a že je sračka. Ať mi políbí řitní otvor. Tak a řekl jsem to. Zatím osmá série je podle mě jedna z ne.. možná nejlepší série celého seriálu. Nejprve začne v klidu a pak to pořádně začne.. Zbytek si nechám pro komentář pod celý seriál až dokoukám i závěrečný díl. Nikoho určitě nepřekvapí, že tomuto dílu uděluji hodnocení 11/10!!

• 10.5.2019  23:37

Výborný dokument, který provází diváka celým vývojem jedné z nejlepších videoher současnosti. Co více říct, než že dávám 10/10!!! Tohle jsem si vážně užil!!

• 29.4.2019  07:03

Tohle bylo něco! Bál jsem se že bitva dlouhá skoro 70 minut bude příliš nudná. Nebyla. nenudil jsem se ani chviličku. Při celé bitvě se mi zatajoval dech! Parádní díl jeden z nejlepších v seriálu. Dávám upřímných 100%!

• 7.3.2019  20:27

Mám rád hudbu a období čtyřicátých až šedesátých let v Americe( viz. Kmotr, hra Mafia, L.A. Confidential atd...). Dostal jsem obojí. A ještě něco! Dostal výborný filmový zážitek! Doporučuji to všem tento film zhlédnout. Neseďte tak u počítače A JDĚTE HNED HO ZHLÉDNOUT! HNED! Tento film si ode mě odnáší úctyhodných 10/10. Určitě jsem ho neviděl naposledy v mém mrzkém životě.

• 26.1.2019  21:44

Určitě nejlepší film roku 2018! Smál jsem sie od začátku až do konce! Totální bomba. Tento film doporučuji všem sakra zhlédnout! Dávám 10,5/10!! Fakt dobrej komediální film!!

• 8.12.2018  20:35
    John Wick (2014)

..BUM! BUM! PIF PAF! PRÁSK! "Ozvala se pistole Johna Wicka, která poslala již hodně lidí na věčnost. I mladého rusáka, který zabil psa a ukradl auto jednomu z nejdrsnějších zabijáku vůbec, kterýmu při zabíjení hraje příjemnej soundtrack. Dávám 12/10 ( FeelsGoodMan Clap)

• 21.3.2018  20:32
    Počátek (2010)

K tomuto filmu jsem šel s prázdnou hlavou. Nevěděl co mám očekávat. Jestli se mi bude film líbit nebo mě bude k smrti nudit. Bál jsem se toho nejhoršího. Pochopím příběh? Neudělím filmu snad odpad? I přes tyto zlé myšlenky se v mém nitru objevovala naděje která říkala, že mě Kristofer Noulen ani tentokrát nezklame. Viděl jsem už od něho pár počinů. Všem jsem udělil pět hvězd. Ale Počátek to je jiná..... KECÁM!!! Opět mě Noulen nezklamal. Film mě hodně bavil. Skvělé výkony herců, efekty, hudba(Ehm.. Zimmer. Co jiného říct?) a podobně. Čas, který jsem strávil u Počátku uběhl jako ve snu.. Zkrátka Tento film doporučuji ke zhlédnutí. 9,5/10.

• 12.3.2018  20:38

Zkrátka další výborný film od Stanleyho Kubricka. Co více dodávat? Dávám 9,5/10.

• 10.3.2018  19:01
    Kód Enigmy (2014)

,,Kod Enigmy" je napínavý válečný film, u kterého jsem se smál i plakal protože mě tento snímek dostal.. Dávám 9/10.

• 9.3.2018  21:47

V příběhu se dozvídáme jak neohrožený Borat se vydává do Ameriky... Zkrátka výborná komedie, která mi vždy zůstane v srdíčku. Dávám 9,8/10!

• 9.3.2018  21:31
    Méďa 2 (2015)

Absurdní, sprostá a nechutná komedie, kterou si rád pustím ještě jednou. Dávám 9,3/10.

