cesky_hrac

cesky_hrac

okres Havlíčkův Brod
Jsem úplný blázen do hudby. Moje nejoblíbenější kapela je SlipKnot. Mám rád mimo hudbu i nádherné filmy. Někdy si zahraji nějakou videohru například Dark Souls...

Instagram: cesky_hrac

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 28.12.2017  17:57

Příběh vypráví od dvou bratrech(Jsou to Irové..), který berou zákon do svých rukou. (Ne jako Batman nebo Superman či Spider-man...) Vraždí šéfy gangů a jiné ,,špatné" lidi. Široká veřejnost je začne nazývat ,, svatými". Samozřejmě by to nebyl pořádný film kdyby po nich někdo nešel.( Agent FBI). Tento film mi přišel zábavný. Jenže některé scény mi přišli ,, divné". Při nich jsem si říkal: ,, Co...to .....je?" Jinak bych za nic neodečetl bod..(Možná jenom za hodně opakující se slovo ,, fuck". Bylo to už nudné..) Tento film bych doporučil všem zhlédnout. Byl to(pro mě) dobrý filmový zážitek.... Celkové moje hodnocení: 86% Hudba: 9/10 Obsazení: 8/10 Efekty:10/10 Kamera: 8/10 Střih: 8/10 Scénář: 9/10 Režie:10/10

• 27.12.2017  21:08
    Ill Manors (2012)

Film vypráví příběh lidí v podsvětí. Ty lidské existence berou těžké drogy a provozují pohlavní styk z lehkými ženami . Často používají zbraně. Zabijí se ,, navzájem". Celý snímek provází hudba s názvem Hip-hop. Skladby tohoto žánru se spíše objevují v částech filmu, kde vysvětlují příběhy dané postavy. To mi na filmu vadilo. Ne postavy ale Hip-hop(Parodie na hudbu... Ehm..). Protože ho vůbec neposlouchám. Nelíbí se mi a nebaví mě. Já vím, že se to do tohoto filmu velmi dobře hodí.. Na mě (jako člověka hip- hopem nepolíbeného.) je zde(v tomto snímku) přehiphopováno( Vymyslel jsem nové slovo!! To jsem borec, co?) To by byla jedna věc, co bych filmu iII Manors odečet. Ale je tu ještě něco.. Druhá věc, kterou bych přesunul do záporných bodů je.. Film mě tolik emocionálně ,,nezmlátil". Vsadím se, že na něho za pár dní zapomenu. Byl to dobrý filmový zážitek ale krátký ne dlouhodobý. A ještě by se jeden bod našel, který mě štval..A to že je ve filmu přefakováno(Toto slovo je odvozeno od slova ,,fuck".Já dneska teda válím!!) A abych film jenom nehanil...Naučil jsem se pár nových anglických sprostých slov(Nevím jestli to je klad ale...)a nenudil jsem se u něj.Tento film bych doporučil těm, kterým mají rádi ,,silné" filmy!!! Moje celkové hodnocení: 70% Obsazení: 10/10 Scénář: 9,5/10 Efekty: 8/10 Hudba: 1/10

• 26.12.2017  21:44

O tomto filmu jsem se dozvěděl úplně náhodou. Četl jsem historii herní firmy Rockstar games.. Grand Theft Auto: Vice City: ,, Vývojáři se hodně inspirovali filmem Zjizvená tvář." ( tohle nebyla citace, protože se to moc nepamatuji. Bylo to už pár měsíců zpátky...) Řekl jsem si: ,, Ten film musím vidět." Po neskutečném odkládání jsem se ke zhlédnutí dostal. Příběh vypráví o kubánském přistěhovalci( Tony Montana. Hraje ho Al Pacino.), který se postupně dostává pomocí krveprolití na samotný vrchol..Užívá si. Koupí si vilu. Prodává drogy, rozhazuje peníze, nechová se ,, normálně". Zabije svého nejlepšího kamaráda..Střelí svoji sestru, která byla s jeho kamarádem. Štěstí mu nepřeje. Jeho příběh má tragický konec.. Litoval jsem proč jsem se na film nepodíval dříve.. Tento film je naprosto boží!!! Nemám k tomuto snímku žádné záporné body. Je prostě( podle mě) bezchybný. Tenhle film bych doporučil všem, kteří mají rádi filmy na které nezapomenou!!!! Dávám 11/10!!

