cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

• 27.1.2018  21:51
    Jackie Brown (1997)

Na tento film jsem přišel úplně náhodou. Prohlížel jsem si filmy Quentina Tarantina a našel jsem kousek, který jsem ještě neviděl. Říkal jsem si: ,, To musím napravit!!" I tak jsem učinil. Tarantino mi opět dokazuje, že umí bravurně točit filmy. Naprosto boží a jedinečný snímek.Doporučil bych ho úplně všem. Beru si 90% zisku, Jackie!!

• 25.1.2018  19:03

Tento film jsem zhlédl snad už stokrát. Někdy mě neomrzí i když ho znám nazpaměť úplně celý. Nechápu takové malé celkové hodnocení na csfd.cz. Ten film si to (podle mě) nezaslouží.... Je ale zvláštní proč jsem ho dřív neohodnotil. Ani sám nevím. Už jsem ji navštívil a upřímně ohodnotil plným počtem bodů. Za film, který mě stále nepřestal bavit dávám 100%!!!!

• 18.1.2018  16:44
    Comeback (TV seriál) (2008)

Tento seriál si můžu pustit pořád znova a znova. Nikdy mě neomrzí. Pokaždé se u něho popadám za břicho. Nepřipadají mi postavy a hlášky trapné(Prostě Ozzák je borec!) Zkrátka bych nic nevytkl... Snad jen to, že seriál má jenom dvě série. Zasloužil by si více dílů....Tento nový Husťan obsahuje 98% alkoholu.

• 13.1.2018  18:07

Já nejsem žádný milovník romantických filmů. I přesto jsem ho zkusil. Film se mi docela líbil. Byl zajímavý. V žádné vteřině jsem se nenudil. Nemám co vytknout. No, možná jednu věc. Tento snímek mě ,,nesloužil" aby si zasloužil plné procentuální hodnocení. Drahý filme, dávám ti 93%

• 13.1.2018  17:43

Film ,, L.A. Přísně tajné" je americká kriminálka z 50. let, která mě dokázala zabavit. Herci se zhostili výborně svých rolí. . Hudba se dá poslouchat. Dá se na film koukat. Nejsou zde žádné trapné scény. Zkrátka za tuhle vraždu dostanete 95%, pane.

• 12.1.2018  21:09

Že existuje film Klub Rváčů jsem dávno věděl než jsem ho zhlédl. Proč jsem to zhlédnutí neučinil dříve? Neměl jsem potřebu. Jednoho dne jsem ho přesto zkusil.. Tento snímek není normální! To ,,normální" nemyslím ve smyslu, že je film špatný ale že je jedinečný. Diváka dokáže upoutat. Žádný podobní snímek tomuto jsem neviděl. Bavil jsem se od začátku do konce. Tento film bych doporučil všem zhlédnout. Zhlédněte ho nebo vám namlátím za 100%. Ale teďˇvypadněte!!!!

• 2.1.2018  15:22

Tento film jsem viděl už mockrát(Možná pětkrát...). Nikdy se u něj nenudím. Tohle by byl jeden důvod ze dvou proč jsem mu dal plné hodnocení. Druhý důvod zní: Jsem (ultra,mega..)velký fanoušek toho super hrdiny,. který se v tomto filmu nachází...Co vím říct. Christian Bale je Bruce Wayne jak se patří !!! Tento film bych doporučil všem, kteří mají rádi Batmana!!(Je to Bruce Wayne. Ehm..*píp*..Nikomu to neříkejte. Přivázal by mě ke stromu kdyby se dozvěděl, že jsem prozradil identitu..) Moje celkové hodnocení: 99,6% Režie: 10/10 Kamera: 10/10 Hudba: 10/10 Scénář: 9/10 Obsazení: 10/10 Efekty: 10/10

• 31.12.2017  22:37
    Mafiáni (1990)

