cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

• 17.3.2019  00:18
    Green Door (TV seriál) (2019)

Netflix se zas´ ukázal! Tento seriál jsem zhlédl na jeden zátah a nelituji času, který jsem do toho investoval. To bylo něco. Dávám 9/10!

• 15.3.2019  23:14
    Burn Out (2017)

Zajímavý Fracouzko-belgický film, který mě držel přikovaného k židli. Nenudil jsem se ani chvíli. Doporučuji ke zhlédnutí! Dávám 8/10!

• 7.3.2019  00:43
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Zase další seriál z kterého jsou všichni na větvi. Prý je bez jediný chybičky,. Dlouho už neviděli nic lepšího . Hrůza a běs!!!.. a musím říci, že se k ním musím přidat. Akorát pro mě nebyl seriál bezchybný ( Nebudu to zde psát. Mohli by se vyskytovat spoilery :D ) Jinak jsem rád, že mi bylo umožněno se na tento patnácti-dílný španělský počin podívat. Dávám 9/10 a míří do oblíbených seriálů protože jsem ho neviděl určitě naposledy.

• 3.3.2019  17:24
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Tento seriál jsem poprvé zaznamenal na ČT2 v roce 2013 a nevěnoval jsem mu žádnou pozornost. nijak mě nezajímal. O pár let později jsem nevěděl co mám sledovat za seriál. A tak... jsem začal s House Of Cards. Přesvědčilo mě vysoká hodnocení na csfd ke zhlédnutí. První až druhá serie byla úplně boží. Třetí až čtvrtá byla slabší ale stejně mě bavila. Páta už mě moc neoslovila. A šestá.. Ta je nejhorší. Jak si můžou dovolit odebrat hlavního hrdinu kvůli kterému má seriál to kouzlo! A ten konec. Prý vyvrcholení seriálu! Houby! Vůbec mě to neuspokojilo! ( Taková vsuvka. Kavin Spacey natočil na youtube video ( Let Me Be Frank se jmenuje) , kde se vyjadřuje k House Of Cards jako Frank Underwood a fanoušci píší do komentářů, že je to lepší než celá šestá série. Btw to video má cca tři minuty.) Celkový seriál bych hodnotil tak: 7/10. Ale doporučil bych ho zhlédnout. Bude navždy v mém srdci. Ale bohužel nemá zatím místo v mých oblíbených seriálech.

• 2.3.2019  20:16
    MOST! (TV seriál) (2019)

Nemám slov. Myslel jsem že to bude nějaká další česká trapárna. Nebyla. Tento seriál mě připadal takový ,, přírodně" komediální.Ani nevím co mám dál psát.. Prostě je to nejlepší seriál posledních pěti let ..Fakt bomba. VŽDYCKY MOST! Dávám 9/10!!

• 16.2.2019  21:15
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Jak začít.. Tento seriál mi doporučil jeden můj kamarád (Ten je takový... no... jak je to slovo.. puberta:-) ) . Moc jsem od toho nečekal. Název ,,Sex Education" mluví za vše. Myslel jsem, že bude další trapný americký seriál, který se bude tvářit, že je vtipný. Po první epizodě to tak opravdu vypadalo. Nevěděl jsem co si o tom seriálu myslet. O pár dílů později se z toho vyklubal zajímavý seriál, který rozhodně stojí za zhlédnutí. Ještě, že jsem poslechl svého kamaráda a pustil si tento seriál. Dávám 8,7/10!!

• 25.1.2019  20:35

Než jsem zhlédl film myslel jsem, že to bude další americká sra*ka. Nebyla. Dokonce jsem málem při konci brečel. Zkrátka pěkný film s nádhernou titulní skladbou! Dávám 8,5/10

• 19.1.2019  21:20
    Venom (2018)

Poslední dobu mě filmy od Marvelu nebaví. Ale tohle bylo něco jiného! Celý film jsem se nenudil! Ani jednou jsem nepokládal ruku na čelo! Zkrátka mě to sakra bavilo! Ach ta akce! Pro mě rozhodně nejlepší Marvel film za posledních pět let! Dávám 8/10!!!

