cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

• 21.1.2018  15:34

Když jsem se ptal všech svých přátel a příbuzných: ,, Znáš Schindlerův seznam?" Na tuto otázku většinou odpověděli touto odpovědí: ,, Jo. Znám" A měl jsem pro ně schovanou ještě jednu otázku: ,, A líbil se ti." A slýchával jsem odpověď: ,, Je to nádherný film." Teprve dnes jsem zjistil jestli mají pravdu nebo ne. Začal bych takhle: Chápu když někdo dá tomuto filmu pět hvězd. Kdybych nebyl přísný tak by se stalo. No, přísný. To nejsem. Jsem upřímný. Cítil jsem, že se film za každou cenu snaží být uměleckým. Snaží se hrát na city. Ukazovat bolest. Utrpení druhé světové války... Jenže se mu to (Podle mě) nedaří. Začátek filmu byl docela nudný. Nezajímavý. V polovině své délky začal snímek přikládat uhlí do kotle. Dostal mě. Vzbudil ve mě velké city při scénách například když vyvražďují náckové židovské ghetto. Myslel jsem, že mu udělím pět hvězd.. Ale od té chvíle začalo moje hodnocení klesat jako hladina moře u pobřeží při odlivu. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi nebo třemi hvězdami. Jenže film mě začal hrozně nudit. Nepřinesl žádnou jiskru, která by toto hodnocení obhájila. Poté v závěrečných minutách filmu hodnocení kolísalo mezi třemi a dvěma hvězdami. Čekal jsem ,že konec mě ,,položí na lopatky" nebo mě dostane, oslní mě a dám tři hvězdy... Vy už víte jak to asi dopadlo......Uděluji dvě hvězdy. Zdá se vám to málo. Mě také. Ještě před zhlédnutím filmu jsem čekal pěti hvězdičkové hodnocení. Takže celé mé dojmy z tohoto filmu shrnu: Schindlerův seznam je film na který se jistě nikdy z vlastní vůle nepodívám. Nechal mě v celé své délce chladným. Nikomu ho nedoporučím. Zapomenu na něj tak rychle jako na písemku z matematiky... Dávám upřímných 43%!!

• 21.1.2018  14:53

Začátek filmu byl pro mě nudný. Takový nemastný neslaný. Nevěděl jsem jestli film celý zhlédnu. Pořádně jsem nechápal o co tam jde. Nemohl jsem vydržet. Zavíral jsem víčka. Dal si nohy na židli a málem bych usnul kdy se nestal zázrak. Tento snímek se začal pořádně rozjíždět. Začala akce. Začalo napětí. Pomstí otec syna? Zemře? Přežije? Tohle vše naštěstí vydrželo do konce snímku. Tak, nakonec jsem rád, že jsem ho celý zhlédnul... Za hodně pomalý začátek a o hodně lepší zbytek dávám známku 88,6%!!

• 19.1.2018  21:58

Nejprve krátce shrnu příběh: Jedna holka jde na rozhovor s podnikatelem Christianem Grayem. Padnou si do oka. Pak ta holka s Grayem jde do jeho domu. Tam jí ukáže jeho sbírku sexuálních pomůcek a podobně... Tohle by po příběh stačilo. Před zhlédnutím tohoto filmu jsem si myslel, že tento snímek položím na lopatky. Úplně ho ,,zničím" pomocí slov a udělím známku odpad!. Jenže se tak nestalo. Ze začátku mi přišlo vyprávění příběhu moc rychlé. Přišlo mi, že chtějí tvůrci filmu co nejrychleji přestoupit k té erotické části filmu, která je ta delší. Při některých částech jsem se trošku nudil a někdy jsem si ukazoval na hlavu a při této akci pronesl tato slova: ,, Pane bože. Co to má být? To nemyslí vážně, že?" Naštěstí těchto slov bylo při koukání málo. Mimochodem kamera byla dobrá. Hlavně při milostných scénách. Hudba se k filmu hodila. Herci se dobře zhostili svých rolí. Ale jedna věc mě vadila na obsazení. Ta holka když se vysvlíkla, připadala mi vyzáblá...To je jedno. Tento snímek bych nikomu nedoporučil. Nikdy si ho nechci pustit jednou. Uděluji s čistým srdcem hodnocení 72%.

