Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Krimi
  • Akční

Recenze (260)

plakát

Sufražetka (2015) 

Nebýt "nijakého" konce, tak je to za 4*.

plakát

Dej mi své jméno (2017) 

Pár zanedbatelných výhrad bych měla (hlavně nesedící věk Olivera a herce, jenž ho ztvárnil), ale ta filmařina je úchvatná. Točení na klasický film (navíc když to sakra umíte) se od digitální kamery prostě liší a Call Me By Your Name to jen potvrdilo. Jedinečná atmosféra, skvělé herecké výkony, hudba a neobvykle líné tempo na dnešní poměry mě donutily mých 9/10 transformovat při zdejším hodnotícím systému na 5 hvězd.

plakát

Je s námi konec? (2016) 

7/10. Nedověděla jsem se nic moc nového a místy se i nudila. Chválím však myšlenku a snad tento film některé ignoranty donutí zamyslet se a přehodnotit své chování. Třeba tomu jméno "božského Lea" v titulu snímku pomůže...

plakát

Šestý smysl (1999) 

Při opětovném zhlédnutí jsem našla tolik logických chyb, že mi to bohužel nedalo a již nemůžu zůstat u plného hodnocení.

plakát

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Zabitá hodina a tři čtvrtě mého života. Čirý amatérismus, všechno je zde špatně, místy se mi zdálo, že snad sleduji nějaký nepříliš povedený studentský film. V pohádce je v jedné vteřině podzim, v druhé léto. Jedna scéna začíná v šeru a končí za jasného slunce (ačkoli uběhlo pouze pár vteřin). Většina herců podává výkon jako v ochotnickém představení. Kostýmy se dají z časového hlediska zařadit od 17. do 21. století (záleží pouze na tom, kterou postavu si vyberete). Princezna je s prominutím nehezká (plus ty příšerné vlasy) a navíc šišlající... A takto bych mohla pokračovat hodně dlouho. Prostě se mi to vůbec nelíbilo.

plakát

Snowboarďáci (2004) 

Snowboarďáci mě nebavili ani v době, kdy jsem byla jejich cílovou skupinou, natož teď.

plakát

Anděl Páně 2 (2016) 

Někdo u nás konečně natočí něco koukatelného a lidé jsou z toho hned na větvi a pěti hvězdami se to tu jen hemží. Já tak nadšená tedy nejsem. Na pohádku se sice pěkně kouká, ale bohužel není příliš domyšlená, má příliš logických děr v ději a celkově na mě působí jako takový splácaný mišmaš bez větší myšlenky či ponaučení.

Reklama

Reklama