• 26.12.2017  21:24

Tento komentář bych začal tím, jak jsem se poprvé setkal se svou nejoblíbenější kapelou. Sledoval jsem svého oblíbeného streamera na webové stránce Twitch.cz a uviděl jsem jak někdo v chatu píše SlipKnot- ,,Psychosocial" nebo Slipknot - ,,The Devil in I" Hned jsem si otevřel novou kartu v prohlížeči. Přišel jsem na stránku jménem YouTube. Napsal jsem jméno první skladby, kterou jsem v tomto komentáři uvedl. Dal jsem jí to se mi líbí(A proč? Přece jsem ji neznal. No... dal jsem jí like, kvůli tomu že jsem si myslel že je to ,, pravý metal" a že budu ,,cool"!) Poté jsem vyhledanou druhou zmíněnou skladbu a udělal s ní samý proces. Odešel jsem za stránky. Této skupině jsem nevěnoval pozornost. Jednoho dne jsem si pustil,,jen tak" píseň The Devil in I... Nemohl jsem se jí nabažit.. Pouštěl jsem si jí dokola.. Začal jsem objevoval pro mě nové skladby a a během pár měsíců se stala mojí nejoblíbenější. Momentálně mám doma tří cédéčka: .5: The Gray Chapter, All Hope Is Gone a Voll. 3: The Subliminal Verses To by bylo pro úvod. A teď snímek. Pro mě jako zarytého fanouška naprostá BOMBA!! Tento film bych doporučil ... No.. to je problém. Ten komu vadí (jak tomu já říkám..) ,,špinavý" vokál neboli zkrátka řev, tak se mu film nebude líbit. Je ho ,,tam" dost. Ale pro fanoušky SlipKnot povinnost!!!!! Tak čau, Maggots!!! Dává 11/10!!!

• 26.12.2017  09:32

Když jsem slyšel poprvé název tohoto filmu, byl jsem nadšen. Protože já rád poslouchám metal.( Film jsem zhlédnul kvůli tomu, že byl v názvu METAL!) Teď bych rád popsal co obsahovala hlavní dějová linka filmu: Je ,,malá holčička", která je svědkem tragického úmrtí svého staršího bratra. Zemřel v traktoru. Jeho skon si bere Hera( To je ta,, malá holčička". Později ve filmu je ,,velká holčička" možná už holka....) za vinu. Najde hudební sbírku svého bratra.. Později pár let utápí svůj žal v metalové hudbě a sní o kariéře rockové hvězdy. Dostane se s toho? Nebude nadosmrti utápět žal v tvrdé muzice. Nebo jo? To a mnoho dalšího zjistíte ve snímku, jménem HLAVA PLNÁ METALU!! A když tento film zhlédněte do tří hodin od napsaní recenze( komentáře), tak získáte tři kopie tohoto filmu na DVD a BLU-RAY DISCÍCH( Na těch to možná není. Nebo jo?) zdarma! A to se vyplatí!!! Neváhejte!! Neskutečná nabídka!! Co...to....píšu?! Přece nejsem někde v teleshopingu!! No.. nechám to být.. Teď se přesuneme na to, jak se mi film líbil( Popíši to v přímé řeči): Začátek: ,,Co to je za film? Asi se vyplní to co říkala moje matka!!"(Moje matka říkala že severská kinematografie má ,,DIVNÉ" filmy. A to nevyplní.... Nebudu předbíhat... Střed filmu: ,, Toho hustý!! Dám tomu čtyři hvězdy!! Možná." Konec filmu: ,, Za krásnou holku a metal dávám čtyři hvězdy." No.. v tuto chvíli bych odečetl jeden bod filmu za... málo mluvení. Nevím jestli jsem to pojmenoval správně. Ale to je jedna možnost proč jsem tomu nedal plné hodnocení. Druhá možnost je, že .mi srdce( Nebo něco jiného) bránilo to mu dát pět hvězd.. Tento snímek bych doporučil těm,kteří mají rádi metal(i to kteří ho rád nemají)!!!! Moje celkové hodnocení: 82% Obsazení: 10/10 ( Dnes bez poznámek :D) Hudba: 10/10( Metal!!!!) Efekty: 5/10 Scénář: 7,6/10