• 5.1.2019  18:51

Před dvěma měsíci jsem měl chuť přečíst celého Pána prstenů. Hned jsem popadl první díl v mé knihovničce. Během přestávek ve čtení jsem se koukal na první a druhý díl hobita abych si připomněl příběh Bilbo Pytlíka. Každý den jsem přečetl asi třicet stran. Po dvaceti dnech se to začalo horšit. Četl jsem denně čím dál méně stránek . Nejdřív se to snížilo na dvacet, pak na patnáct až jsem už nečetl vůbec. Zapomněl jsem číst! Moji hlavu ovládlo něco jiného. Wiedzmin 3 Dziki Gon tedy česky Zaklínač 3 Divoký hon. Tato videohra mě vzala a nepustila. Pár dní jsem nemyslel na nic jiného( Trochu to přeháním abych dodal dramatičnost příběhu XD) Jenže jsem silný chlap! Nenechám si líbit aby byl nějaký vědmák v mé hlavě! Začal jsem bojovat. Po nelítostném boji jsem vyhrál a už jsem mohl dočíst Společenstvo prstenu a vrhnout se na Dvě věže i dokoukat třetí díl Hobita, který byl pro mě asi nejlepší z Hobitů. Proto si také ode mě zasloužil takto dlouhý komentář. Bavil jsem se. Nemám co vytknout! Kecám, mám co vytknout ale nevím co! To je jedno! Není to jedno.... Kašlu na to! Nechce se mi přemýšlet! Prostě dávám Třetímu Hobitovi 8/10!

• 22.11.2018  20:18

Hodně dobrý film. Skvělé filmové efekty jako z hollywoodských snímků a dech-beroucí scénář. Výborná kamera a kostýmy. Tohle musíte vidět. Rozpočet byl cca jen 200 dolarů (Možná jen na kameru XD) ale to není poznat(smajlík)! Skvělá práce vy uganští čokoládoví méďové:-) Dávám 8/10 !

• 3.11.2018  23:50

Bylo nebylo v jednom malém domě v Londýně. V něm žila jedna přistěhovalecká rodina ze Zanzibaru. Jeden jejich mladší člen měl o cca tři zuby navíc, které mu umožňovaly mít talent na zpěv. Mladý Fredy (btw tak se jmenoval) chodil za ,, kamarádkama" do baru poslouchat pravou ROCK´N´ROLLovou hudbu. Zpěvák té skupiny, která bavila mládež v tom baru, kde svůj čas trávil Fredy odešel hned po vystoupení do jiné skupiny. Fredy byl této události přítomen a ukázal zbývajícím členům skupiny svůj talent. A už to jelo Natáčel hudbu s kapelou Queen, pak BŮM BÁC A DOSTAL AIDS A KONEC!!!!!!!. So... Film mě nehorázně bavil. Dokonce jsem uronil slzu při konci filmu,což se mi hodně dlouho nestalo. Naposledy možná u Titanicu, když mi bylo asi 6 let. Rami Malek Fredyho ztvárnil naprosto výborně. -Poklonu skládám i jiným zúčastněným . Režisérovi, kameramanovi a podobně. Tohle určitě bude mít pár Oscarů za tento rok na svém kontě. O tom vůbec nepochybuji. Jestli se mýlím a páni z Lon Angeles se na tento film vykašlou tak je s radostí pošlu do h*jzlu a do prd*le! Protože tohle velmi kvalitní film. Dávám 8,5/10!