Koukal jsem na životopis Daniela Vávry a dozvěděl se, že nápad na hru Mafie vznikl díky filmu Goodfellas neboli Mafiáni. Musel jsem ho vidět. Tento snímek je boží!! Příběh vypráví o mladíkovi, který bydlí blízko mafiánů. Ti si ho oblíbí... Tento snímek doporučuji všem zhlédnout. Je to výborný film od skvělého režiséra... Moje celkové hodnocení: 98% Kamera: 8/10 Střih: 10/10 Efekty: 10/10 Scénář: 10/10 Hudba: 10/10 Režie: 10/10

• 30.12.2017  21:22
    Kmotr III (1990)

Emh.. Tento film zakončuje život Michaela Corleoneho a zároveň to samé dělá s výbornou mega, ultra, super, hustou a spoustu dalšího filmovou sérii Kmotr. Nemám co říct. Naprostá bomba!! Skvělé obsazení, kamera ,hudba..Nebudu v tomto komentáři plýtvat slovy. Sice by si to tento snímek zasloužil ale NE. Musím také myslet na ty co to čtou. Nechci aby se nudili u dlouhých komentářů!! Přece pocity jdou napsat v jedné větě, ne?... Tento film bych doporučil všem! Králíkům psům, veverkám.. Zkrátka VŠEM!! Celkové moje hodnocení : 100% Hudba: 10/10 Střih: 10/10 Obsazení:10/10 Režie: 10/10 Scénář: 10/10 Efekty: 10/10 Efekty: 10/10

• 30.12.2017  16:00
    La La Land (2016)

La La Land je překrásně vypadajícím muzikálovým filmem( Jako by jste to nevěděli...) , který vypráví příběh dvou lidí žijících ve velkoměstě Los Angeles. Jedna z těch lidí je ????(Zapoměl jsem jméno..) Holka, která chodí konkurzy. Ty jí moc nevycházejí. Druhý je ???( Ten samý problém jako v druhém řádku..) Chlap, který(No ,,který, která, které" se v tomto komentáři začínají nezdravě opakovat...)hrává na klavír po barech. Má rád Jazz. Když se ty dva spolu poznají....bude LÁSKA!!! Zbytek se dozvíte ve filmu.(Nebo na internetu vy *píp*) Tento muzikál kraluje krásnou hudbou a obsazením, kostýmy, kamerou.....Tento film vám mohu celým svým srdíčkem doporučit!!! Moje hodnocení: 92% Kamera: 10/10 Scénář: 9/10 Režie: 8/10 Efekty: 6,9/10 Obsazení: 10/10

• 29.12.2017  20:44

Od tohoto filmu jsem moc nečekal. Viděl jsem první díl, ten mě moc nebavil. Čekal jsem od tohoto snímku to samé. Když jsem viděl to kladné hodnocení na ČSFD, začal jsem věřit, že to bude dobrý. A bylo. Od začátku do konce mě film zabavil. Zhlédnul jsem nádherně zvládnuté SCI-FI. Vše vypadalo jako reálné. Musím pochválit výbornou kameru a hudbu, která se k filmu hodí a příběh je zajímavý. Herci se skvěle sžili s postavami. Jejich výborné výkony nevypadali jak tak na ,,oko". Byli skutečné. Příběh odkazuje z malé části na první díl, proto bych doporučoval zhlédnout první díl. Nebudu v tomto komentáři vysvětlovat příběh, protože chci abyste se na film podívali. Nebudete litovat!!! Dávám 12/10.