• 18.1.2018  16:44
    Comeback (TV seriál) (2008)

Tento seriál si můžu pustit pořád znova a znova. Nikdy mě neomrzí. Pokaždé se u něho popadám za břicho. Nepřipadají mi postavy a hlášky trapné(Prostě Ozzák je borec!) Zkrátka bych nic nevytkl... Snad jen to, že seriál má jenom dvě série. Zasloužil by si více dílů....Tento nový Husťan obsahuje 98% alkoholu.

• 14.1.2018  16:20

Dlouho jsem plánoval, že se na tento film podívám. Až dnes jsem tak učinil. Takže, shrnu své dojmy z filmu: Hudba a Kamera byla výborná. Herci se na jedničku zhostili svých rolí. Zkrátka hodně dobrý film. Ale určitě se ptáte proč jsem tedy filmu nedal pět hvězd když se mi tak líbil. No, mám takový problém. Když ten kapitán, kterého hraje Tom Hanks umřel.. Nebylo mi ho vůbec líto. Zkrátka jsem reagoval větou plnou ironie : ,, No..Dobrý...Ach, jo....on...zemřel. To je smutný." Myslím si, že film kterému bych dal pět hvězd mě musí více dostat.. Vojíne, hodnotím 60%!!

• 13.1.2018  21:05

Tento film mi doporučil zhlédnout kamarád. Říkal: ,, Jeto nádherný film a taky se u něho zasměješ! Pusť si ho!" Já jsem odpověděl: ,, jo pustím..." Dlouho jsem svůj slib nesplnil. Ale nakonec se stalo. Zhlédnul jsem film Nedotknutelní. Měl jsem velké očekávání. Film mě trochu zklamal. Čekal jsem, že se budu popadat za břicho. Nestalo se. V celém filmu jsem se nebavil a lehce na něj zapomenu. Invalidní vozík se otočil o 70%!!!

• 13.1.2018  18:07

Já nejsem žádný milovník romantických filmů. I přesto jsem ho zkusil. Film se mi docela líbil. Byl zajímavý. V žádné vteřině jsem se nenudil. Nemám co vytknout. No, možná jednu věc. Tento snímek mě ,,nesloužil" aby si zasloužil plné procentuální hodnocení. Drahý filme, dávám ti 93%

• 13.1.2018  17:43

Film ,, L.A. Přísně tajné" je americká kriminálka z 50. let, která mě dokázala zabavit. Herci se zhostili výborně svých rolí. . Hudba se dá poslouchat. Dá se na film koukat. Nejsou zde žádné trapné scény. Zkrátka za tuhle vraždu dostanete 95%, pane.

• 12.1.2018  21:09

Že existuje film Klub Rváčů jsem dávno věděl než jsem ho zhlédl. Proč jsem to zhlédnutí neučinil dříve? Neměl jsem potřebu. Jednoho dne jsem ho přesto zkusil.. Tento snímek není normální! To ,,normální" nemyslím ve smyslu, že je film špatný ale že je jedinečný. Diváka dokáže upoutat. Žádný podobní snímek tomuto jsem neviděl. Bavil jsem se od začátku do konce. Tento film bych doporučil všem zhlédnout. Zhlédněte ho nebo vám namlátím za 100%. Ale teďˇvypadněte!!!!