• 24.12.2017  23:11

V příběhu této pohádky se znovu setkáváme s andělem Petronelem a čertem Uriášem . Tentokrát se jim stane nešťastná příhoda. Spadne jim jablko Poznání dolů z nebe kvůli jejich hádce o něj. Jsou posláni pánem bohem na zemi, aby přinesli jablko zpět. Pří jejich cestě jim pomáhají svatý. Bubou problémy s ,,nějakými" pobudy. Získají zpět jablko Poznání? Přežijí to(Cituji z filmu: ,, Andělé jsou NESMRTELNÝ..") To a mnohé další se dozví pří zhlédnutí filmu Anděl páně dvě. Už bych nechal popisování příběhu snímky. Radši bych se dostal k tomu , jak se mi film líbil..... O tomto filmu jsem slyšel samou chválu: Je to výborná,krásná, pěkná možná i mega překrásná(Trochu přeháním..:D..) pohádka, kterou vidělo v kině již neuvěřitelných milion dvě stě tisíc návštěvníků kin. . Film na který si za týden nevzpomenu , že jsem ho zhlédnul. Čekal jsem od tohoto snímku víc. V některých pasážích jsem se ,,doslova nudil" a někdy mi tato pohádka připadala ,, holá". Jakoby někde by byly ,,prázdné dírky". Ale tato pohádka rozhodně není špatná ale ani ne výborná(podle mě). Musím pochválit kostýmy i překrásnou hudbu na pozadí.Tento snímek bych doporučil těm, kteří mají rádi pohádky a viděli první dí!!!!! Celkové moje hodnocení: 73% Osazení: 9/10 Poznámka: ,,Dobrý". Hudba: 10/10/ Poznámka: ,, Nemám slov!! Počkat. Mám.." Efekty: 3/10 Poznámka: ,, Nezajímavé!! A byli tam vůbec?!" Scénář: 6,2/10

• 24.12.2017  12:37
    Bojovník (2015)

Film vypráví o zápasníkovi v polotěžké váze, který přijde o svoji manželku a dceru. Nemůže se vyrovnat se smrtí(SPOILER!!!!) manželky, kterou velmi miloval.Má záchvaty vzteku. Používá skoro v každé větě sprostá slova. . Úplně se Přestane kontrolovat. Díky tomu je mu odebrána soudem jeho dcera. Je umístěna dočasně v dětském domově. . Billy Hope se musí vzpamatovat.( K tomu mu pomůže jeden starý černý chlap ve tělocvičně).. Dokáže to? Na tuto otázku vám odpoví sám film.Ptáte proč vám to neřeknu?(Tedy nenapíšu..Ehm..) Protože si tento snímek zaslouží vaši pozornost. Tento film nabízí velmi napínavý příběh a výbornou(podle mě) hudbu ale i dobré herecké obsazení. Ale jednu věc bych tomuto filmu dal do záporných bodů. A to ,že ve filmu bylo na mě až moc boxu.. Nevím jestli je toto správné odečtení procent ale... takhle to cítím. Na plný počet film rozhodně nemá. Film doporučuji všem, kteří mají rádi napínavý příběh plný sportu, který jmenuje BOX!! Moje celkové hodnocení: 92% Scénář:10/10 Poznámka: ,,Výborné!" Obsazení: 9,6/10 Poznámka: ,,Mohlo být lepší ale je dobré!!" Efekty: 8/10 Poznámka: ,,Nevím vážné co v tomto filmu bylo za efekty ale budiž! Ten snímek si to zaslouží!!" Hudba: 10/10 Poznámka: ,, Tátatáta! Dádadáda!TuTuTu!"

