Morgan (2016)

Vlekoucí se souboj terminátorek.

Zúčtování (2016)

Hlavní bitka ve tmě? Hmm, děkuji, ale nechci. Nebýt tmy, tak by to bylo minimálně za čtyři hvězdičky. A zdá se mi to, nebo chyběla krev? Upraveno 19. 2. 2023. Jsem film dnes viděl. Vypadá to, že možná znovu? Ale nevzpomínám si tedy, že bych dříve film viděl. A moc nesedí ani ten můj popis - aktuálně bych dal 3 hvězdičky (jsem se moc neorientoval v účetních operacích + raději bych nějaký jiný konec). Je otázka, jestli to mé původní hodnocení patřilo k tomuto filmu, nebo mělo být u jiného.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Sice bych upřednostnil drsnější film (holka s majorkou mi tam neseděly), ale tak jo, jde to, takže takové slabší čtyři hvězdičky.

400 Days (2015)

Slabé tři hvězdičky. Z filmu mám rozporuplné pocity. Závěr bych chtěl jiný.

Raze (2013)

Nějaké ženské, které mi byly ukradené, se bily v tmavém doupěti. Moc mě to nebavilo, holt mě snuff nebere. By bylo lepší, kdyby boje byly nápaditější (i když tedy nutno říci, že místy snaha byla, hlavně tedy ke konci), světlejší. Nebo kdyby aspoň ty ženské bojovaly nahé.

Hranice smrti (2007)

Takový průměr, který nepotřebuji znovu vidět (nic moc technické zpracování, nedabovaní Mexičané, nepravděpodobné náhody).

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Prostě průměrná detektivka. Je trochu nezvyk, že hlavním vyšetřovatelem je Bean. A jsem rád, že jsem nečetl popisek (respektive četl až po dodívání). Už jsem poučen, že když je dlouhý, tak to zavání tím, že bude od Primy a prozradí celý děj. By mě zajímalo, koho napadlo to sem dávat jako popis.