• 20.8.2018  18:32

/-CENZUROVANÁ VERZE KOMENTÁŘE PRO ČSFD.CZ-/Před navštívením biografu jsem si říkal: ,, To bude *píp* ty *píp*!" Jenže to nebyla *píp*. Bylo to *píp* vážný. To jsem *píp* nečekal. Ale stejně mě to *píp* neštvalo. bylo to *píp* *píp*. Doufám , že jsem *píp* řekl vše co jsem měl na srdci. Děkuji. Moje Hodnocení: 7/ 10. ( Boty režiséra : 9/10 kostýmy: 8/10 Líčení: 7/10 Vtipy: 3/10 Účes kameramana: 10/11 Sprostá slova: 8/10 Nevím co ještě: 5/10)

• 9.8.2018  21:15
    Vůně ženy (1992)

Naprosto jsem uchvácen. Tohle byl film! Vůbec jsem se nenudil. Příběh mi přišel originální ( Ehm..Blek Pantér by se měl co učit :D) . Pan Al Pacino i jiní herci odvedli výbornou práci. Samozřejmě i ostatní ,,neviditelní" lidé ve filmu to nepokazili :-). Tenhle snímek jsem určitě neviděl v mém životě naposledy(Možná..). Dávám: 8,7/10! FeelsAmazingMan

• 25.7.2018  20:34
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Začnu takovým klišé. Před shlédnutí seriálu jsem myslel, že to bude zase další česká kravina u které si budu chytat za hlavu a říkat: ,, Co? To jako nemyslí vážně?!". No, abych pravdu řekl, byla to opravdu pořádná kravina, která mě bavila. Tohle by bylo pro úvod. Takže, teď převyprávím celý příběh(Mohli byste si to přečíst v části OBSAH ale když chcete jinou ,,lepší" verzi..) : Je jeden típek, který má sakra rád hodně hip- hop. Jednou si takhle jde do školy a tam na zahradě vykope čistě náhodou trpaslíka, který plní přání. On si přeje být černej ne jako bota ale jako čokoláda. Takže se z něho najednou stane ne*r.. No, to slovo na N v seriálu zazní snad padesátkrát. Ale já jsem korektní člověk, tak bych ho nenazýval slovem na N ale oslovoval bych ho slovy ,, čokoládový méďa". Lepší ne? Takže ten čokoládový méďa se nějak dostane domů rmfoirfmiorpenf rfoipůqf.. Kašlu na to! Nechce se mi to psát. Čím víc stárnu tak jsem línější a línější (FeelsBadMan) . Prostě se mi seriál líbil . Byl tam čokoládový méďa. Dávám 7/10 a nazdar! Počkat on tam ale nebyl asiat....

• 15.7.2018  23:05
    8. míle (2002)

V poslední době jsem si Eminema docela oblíbil. Poslechl jsem si všechny alba...Před pár měsíci jsem viděl poprvé 8. Míli ale to jsem měl na Eminema zcela odlišný pohled. Dokonce jsem opovrhoval moji oblíbenou skladbou Lose Youself. Filmu jsem udělil tehdy 6,5/10 dnes uděluji 8,9/10!!

• 4.6.2018  19:48
    Linkin Park - Iridescent (hudební videoklip) (2011)

Strašně chytlavá skladba. Dávám 9/10.

• 20.5.2018  18:48

Tento dokument ukazuje atmosféru, která byla ve studiu Warhorse před vydáním jedné zabugované hry :D (Jenom sranda.. ) Jinak dobrý snímeček, který vám doporučuji zhlédnout. Tedy jestli se chcete dozvědět jaké je to když odbije devátá hodina ranní a vy nervozně čekáte na recenze... Čekáte všechno možné i nemožné.. A najednou se objeví první recenze, druhá, třetí.. Většina recenzentů vytýká hře velké množství bugů.... Dávám: 7,5/10!

• 25.4.2018  20:59

,, Jsi spokojena ty Taliánská krávo?! Tvůj syn rosta mega pomalu a ty ho pořád krmíš těmi oleji?! Může ho to poznamenat na celý život a ty pořád to děláš? Myslíš si když sis přečetla pár knih, že si chytrá? Musím tě vyvézt z omylu..NEJSI! VZPAMATUJ SE UŽ KONEČNĚ! To dítě musí jist pořádně, ty zatracená veganko!" Takhle jsem vykříkoval při sledování filmu( myšleno obrazně) Myslel jsem že skočim do televize a seberují to dítě a pěkně jí seřvu.. Jenže jak se do té televize dostat? Na tom nežáleži.. Hlavně, že to dopadne dobře (možná..). Celkem napínavý příběh, který mě nenechal chvíli v klidu. Dávám krásných 8,5/10.