• 7.3.2018  22:24
    V temnotě (2011)

Jak bych tento film popsal? Jako mnohem lepší ,,Schindlerův seznam". Proč ho s ním srovnávám? Protože se oba tyto filmy zabývají událostmi druhé světové války. Nározdíl od Schindlerova seznamu, kde mi židů bylo jedno mě bylo ve v tomto filmu líto. Přišel mi takový více realičtější něz onen film od STÍVNA ŠPILBERGA. Zkrátka tento film si rád ještě pustím jednou. A to s radostí! Dávám 9/10

• 5.3.2018  19:52

Příběh vypráví o Alexi deLargeovi , který poněkuď nezákonou cestou si užívá život se svou partou. Při jednou vloupaní a nehodě s nějakou paní a obrovským uměleckým dílem ve tvaru mužského přirození ho ta parta zradila. Praštili ho jakousi lahví.. Poté nastoupil do vězení a pak experiment... Nejsem tady přece abych převyprávěl příběh! Jsem tady abych film zhodnotil.! Takže co bych řekl k tomu jak se mi film líbil: Ze začátku do konce mě film nehorázně bavil. Co vím potřebuju?! Nic. Náramě jsem si tento film užil a rád si ho užiji i po druhé , potřetí... Dávám 98%!!

• 4.3.2018  18:49

Začátek filmu byl pomalý. V prostředku se to rozjelo. A konec byl boží. Tento film jsem si užil. Nelituji, že jsem mu věnoval 119 minut mého pozemského života. Musím pochválit výborné herecké výkony herců. Zvlášť Anthony Hopkins jako Dr. Hannibal Lecter byl výborný. Jsem s filmem zcela spokojený. Dávám 90%!

• 4.3.2018  18:37
    Osvícení (1980)

Já miluji hudební tvorbu mé nejoblíbenější kapeli slipknot. Nevydržím ani jeden den abych si nepustil jedinou skladbu. Proč ale zde mluvím o nějakým SlipKnotu. Protože klip na skladbu ,,SPIT IT OUT" je silně inspirovám tímto filmem. Právě ten klip mě přiměl abych se podíval na film Osvícení. Teď bych se stručně vyjádřil k filmu: Já se na horrory moc nedívám. Já si pod pojmen ,,horror" představuji brutalitu, násilí, krev, vraždu. Ale tento film byl jiný. Sice se zde vyskytovalo nasillí a krev. Ale jen v malém množství. Film se spíše snažil abych se bál než pozvracel. Po celou dobu filmu jsem měl takový svíravý pocit na srdcí. Bál jsem se. Smekám velkou poklonu tvůrcům. Není zvykem aby u mě film vyvolal strach. Zvlášť takhle ,,starý".. Opravdu hodně dobrý film, který si s radostí ještě jednou pustím. Dávám 93%!

• 2.3.2018  19:20
    Taxi (1998)

Taxi jsem už viděl mnohokrát .A rád si ho pustím ješte jednou. Nikdy se mi neomrzí. Už ho znám celkem nazpamět. Tento film mohu doporučit všem, který mají rádi komedie.