• 6.1.2018  19:20

Při začátku filmu jsem neměl ponětí na co to koukám. Po chvilce se snímek zlepšil. Začal jsem se orientovat. Ke konci mě film nudil a myslel jsem, že ho celý nezhlédnu. Konec mě hodně překvapil. Nečekal jsem to. Příběh zde nebudu psát. Stejně si ho někde najdete nebo ho zjistíte pří zhlédnutí filmu, které silně doporučuji. Chvíli jsem se rozhodoval jestli filmu nedám plné hodnocení. Po půl hodině jsem rozhodl pro čtyři hvězdy. Bylo to těsné... Celkové moje hodnocení: 89,9% Hudba: 9/10¨ Efekty: 10/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10¨ Děj: 8,6/10

• 3.1.2018  21:02
    Hubert a Staller (TV seriál) (2011)

No na tento seriál jsem přišel jen tak náhodnou. Seděl jsem v křesle a opíral si dolního končetiny o židličku. Při této ,,namáhavé" práci jsem okem poohlédl na obrazovku televizoru. Konkrétně na televizní stanici ČT1. Pří druhém kouknutí na televizi jsem spatřil nějaké dva policisty. Řekl jsem si: ,, Co to je za kravinu?" A nechal jsem to být. O pár měsíců později můj táta nahrával tento seriál na disk. Zamumlal jsem si pro sebe: ,, Tak bych to mohl zkusit..." Této věty jsem vůbec nelitoval. Takový zábavný, humorem prošpikovaný kriminální seriál. /SPOILER/V každém dílu někoho zabijí...Doporučuji všem tento seriál zkusit!! Celkové moje hodnocení: 92% Hudba: 7,8/10 (Pohodová..) Scénář: 9/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10 Efekty: 8/10

• 3.1.2018  17:24
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Každý sobotní nebo nedělní večer jsme se s rodinou sešli abychom společně koukali na Tvoje tvář má známý hlas. Když jsem při mé běžně prohlídce na ČSFD viděl poněkud nízké hodnocení tak jsem se zhrozil . No, nemají všichni lidé stejný názor :-( Mě osobně přišla tato soutěž vtipná a zábavná a navíc jsem díky ní objevil některé hudební interpreti nebo skupiny, které jsem předtím neznal. To přidávám k velkému plusu seriálu. A to není vše co bych vyzdvihl! Pochválil bych ještě (většinou) nádherné masky a dobré pěvecké výkony. Protože týden není dlouhý čas na trénování zpěvu. Překvapuje mě, že to zvládnou toho zpěváka tak dobře napodobit. Prý už tato soutěž skončila. Ach jo. Budu si muset najít o sobotách jinou zábavu. Budu na tebe vždy vzpomínat můj milovaný pořade!! Moje celkové hodnocení: 89% Obsazení: ?/10 (V každé řadě byli jíní. To bych musel každou řadu hodnotit zvlášť.) Hudba: ?/10 (No..Ehm.. To taky nebudu hodnotit.Z důvodu vypůjčené již hotové hudby. No... znělka byla dobrá.. Tadádá..) Kamera: 10/10 ( Nemám výhrady:-) Efekty: 10/10 Režie: 8/10

• 2.1.2018  21:26
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Ptáte se kde jsem slyšel poprvé o seriálu ŽIVÍ MRTVÝ(The Walking Dead)? V herním seriálu Re-Play. Zrovna probíhala recenze na hru ,, The Walking Dead: Survival Instinct". Této hře redaktor pořadu udělil známku 3/10. Z toho vyplývá, že se mu moc nelíbila. V recenzi vyprávěl ,,něco" o bratrech Dixonových. Vůbec jsem nevnímal. Nepočítal jsem, že to budu někdy vědět kdo jsou. Zatím jsem ten seriál neplánoval sledovat... Nezačal bych kdyby mě nenavnadil kamarád. Opakoval dokola, cituji(možná..): ,, Živí mrví je tak boží seriál!! Podívej se na něj!" Vyslechl jsem jeho prosbu. Učinil jsmem to a nelitoval jsem toho. Od prvního prosince do konce toho měsíce v roce 2017 jsem zhlédl pět celých sérií. Což je úctyhodný výsledek, nemyslíte? Teď v tomto komentáři popíšu jak se mi jednotlivé série líbily: 1.SÉRIE- Začátek byl na mě až moc rychlý ale jinak ,,docela dobrý" Nic dech-beroucího:-) HODNOCENÍ: ****;2.SÉRIE- Tady se seriál začal rozjíždět. Ale stále celá série není na plné HODNOCENÍ:****;3.SÉRIE- Tady mě seriál naprosto dostal!!:-) HODNOCENÍ: *****;4.SÉRIE- Začátek této série byl slabší(Ehm...) ale zbytek to naštěstí zachránil.:-) HODNOCENÍ: *****; 5.SÉRIE- Tato série je zatím nejakčnější z toho co jsem viděl, což je SUPER!!! HODNOCENÍ: *****;6.SÉRIE- Tato série mě hodně bavila:-) Bylo zde hodně akce. No, je pravda, že to není už jenom o přežívání(-Jak to bylo na začátku.). Ale stejně podle mě pět!! HODNOCENÍ:*****; 7.SÉRIE- Docela zábavná a napínavá série. HODNOCENÍ*****; 8.SÉRIE-Ze začátku docela ResidentSleeper ale pak to už je FeelsGoodMan Clap; Celkové hodnocení seriálu: ,,Je to zábavný seriál!" HODNOCENÍ: *****