• 21.4.2018  22:42

Sice jsem hru Peppers, Please nehrál ale viděl jsem hodně záběrů a musím uznat, že hodně povedený počin. Hodnocení: 8/10

• 18.3.2018  17:26

Docela dobrý snímek na motivy videohry od Ubisoftu...8/10

• 15.3.2018  20:43
    Kostka (1997)

Bylo to zábavný a napínavý až jsem někdy z toho chytil husí kůži. Dávám 8,9/10

• 15.3.2018  18:05
    Constantine (2005)

Celý film byl super. Ale, že bych zatoužil po druhém zhlédnutí. To ne. Jednou mi to bohatě stačilo. Tento snímek mohu doporučit. Dávám 8,5/10.

• 14.3.2018  17:51
    Náš vůdce (2008)

,, Náš vůdce" je film, který mě zabavil ale nemám potřebu ho zhlédnout ještě jednou. 8/10!

• 10.3.2018  11:29

Největší Showman je překrásný filmový muzikál, který mě zabavil celou svou délkou. Co víc jen mužu chtít? Dávám 8,5/10!!

• 9.3.2018  21:20
    Město bohů (2002)

Město bohů je film, který mě bavil a udělal mě nerozhodným. Mám dát čtyři hvězdy nebo pět? Myslim, že již znáte odpoveď. Tento film bych mohl doporučit ke zhlédnutí. Dávám 8/10.

• 8.3.2018  21:35
    Tvář vody (2017)

S tímto filmem jsem naprosto spokojený. Dokonce předčil má očekávání. Neprve jsem byl skeptický kvůli celkovému hodnocení Poté mě více navnadila americká filmová akademie, že udělila čtyři oscary. V minulých letech jsem nesouhlasil s udělením oscara za nejlepším film . Ale v připadě The Shape Of Water souhlasím bez žádných připomínek. Tomuto snímku uděluji známku 9/10.

• 18.2.2018  16:02
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Takový pohodový seriál na dlouhé večery. Nic dech-beroucího. Ani nic špatného. Docela mě pobavil. V nejbližší době si ho znova nepustím ale mohl bych doporučit.

• 15.2.2018  16:35
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Seriózní a lidový koumák Láďa Hruška opustil Mars a objevil se na planetě Zemi aby nás naučil samé užitečné vychytávky! Učí je pomocí svého zábavného pořadu A velice se mu to daří!

• 10.2.2018  16:19

S tímto filmem jsem naprosto spokojený. To co jsem od filmu čekal jsem dostal ještě se sladkou polevou. Opravdu dobrý akční snímek. Ale na Johna Wicka to nemá.

• 9.2.2018  20:12
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

O tomto seriálu jsem věděl poněkud dlouhou dobu předtím než jsem ho zhlédl. Plánoval jsem se na něho podívat. Ale jaksi jsem se k tomu nedostal. Vlezli mi do toho jiné filmy či seriály. Nepsal bych ale tento komentář kdybych seriál nepokořil. Jsem rád, že jsem se k němu konečně dokopal. Učinil jsem správné rozhodnutí...Všem hlavním postavám seriálu jsem nepřál smrt. Při velmi napjatých scénách jsem si klekl. Sepjal ruce a vyslovil tato slova: ,, Bože, prosím ať přežijí." Většinou Bůh má slova vyslyšel... Tohle jsem hlavní co bych řekl. Dále můžu vyzdvihnout výbornou kameru, kostýmy, herecké obsazení a tak dále. Sice bych neplýtval slovy. Ale neudělám to . Doufám že jsem svůj názor na tento seriál pořádně vyložil. Bylo to upřímné.. Dávám seriálu 9 z 10 filmů vytvořené mužem z Vysokého zámku..