• 22.2.2018  22:58

Moje hýždě se dotkli křesla.. Sedl jsem si. Opřel své něžné ruce o opěradla. Nohy zvedl do výšky jednoho metru. Poté je položil na židli. Nadzvedl jsem se a vypustil.. No, to stačí! O tomhle přece není komentář! Řekněme, že jsem si udělal pohodlí. Tak, dále. Pustil jsem notebook. Poté. nastala blbá aktualizace! ,, Prosím nevypínejte počítač". Ach ty Windows desítky. S nimi je teda pozdviženi. Zlatý Windows XP.... Ta, nostalgie!!! Ta aktualizace trvala asi tři minuty. Takže , docela dobrý.. Strčil jsem něco do něčeho a mohl jsem se už konečně dívat. Těšil jsem se... Film 2001: Vesmírná Prda.. Teda, film 2001 Vesmírná Odysea..Na začátku filmu jsem viděl nějaký opice. Než se objevili, uviděl jsem velký nadpis ,, Úsvit lidstva". Říkal jsem si: To jako bude o tom jak se vyvíjel člověk. To znám ze školy z Přírodopisu.." Po deseti minutách tohoto snímku se najednou objevila vedle primátů velká deska. Co to bylo? No, to já nevím ani když jsem ten film zhlédl celý.. A jak rychle se objevila ta deska tak jsem se musel rozloučit s opičáky. Ukápla mi slza. Zmizeli pomocí oddálení kamery.. Proč zrovna oni... No, a teď jsem měl v hlavě nepořádek. ,, Co. Takže to nebude o vývoji? Super.. Ale proč tam ty opice byly? Hmm.." Film pokračoval dál. Teď právě začalo to pravé SCI-FI. Velké vesmírné lodě, které se točí dokola a dokola asi deset minut a hraje k tomu vážná hudba. Čajkovskij nebo tak něco.. Tohle bych snesl tak ty dvě minuty.. Ale deset! To jsem si mohl zrovna na YouTube pustit koncert. Tato část mě totálně nudila abych pravdu řekl.... Pak ve filmu je nějaký típek, který je ve filmu málo. Zdálo se mi, že to je hlavní hrdina. Realita byla neúprosná. Nebyl. O pár scén dál jsem se dozvěděl, že je nějaká mise na lodi s počítačem.. Proč ? Nevím. Moje hlava zpracovávala jak to šlo... Posádka se spikla proti počítači. Počítač udělal Bu Bu Bu na posádku. Někoho odpojil. Ovládal celou loď. Jeden borec ve skafandru ho vypojil. Pak se loď blížila k Jupiteru. Jo. Věděli vůbec lidé v šedesátých letech, že Jupiter nemá povrch ale je tvořen jen plyny? Ehm..Myslel jsem, že do něho ta loď vletí. Odvrátil jsem hlavu od obrazovky abych se trochu protáhl po namáhavém koukání. Poté jsem se znovu začal dívat... A.. Oni tam byli barvičky. ,, Co tam dělají? Jak se tam dostali?" Šrotovala moje ubohá hlavička. Bohužel. Přehřála se. Posledních pár minut filmu. jsem přestal přemýšlet a pořádně se zadíval.. Konec byl dobrý. Zvláštní.... Takže. To by byli moje zážitky z filmu 2001: Vesmírná Odysea. Určitě si říkáte proč jsem dal filmu pět hvězd? Když jsem ho většinou nepobíral? No, kvůli výborným( na tu dobu) vizuálním efektům. Ale taky kvůli tomu, že mě film přinutil se podívat na něho ještě jednou. Doufám, že film bude dobrý i po druhém zhlédnutí.. Kdyby ne. Tak jsem tento komentář psal zbytečně... Což se u mě nikdy nestává.. Snad...Doporučil bych ho všem zhlédnout. Tedy, alespoň zkusit... Za ten pokus to stojí...Možná... Když jsem ho i já přežil v dobrém slova smyslu myšleno.. V tuto chvíli mohu vynést rozsudek nad obžalovaným snímkem...Připravte se.... Filmu dávám ze srdce 96%!!! To jste nečekali, co? Musím vám něco říct. Já to čekal...

• 20.2.2018  22:14
    Blade Runner (1982)

Na poprvé mě tento film upřímně nudil. Hledal jsem v něm nějaký příběh, nějakou pointu. Dostal jsem jen náhodný sestřih scén dobře vypadajících. To mi bohužel nestačilo. Nějak jsem ho přetrpěl a ohodnotil třemi hvězdami.. To bylo přibližně před rokem. Na konci minulého roku (2017) jsem zhlédl Blade Runner 2049. Ten snímek mě naprosto uchvátil. Pár týdnů po druhém zhlédnutí Blade Runnera 2049 jsem si řekl: ,,Co kdybych dal prvnímu dílu ještě šanci?" Daroval jsem Blade Runneru druhou šanci. Udělal jsem dobře. Nechápu jak jsem mohl byl takový idiot, že jsem mohl dát jen tři hvězdy. Ten to film si to zkrátka nezaslouží! V celé délce jsem se bavil. Nepohlédl jsem vůbec na lištu, kde jsem viděl kolik minut zbývá do konce tohoto klenotu. Možná přeháním. Možná je to jen prvotní okouzlení. Myslím, že ne. Na tento film určitě nezapomenu. Co když budu starý a budu trpět sklerózu? Někdo příbuzný mi to jistě rád připomene... A teď hodnocení.. Asi už očekáváte jaké bude.. 12/10!!