• 26.12.2017  21:44

O tomto filmu jsem se dozvěděl úplně náhodou. Četl jsem historii herní firmy Rockstar games.. Grand Theft Auto: Vice City: ,, Vývojáři se hodně inspirovali filmem Zjizvená tvář." ( tohle nebyla citace, protože se to moc nepamatuji. Bylo to už pár měsíců zpátky...) Řekl jsem si: ,, Ten film musím vidět." Po neskutečném odkládání jsem se ke zhlédnutí dostal. Příběh vypráví o kubánském přistěhovalci( Tony Montana. Hraje ho Al Pacino.), který se postupně dostává pomocí krveprolití na samotný vrchol..Užívá si. Koupí si vilu. Prodává drogy, rozhazuje peníze, nechová se ,, normálně". Zabije svého nejlepšího kamaráda..Střelí svoji sestru, která byla s jeho kamarádem. Štěstí mu nepřeje. Jeho příběh má tragický konec.. Litoval jsem proč jsem se na film nepodíval dříve.. Tento film je naprosto boží!!! Nemám k tomuto snímku žádné záporné body. Je prostě( podle mě) bezchybný. Tenhle film bych doporučil všem, kteří mají rádi filmy na které nezapomenou!!!! Dávám 11/10!!

• 26.12.2017  21:24

Tento komentář bych začal tím, jak jsem se poprvé setkal se svou nejoblíbenější kapelou. Sledoval jsem svého oblíbeného streamera na webové stránce Twitch.cz a uviděl jsem jak někdo v chatu píše SlipKnot- ,,Psychosocial" nebo Slipknot - ,,The Devil in I" Hned jsem si otevřel novou kartu v prohlížeči. Přišel jsem na stránku jménem YouTube. Napsal jsem jméno první skladby, kterou jsem v tomto komentáři uvedl. Dal jsem jí to se mi líbí(A proč? Přece jsem ji neznal. No... dal jsem jí like, kvůli tomu že jsem si myslel že je to ,, pravý metal" a že budu ,,cool"!) Poté jsem vyhledanou druhou zmíněnou skladbu a udělal s ní samý proces. Odešel jsem za stránky. Této skupině jsem nevěnoval pozornost. Jednoho dne jsem si pustil,,jen tak" píseň The Devil in I... Nemohl jsem se jí nabažit.. Pouštěl jsem si jí dokola.. Začal jsem objevoval pro mě nové skladby a a během pár měsíců se stala mojí nejoblíbenější. Momentálně mám doma tří cédéčka: .5: The Gray Chapter, All Hope Is Gone a Voll. 3: The Subliminal Verses To by bylo pro úvod. A teď snímek. Pro mě jako zarytého fanouška naprostá BOMBA!! Tento film bych doporučil ... No.. to je problém. Ten komu vadí (jak tomu já říkám..) ,,špinavý" vokál neboli zkrátka řev, tak se mu film nebude líbit. Je ho ,,tam" dost. Ale pro fanoušky SlipKnot povinnost!!!!! Tak čau, Maggots!!! Dává 11/10!!!

• 24.12.2017  12:37
    Bojovník (2015)

Film vypráví o zápasníkovi v polotěžké váze, který přijde o svoji manželku a dceru. Nemůže se vyrovnat se smrtí(SPOILER!!!!) manželky, kterou velmi miloval.Má záchvaty vzteku. Používá skoro v každé větě sprostá slova. . Úplně se Přestane kontrolovat. Díky tomu je mu odebrána soudem jeho dcera. Je umístěna dočasně v dětském domově. . Billy Hope se musí vzpamatovat.( K tomu mu pomůže jeden starý černý chlap ve tělocvičně).. Dokáže to? Na tuto otázku vám odpoví sám film.Ptáte proč vám to neřeknu?(Tedy nenapíšu..Ehm..) Protože si tento snímek zaslouží vaši pozornost. Tento film nabízí velmi napínavý příběh a výbornou(podle mě) hudbu ale i dobré herecké obsazení. Ale jednu věc bych tomuto filmu dal do záporných bodů. A to ,že ve filmu bylo na mě až moc boxu.. Nevím jestli je toto správné odečtení procent ale... takhle to cítím. Na plný počet film rozhodně nemá. Film doporučuji všem, kteří mají rádi napínavý příběh plný sportu, který jmenuje BOX!! Moje celkové hodnocení: 92% Scénář:10/10 Poznámka: ,,Výborné!" Obsazení: 9,6/10 Poznámka: ,,Mohlo být lepší ale je dobré!!" Efekty: 8/10 Poznámka: ,,Nevím vážné co v tomto filmu bylo za efekty ale budiž! Ten snímek si to zaslouží!!" Hudba: 10/10 Poznámka: ,, Tátatáta! Dádadáda!TuTuTu!"