• 23.12.2017  20:29

Film vypráví příběh ,,chlápka"(Zapomněl jsem jméno...), který je zabiják a je ve vězení. Musí vypovídat u Mezinárodního soudního dvora u případu s bývalým Běloruským prezidentem(Jméno jsem opět zapomněl. Ach, ta moje hlava. Na co myslím....) Jenže ho ,,někdo" chce zabít, proto musí mít bodyguarda.( Osobního strážce... Ehm..) Tohle by bylo (extra, ultra, mega..)velmi krátké shrnutí příběhu. Takže, jak se mi film vůbec líbil? Byl to (podle mě) úplný nářez!! Celý snímek mě bavil od prvních setin( No.. to zas teda ne..) do posledních setin( To vůbec ne. Řekl bych do posledních minut). Smál jsem se a říkával: ,, To je teda dobrý!! Hustý! Ou!!" A říkával jsem to s nadšením ne s ironií. Musím pochválit výborně provedenou akci a hodně dobrou hudbu i nádherné obsazení herců!! ale jednu věc bych tomu odečet. Že, film obsahoval vulgarity. Abych to vysvětlil. Nevadí mi sprosté slova. Jenom když slyším po sto padesáté ,,motherfucker"( Překlad do češtiny radši psát nebudu nebo jo? NE!) Tak mě to začne nudit... Tenhle film bych doporučil těm, kteří se rádi baví a nevadí jim vulgarity, často přítomné v tomto filmu. 8,5/10!!

• 22.12.2017  19:46

Příběh filmu vypraví o finančním magnátovi Robertu Millerovi, který podvádí svoji ženu s ,,nějakou" holkou, kterou pak nechtíc %!?(Toto slovo by byl hodně velký spoiler..tak radši je zamaskováno znakem procent, vykřičníkem a otazníkem.. Přece vám nechci zkazit požitek z filmu:-)....JO!A dále...). Zatáhne do toho jednoho(Jméno se dozvíte ve filmu.. Nebo ne?) černocha.. Soud(Co tady dělá ,,Soud"? Já nevím... možná....) Vyvázne bez úhony.( Co provedl? Proč vyvázl ,,bez úhony"? Dozvíte se ve filmu! Nebo někde jinde:-(.....) To by bylo rychlé shrnutí příběhu v tomto snímku. Teď popíši jak se mi film líbil: Celý film byl hodně napínavý, až jsem měl slinu u úst.(Samozřejmě jsem tu slinu utřel ručníkem..) Jedna věc, která mě na tomto filmu hodně potěšila byla,že mě zajímalo jak snímek dopadne. Nebyl mi u mého velkého hýžďového svalu, teda spíš v mém konečníku..(Tím chci říct, že mi završení nebylo u hvězdička-hvězdička= Cenzurované sprosté slovo) .. To už za něco stojí. Chtěl jsem aby hlavní hrdina Robert M.(M je moje zkratka pro Miller, kdyby to někdo nepochopil...) pykal za ,,zlé činy", které vykonal.. Což se nestalo.(Možná stalo.. Kdoví..) Tomuto filmu bych odečet jenom to,že mě emocionálně nesmetl aby dosáhl na pětihvězdičkové hodnocení .Tenhle snímek bych doporučil všem, který mají rádi napínavý příběh!! Moje celkové hodnocení: 80% Obsazení: 8/10 Scénář: 7/10 Hudba: 7,8/10 Efekty: 8,6/10

• 21.12.2017  16:36

Usadil jsem se na židli v kině. Na film jsem se ,,docela" těšil. Nebudu zde popisovat svoje pocity.(Nechal bych se unést psaním...) Radši shrnu všechny dojmy dohromady(Pomocí přímé řeči) . Začátek: ,,Nudná, ničím nezajímavá pohádka." Druhá čtvrtina : ,, Ten animák je ,docela´ dobrý! HA!" Třetí čtvrtina: ,, To je ale TRAPNÝ!!!" Při této větě jsem si dal ruku na čelo. Čtvrtá čtvrtina:,, Ach...Dopadlo to dobře... Hurá!(ironicky) Ale... Tenhle snímek by se obešel bez mého zhlédnutí. Musím přihlédnout, že je to děláno pro malé děti... Kašlu na děti. Ohodnotím to na Česko-Slovenské filmové databázi jak chci!!" To by bylo shrnutí filmu.. A ještě bych přihodil pár vět na ukončení komentáře.. Já jsem si film skoro vůbec neužil. Na tomto filmu bych mohl vyzdvihnout akorát nádhernou animaci.. Neplánuji tento film zhlédnou ještě jednou, protože to bylo pro mě plýtvání časem. Tento film bych doporučil spíše menším dětem( Těm se to bude určitě líbit. Možná..) a starším bych radil držet od filmu ruce pryč.... Celkové moje hodnocení: 52% Animace: 7,8/10 Scénář: 3,8/10 Hudba:5,0/10 Obsazení: (Bohužel jsem viděl tento film s českým dabingem. Tak, tedy posoudím české hlasy ne originál..:-(...) 6,8/10