• 2.1.2018  15:22

Tento film jsem viděl už mockrát(Možná pětkrát...). Nikdy se u něj nenudím. Tohle by byl jeden důvod ze dvou proč jsem mu dal plné hodnocení. Druhý důvod zní: Jsem (ultra,mega..)velký fanoušek toho super hrdiny,. který se v tomto filmu nachází...Co vím říct. Christian Bale je Bruce Wayne jak se patří !!! Tento film bych doporučil všem, kteří mají rádi Batmana!!(Je to Bruce Wayne. Ehm..*píp*..Nikomu to neříkejte. Přivázal by mě ke stromu kdyby se dozvěděl, že jsem prozradil identitu..) Moje celkové hodnocení: 99,6% Režie: 10/10 Kamera: 10/10 Hudba: 10/10 Scénář: 9/10 Obsazení: 10/10 Efekty: 10/10

• 1.1.2018  19:56

Příběh se odehrává v malém státě Rwande, který leží v Africe. Odehrávají se zde nepokoje a občanská válka. V celém filmu se snaží OSN o mír. To se jim nevydaří... Na tento snímek lehce zapomenu. Sice mě ze začátku bavil ale později mě začal nudit a završení celého děje se mi zdá nevyřešení(utnutý). Tento film bych nemohl jistě doporučit!!! Moje celkové hodnocení: 56% Střih: 5/10 Scénář: 8/10 Režie: 5/10 Efekty: 7,6/10 Hudba: 4,6/10 Obsazení: 5,1/10

• 31.12.2017  22:37
    Mafiáni (1990)

Koukal jsem na životopis Daniela Vávry a dozvěděl se, že nápad na hru Mafie vznikl díky filmu Goodfellas neboli Mafiáni. Musel jsem ho vidět. Tento snímek je boží!! Příběh vypráví o mladíkovi, který bydlí blízko mafiánů. Ti si ho oblíbí... Tento snímek doporučuji všem zhlédnout. Je to výborný film od skvělého režiséra... Moje celkové hodnocení: 98% Kamera: 8/10 Střih: 10/10 Efekty: 10/10 Scénář: 10/10 Hudba: 10/10 Režie: 10/10

• 31.12.2017  22:22
    To (2017)

Příběh v tomto filmu vypráví o ,,roztomilém" klaunovi Pennywiseovi, který ZABIJÍ děti když mají strach. No, o něm tedy hlavní příběhová nevypráví ale o skupince mladistvých, která se s ním nechtě sejde a bude stříkat krev. Více vám radši písemnou formou nesdělím. Ani žádnou jinou. To co jsem čekal od tohoto snímku jsem dostal. Jsem spokojen. Celkové moje hodnocení: 89,5% Kamera: 6,8/10 Střih: 7/10 Scénář: 9/10 Režie: 9,8/10 Efekty: 10/10 Hudba: 10/10