• 20.12.2017  20:03
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Moje první setkání se South Parkem nebylo normální..( tím ,, nebylo normální" chci navnadit na pozdější část komentáře...) Jen tak jsem si prohlížel na internetu seriály( Na jaké stránce jsem zapomněl... TO NEVADÍ!!!), které jsou ke zhlédnutí online.Uviděl jsem South Park. Klikl jsem myší na nápis a objevila se první sezona... Rozhlížel jsem se jestli mě nevidí matka( Protože matka South Park charakterizovala takhle: ,, Je to seriál s divnými postavami, které jsou sprosté." Na slovo ,, sprosté dala důraz. Z tohoto jejího výroku jsem usoudil, že seriál je ,, zakázaný". Nechápu proč jsem si to myslel ale....) Ztišil jsem reproduktory a mohl se dívat. Seriál se mi líbil. Jenže ,, zákaz"(schválně dáno do uvozovek! HA!).O pár let jsem se do seriálu pořádně pustil.(Už jsem věděl že to nebyl zákaz.. Proto že mi maminka věří, že tu vulgární mluvu nebudu používat :-)...) Letěl jeden díl za druhým. Ale první série mě moc nepřesvědčila. Druhá , třetí, čtvrtá......dvacátá a další byli mnohem lepší. Mně se ,,fekální humor", který používá tento seriál líbí. Zasměji se němu.( Ale když se němu směji, to znamená že jsem inteligentní člověk.) Ale chápu že se každému seriál nemusí líbit, protože je sprostý a hodně někdy nechutný ale podle mě výborný. Všechny světové události ukáže, jak se říká na plnou hubu(ústa) Tento seriál doporučuji těm, kterým nevadí rasistický, černý a fekální humor!!! Moje celkové hodnocení: 100% Animace: 10/10 Kamera: ?/? Scénář: 10/10(HA! HA! HA!) Efekty: ?/? Obsazení: 10/10

• 20.12.2017  17:25
    Casino (1995)

Zapnul jsem televizi. Sedl si gauč. Pustil jsem film.... Začátek byl klidný a pak.. mě film nenechal uklidnit. Neskutečně jsem se bavil. Když snímek skončil( Příběh vám nebudu vůbec vyzrazovat. Důvod se dozvíte o pár řádků níže.) nemohl jsem se pořádně nadechnout. ( Přidávám trochu absurdity, aby tento komentář nebyl obyčejný..) Byl jsem z tohohle snímku úplně utahaný. Říkal jsem si: ,, No... Na tenhle film nezapomenu... Co jiného říci než, Martin Scorsese se zase předvedl(V dobrém slova smyslu)" Můj monolog doprovázeli tiché vzdechy. Byl to silný zážitek... Tento film vám doporučuji zhlédnout!! Celkové moje hodnoceni: 98% Kamera: 8/10 Scénář: 10/10 Obsazení:10/10 Střih: 10/10 A ptáte se proč jsem filmu nedal sto procent. Protože...(otevřený konec komentáře... Tedy spíše nevím proč...)