• 20.12.2017  20:03
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Moje první setkání se South Parkem nebylo normální..( tím ,, nebylo normální" chci navnadit na pozdější část komentáře...) Jen tak jsem si prohlížel na internetu seriály( Na jaké stránce jsem zapomněl... TO NEVADÍ!!!), které jsou ke zhlédnutí online.Uviděl jsem South Park. Klikl jsem myší na nápis a objevila se první sezona... Rozhlížel jsem se jestli mě nevidí matka( Protože matka South Park charakterizovala takhle: ,, Je to seriál s divnými postavami, které jsou sprosté." Na slovo ,, sprosté dala důraz. Z tohoto jejího výroku jsem usoudil, že seriál je ,, zakázaný". Nechápu proč jsem si to myslel ale....) Ztišil jsem reproduktory a mohl se dívat. Seriál se mi líbil. Jenže ,, zákaz"(schválně dáno do uvozovek! HA!).O pár let jsem se do seriálu pořádně pustil.(Už jsem věděl že to nebyl zákaz.. Proto že mi maminka věří, že tu vulgární mluvu nebudu používat :-)...) Letěl jeden díl za druhým. Ale první série mě moc nepřesvědčila. Druhá , třetí, čtvrtá......dvacátá a další byli mnohem lepší. Mně se ,,fekální humor", který používá tento seriál líbí. Zasměji se němu.( Ale když se němu směji, to znamená že jsem inteligentní člověk.) Ale chápu že se každému seriál nemusí líbit, protože je sprostý a hodně někdy nechutný ale podle mě výborný. Všechny světové události ukáže, jak se říká na plnou hubu(ústa) Tento seriál doporučuji těm, kterým nevadí rasistický, černý a fekální humor!!! Moje celkové hodnocení: 100% Animace: 10/10 Kamera: ?/? Scénář: 10/10(HA! HA! HA!) Efekty: ?/? Obsazení: 10/10

• 20.12.2017  17:25
    Casino (1995)

Zapnul jsem televizi. Sedl si gauč. Pustil jsem film.... Začátek byl klidný a pak.. mě film nenechal uklidnit. Neskutečně jsem se bavil. Když snímek skončil( Příběh vám nebudu vůbec vyzrazovat. Důvod se dozvíte o pár řádků níže.) nemohl jsem se pořádně nadechnout. ( Přidávám trochu absurdity, aby tento komentář nebyl obyčejný..) Byl jsem z tohohle snímku úplně utahaný. Říkal jsem si: ,, No... Na tenhle film nezapomenu... Co jiného říci než, Martin Scorsese se zase předvedl(V dobrém slova smyslu)" Můj monolog doprovázeli tiché vzdechy. Byl to silný zážitek... Tento film vám doporučuji zhlédnout!! Celkové moje hodnoceni: 98% Kamera: 8/10 Scénář: 10/10 Obsazení:10/10 Střih: 10/10 A ptáte se proč jsem filmu nedal sto procent. Protože...(otevřený konec komentáře... Tedy spíše nevím proč...)

• 20.12.2017  16:53
    Kancelář Blaník (TV seriál) (2014)

V seriálu Kancelář Blaník vídáme Tondu Blaníka, který řeší se svými asistenty problémy politiků ve své kanceláři. Každý jednotlivý díl má svůj děj.. První moje setkání s tímto seriálem probíhalo takhle: Byl jsem u počítače a zrovna jsem otevřel stránku Stream.cz. Podívat se co na ní nového. Uviděl jsem ikonku seriálu K.B ( Jsem líny pokaždé sem psát celý název seriálu. Snad bude tato zkratka stačit. Kdo tu zkratku ještě nepochopil: K.B= Kancelář Blaník.) Dotkl jsem se silně svým prsem levé ruky pravé části myši. Video začalo.. ,, Co to je? Na to se nebudu koukat!! Je to sprostý a kamera se klepe!!" Tohle byli mé první dojmy. Po pár letech jsem dal tomuto seriálu šanci.. a předtím jsem se mýlil. Tento seriál mě dokázal rozesmát a nikdy mě ,,nedonutil" říci: ,, To je NUDA." Protože jsem již o pár řádků výše jsem psal, že každý díl má jiný děj. Z toho vyplývá že se neopakuje, což je jedině dobře. A tento seriál je výborný také díky samotnému Marku Danielovi ( Tonda Blaník), který tomuto seriálu dodává značnou šťávu. Tento těm, kteří mají rádi politický humor.. Celkové moje hodnocení: 92% Kamera: 8/10- Vypadá amatérsky(vzbuzen dojem autenticity) a to je jedině dobře... Scénář: 10/10 Obsazení: 9/10 Efekty: 8/10 ( Nevzpomínám si jestli v seriálu nějaké byli.. TO JE JEDNO!!!)