• 31.12.2017  18:48
    Anna Karenina (2012)

Bylo léto. Dostal jsem k narozeninám knížku Anna Karenina. To je ale tlustý to nepřečtu, pomyslel jsem si. Ale přece jsem tuto knihu dokončil a náramně mě bavila. Nemohl jsem od ní odvrátit oči. Přečetl jsem jí za týden!!! Což je úctyhodný výsledek na mě. Když jsem se dozvěděl, že je film, byl jsem plný radosti. Neváhal jsem a šel do toho. Udělal bych líp kdybych to nezrobil. Při celém snímku jsem si říkal: ,, Na co to koukám? TO že je Karenina." Celý film je stylizován jako divadelní hra. Tento styl vyprávění se nehodí na tento příběh. Jedny dvě lidské existence , které se hodí na své role jsou krásné herečky Keira Knigtley (Anna Karenina) a Alicia Vikander( Kiti). Ostatní stáli za věc, která vychází z konečníku!!(Nechci být sprostý jak dlaždič:D) Místo zhlédnutí tohoto filmu bych vám doporučit si zajít ven ať nejste osamělý, protože uděláte dobrou věc pro sebe. Doufám že se znovu nesetkáme filme!!! OPOVAŽ SE NEBO.... Moje celkové hodnocení: 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Kamera: NIC/10 Scénář: NIC/10 Střih: NIC/10 Režie: NIC/10 Obsazení: 0,0001/10 Efekty: NIC/10

• 31.12.2017  18:16

Film vypráví život mladíka, který narukuje do armády a nechce používat za žádných okolností zbraně. Je medikem. Neposlouchá nadřízené. Nakonec zachrání 75 vojáků. Dostane ocenění. Tento film si zaslouží vaše zhlédnutí. Nenechte ho čekat!! Moje celkové hodnocení: 88% Kamera: 7/10 Střih: 10/10 Scénář: 7,5/10 Režie: 10/10 Efekty: 10/10 Obsazení: 6,7/10

• 31.12.2017  18:06

Příběh tohoto filmu vypráví o ,,chlápkovy", který si říká V. Nechce aby bylo zapomenuto na pátý listopad , kdy Guy Fawkes se pokusil vybouchnutím parlamentu v Londýně o atentát na krále Jakuba prvního. To se mu nepodařilo. Díky tomu V propukne revoluce a budova parlamentu vybouchne pomocí různých výbušnin. Celý film se nedozvíme jak vlastně hlavní ,,hrdina" vlastně vypadá. Jeho obličej je skryt pod usmívající se maskou a jeho tělo pod černým oblekem. Tohle by bylo vše co bych dodal k hlavnímu ději ve filmu. Teď bych rád velmi krátce rozebral jak se mi film líbil: Film byl zábavný ale ne bez chybky. Ty chybky nebudu vypisovat. Jsem líný. Tento film bych doporučil těm, kteří mají rádi komiksy!! Moje celkové hodnocení: 82% Kamera: 9/10 Scénář: 8/10 Obsazení: 8/10 Střih: 7/10 Hudba: 6,7/10 Efekty: 10/10 Režie: 7/10

• 30.12.2017  21:22
    Kmotr III (1990)

Emh.. Tento film zakončuje život Michaela Corleoneho a zároveň to samé dělá s výbornou mega, ultra, super, hustou a spoustu dalšího filmovou sérii Kmotr. Nemám co říct. Naprostá bomba!! Skvělé obsazení, kamera ,hudba..Nebudu v tomto komentáři plýtvat slovy. Sice by si to tento snímek zasloužil ale NE. Musím také myslet na ty co to čtou. Nechci aby se nudili u dlouhých komentářů!! Přece pocity jdou napsat v jedné větě, ne?... Tento film bych doporučil všem! Králíkům psům, veverkám.. Zkrátka VŠEM!! Celkové moje hodnocení : 100% Hudba: 10/10 Střih: 10/10 Obsazení:10/10 Režie: 10/10 Scénář: 10/10 Efekty: 10/10 Efekty: 10/10

• 30.12.2017  21:04

Tento film jsem už viděl několikrát a po každém zhlédnutí mě okouzlil. Má právo být v mých oblíbených filmech. 8/10!!