• 20.12.2017  16:53
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

V seriálu Kancelář Blaník vídáme Tondu Blaníka, který řeší se svými asistenty problémy politiků ve své kanceláři. Každý jednotlivý díl má svůj děj.. První moje setkání s tímto seriálem probíhalo takhle: Byl jsem u počítače a zrovna jsem otevřel stránku Stream.cz. Podívat se co na ní nového. Uviděl jsem ikonku seriálu K.B ( Jsem líny pokaždé sem psát celý název seriálu. Snad bude tato zkratka stačit. Kdo tu zkratku ještě nepochopil: K.B= Kancelář Blaník.) Dotkl jsem se silně svým prsem levé ruky pravé části myši. Video začalo.. ,, Co to je? Na to se nebudu koukat!! Je to sprostý a kamera se klepe!!" Tohle byli mé první dojmy. Po pár letech jsem dal tomuto seriálu šanci.. a předtím jsem se mýlil. Tento seriál mě dokázal rozesmát a nikdy mě ,,nedonutil" říci: ,, To je NUDA." Protože jsem již o pár řádků výše jsem psal, že každý díl má jiný děj. Z toho vyplývá že se neopakuje, což je jedině dobře. A tento seriál je výborný také díky samotnému Marku Danielovi ( Tonda Blaník), který tomuto seriálu dodává značnou šťávu. Tento těm, kteří mají rádi politický humor.. Celkové moje hodnocení: 92% Kamera: 8/10- Vypadá amatérsky(vzbuzen dojem autenticity) a to je jedině dobře... Scénář: 10/10 Obsazení: 9/10 Efekty: 8/10 ( Nevzpomínám si jestli v seriálu nějaké byli.. TO JE JEDNO!!!)

• 11.12.2017  20:12
    Kmotr II (1974)

Opět se setkáváme s Michaelem Corlonem. Nahradil místo za svého otce v rodině. Je kmotrem. A dál... se na to podívejte sami. Nádherný film, který vám nesmí chybět ve vaší filmové sbírce. Hodnocení: 100% Děj: 10/10 Obsazení: 10/10 Kamera: 10/10 Efekty: 10/10 ( Moc ve filmu nejsou ale..) Scénář: 10/10

• 11.12.2017  17:37

Nespoutaný Django. Film od Quentina Tarantina, který jsem viděl již dvakrát. Plně vám zaručuji že, se budete od začátku do konce bavit. Django má příběh plný akce a krve. Tarantino se zase vyřádil.... Tento film mohu plně doporučit !!!!

• 11.12.2017  17:34
    Kmotr (1972)

Když jsem poprvé slyšel název Kmotr. Nevěnoval jsem tomu pozornost. Zahrál jsem si počítačovou hru Mafii a poté jsem se začal zajímat o mafii. Hodně jsem slýchával Kmotrovi, že je to nádherný film. Řekl jsem si proč ho nezhlédnout. Usadil jsem se do křesla a koukal se na můj televizor.. Napínavý příběh Michaela mně do poslední vteřiny filmu nenechal odejít od televize.. Takže, mohu tento film plně doporučit!

• 21.7.2020  00:24
    Irčan (2019)

Před více jak deseti měsíci jsem netrpělivě čekal na další snímek od Scorseseho. Očekával jsem výborný snímek a dostal jsem... Film jsem celkem zhlédl dvakrát. První zhlédnutí mi trvalo přibližně měsíc. Snažil jsem se donutit ho dokoukat. Vzávěru to nebyla špatná podívaná. Užival jsem si některé dlouhé záběry kamery, hudbu v pozadí a mé oblíbené herce, kteří mě opět nezklamali. Snímek Irishman není pro každého. Nenachází se v něm mnoho akčních pasáží. Spíše tam vůbev nejsou. Tento film táhnou hlavně dobře napsané dialogy. Ne honičky s auty nebo něco podobného. Hodnotím 8,9/10!