• 19.12.2017  21:36

Snímek Emoji ve filmu vypráví příběh o smajlíkovi jménem Gene, který vyčnívá z davu A proč? Protože je Emoji (Pro info emoji jsou ty ,,věci" na které klikáte, když chcete vyjádřit emoce. Např: Ahoj jak se máš :-). Ten Gene musí dělat ,, Pche", což on dělá všechno(mračí se, vzlyká..). A dál si příběh zjistěte pří zhlédnutí filmu.. No.. lépe uděláte když se na něho nebudete koukat. Ne, že by byl špatný.. Ale je (podle mě) podprůměrný.Ptáte se z jakého důvodu? Protože když jsem se zamyslel na celým konceptem filmu... Tak jsem zjistil, že je to úplná KRAVINA!!! Před několika měsíci jsem zhlédnul ukázku a moje slova znělá takhle: ,, Co to je? To jako myslí vážně?!" Čekal jsem to nejhorší. UŽ PŘIŠEL ČAS ZHLÉDNUTÍ. Zapnul jsem počítač a pustil jsem si film. Ze začátku se mi zdál tento snímek dobrý.( Když jsem zapomněl o čem to je.) Střed filmu byl jako kdybych ho už někdy viděl..A konec filmu...Šťastný konec. (Někdy přemýšlí, že by film byl lepší kdyby se neodehrával ve chytrém mobilu..) Tak, to zrekapituluji : ,, Emoji ve filmu je snímek, který je podprůměrný protože děj je obyčejný a nezajímavý ale vzato má pěkné animace, dobré americké hlasy a... spoustu chvílí, kdy jsem si dal ruku na čelo. Tento film zhlídněte pokud chcete ale když nechcete nebo se vám do něho nechce, tak se němu vyhněte. Nebudete litovat ani strádat... Celkové moje hodnocení: 46% Obsazení: 8/10 Kamera: 5/10 Scénář: 2/10 Hudba: 1/10 ( Nezachytil jsem pomocí uší žádné dobré skladby, které by hrály jen tak na pozadí- Soundtrack. ) Efekty: 3/10 Animace: 10/10

• 18.12.2017  19:05
    Já, kocour (2016)

Příběh pojednává o americkém podnikateli, který vybudoval nejvyšší budovu na severní polokouli(To není úplně tak pravda...Co je pravda zjistíte při zhlédnutí filmu..) Promění se v kočku, protože nebyl pořádným otcem. Tohle by bylo shrnutí příběhu. Takže, film: no, od začátku až do konce jsem se nekoukl na osu, která ukazovala délku filmu(Asi že ten film byl tak krátký nebo jsem byl líný...) z toho vyvozuji že, mě film bavil. Ale při některých částech jsem si musel dát ruku na čelo protože to nešlo.(Kdo není tak moc chytrý... Obsah této věty je: ,,Někdy to bylo TRAPNÝ.") Na tento snímek si myslím že, lehce zapomenu. Nic zvláštního...Nic špatného... Nic výborného.. Tenhle film nemohu jistě doporučit!! Moje celkové hodnocení: 52% Scénář: 5/10 Obsazení:7/10 Kamera: 8/10 Hudba: 5/10