• 30.12.2017  20:49

Jednoho dne mi jeden můj kamarád říkal: ,, Pusť si film Příběh kmotra. Je boží, kámo!" Dlouho jsem ho neposlechl. Protože jsem mu nevěřil. Tehdy mi v hlavě lítala myšlenka: ,, Český filmy nejsou dobrý jak americký(viz. Kmotr)" Tuto domněnku mi tento film vyvrátil. Tento snímek je taková ,,pohodová" česká gangsterka. Celý film jsem si popravdě užil. Příběh zde nebudu zmiňovat protože bych plýtval slovy. Stejně se na to podíváte( a mé oblíbené možná...) Zkrátka hodně dobrý filmový zážitek. Tento film bych mohl všem doporučit zhlédnout!!! Celkové moje hodnocení: 87% Hudba: 7/10 Režie: 8/10 Scénář: 7,6/10 Kamera: 6,9/10 Efekty: 9,5/10

• 30.12.2017  16:00
    La La Land (2016)

La La Land je překrásně vypadajícím muzikálovým filmem( Jako by jste to nevěděli...) , který vypráví příběh dvou lidí žijících ve velkoměstě Los Angeles. Jedna z těch lidí je ????(Zapoměl jsem jméno..) Holka, která chodí konkurzy. Ty jí moc nevycházejí. Druhý je ???( Ten samý problém jako v druhém řádku..) Chlap, který(No ,,který, která, které" se v tomto komentáři začínají nezdravě opakovat...)hrává na klavír po barech. Má rád Jazz. Když se ty dva spolu poznají....bude LÁSKA!!! Zbytek se dozvíte ve filmu.(Nebo na internetu vy *píp*) Tento muzikál kraluje krásnou hudbou a obsazením, kostýmy, kamerou.....Tento film vám mohu celým svým srdíčkem doporučit!!! Moje hodnocení: 92% Kamera: 10/10 Scénář: 9/10 Režie: 8/10 Efekty: 6,9/10 Obsazení: 10/10

• 30.12.2017  15:48

Příběh vypráví o malém doktorovi(Nicholas), který zrovna je po promoci. Vydává se pomáhat do Ugandy. Setká se s prezidentem.Ošetří mu ruku. Přizve ho do své rezidence Nejprve to vypadá v této africké krajině skvěle. Jenže se ukáže pravá tvář prezidenta Amina... Odletí Nicholas zpátky domů nebo skoná? Ukáže se, že je prezident Amin skrytý Homer Simpson? Spáchá doktůrek atentát? Přidá se Nicholas k rytířům Jedi nebo k Temné straně síly? Nebylo to už moc otázek? Není toho na vás dost? Mám přestat? Mám dobré otázky, že? Co bylo dneska k obědu, ha? No... to už trochu odbočuji. Film ode mě dostal čtyři hvězdy. A proč nedosáhl na plné hodnocení?(Jakoby už nebylo dost otázek :D) Cituji sám sebe: ,, Snímek ve mě ,,o fous" nezanechal žádné emoce." Tento film vám mohu s radostí doporučit!! Celkové moje hodnocení: 89% Hudba: 9/10 Efekty: 8/10 Scénář: 10/10 Režie: 8/10 Kamera: 7,6/10

• 29.12.2017  21:12

Tento film vypráví o cestě Indického chlapečka životem k milionům rupií pomocí soutěže ,, Chcete být milionářem?" Měl to těžké se dostat do cíle a být tak se svojí milou Latinkou. Film hodně hraje na city. Velmi mě potěšilo ho zhlédnout ale podruhé to zrobit nemusím a nechci. Tento film vám doporučuji zhlédnout. Stojí za to.. Celkové moje hodnocení: 87% Hudba: 8/10 Kamera: 8/10 Obsazení: 8/10 Režie: 10/10 Efekty: 9/10