• 12.7.2020  20:37

Začnu netradičně. Jednoho dne jsem večeřel chleba s máslem pokrytý čtyřmi kolečky salámu vysočina. Pochutnával jsem si velice . Zapíjel jsem chléb minerálkou. Před mým zrakem právě probíhaly večerní zprávy . Skladatel Ennio Marricone skonal. Nechť mu je země lehká. Neznal jsem ho a neslyšel jsem žádný kousek z jeho nádherné muziky. Právě dnes jsem poznal část jeho díla při zhlédnutí snímku Once Upon A Time In The West. Líbil se mi. Vytkl bych jen poměrně pomalý začátek, při kterém jsem si rozmýšlel jestli si nepustím něco jiného. Celý film je pozvolný- nemusí se každému líbit. A co bych naopak vyzdvihl? Spoustu věcí. Třeba kameru. Byla velmi netradiční.Často se neklepala, za což jsem rád. Zachycení atmosféry divokého západu tvůrcům vyšlo. Tedy si myslím. Nejsem žádný historik, nemohu skutečně posoudit. A hudba mě naprosto uchvátila. Tento filmový počin si ode mě odnáší zasloužených 8.7/10

• 16.4.2020  00:31
    Truman Show (1998)

Vskutku skvělý film. Jim Carrey v hlavní roli exceloval. Jiné herce v tomto snímku rozhodně nechci zahazovat. Taky si vedli na výbornou.. Kamera byla na dobré úrovni. Soundtrack musím také pochválit! Možná závěr filmu byl až příliš otevřený. Ocenil bych delší epilog. Ale rozhodně doporučuji ke zhlédnutí! HODNOCENÍ: "výborný"

• 4.4.2020  01:24

Třetí série docela ušla. Těšil jsem se na další. Nastal den s velkým D a já se mohl znovu vrátit do "Banco de Espaňa" pomocí nové série La Casa De Papel. Za celý den jsem jsem zhlédl všech osm dílů. Nelituji toho. Byla to jízda! Od začátku do konce. Jeden zvrat za druhým. Seděl jsem pevně v křesle a ani se nehýbal. Mé oči hleděli na obrazovku s rozlišením FULL HD do té doby něž se zobrazili poslední titulky. (Samozřejmě v této větě přeháním. Došel jsem si asi šestkrát na záchod,snídal jsem jsem cereálie s plnotučným mlékem, poobědval jsem s rodinou, večeřel jsem chleba s máslem se salámem vysočinou a vychutnal si nealkoholické světlé pivo Birell . Spoustu dalších činností jsem vykonal při koukání na toto osmi-dílné pokračování... Přece tady vše nebudu vypisovat....Jste tady přece kvůli něčemu jinému, ne?) Takže. Doporučil bych novou sérii? Ano, rozhodně. P*sr*li do autoři? ***** ne! Vytkl bych něco? Jen to, že to bylo moc krátké a já závislák bych klidně ještě pár hodin koukal. Nemohl bych přestat. Tak možná je dobře, že není více dílů. Zatím... No sami uvidíte na konci. Co se stane. HODNOCENÍ: ,,výborný"

• 29.1.2020  17:09

Od fanów dla fanów. Výborný fanouškovský počin se skvělou atmosférou, kostými...Jen vizuální efekty nejsou nějak bravůrně odvedené ale kdo by to čekal? Rozhodně tento snímek mě více potěšil než splacaný seriál od netflixu. Dávám 8/10.

• 24.12.2019  16:05

Milý čtenáři tohoto komentáře, musím ti povědět, co si myslím o filmu Láska nebeská (já ten film budu nazývat love actually protože rád používám názvy v původním znění..) Byl štědrý den a já nevěděl co si mám pustit. Prohlížel jsem si Netflix. Nemohl jsem se rozhodnout. Měl jsem dva kandidáty na výhru. Scarface nebo Love Acutally. Vskutku velmi těžké rozhodnutí. Rozhodl jsem pro druhou možnost. Protože scarface jsem už viděl tolikrát a myslím si, že z filmu love actually stříká více vánoční atmosféry, než z již zmiňovaného filmu scarface. Tak jsem si ten snímek pustil. A musím říct, že docela v pohodě. Není to rozhodně žádný velkofilm plný emocí a hereckých výkonu vhodných na Oscara.. Ale kdo by to čekal? Vskutnu příjemný film, který jsem si užil. Nenudil jsem se. Jenže některé části byly, řekněme, nevhodné ale.. Doporučuji ti to zhlédnout milý čtenáři, určitě se budeš bavit! Davám tomu filmu tak 6,67689 /10.