• 18.12.2017  17:04

Tento vypráví příběh o starém super hrdinovi, který najde svoji dceru a odveze jí do Severní Dakoty( Ehm. Hodně zkráceně řečený konec filmu...). A zbytek si zjistěte sami pří zhlédnutí filmu. Teď rozeberu jak se mi film líbil. Takže: celý film byl zábavný ale příběh byl vcelku předvídatelný ( Nebylo žádné ,, To jsem nečekal!!!" nebo ,, To je teda zvrat!! Málem jsem to nerozdýchal!!!). A konec byl slabý. Čekal jsem obrovské zakončení(Že budou lítat baráky nebo tak něco) . Jenže nic. (POZOR SPOILER) Logan zemře a jeho dcera brečí a pak mluví s ostatními dětmi a... jsou závěrečné titulky?! To nemyslíte vážně, pomyslel jsem si. ,,Tohle byl jako konec Wolverina!!?" ,,Jo." Odpověděl jsem si sám.... Takže, film mohu jakž takž doporučit. Moje celkové hodnocení: 80% Scénář: 5/10 Kamera: 9/10 Hudba:8/10 Obsazení:9,5/10

• 16.12.2017  20:21
    Wind River (2017)

Wind River je takové kriminálka pokrytá sněhovou pokrývkou. Vyšetřuje se vražda dívky, nalezené ve s něhu. Byla bez bot. Prý ji někdo znásilnil a ona mu utekla pryč a pak zmrzla. Plíce.... Ostatní zjistíte při zhlédnutí filmu. Od tohoto snímku jsem čekal docela dost. Film mě nezklamal. Bavil jsem se o začátku dokonce. Jenže... nezanechal ve mně ,,velké emoce". To znamená, že nebudu mít potřebu tento film zhlédnout ještě jednou(možná). Tento film vám mohu doporučit !! Moje celkové hodnocení: 89% Kamera:9/10 Obsazení: 8/10 Hudba: 7,5/10 Scénář: 8/10 Efekty: 8/10

• 16.12.2017  16:27
    Dunkerk (2017)

Film Dunkerk se odehrává za 2. světové války. Těšil jsem se až si ho pustím. Celkově se mi film líbil. Musím hlavně pochválit výborné efekty, skvělou hudbu a vizuální zpracování. Ale příběh zde není moc výrazný. Není v tomto filmu skoro vůbec , proto tento film bych nemohl každému doporučit. Ten, kdo se kouká na filmy z velké části, kvůli vizuální stránce, tak se mu film bude líbit ale ten kdo se kouká na filmy hlavně kvůli příběhu tak se radši tomuto filmu vyhne.. Celkové moje hodnocení: 78% Kamera: 9/10 Hudba: 10/10 Scénář: 2/10 Obsazení: 7/10 Efekty: 10/10

• 15.12.2017  23:54
    Jason Bourne (2016)

No.. Šel jsem do letního kina. Říkal jsem si: ,, Jo, to bude nějaký slušný akční film.." Když film začal, říkal jsem: ,, Co tam ten chlap dělá, co?" Protože jsem se dozvěděl že, tento film je pokračování nějaké série. Jak jsem to měl vědět?! Nic ve filmu neřekli! Kdo je Jason Bourne?! Nějaký bývalý agent a má otce... Kdo je jeho otec?! Film se rozběhl.... a objevila se herečka Alicia Vikander.. Přemýšlel jsem: ,, Že, bych tomu filmu dal jednu hvězdu alespoň za něco ,, krásného" ?" Film pokračoval.. Bum! Bác! Pif! Paf! A je závěrečná scénka a já se modlím aby už film skončil... Následovalo zbytečné prodlužování... Tak se zabijte, pomyslel jsem si. Upřímně mi bylo jedno kdo to přežije. Chtěl jsem aby byl konec!!! A konečně vykoupení.... Konec!!! Celkové moje hodnocení: 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Hudba: 0/10 Scénář: 0/10 Kamera: 0/10 Obsazení: 0/10

• 15.12.2017  23:33

Tento film bych definoval třemi slovy: ,, džentlmen, agenti, akce". Tohle je celá recenze? Není. Dodal bych jednu věc,že: film mě bavil až do konce. A proč jsem tomu nedal pět hvězd ale čtyři. Potřebné informace mám na svém účtu. Ale kdybyste byli líny, tak to sem napíšu. Důvod = film, nemám potřebu zhlédnout ještě jednou.( Ale to pro tento případ neplatí... TO JE JEDNO!!) Tenhle film bych vám doporučil. Celkové moje hodnocení : 86% Kamera: 8/10 Scénář: 8,1/10 Hudba: 9/10 Obsazení: 8/10 Efekty: 7/10