• 29.12.2017  21:03

Film vypráví o honbě za růžovím diamantem v Africe. Když probíhá občanská válka. Diamanty se pašují. A jeden černý pán schová ten růžový diamant do země a pak ho jsou s Leonardem DiCapriem hledat. Najdou ho? Má ten obyvatel Afriky( ten černoch...") dobrou paměť ? Budou mít cestou horečku? Zabloudí? Změknou? Potkají dinosaura nebo rytíře Jedi či člena Temné strany síly? Ve potřebné se dozvíte při zhlédnutí filmu KRVAVÝ DIAMANT. A to není vše!! Při tomto filmu se zabavíte, a to hodně, protože je ( jak by se řeklo pomocí nespisovné češtiny..) dobrej! Já ho tak moc chválím a nedal jsem tomu pět hvězd. No.. problém je v tom, že film mě nenutí se na něho podívat ještě jednou. Zatím stačilo. Tento bych doporučil těm, kteří mají rádi dobrodružné filmy!!!! Celkové moje hodnocení: 83% Kamera: 8/10 Obsazení:8/10 Scénář: 7/10 Efekty: 9/10 Režie: 7/10

• 29.12.2017  20:44

Od tohoto filmu jsem moc nečekal. Viděl jsem první díl, ten mě moc nebavil. Čekal jsem od tohoto snímku to samé. Když jsem viděl to kladné hodnocení na ČSFD, začal jsem věřit, že to bude dobrý. A bylo. Od začátku do konce mě film zabavil. Zhlédnul jsem nádherně zvládnuté SCI-FI. Vše vypadalo jako reálné. Musím pochválit výbornou kameru a hudbu, která se k filmu hodí a příběh je zajímavý. Herci se skvěle sžili s postavami. Jejich výborné výkony nevypadali jak tak na ,,oko". Byli skutečné. Příběh odkazuje z malé části na první díl, proto bych doporučoval zhlédnout první díl. Nebudu v tomto komentáři vysvětlovat příběh, protože chci abyste se na film podívali. Nebudete litovat!!! Dávám 12/10.

• 28.12.2017  18:41

Příběh vypráví o hrdinovi Batmanovi, který ochraňuje Město Gotham od zákeřných zločinců. Tentokrát si bude muset poradit se šílených Jokerem.... Zvítězí nebo zemře? To se dozvíte při zhlédnutí filmu. A proč vám konec filmu nesdělím? Proto vás nech ochudit o jedinečný filmový zážitek. Tento film ode mě dostal hlavně plné body zaprvé za to, že je to o Batmanovi. A já jsem velký fanda Batmana. A za druhé, že je výborný a dech-beroucí film. Tento film bych doporučil zhlédnout všem, kterým nevadí super-hrdinové!!! 9,8/10.

• 28.12.2017  18:14

Příběh vypráví o německém chlapečkovi, který je synem člena německé armády. Musí se odstěhovat s rodinou. Bruno(To je ten chlapeček..) neví co je koncentrační tábor. Seznámí se s židem přes plot onoho táboru. Jsou kamarádi. Tomu židovi se ztratí otec. Jdou ho spolu hledat.... Tento film když jsem zhlédnut tak.. jsem nemohl dýchat!! Ten konec!! Málem jsem začal(Nezačal) vzlykat. No po pár minutách emoce zmizeli a začal jsem film rozebírat: Je to nádherný film, který(podle mě) velmi hodně kazí britský přízvuk herců a rychle utnutý konec. Tento snímek nech zhlédnout podruhé. Stačilo mi to bohatě. Tento film bych mohl doporučit ke zhlédnutím ale ne všem, pouze silnějším jedincům. Celkové moje hodnocení: 80% Kamera: 8/10 Scénář: 7,8/10 Obsazení: 6,8/10 Střih: 7/10 Režie: 9/10 Hudba: 9/10