• 23.11.2019  16:31

Zhlédnutí tohoto snímku jsem dlouho odkládál. Neocekaval jsem že by mě mohl bavit ale nakonec.. Dobře natočený film. Velmi napínavý příběh, který vás nenechá vydechnout. Skvělé herecké výkony a tak dále. Rozhodně jsem se nenudil. Doporučuji ke zhlédnutí! 🔪7/10🏥

• 16.8.2019  01:41

😃Úvod😃: Včera v pozdní večer jsem vyrazil s rodinou do multikina na film mého oblíbeného režiséra Quentina Tarantina. Očekával jsem od snímku velmi mnoho. Ukázal jsem pánovi v červeno-černé na mobilu v PDFku zobrazené čtyři lístky. Zkontroloval je. Byli v pořádku. Oddychl jsem si. Posadil jsem se na sedadlo a začal jsem pomaličku vkládat do úst slaný popcorn , největší, který v kině měli. Začal jsem sledovat. Film ubíhal rychle. 😉Stať😉: Brad s Leonardem fungují jako parťáci skvěle. Též skvělé je vyobrazení Hollywoodu v období šedesátých let. Tomu dopomohl perfektní soundtrack, kostýmy a podobně. Film je komedie. Což mohu potvrdit. Zasmál jsem se společně s mnoha účastníky promítaní při některých brutálních scénách i pohodových. Takže žádné trapné části se ve filmu nenacházeli. Dialogy fungují na výbornou. Kamera byla v některých chvílích ,, zvláštní". V dobrém slova smyslu samozřejmě. Celkově jsem měl skvělý pocit z devátého filmu Q. Tarantina, jen ten závěr. Koukal jsem, spíše čuměl co se děje, když jsem viděl začínat titulky. 😎Závěr😎: Film je skvělý, když pominu konec, který utnutý. Chtělo by to prodlouženou verzi minimálně o hodinu či dvě. Pak bych možná byl na sto procent spokojen. Jenže ten konec mě velmi naštval. Ale hodnocení bude přesto velmi vysoké. Nelituji peněz, utracených za lístky na film Once Upon Time In Hollywoodu. ✔HODNOCENÍ: 8.5/10✔-👍Film doporučují ke zhlédnutí👍

• 22.4.2019  21:52
    Tvůj souboj s divočinou (TV pořad) (2019)

👍Na tenhle pořad jsem přišel jen náhodou a nelituji toho👍. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí, které jsem dříve nevěděl. V tomto pořadu se můžete sami rozhodovat jak bude pokračovat. Vždy vás Bear upozorní před velkým rozhodnutím ,, Your decision. You decide. What you reacon?" Většina mých rozhodnutí skončila neúspěchem🤣👌 Ehm.. Doufám, že bude i druhá série 😁 Dávám 9/10!!

• 23.3.2019  11:44
    Hnüs (2019)

Tento film si vůbec nebere servítky. Vyskytují se v něm drogy, sex a vulgární mluva. Snažili se ukázat, jak kapela vznikla a jak to v ní chodilo. Na rozdíl od Bohemian Rhapsody kde se snažili s Fredieho udělat ,,svatouška"..Jen to chtělo víc ukázat i tu temnou stránku. Ale jinak nic proti. Ten film se mi líbil. Ve filmu filmu The Dirt si myslím, že těch scén drogami bylo až moc. A musím říct, že Machine Gun Kelly svoji roli zahrál dobře. To se divím. Měl by se dát na herectví! Celý film hodnotím 8.5/10!!