• 15.12.2017  23:22

Viděl jsem film Kingsman: Tajná služba již třikrát. Ten, mě velice zaujal. Tak proto jsem čekal od jeho bratříčka hodně. Film se rozjede dobře. Akce... ,,Zajímavě" natočená není-liž pravda? V půlce filmu jsem si myslel že filmu dám pět hvězd.Jenže zábavnost filmu klesala. Zkrátka jsem se nudil. Z tohoto důvodu jsem uvažoval o čtyřech hvězdách. Poté se mé hodnocení zhoršilo na dvě hvězdy, za to ,že podle mého mínění samotná záporná postava nebyla moc výrazná.... Pak přihodili pár vtipů... A jsou z toho tři hvězdy. Celkové moje hodnocení: 77% Obsazení: 7,3/10 Hudba: 7/10 Efekty: 8,1/10 Scénář: 7,5/10 Kamera: 8,6/10

• 14.12.2017  20:08

Tento film jsem našel čistě náhodně. Zaujal mě jeho název. Bude to jistě zajímavý film, pomyslel jsem si. Příběh vypráví o americkém obchodníkovi, který má přednést prezentaci samotnému králi Saudské Arábie. Pozná krásnou doktorku, která mu vyléčí.... Na zbytek se podívejte sami. Mně se film osobně líbil ale nebavil jsem se v celém filmu. Některé části mi připadali ,,suché". Celkové moje hodnocení: 76% Scénář: 7,5/10 Kamera: 10/10 Osazení: 6,9/10 Efekty: ?/10 Hudba: 7,1/10

• 11.12.2017  20:12
    Kmotr II (1974)

Opět se setkáváme s Michaelem Corlonem. Nahradil místo za svého otce v rodině. Je kmotrem. A dál... se na to podívejte sami. Nádherný film, který vám nesmí chybět ve vaší filmové sbírce. Hodnocení: 100% Děj: 10/10 Obsazení: 10/10 Kamera: 10/10 Efekty: 10/10 ( Moc ve filmu nejsou ale..) Scénář: 10/10

• 11.12.2017  19:48

Odstřelovač je akční film s nepředvídatelným příběhem. Zapnul jsem počítač. Zapnul film a díval se. Ze začátku si říkám: ,, Super! Starého hrdinu najdou a řeknou mu, že mají pro něj práci. A hodí se na to jenom on. Hrdina přemýšlí. Přistoupí na to. A pak..." Film mi vyrazil dech. Všechno se ,,pokazilo". Můj dosavadní pohled na film změnil. Ptáte se co se stalo? To zjistíte po zhlédnutí filmu. Film bych doporučil!! Hodnocení: 82% Děj 8/10 Kamera: 6/10 Scénář: 7,5/10 Efekty: 9,3/10 Obsazení: 8,6/10 Hudba: 5,3/10

• 11.12.2017  17:37

Nespoutaný Django. Film od Quentina Tarantina, který jsem viděl již dvakrát. Plně vám zaručuji že, se budete od začátku do konce bavit. Django má příběh plný akce a krve. Tarantino se zase vyřádil.... Tento film mohu plně doporučit !!!!

• 11.12.2017  17:36

Matky na tahu. První minuty filmu byli zábavné. Obyčejná americká komedie, pomyslel jsem si. No, ale poté se to zhoršilo. Samé trapné a neslušné vtipy. Tupý děj....A mnoho dalšího. Ale abych tento film jenom neodsuzoval tak bych sem přihodil jednu věc, která se mi líbila: kamera, herecké obsazení a že to nebylo moc dlouhé. Nemohu tento film doporučit!!! Moje celkové hodnocení: 20% Kamera: 3/10 Obsazení: 2/10 Scénář: 0/10 Efekty:0/10 Hudba: 0/10

• 11.12.2017  17:34
    Kmotr (1972)

Když jsem poprvé slyšel název Kmotr. Nevěnoval jsem tomu pozornost. Zahrál jsem si počítačovou hru Mafii a poté jsem se začal zajímat o mafii. Hodně jsem slýchával Kmotrovi, že je to nádherný film. Řekl jsem si proč ho nezhlédnout. Usadil jsem se do křesla a koukal se na můj televizor.. Napínavý příběh Michaela mně do poslední vteřiny filmu nenechal odejít od televize.. Takže, mohu tento film plně doporučit!

1 3 4 5 6 7 následující >>