• 18.2.2018  18:21
    Taxikář (1976)

V celém filmu se dozvídáme jak z obyčejného taxikáře se stává opravdový hrdina. Tohle by stačilo pro popsání děje ve filmu. A teď pocity: Už jsem viděl hodně filmů od Martina Scorseseho. Každý jeho počin mě hodně uchvátil. Taxikář není výjimkou. Nemám co říci. Zase hodně dobrý film, který mě přivázal k židli a řekl: ,, Žádný záchod. Žádná večeře! Koukej!" Zkrátka mohu tento film s čistým srdcem všem doporučit. Pro fanoušky Scorseseho filmů povinnost. Dávám 98%!

• 15.2.2018  16:23
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Já jsem hráč a tohle je pořad o hrách. ... Když nevím co zapařit.. Tak, mi s tím tento pořad s radostí poradí... Zajímá mě jak je videohra dobrá nebo špatná... Tento pořad mi to ukáže... Zkrátka jsem s ním jako hráč naprosto spokojený.

• 10.2.2018  11:16
    Contratiempo (2016)

Pře zhlédnutím tohoto filmu jsem si říkal: ,, To mě asi nebude bavit. Zase nějaký ubohý thriller.." Po pokoření filmu této věty, kterou jsem možná vyslovil velmi lituji. Tenhle snímek je naprosto skvělý. Divák, který se kouká na tento film si myslí, že ví kdo je pachatel . Jenže mu film dá takovou facku a řekne: ,, Tak ty si myslíš, že to je on, jo? Chudáčku, ha ha ha!". Později už se objeví další podezřelí. Já jsem si jako divák myslel, že už je to opravdu on na sto procent. Vykonavatel vraždy. Viděl jsem ho jak tu bere tu sošku... Ale poté jsem zjistil, že mě celý film klamal. Celý snímek mi překládal lež. A to se mi líbilo. Nutil mě abych se dokoukal do konce... Tento film je (podle mě) povinnost všech diváků filmu. Je to skvost, který si s radostí pustím ještě jednou. Dávám poklonu Španělským tvůrcům za to, jaký majstrštyk vytvořili.

• 9.2.2018  19:46

Dávám klobouk dolů! To co se v této epizodě stalo jsem vůbec nečekal. Vytrhlo mi to dech. Opravdu výborný díl... Vážně se těším na třetí sérii:-)

• 8.2.2018  19:59
    Coco (2017)

Coco je překrásný animovaný film. Ne jenom vizuálně ale i zvukově. Zasmál jsem se u něho. Ukápla mi sem tam slza. Párkrát jsem si zazpíval.. No, španělština je pro mě jako španělská vesnice... Výslovnost by byla hrůza!! Tak, jsem si ty nádherné písně jen broukal. Zkrátka hodně dobrý kousek, který všem doporučuji zkusit. Díky němu jsem se navrátil zpátky do svých raných dětských let. Děkuji filme. Dávám ti 90%, amigo!

• 8.2.2018  17:15

Velký výbuch!!! Přežil to vrchní inspektor? Zůstane naživu Frank? To ještě nevím... jsem zvědavý jak se to dozvím v posledním díle druhé série:-)

• 7.2.2018  16:08

Adolf Hitler je mrtev. Kdo myslíte, že ho vystřídá? No, mě to tedy překvapilo....

• 7.2.2018  14:48

Nikdo není nesmrtelný, pohřeb a opět spousta hákových křížů. Zkrátka dobrý díl!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7